Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
8. júl 2009

sorry 😅

zbezne citam:
gratulujem vsetkym tym co mali nejaky sviatok
Moničke ku chlapčkovi
Baileyske ku fazuľke

chorobačikovia su už dúfam zdraví, Peti - neboj Timka bude ok, vela deti mava v detstve kadečo s obličkami a neskôr sa to upravi a v tej nemocke ste to mali fakt hrozne 🙄

a už neviem.

ozi, baby sa naučili nove slova - páli, dyňa, káva a ťaťena - jašterica 😀 to minizoo bolo úplne supiš perfiš 🙂

lenkamt
8. júl 2009

som rada že je Mima baba 😀

a Miška som si nedoviezla, ja sa budem mojať s miminečkom v ružomberku 🙂

nika07
8. júl 2009

Lenka vitaj doma,

fotky su krááááááááááááááááááááááááááásne, normálne som nasratá, že nejdeme do Turecka 😀

Ahojte aj ostatné babulky.

peti som rada, že Timka je ako tak OK 😉

baileysa
8. júl 2009

cauvesme,

leni, vitajte, kukla som fotoše, ale len zbezne sa priznam, sak cez 300 je dost 😅 ale vyzera to tam exkluzivne, tak ze my na buduce do turecka 😉 tesim, ked sa uvidime... ada bude u rodicov posledny julovy, tak mozme ist kuk tie habakuky na donovaly...

som zvedava, kolkokrat sa prides mojat 😉

my uz zdravotne ok, dnes ani teplota ani nic 😕

baileysa
8. júl 2009

mima, ten rozpravkovy park vyzera super 🙂

este letush, tebe vzdy zabudnem o tej richnave, myslim, ze to tam vyzera tak ako ked ste tma chodili... moc sa tam nebuduje, ani nezveladuje, ale je tam super atmosfera... na plavanie s detmi to moc nie, ten vstup do vody je taky "kostrbaty", sak si to asi pamatas 😉

peta28
8. júl 2009

Leni kraasne fotky, normalne ma chytila dovolenkova nalada. skoda ze my s tom Talianku nebudeme mat bazen.. ale co uz nemozeme mat vsetko., tento rok budeme dovolenkovat poskromne.
😀

retaux
8. júl 2009

Tak aj ja som popozerala fotky. Hneď by som bola zbalená, keby mi niekto povie, že zajtra môžeme ísť 😀

retaux
8. júl 2009

Mi to nezobralo príspevok 😠

Proste: krásne sú fotky.

zuzana76
autor
8. júl 2009

lenka pozeram fotky, kraaaaaaaaaasne a ty si aka sexica, fakticky, som minulu stredu na teba upenlivo myslela, ked sme prechadzali cez Martin 😀

jaj, aj ja uz chcem oddychovat, lebo mam tusim jeden stres za druhym

dnes sa mi stalo toto

Vylozila som na stol prostriedok na umyvanie riadu do umyvacky riadu a zatial som isla na WC vyliat nejake blbosti z hrnca a medzitym ten prostriedok vysypal syn an stol a jazdil po tom prasku s autickami ☹ , vysyspal ho dost vela, maleho som hned zobrala ako som to zbadala , umyla ho, prasok som povysavala a umyla som to, ale co myslite? nemohol to vdychnut, alebo zjest? on mi sice vravi,ze nie, ale aj taks a bojim, teraz spi a pozorujem ho, keby nieco zjedol alebo vdychol, tak by mal aj nejake prejavy, nie? zvracanie, hnacky, poleptanie, co myslite? jjjjjjjjaaaaaaaaaaaj ja som taka krava nepozorna, ale no napadlo by vas to? kym som vyliala nejaky olej z hrnca do zachoda, tak on zatial toto robil, bojims a teraz strasne, inak vyzera byt ok, mam sa strachovat?

zuzana76
autor
8. júl 2009

lenka, super to tam vyzeralo a tie dobrotky, mnam 🙂

bambulky su strasne zlate, vsetky tri 😵

a na jednej fotke ukazujes pupok a to co mas v tom pupku?

super,ze ste boli taka vacsia skupinka, aspon vam niekto postrazil aj deturence

zuzana76
autor
8. júl 2009

Peti, sa este stazuj,ze nebudete mat bazen, ja ani take jedlo, len co si sama pripravim a navarim, kedze budeme byvat u sestry a ta moc na vyvaranie nie je 😀 , ale samozrejme restauracie to istia, kazdy den vyvarat asi nebudem, ale patkovi asi ano, kedze mal teraz tu virozu

peta28
8. júl 2009

Zuzi ved ani my nebudeme mat take jedno, mame , len apartman s kuchynkou a ked obcas vybehneme na veceru. Ale som rada ze sme sa nakoniec rozhodli pre to Taliansko, lebo toto pocasie an Slovensku je toto lebo hrozneeee..
Zuzi podla mna to nezjedol, myslim si ze nase deti nie su az take hlupe aby jedli nieco co im nechuti, aspon Timka ak by to nahodou ochutnala a bolo by to hnusne tak by to hned vyplula a za tu chvilku co si odisla na zachod urcite nemohol toho zjest ak by aj nahodou nieco zjedol a com pochybujem, ved by si to videla v puse

baileysa
8. júl 2009

zuzi, podla mna keby to zjedol by si to na nom videla, ze bud by sa skeril, ze mu to nechuti, alebo by mal prasok okolo pusy alebo by si mu citila z pusy...

letuskah
8. júl 2009

ahojte
Zuzi don´t panic, podla mna na tom jazdil s tymi autickami, to je vacsia zabava ako to chutnat, neboj, urcite by za tebou dosiel s kyslym vyrazom v tvari.
moje decko sa vcera hralo s polystyrenom, rozoberal to na gulicky a starostlivo si ich ukladal, ani v pate ho nenapadlo to dat do ust. to uz nie su babenka ze vsetko pchaju do ust bez rozmyslu.

Lenka vitaj spet z dovolenky, to jedlo si mohla nahromadit na jeden koniec albumu aby sa to dalo krasne preskocit a nie vyrabat nam chutky 😀 ale krasni ste vsetci, aj ty aj deti, sestra, mama no vsetci. na jednej fotke sa tusim veronika doooost podoba ivke, taky tam ma rovnaky kukuc.
a viete ze mna to vobec nenavnadilo na dovcu? asi som vadna ale mne to dako nechyba ked si predstavim tie stresy okolo. to ja radsej na kupko a na tyzden k nasim a podobne.

mima ten park kuknem aj ja, nieco take by sa kubkovi urcite pacilo, lepsie ako sa stverat na sneberg....

baby dnes som si sposobila nespave dieta, som sa o 11 s malym vybrala do dubravky, bez kocika, ze len na otocku kupit nit na sitie (vidite tu vysoku dolezitost!!!!) a jasne ze cestou spet okolo 12,30 mi v elektricke zaspal na rukach.celu cestu spal, ledva som ho zo zastavky odniesla, 13,6 kg predsalen daco je, plus moj seknuty chrbat... v postielke sa zobudil, rozobral a usmevy na mna hadzal. takze sme papali, ziaden spanok, len valanie sa po zemi a mrncanie. o 14,30 som ho dala spat ale chcel aby som spala pri nom tak az okolo 15,15 zaspal a ja s nim, resp. ja som zaspala hned a o tej 15,15 soms a zobudila ze je dako ticho a spala dalej. ale idem ho za chvilku budit aby mi spal vecer.

mmem_
8. júl 2009

ahojteee

leni: super to vyzera, ja uz lamem tiez muza na Turecko 😀 😀 😀 , nech sa maly vyblazni, stihla si aj nieco precitat?

zuzi; podla mna urcite nezjedol a presne ako baily hovorila citila by si mu to z pusy a urcite by nejako prskal alebo dal najavo ze nieco nechutne zjedol

letuskah
8. júl 2009

bai dakujem za info, priznam sa ze ja si vobec nepametam ako to tam vyzeralo, mam dost zlu pamet na taketo veci len to meno mi rezonovalo tak som vedela ze sme tam chodievali. ale ked to neni na plavanie s detmi tak nic.
este viem ze sme chodili na duchonku tak skusim najst na nete ako je to tam tera, to len sa pametam ze tam boli take bungalovi alebo ako sa to vola a dake jazera, inak amen tma...

baby z BA, ak sa vam chce od zajtra do 13 je v dubravke cirkus, preventivne som zabudla meno, ale predstavenia su o 18,00 v nedelu o 19,00. a maju aj cirkusovu zoo tak tam my urcite pojdeme.

letuskah
8. júl 2009

slavi myslim ze ty si sa pytala, podla zakona si povinna poziadat zamestnavatela pisomne o rodicovsku a uviest do kedy, a on je povinny ti vyhoviet. kedze moja firma je taka aka je tak ja sa preventivne drzim litery zakona, ziadala som do 3.8.2009 ale este poziadam o dalsi rok, do dovrsenia 3 rokov.

peta28
8. júl 2009
zuzana76
autor
8. júl 2009

maly nepokasliava, ani nekycha ani nic, tak hadam to ani nevdychol, toho som sa bala najviac, v ustach som mu nenasla nic, ani v nose, ziadny biely prasok, ale ono je to dost agresivne, len ked som to presypala z takeho sacku do tej nadoby v ktorej to mavame, tak to bolo hnusne.

peti, to je hrozne, chudatko chlapcek, aj kvoli tomuto sa bojim soferovat, ale uz sme sa s muzom bavili,ze budem potrebovat auto, hlavne, ked uz budem chodit do prace a vozit maleho do skoly, skolky

lenkamt
8. júl 2009

ahojte 🙂

baby sa kupu s bazenovymi hrackami a nechcu ist z vane 😀

Peti - 😢

Zuzi - to som mala muslu 😀

Moni - precitala som dve knihy za 5dni a potom nuda 😀 ony spali od 13.30-16.00 tak som citala 😵

za to jedlo v albume sa ospravedlnujem - Verca sa realizovala a ja som to dnes len narychlo stiahla, uplne mi tie fotky rozhodilo a cele je to len take cvicne 😅

nika07
8. júl 2009

leni ved su ešte duchom v Turecku 😀

Verča má talent vie čo má fotiť 😀

baby aj u vás sa začala zaváracia sezona, 😠 mám za sebou 10 kg marhúľ 😝

lenkamt
8. júl 2009

zavaranie my nespominaj, aj nás to čaká 😝

inak Verča sa dnes bola dať ostrihať - na Ivku 😀 už jej liezlo krkom to večné rozčesávanie tak sa vzdala vlasov po pás 😀

letuskah
8. júl 2009

peti to ani nejdem citat, je to smutne ☹

leni mala si strikovat 😀 😀

dnes som dosila nosic na babo, Kubko je do neho dost velky ale ked si zvykne tak bude dobre, som na seba patricne pysna 😀 zajtra hodim fotky 😵 😵 😵 😵

letuskah
8. júl 2009

ja nebudem zavarat, bojim sa ze by som pokazila to ovocie, to ho radsej pojem 😝

dobru noc vsetkym

retaux
9. júl 2009

Ahojte!
Ja sama tiež nezaváram. Vždy idem pomôcť mamine a potom si od nej berieme zaváraniny. 🙂

Aj ja sa musím ísť dať ostrihať, ale nikdy si neviem nájsť čas 😠

mishelin
9. júl 2009

baby caute,prosim o rady skusene nocnikarky,chcem ho to uz jkonecne nejako naucit a dne srano som vytiahla nocnik,tak si nechcel nan sadnut ani bohovy,potom nakoniec sa tam vycikal,ale viem ze este bude kakat coskoro,nema plienku tak ako mam dosiahnut nech sa nevykaka na zem 😅
a ako mam pokracovat v uceni na nocnik? 😉

mishelin
9. júl 2009

prave mu usli take dva mini bobky aspon ze je zapeceny 😅 ale teraz uz pojde take riadne 😅 dufam ze to nejako vystihnem ten moment
a vam sa detiako zacali sami pytat

lejla77
9. júl 2009

Ahojte 🙂

mish:
my tiez len zaciname bez plienky - pyta sa sem-tam a niekedy sa stane nehoda.

Dnes mam maleho s muzom doma. 😒 Inac vcera sme kupili pieskovisko drevene - v Baumaxe -cca 1 tis. Sk vyslo. Je uplne super - som spokojna. Da sa zakryt a ked zakryjeme len jednu polovicu, tak na druhej maly sedi - ze nemusi sediet v piesku. Tak sa maly tesil. 😎

V robote uplne na hovno 😠 😠 😠 Idem si hladat nieco ine. 😔

mishelin
9. júl 2009

lejla takze plienku mu uz cez den nedavas? 😕

mishelin
9. júl 2009

a preco je vrobote nahovno 😒 ako to myslis?
a to pieskovisko dobra cena 🙂