Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
24. júl 2009

Maji jasné 😀 ale iba keď čakám že budú kakať, lebo cikanie do trávy už zvládame, ak im treba aj kakať tak sa pokakajú - to vedia iba doma na šerbeľ/wc 🤐

Letu - neboli tam žiadne, a bolo mi to blbé vylievať do trávy keď tam polihujú ľudia 😀

lejla77
24. júl 2009

lenka:
no, Stanko by do nocnika, ked je okolo neho kopec ludi urcite nic nespravil - ani by som ho na neho nedostala. 😨 Sikovnice

peta28
24. júl 2009

leni ano islo, ale ta nemocnica to pokazila, potom doma bola este este celkom ok , aj ceyl den vydrzala bez plienky a odkedy sa vratila do jasli tak sme tam kde sme boli .. je im samozrejme vyhodnejsie davat plienku ako prezliekat
takze v auguste ideme tvrdom na odlienkovanie, kedze v zime sa to uz riesit neda

letuskah
24. júl 2009

maji neviem to vobec najst, to bola taka velka skatula s 50 formickami roznymi a tromi kelimkami plasteliny a svagrina to kdesi nasla v akcii ale ci u nas alebo v rakusku to netusim

maji4
24. júl 2009

let ved nevadí niečo pokukáme ale aj tak ďakujem za snahu 🙂 🙂

letuskah
24. júl 2009

maji pokukaj a isto sa jej bude pacit, aj ked je z toho neporiadok, da sa to upratat a zas neviem ako vase deti ale moje ked sa hra vzdy narobi bordel tak ci bordel z plasteliny ale rozvlacena siska po byt, to je asi dost jedno

maji4
24. júl 2009
maji4
24. júl 2009

let mne moc neporiadok nevadí ved sa aj uprace ja chcem aby mala Lili radosť a ja zasa chvílku pokoj 😅 😅

maji4
24. júl 2009

let a keby som jej kúpila tú chobotnicu? neni to pre staršie detičky??myslíš ,že by ju to zaujalo,??

letuskah
24. júl 2009

maji to prasiatko je skvele 😵 😵 😵 a chobotnicu som povodne aj ja chcela ale dostali sme toto, podla mna ju to zaujme, mozno skus kupit len nejaku malicku sadu za par korun najprv alebo pridite na navstevu na test ku nam a uvidis ale si myslim ze deti bavi magat a hrat sa s takymi vecami

maji4
24. júl 2009

let ok tak niečo poriešim na narodeniny 😵 dík 😵 😵

letuskah
24. júl 2009

nemas za co 😵

lejla77
24. júl 2009

ja to tiez asi risknem s tou plastelinou. Maleho zaujimaju take veci. A najradsej prelieva a vylieva vodu. 😀 Tak ta plastelina ho urcite bude bavit, ked je z nej bordel. 😀

letuskah
24. júl 2009

lejla hej Kubko tiez stravi hodinu vo vani alebo v tom pidi bazeniku prelievanim vody, som mu dala flase od minutych samponov tak sa s tymto bavi, nemusim ziadne penove hracky ci co ste to tu rozoberali kupovat 😀

lejla77
24. júl 2009

inac ja som aj nad tymi penovymi hrackami rozmyslala, ale on sa tiez zabavi bez nich. To by uz potom vobec nechcel ist von. 😀

letuskah
24. júl 2009

ja budem musiet pokukat daky vacsi bazen na balkon lebo chudence deti tam boli ako sardinky a ked sa Kubko zacal jasit tak bol koniec sveta, neterka len oci vyvalovala a nevedela kam sa schovat a potopa na balkone aj pod balkonom, esteze sme na prvom 😀

mmem_
24. júl 2009

ahojte

chvalim fotky akurat tie majkine som nevedela otvorit

u nas plastelina nezozala uspech 😝

a s tymi jaslami to je fakt sila,ja tym uckam velmi nedoverujem
a presne toto vidim aj ked sme niekde na prechadzke, vypasene ucitelky sedia na stolickach,tliachaju a pokrikuju po detoch,ze by aspon nad nimi stali abo nieco s nimi na tom dvore robili.
uvidim este ci maleho dam na tie 2 dni do jasliciek,ale zas ked tam bude len doobeda,tak to snad nebude take zle

mima07
24. júl 2009

cauko
lejla to je sila s tymi jaslami 😠 nechapem naco robi zenska s detmi ked ju to nebavi a o com vedia vecne kvakat 😲 ja by som sa aj bala spustit deti z dohladu ale take picinky maju stastie to my co davame na deti pozor tak skorej si rozbiju kolena ako ked sa im nevenuje co uz ☹
zistila som ze maly je poriadkumilovny ked doje tak to odnesie na kuchynsku linku a ked to nespracem tak to supne do kosa 😀 😀 a vykrikuje do kosa a ja som mu dnes este prikyvla ze dal si spinku do kosa a on spinku a tesil sa 😀 😀 ked som potm isla vyhodit smeti kukam a navrchu plastovy tanier no pekna spinka 😀 😀 😀 😀
mojho plastelina nebavi ☹
on len vrtat buchat a opravovat a vonku len polievat o preliezku ani nezavadi ani o pieskovisko
a najnovsi hit je nahanat so zubnou kefkou macky 😀 😀 😀 lebo pes si zuby vycistit necha 😀 😀 musim ich vystriehnut a odfotit ako si moje 44 kg hovadko nechava od alexa cistit zuby

letuskah
24. júl 2009

mima odfot to musi byt pekne 😀

a ked si tu este, sa ta chcem spytat, ten nas znackovy pes nechce zrat, len vecer, moze to byt z tepla alebo ze mu panicka chyba alebo s nim mam ist na veterinu, lebo toto robi asi 4 den, ze malo zje alebo nic a az vecer zje. predvcerom aj taku penu vracal ale uz nic

mimi.k
24. júl 2009

Ahojte,

u nás je najobľúbenejšia táto hračka:
http://www.bino-drevenehracky.cz/ceske-pohadky-...

letuskah
24. júl 2009

mimi to je supis my sme zatazeni na abecedu 🙂

mimi.k
24. júl 2009

Je to drevené puzzle, všetky písmenká vie pekne poukladať a výhoda je, že keď ho písmenká bavia, nemusím ich donekonečna písať, ale len mu poviem, že podaj mi L, X a tak...celkom sa vyhráme...ale tak celkovo sa so všetkým hrá len chvíľu, ešte rád číta a tancuje...a pozerá rozprávky...

letuskah
24. júl 2009

ja mam pri plasteline alebo legu pokoj na pol hodku zaruceny, jak dostal lego od svokrovcov tak sa naucil pekne skladat a ani o mne nevie a ja o nom 😀

mimi.k
24. júl 2009

Ale cikať a kakať sa zasa nepýta vôbec 😖

mimi.k
24. júl 2009

Plastelínu nemáme, možno kúpim, ale chcem mu kúpiť nejakú knižku, kde sú hudobné nástroje, lebo tie ho dosť zaujímajú. Máme knihu s Krtkom, kde je na jednej dvojstrane bubon a trúbky a stále chce čítať túto stranu, lebo že tam hrajú 🙂 ...zatiaľ som nič také nenašla. Inak kúpim len nejaké drobnosti, o ktorých si myslím, že by sa im potešil...

mima07
24. júl 2009

letu moj pes zerie len vecer treba aby mal dostatok pitia ak vecer zozerie tak by mal byt v pohode 😉 ono aj tym psom je priserne horko ked nema srajdu a uz sa to neopakovalo ja by som nesla
mimi ani moj sa nepyta ja to neriesim zato ma ine prednosti 😀 😀

mimi.k
24. júl 2009

Mima, ani ja sa už ani veľmi nenamáham...mám také fázy, že skúšam, potom to nechám tak, zasa skúšam...ja si hovorím, že všetci sme sa to naučili, tak sa to naučí aj on...

letuskah
24. júl 2009

mima okrem tohto mu nic nebolo aj kakacku ma pevnu, no snad bude v pohode, dakujem 🙂

baby my tu mame majoveho chlapca cize ma vyse dvoch rokov a on o nocnik ani nezakopne a ked mu daju dole plienku tak robi cirkus a bez plienky ani na krok, takze si myslim ze mame casu, fakt kym nechcete davat deti od septembra do skolky tak sa neni kam ponahlat. akurat ze to laka vyuzit leto na oducanie sak inak by som ani nezacala.

letuskah
24. júl 2009

jaj aj majove dievca a februarovy chlapec, curaju kam sa im podari a ani sa nenamahaju oznamit

mmem_
24. júl 2009

mimi.k_ dnes to bolo odoslane prvou triedou tak to snad dorazi a tie ciarky na obalke je nejaky kodovany odkaz od Simonka pre Adamka 😀 ta abeceda je dobra,jeho pismenka tiez bavia a este skusim zemiaka

u nas vedie polievanie kvetov 😀

a prisiel mi ten overal,je fakt pekny

mimi.k a taku knihu s klavirom si neskusala?