• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
prajem dobré ránko,

Lilianke prajeme všetko naj,naj,naj, k meninám, veľa zdravíčka , šťastíčka a radosti zo života :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ;)

vsetko naj Matejkovi k meninam vcerajsim aj Lilianke k dnesnym

navstevu sme vcera zvladli;) decka sa celkom zahral,i obcas sa vytrieskali;),pusa sa nekonala ;)
Nabytok tiez prezil :grinning: :grinning: :grinning:
Susik navarila vyborny obed a maly sme prijemny den, nejake fotky sa podarili tak potom prihodim ked ich stiahnem

a musim vypnut PC ;)
25. feb 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti fotky su nahodu pekne,mne sa pacia
25. feb 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko baby.

Skore uzdravenie vsetkym velkym aj malym .. to je hrozneeee nech je uz jar, lebo ma porazi, kolko chorob vsade. A teraz su nejake hnusne infekcie dychacich ciest , to ani nie je chripka :angry:

Dakujeme za pochvaly fotiek, som zvedava na Adamkove. Buduci rok skusime tu fotografku zo Senca kde bola Meg, nech mame trosku zmenu.
25. feb 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

kocky, kam chodite s detickami do MC ??? Vsetky co som pozerala su cez tyzden, alebo su daleko. :frowning2: Alebo co robievate cez vikendy?

Bilu:
sa mi zda, ze ty si pisala, ze muz bol s malym v MC. Ste z Vrakune, kde chodite? Vsetko mi pride tak od ruky.
25. feb 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

aj mi prajeme všetkým chorým nech sú rýchlo zdravý :wink:

ja v kuse len odsávam a odsávam možno aj 15 x denne a stále má plný nostek , inak už to nejako chytilo aj mna lebo ma doooosť bolí hrdlo :frowning2:

peti a meg , môžem Vás poprosiť o kontakt na tých fotografov u ktorých ste sa boli dať fotiť , rozmyšlala som že by som fotografovanie spojila s návštevou známych , tak je jedno či senec alebo ba . Dakujem :wink:

lenke a baily prajem príjemné stretko :wink:

gratulujem Lilianke k meninam a aj všetkým ktorý dnes niečo oslavujú :grinning:
25. feb 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie hrubky , hanbím sa :pensive: :pensive:
25. feb 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lejla jedno je na Palisadach, tak chodi mimi s Adamkom,davala aj link, ale neulozila som si ho. Je aj v sobotu a nedelu, mys sa tam chystame, ale neviem kedy lebo muz teraz nechce chodit s malou nikde po chorobe, ani do obchodu , ani do materskeho centra
25. feb 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavka my sme boli tu: www.peknafotka.com
Ked si pozries moj druhy album tam mam fotky z atelieru aj z minuleho roka
25. feb 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti dakujem, pozerala som a sa mi veľmi páčia :wink:
25. feb 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta28:
tie Palisady mam daleko. A stred mesta - parkovanie :frowning2:
25. feb 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta28:
inac mate fakt krasne fotecky :slight_smile: Timka je strasne zlata. :dizzy_face:
25. feb 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my noc tiež otras od 3 sa stále budila a nevedela sa uložiť a ráno vstala podobne ako Jakubko ako keby sa nič nestalo o 6.30 :angry: :angry:

A ĎAKUJEM ZA GRATULÁCIE NAŠEJ LILIANKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Let neteš sa niekedy to trvá riadne dlho to je zaspávanie lebo si lahne a potom si na niečo spomenie tak mi to musí povedať a tak stále dokola aj hodinu :unamused:
25. feb 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji pekná foto v pase , inak som si všimla v tvojom albume máš foto zo svadby a aj my sme sa brali 9.9.2006
25. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavens jej to fakt myslím ,že ešte niekto mal tiež svadbu vtedy ako mi :wink: :wink:
25. feb 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inač dík to je teraz najaktuálnejšia ale chcem si tam dať aj najakú s malou len nemáme spoločnú...musím niečo poriešiť a pofotiť :wink: :wink:
Tú pred tým som tam mala už rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Dandy pridala fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Dominik s bračekom sú perfektný na tej čo ho vyhadzuje do vzduchu :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,som na skok...
vsetko naj lilianke k meninam :dizzy_face: hlvne vela zdarvicka :wink: a maji pekna foto v pase :wink:

a niesom si ista ale aj matejko mal meniny,vsak?ak sa nemylim tak vsetko naj aj jemu :slight_smile: a ak sa mylim tak hanba mi :sweat_smile:

a inak ani vam nepoviem co varim,lebo moj muz vyhlasil ze jeho sa to netyka ze sa vari ine ako maso :pensive: vraj sa neradi medzi krestanov a hladny nebude :fearful: :zipper_mouth:

peti cez den mu uz dudku nedavam,len na spanie a cez den pije caj uz len z pohara :wink:

foto pozrem neskor :wink: zatial caute
25. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. :slight_smile:

maji - wau, aka kocka.

to co je nejaky mor? misiak mi soplikuje od piatku a vcera zacal aj kaslat (ale len ked lezal v postielke), tak som s nim dnes skocila k dokine. dychanie ma ciste, ale zateka mu to do hrdielka a z toho kasle. dala mu nejaky sirupcek na lepsie vykaslanie, aby mu to neudrelo na uska. a kedze sme soplikovali aj minuly mesiac, tak ak mu tieto neprejdu do tyzdna, ideme na vytery. zatial mame len odsavat a odsavat a mozme aj chodit von, len mu mam dat vzdy cumlik (alebo sal, ale u nas to nehrozi :slight_smile:), aby sa nenadychal studeneho vzduchu. :sunglasses:
25. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsie lili. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, no to som aj ja zistila že nemáme s Vaneskou spoločné foto , stále fotíme len ju . Preto aj chcem nejake to fotenie u profesionala. Ale aj ja som uvažovala že si sem dám foto kde som sama , lebo vlastne aj pravidlá o foto v pase vravia že by to mala byť len - tvoja akuálna foto :confused: :confused: :wink: :grinning:
25. feb 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi no u nás to malo presne taký istý priebeh a aj diagnoza bola rovnaká :pensive: , ja som nebola vonku 2 dni , aj kôli tomu že snežilo a fúúúúkalo ale už nám obom z toho šiši tak dnes určite vybehneme lebo dnes je celkom pekne .
nech vám to rýchlo prejde.
25. feb 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka - aj nam dokina povedala, ze ked fuka, tak nie, ale ked je tak krasne ako dnes, ze by bola skoda doma sediet.
a vy ste uz po 2 dnoch fit? dufam, ze aj my budeme.
25. feb 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi nie sme fit , ale som rada že to nie je ani horšie , odsávam v kuse a Vanes pri tom stale kričííííííí , čakám že v piatok tu zaklope socialka , lebo to musia počuť ešte aj o 3 vchody dalej.
25. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

Maji: aká kočica si na fotke :wink: a všetko naj Lilianke, posielame pusinku :slight_smile:

Bai a Lenka nás už teraz asi ohovárajú :grinning:
25. feb 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastastie misko ma odsavanie rad. :dizzy_face: ked mu poviem, ze pod do izbicky, odsajeme sopliky, tak sa tam rozbehne a zapne vysavac. a potom ked idem umyt odsavacku, tak hovori: umyt fuj. :sunglasses:
25. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi , vážne a akú máte odsávačku ??? aj ja chcééém lebo toto je niekedy fakt na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavenas:
my tiez vrestime, ako keby som ho vrazdila. :confounded: :astonished:
25. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame presne taku istu :wink:
25. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok