Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
29. júl 2009

leni sak jasne ze ak budu baby zdrave
jaj a ten jox neni pre deti, je tam vela jodu. inak mne najviac ucinkuje na hrdlo

lenkamt
29. júl 2009

ja som kupila corsodyl a tým jej to potieram, ale stále nechcú nič jesť ☹ už ani brušká nemajú 😢

letuskah
29. júl 2009

neboj oni to dobehnu 😉 hlavne nech ich tie hradla a pusa prestane boliet, sak ani dospelaci nemaju chut jest vtedy ☹

bilushka
29. júl 2009

Cauko,
Peti, dakujem za foto 😉

Leni, tak vy mate presne to iste co my pred mesiacom...najskor angina a ATB a potom tie afty, nam to lekarka diagnostikovala ako slintavku-inak fakt je velmi teraz rozsirena tu v BA, aj ta baba co sa po nej Majka stahuje do bytu ma malu dcerku teraz co sa s tym trapi, teiz nechce nic jest a teploty jej klesli az po styroch dnoch... My sme mali kriticke prve tri dni, kedy som bola tiez stastna za kazdy hlt vody, jedlo som uz totalne vtedy prestala riesit, ale su to nervy, hlavne ked sa aj zo spanku budil a reval ako ho to bolelo a zaroven bol asi aj hladny a tiez mu sliny tiekli az po brade ☹ A ty moje chuda to mas este dvojmo, by ma porazilo dve umrncane deti, aspon mamina ti chodi urcite pomahat a mojkat ich, nie?

Inak izba krasna a tie kvietky to su tie nalepky na stenu?
Bolo to tazke to tam prilepit bez pokrcenia a vytvarania bubliniek?

Ret, krasne fotky, ja som ich kukala na facebooku, tam je lepsie rozlisenie 🙂

lenkamt
29. júl 2009

Bilu - presne, stale plačú, teda hlavne Lenka, v noci každú chvílu a teraz už asi 4x a to spia od 11.15 😔
mne povedala v lekárni, že to býva pri užívaní atb tie afty, ale nerobia sa nové a ten corsodyl to pekne sťahuje.

hej to sú nálepky, nekrčili sa ani bublinky sa nerobili - vidno iba nerovnosti čo sú akože stierka , ale to by bolo vidno aj keby som ich maľovala.

inak na tej stránke píšu že 11nálepiek a mne prišlo cez 40, tú najvačšiu som ani nedala - tá je riadne veľká 😅

bilushka
29. júl 2009

Velmi je to peknucke a Verca uz ma izbu ako velka slecna, ziadna detska 😉

Leni, my sme na to tiez nic extra nebrali, este vravim lekarke ze mu to budem natierat aspon genciankou a ona ze nech na to kaslem, ze ho to bude iba zbytocne stipat a budem mat vsetko spinave, ze ked tak nech mu dam repikovy caj na to-aj potierat, aj na pitie. Nech je aj sladky ako rit, ale nech to pije.
A ved to bolo vtedy po dovolenke, co som aj ja brala antibitika a po dobrati tiez cele usta potiahnute povlakom, ako keby som mala zabu a vela vela aft, tak som si to aj ja okusila ake je to neprijemne a hlavne bolave 😢
Nech to zlatickam uz rychlo prejde, pupceky dobehnu, aj nam sa uz brusko vratilo 😀

lenkamt
29. júl 2009

toto čo im dávam asi neštípe, lebo Lenka furt chodí s paličkou do uší a pýta si aby som jej namočila /rozumej otrčí paličku a vyplazí jazyk/ 😀

ale skúsim aj repík, dík 🙂

ja viem ako to bolí, chúďatká, môj muž je na nervy z toho v tom trenčíne 😅 trtko , dnes uvidí aký bude na nervy tu doma 😀

uvarila som im kurací vývar , tak pochlipkali zo 3lyžičky a dosť, tak im budem dávať aspoň takto, inak mlieka ráno vypili plnú fľašu, tak neviem či im dávať viackrát mlieko či čo 😨

slavenas
29. júl 2009

ahojte kočice 😀 😀 😀

uf toto je riadna makačka Vás po dlhšej dobe, kým som tu nebola, ako tak prečítať aby som bola aspoň trochu v obraze ...

v prvom rade všetko dobré Lucke k dvom rôčikom

leni dievkam prajem skoré uzdravenie, bambule takto ich to naraz chytilo ☹ ☹ a izbička je krásna .

baily pekné fotky na tých Donovaloch

letu a ret aj vaše som kuk a tiež tradične pekné .

peti, lejla tie jasle ... 😠

no a už som zabudla na čo som viac chcela reagovať 😔

my klasika , nič nové , akurát sa teším už na dovolenku 7.8 vyrážame 🙂 🙂

lenkamt
29. júl 2009

Slavka no vitaj 🙂 si to pekne zrhnula 😀

a kam idete???

bilushka
29. júl 2009

Leni, tak snad sa im to bude krasne zlepsovat kazdym dnom 😉

Slavka, ahoj a fakt kam zase idete, ved ste sa iba teraz z jednej vratili...?
Kriza Nitru nezasiahla, sakra musime ist byvat tam 😀

slavenas
29. júl 2009

Leni do Chorvátska, rozhodnutie tak na rýchlo . Z ktorej stránky si objednala tie nálepky, sa oplatí kedže ich malo byť 11 a došlo 40 😉 😉

slavenas
29. júl 2009

bilu, že zasa ... ale to sme boli iba pozrieť švagrinu vo švajčiarsku . Pre mňa je pravá letná dovolenka - more, pláž , slnko , teplo ...

slavenas
29. júl 2009

bilu a mimi je už nasťahovaná ? Vám bude veselo .
Inak v sobotu som bola na oslave tam vo vašich končinách , kamoška mala 30 a býva na Bodrodskej a oslava bola v takom penzione niekde poblíž ale to presne neviem kde lebo to tam nepoznám, tak som na Vás myslela .

lenkamt
29. júl 2009

aj ségra ide do chorvátska , napriek tomu že už bola v turecku 😠 😀 tomu sa vraví nezamestnanosť 😀

objednala som tu: http://www.artsablony.sk/obchod/nalepky

Lenka je už hore, tak páčko 😀

slavenas
29. júl 2009

Leni držte sa nech je už lepšie

bilushka
29. júl 2009

Varila som puding a maly je uz tiez hore, takze páčko naschledáčko 😀

Slavi, uzite si dovolenku a potom podaj info, aj ci sa Vaneska bala vodicky v mori 😉

retaux
29. júl 2009

Ďakujeme za pochvaly.

Tie nálepky sú fakt nádherné. Ani by som si vybrať nevedela.

Bilu: teba sa chcem už dávno opýtať a vždy zabudnem, či si dostala ten fľak z tých nohavíc.

bilushka
29. júl 2009

Slavka, no to si sa mala ozvat, to su presne nase laznicke konciny ze Bodrocka a okolie 😉
Mimi dnes prenasaju nabytok a uz tu budu aj spat prvy krat, doteraz este chodili na noc domov.

bilushka
29. júl 2009

Mne sa tie sablony tiez pacia, ale ja nemam ani jednu stenu volnu na to, snad ked maleho dame k nam do spalne a urobime mu tam jeho kralovstvo...a my budeme spavat v obyvacke 😒 😝

Ret, to je velmi dobra otazka s tymi nohavicami, vobec mi to nedviha tlak 😀 😀 😀
Som ich totiz dokonila v tom najvyssom stupni: naliala som na skvrnu Savo Perex a teraz pozor: skvrna ostala a bledo modre gate ostali biele, uplne mi to vyzralo farbu 😠 😠 😠 Tak som ich odstrihla a budem mat bermudy 😖
Drahe gate jak svina-Reeboky a najlepsie ze doteraz vobec netusim, od coho to bola skvrna 😖

retaux
29. júl 2009

A to jaso si nakoniec nezohnala? Alebo zohnala a nepomohlo?

bilushka
29. júl 2009

To specialne Jaso na skvrny som videla v obchode az po tom, co boli tie gate uz pokazene ☹

retaux
29. júl 2009

Tak môžeš vyskúšať pri ďalšej škvrne 😉 😀

bilushka
29. júl 2009

Ret, no ved pri malom je tych skvrn stale dost 🙂

letuskah
29. júl 2009

bilu to je na slucku 😝 😝

peta28
29. júl 2009

Prave som sa vratila z pesej tury.. bla som v Bezcukrovej cukrarni objednat pre oco k 60 - tke diabeticku tortu. Ak by ste niektora niekedy potrebovali nasla som v BA novootovrenu bezcukrovu cukraren kde maju uzasne zakusky pre diabetikov a cieliatikov.. na roho Karadzicovej a Kriznej. Inac fakt super zakusky namiesto cukru je fruktoza takze este aj zdrave pre kazdeho.

No a este dotaz: Nejaka restika kde je detsky kutik v BA?

peta28
29. júl 2009

Bilu ty si iny obdornik na odfarbovanie 😀 😀 prepac smejem sa, ale to ako keby som o sebe citala. Moj muz maj jedno extra oblubene tricko s Pepkom namornikom.. stale ho nosil a strasne ho mas rad. Bolo take bielo cervene a mal tam nejaky flak tak som isla mu dat na to biele savo, jasne ze mi kvaplo aj na cervene a vyzralo to tu cervenu farbu. Tak som to chcela akoze zakryt a kupila som cervenu fixku na textil a zafarbila tie biele miesta, no bolo to este horsie, uplan katastofa a muz ma skoro zozral

lenkamt
29. júl 2009

dobrý večer priatelia 😀

ocko doma, deti zdravé, najedli sa vyjašili a zaspali až o 21 😅 nechápem, som zvedavá na zajtra 🤐

aháááááááááááááááá /tak to vraví Lucka/ čo som našla:
http://www.truva.sk/180-akcie-/2439-stolicka/ akože to je tá stolička čo inak stála cez 4000Sk 😕

letuskah
29. júl 2009

leni to ma prekvapuje lebo cilek je dost drahy co som videla...
a baby hadam budu zajtra tiez zdrave 😕

som myslela ze to tu uz vymrelo

sme kupili Kubkovi plavky s mickey mousom, dufam ze mu budu dobre

a kupili sme melon, sme ho nabulikali a melon skysnuty, chudatko sa tesil a taky rev spustil, strasne bol sklamany 😔

lenkamt
29. júl 2009

to má 50% zľavu tak asi preto 😕 bože nech ju ešte majú, Verča bude happy a ja tiež 😀

sviňa melón 😠

mima07
29. júl 2009

leni rychlo kupuj
leto asi by ma porazilo chudacik jakubko