Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
31. júl 2009

caute
ja mam strasne zle dieta, asi nan dam inzerat, a to s nim musim vydrzat do dalekeho vecera 😔

lejla to je na porazenie. sak skus aj na nete popozerat ale asi nema vyznam ho tam nechavat ked nedavaju na ne pozor ved musia vediet ze taketo deti vymyslaju a musia byt non stop pod dohladom. doma mu este ako tak usposobis podmienk na relativne bezpecne ale vonku tazko... no nemam slov. ranky mu za nas pofukaj a hlavne nech sa mu nic horsie nestane. 😉

lejla77
31. júl 2009

letu:
☹ hej, je to sila. Idem pozriet nieco na nete, co by prichadzalo do uvahy. Nebudem cakat, kym sa mu tam nieco stane. 😒
Aj Stanko je posledny tyzden doma strasne zly. A rano zasa strasne reval, nechcel ist do triedy. Tak neviem, ci ma take blbe obdobie, alebo ...
Jaj a este som zabudla, ze ledva chodil - nevedel stupit na nohu, ze boli a este aj dnes krival. 😖

peta28
31. júl 2009

Lejla akoze normalne zavolaj tej Gazkovej, ja by som to urobila, to akoze co je ze su mimo, tak ty im zveris dieta do opatery a oni prebaraju za nej plnu zodpovednost. Mala ma tiez chrastu na kolene ze spadla mi hovorila, ale jasne ze nikto nic nevidel.
Ja som im sice dnes doniesla bonbonieru, kavu a cokolady, mala stale hovori o nejaked Dane, isla dole do jedlanicky s tym ze da Dane, da Dane.. no 6 x mi to hovorila. Jasne ze ziadna Dana tam nebola (ja ani neviem ktora to je, asi ta velka cierna) a bola tam len ta ucka co sa stara o tie najvasie deti ,taka sklamana bola chudatko. Ale som rada ze koncime, ranajky ze chleba s pastekou, tak to som kukala ako puk ze moje dieta je uz pasteky a ja jej take este ani nedavam

Leni ok napisem pani a uz to necham na teba, som rada ze sme to nakoniec vybavili, dufam, ze budes so stolickou spokojna a nebudes na mna nadavat 😅

akvabela
31. júl 2009

Lejla, tak sa mi to zle cita, ake mate trampoty zo skolkou a ako si to odnasa Stanko ☹ A co tak pohladat nejaku sikovnu maminu, ktora sa okr. svojho dietatka postara aj o ine... Som sa len tak pozrela na stranku byvaleho babetka a maju tam aj cast opatrovanie... Len zas je problem na niektorych najst referencie, napr. ako tato pani http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t=92860 Drzim palce, nech sa Ti pre Stanka podari najst nieco lepsie!!!

peta28
31. júl 2009

Lejla a vy kde byvate v ktorej casti BA?

lejla77
31. júl 2009

peta:
my nebyvame v BA - my sme sa odstahovali do Kvetoslavova - 4 km od Samorina. 😔

peta28
31. júl 2009

ok, tak idem patrat, mozno budem uspesna ako s Lenkinou stolickou 😀

lejla77
31. júl 2009

akvi:
diky, celkom fajn inzerat ... keby to bolo v rod.dome, tak by som isla pozriet. Do panelaku nechcem dat maleho.

lejla77
31. júl 2009

peta:
diky za kazdy tip. 😉

peta28
31. júl 2009

Ponuka) Milé maminy postarám sa o vášho drobca počas vašej
neprítomnosti od 0-3rokov.Som 32-ročná
mamina,momentálne som doma a mám kopu času,ktorý by
som rada takto využila a niektorej takto
pomohla.Opatrovanie počas celého dňa,aj víkendy.
janaw77@centrum.sk

peta28
31. júl 2009

Dobry den. Ak hladate skusenu, milu opatrovatelku pre svojho drobceka, som tu pre vas. Mam niekolkorocne skusenosti s opatrovanim deticiek, ponukam rodinne prostredie, laskavy pristup, kreativne vyplneny cas. Vase dietatko sa bude citit v bezpeci a spokojne. Sama som maminou 2,5 roc.synceka. Ak uprednostnujete individualny pristup k dietatku a spolocnost pre Vase dietatko,budem velmi rada ked mi zavolate. Financne sa urcite dohodneme.

Inzerent: eva
Email: evinka773@azet.sk
Tel: 0911169777

lejla77
31. júl 2009

peta:
a odkial je?

peta28
31. júl 2009

Opatrujem deticky u seba doma, dlhodobo i prilezitostne. Sama som maminou 5r. syna. Momentalne sa staram o 2r. dievcatko, ktoreho miesto sa ale od sept. pravdepodobne uvolni. Ak aj nie, radi by sme privitali dalsieho drobceka, kedze moj syn ide od sept. do skolky. Cena varovky je 2 Eur/hod., avsak v pripade dlhodob. strazenia dohodou. Ak vas nasa ponuka oslovila, budeme radi, ked sa ozvete. Nela (nelakanas@gmail.com)

Inzerent: Nela
Email: nelakanas@gmail.com

peta28
31. júl 2009

neviem nepisu, vsak skus napisat vsade a uvidis co ti odpisu, mozno budu aj z Podunajskych a mate to po ceste

lejla77
31. júl 2009

peta:
potrebujem k tomu aj lokalitu. Dakujem 🙂

lejla77
31. júl 2009

aha 😉

peta28
31. júl 2009

toto su nejake nove jasle v Petrzalke
8400 skk pytaju este lacnejsie ako Kralovstvo
http://www.kaciatko.sk/

peta28
31. júl 2009

http://www.jaslicky-safarri.sk/

tito su v podunajskych ale zase su drahsi ..

lejla77
31. júl 2009

peta,

mne to kaciatko nejde otvorit ☹ nenacita mi stranku, ani ked to normalne vypisem. 😕

lejla77
31. júl 2009

drahsie nemozem. 😔

peta28
31. júl 2009

Mozno toto:

Opatrovanie detí rodinného typu v malom kolektíve - Dunajská Lužná.

Oblasť: Bratislavský kraj
Email: denis.vavrova@gmail.com
Tel1: 0904924845

peta28
31. júl 2009

mne to ide.. divne

peta28
31. júl 2009

opatrim dietatko
17. 07. 2009, 15:09
dobry den ponukam opatrovanie deticiek u mna doma byvame v tomasove

Oblasť: Senec
Email: k.arvova@gmail.com
Tel1: 0910963225

lejla77
31. júl 2009

nejde mi to vsetko ani okopirovat odtialto, skusis mi to hodit do IP?

lejla77
31. júl 2009

Do kelu, skusim restartovat PC - to je divne, ze neviem ani kopirovat to, co si sem hodila. 😕

peta28
31. júl 2009

no dobre som ti poposielala nieco , a idem trosku pracovat 😀

lejla77
31. júl 2009

peta:
dakujem, si zlata 😉

lenkamt
31. júl 2009

ahojte 🙂

sme zdravé 🙂

Peti - ešte raz ti veľmi pekne ďakujem, máš u mňa obed alebo niečo, dúfam že sa v blízkej budúcnosti stretneme 🙂 a určite budeme spokojné, veď za tú cenu by sme nemali ani len kuchynskú stoličku 😉

a vidím že ťa pasujeme do levíčatkovského vybavovača 😉 😀

no a bola tu Ivka, rozlúčiť sa s nami kedže odchádza na tú dovolenku a kým sme pili kávu a deti sa hrali tak nám nedali mená pre malého táslera 😀 takže naše návrhy /aj keď nemáme do toho čo hovoriť/ : KLARA,HENRIETA,OLIVER, TEODOR. tak si to Bailey kukni v knihe a zváž 😀

Letu - ak by ste z nejakých príčin išli cez mt v čase keď deti nebudú spať /či moje či vaše/ tak prídte na 100pro na kávu, jo? 😉

a idem piecť kura na kapuste, segedín sa mi nechce, presnejšie knedľa 😀

no a Bailey - ak by sme nešli do tn, neprídete s Grétkou pondelok/utorok ?????????????????????

letuskah
31. júl 2009

leni posli mi cislo do ip, ja sa ti v sobotu ozvem, bud ti zavolam ked bude normalny cas alebo len pisnem sms ze spime a nezastavime sa dobre?

hlasujem za Teodora a nukam Hanku alebo Juliu a Juraja.

ja si idem upietr pizzu, mnam

vcera ma muz vystrihal ze nie ze budem cistit sporak miesto balenia, no uchylacka vo mne sa nezaprie, mam krasne cistu kuchynu 😀 😀 😀 este zvysok bytu a mozem odist 😀 😀 😀

letuskah
31. júl 2009

jaj leni a super ze baby su zdrave, ste to celkom rychlo zmakli 🙂