Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
13. feb 2009

nika, ved aj naopak moze byt

leni, 10 000 😕 no tak to je nejako vela, inak aj ja by som si to asi nedala, radsej dam chlapa, ale on by s tym urcite nesuhlasil 😀 , inak mne teda kondomy vyhovuju, nic zo mna potom nevyteka, dlhsie to trva 😀

letu, super, tak uz sa lady prelomili, asi mu pomohla zmena, ze lepsie papa a rozprava, nech to tak aj nadalej pokracuje

letuskah
13. feb 2009

a my valentina neoslavujeme lebo je to komercny americky sviatok ale vraj tento rok bude prekvapko kedze som ho minuly rok zdzubala (vraj, nepametam sa) za to ze to odignoroval, tak tento rok odignorujem aj ja uz som mu to aj oznamila no mam pocit ze ked nemam chut neviam ake prekvapka a blbosti chystat tak sa silit nebudem, a ked sa ludia k sebe nemaju cez rok tak jeden valentin to aj tak nezachrani nie?

lenkamt
13. feb 2009

tak fotolab za 0,06 iba rozmer 10x15, normálne 9x13 za 0,14 divné nie?

Zuzi - ak to nie je zo zdravotných dôvodov tak sa platí. veľmo som sa pobavila na slovnom spojení nič zo mňa nevyteká 😀

adulik23
13. feb 2009

ahojteeeee.
skoncil mi panelak, a mm si pustil tenis, tak som prisla troska pozavislacit. 🙂

baily - ty si tak krasne vasu opisala dnesnu hudobnu, ze som to musela precitat vikimu a teraz je "stastny", ze nas tam chcem prihlasit. 😀 😀 😀

ja davam normalne mlieko, len do vary. mne je pohodlnejsie zarabat mu sunar a miskovi chuti, takze mu ho budem davat kym ho bude chciet. 🙂

a uz neviem, ktora ste sa to pytali na vahu deti, ale nas vazi cca 10,5kg.

leni - mna to video uplne dostalo, tak som vecer nabrala miskovi kuracinu s ryzou a dala mu lyzicku, ze papaj. a on to zvladol. 😵 😵 😵 a straty boli minimalne, lebo ako mu to padalo, tak to hned zbieral a daval do pusinky. krasny bol. 😵 😵 😵 😵 na obed som skusala aj polievku, ale s tou to az take krasne nebolo. 😀

letuskah
13. feb 2009

zuzi no v tom ajmne kondomy vyhovuje 😀

a tie lady saprelomili len preto ze moja mama vari jedle jedlo na rozdiel odo mna 😀 a maju psa comu pripisujem ten obrat lebo ozaj ako sa s nim hra a nahana tak zo dna na den je aj fyzicky obratnejsi aj ukecany, taky iny

letuskah
13. feb 2009

my sme vcera papali rajcinovupolievku; som mu dala lyzicku nech sa krmi,cely isiel do prania 😀 ale pekne sa aj napapal

adulik23
13. feb 2009

mne vcera uslo trosku viac soli do kurata a misko zjedol mega porciu. a u nasich mame tiez casto ujde a aj tam sa lepsie napchava. 😕 asi to fakt suvisi. 😀
a to uz nehovorim o tom, ked zabludim do mekaca a dieta si ukradne presolenu hranolku. sa zalizuje aj hodinu. 😀

lenkamt
13. feb 2009

v lete ich vyzlečieme do hola a začne tvrdý tréning bez plienok a samojedenia 😀

Adi - už ste na návšteve??? to máte samy izbu, že si robíte čo chcete????

letuskah
13. feb 2009

moja mama tiez dost soli takzeurcite mu to viac chuti ale ja nesolim a zasadne solit zabudam, som tak naprogramovana, ale mne by sa celkom zisiel aj kurz varenia 😝

zuzana76
autor
13. feb 2009

leni, no a nie? 😀

letu, aj u nas prislo k zmene tak nahle, niekedy cez Vianoce sa dost rozhovoril, pretym len slova a take jednoduche, teraz uz tvori aj vety

adulik23
13. feb 2009

do TO chodievame v sobotu. 🙂 a vraciame sa v nedelu hned po obede. 😵
a na zajtra ma vraj este prekvapko, tak uz sa tesim. 🙂

zuzana76
autor
13. feb 2009

inak odkedy som aj ja zacala trochu solit, tak aj on zacal viac jest, predtym zjedol asi len aby sa zasytil a teraz sa nadzgava, az kym negrga a teda grgnut vie poriadne 😝

letuskah
13. feb 2009

kubko zacal spajat a pribral strasne vela slov, a kedje unaveny tak vylezie na gauc,lahne si na vankus a krici deka deka a chce sa prikryt to viem ze sa ide spat

zuzana76
autor
13. feb 2009

leni, veru, leto to isti, ja nemam odvahu nechat patka sameho jest, pit sa uz napije aj sam, ale samozrejme niekedy sa aj poriadne obleje

zuzana76
autor
13. feb 2009

dnes normalne povedal vetu - Havo steka v dome daleko. ked sme zaspavali, on najskor aj takych 15 minut rozprava, co zazil, proste nejake dojmy a pocul zastekat psa, lebo nedaleko su rodinne domy a hned komentoval.

lenkamt
13. feb 2009

Zuzi - veď hej 😀

Adi - aha, tak si to uži 😉

Lucia dnes pri tej polievke 3x grgla a keď dojedla tak sa rozplakala že ešte , ale nie kvôli tomu že bola hladná ale ju to strašne baví.
potom mi ofrfľali kura s ryžou 😖

letuskah
13. feb 2009

nocnik necham aj ja na leto ale papanie podla mna treba skusat sak oblecko sa poperie, kuchyna poumyva a dieta sa okupe akurat treba nalozit dvojnasobnu davku

zuzana76
autor
13. feb 2009

leni,ze ofrflali 😀

inak niekedy aj patko je taky pahltny, pyta si papat, aj ked viem,ze uz asi nie je hladny

lenkamt
13. feb 2009

naše povedia haja keď sa im chce spať a keď sa chcú hrať schovky tak povedia dve slová že kde je 😀 inak žiadne pokroky, dnes som ich učila oco a bolo z toho pida 😀

letuskah
13. feb 2009

mne tak dnes oprdel vianocku s lekvarom strasne este chcel a ked som mu doniesla tak len odsotil tanier; pokrutil hlavoua ze ee, tak dostal havo druhu veceru

letuskah
13. feb 2009

leni dost podobne slovo 😀

letuskah
13. feb 2009

no idemlebo ma vyhanaju tak sa mavajte pekne; pekneho valentina vam zelam, a aj vasim detuchom 😵

zuzana76
autor
13. feb 2009

leni 😀 , ale ved ony sa naucia, sa inak cudujem,ze tvoje dievky nie su ukecane 😀 , asi budu po muzovi 😀

aspon mas dlhsie pokoj, mna maly normalne terorizuje, ked nieco chce a ja mu enrozumiem, tak stale zvysuje hlas , tak potom ma musi doviest a ukazat mi co chce, lebo niekedy je to fakt nezrozumitelne

zuzana76
autor
13. feb 2009

letu, pekneho valentina

inak moj byvaly riaditel bol Valentin, pre babu sa mi to meno aj celkom paci, take nezvycajne Valentina, akurat,ze zakazdym si spomeniem na Tereskovovu 😝

adulik23
13. feb 2009

nas ked chce spat, tak ma zacne pusinkovat. akoze mi dal pusu na krasne snicky a uz ho mozem ulozit. 😵

let - ahoj.

zuzana76
autor
13. feb 2009

tak vam zelam pekny valentinovksy vikend, idem uz spat, dobru noc

adulak
14. feb 2009

prva 😝

krasneho valentina vsetkym 🙂

mishelin
14. feb 2009

ahojte,pekne straveneho valentina vam prajem 🙂

ddadka
14. feb 2009

Ahojte a pekneho valentina prajeme.

lenka, bambulky su krasne 🙂

u nas vety vobec nehrozia. Okrem par slov,co vie, Jurko pouziva vzdy len prvu slabiku slova.

No a dnes mam termin, tak cakam a nic sa nedeje. Misko ma uz 3970g a ani si nechcem predstavit ten porod.

mishelin
14. feb 2009

wau ddadka tak to mate riadnu vahu 😕 tak drzim palce nech to zvladnes cim skor bez velkeho trapenia 😉
moj mal vyse 3,5 a mali sme tam vsetci co robit 😝