Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
3. aug 2009

ahojte prajem vsetkym dnesnym oslavencom vsetucko len to najlepsie 😵 a dodatocne aj tym ktori uz oslavili 2 rocky 🙂

no a len tak pre info u nas vsetko po starom..maly v poslednej dobe len reve zacne trucovat znicoho nic,vymysla kraviny a reve este viac,ja ho nechapem,celu noc len fuci vravi ze sa ide hrat na dvor ze sa mu necche spat tak co ja viem co mu mam uz urobit nak spi 😠 😢 kedy sa ja toho zleho spania zbavim neviem 😢
dakedy mam uz taku chut mu tresnut 🤐 a premetuje sa no a podmeinky na spanie mu robim uz pomaly lepsie jak nejakemu princovi,ako odbije polnoc dovi dopo 😖 zacina sa nocna sichta 😝

leni fotky kraaaasne...vsetky co som od teba kukala..

no a aj my sme uz zo 2-3 tyzdne ostrihany 🙂 dam jednu foto

lenkamt
3. aug 2009

ahojte.

všetko naj k narodeninám:

Timke, Paťkovi, Jakubkovi, Emmke, Hanke, to sú detičky ktorých maminy sa tu ešte aspoň semtam ukážu 😀

mishelin
3. aug 2009

dala som aj ked bol este vlasaty 😅

lenkamt
3. aug 2009

Zuzi - ja som si normálne otvorila to picasso, tam mi dalo stiahnuť program, no a ten program si potom stiahol všetky fotky čo mám v pc, aj s videami no a to som potom dala synchronizovať a prešuplo mi to všetko aj s videami 😉

Akvi - aha , tá druhá knižka už má druhé vydanie, tak to asi zmenili 😖 a fotky fotil mužov kámoš s takým delom, budúci týždeň chceme vybehnúť na lúku, nech nás pofotí, akože na 2rôčky 🙂

Mimi - tak ti dám tú našu, fakt tie hudobné nástroje stoja zato 😀

Mish - tak Tobias? hlavne že tu rozoberáme že Simon 😀 a neskúšala si vynechať obedný spánok, možno tak by spal aspoň v noci 😖

lenkamt
3. aug 2009

jéééééééééj aký čačaný, veľký chlapec 🙂

mishelin
3. aug 2009

leni asi ten tobias nakoniec 😀 muz ze rasdej tobias ze mame patrik p.akoze zaciatok a tobias so s nakonci a aj priezvisko je so s na konci takze to akoze nznacuje koniec detom chapete 😀 😅

leni vyskusala veru uz aj obedny vynechat nepomaha 😔

lejla77
3. aug 2009

Aj ja zelam vsetko najlepsie vsetkym oslavencom 😎 Ja nemam prehlad, kto sa kedy narodil. My sme az 29.8.

peta:
uz som napisala trom opatrovatelkam, tak uvidim, co odpisu.

mishelin
3. aug 2009

leni diiik 🙂 aspon jedna vec co ma tesi ze nemame tie plienky,uz len na noc,aj to sa rano budi vacsinou so suchou a vecer mu ju zakladam az ked zaspi bo inak reve ze plienku uz nechce 🙂

lejla77
3. aug 2009

mish:
nechapem 😀

mishelin
3. aug 2009

lejla aj mi sme az na konci 26.8

lenkamt
3. aug 2009

Lejla - veľa šťastia 😉

Mish tak neviem, máš to ťažké ☹

idem vyprážať chleba vo vajci, madam verča si rozkázala 😀

mishelin
3. aug 2009

lejla takto 😀

ze patrik je na P a aj priezvisko zacina na P cize inicialy P.P cize zaciatok,akoze nase prve dieta
ze Tobias so S na konci a priezvisko tiez so S na konci cize posledne pismena vyjadruju ze tymto sme uzavreli kapitolu s detmi 😀 😀 cize nase posledne dieta 😀 😀

mishelin
3. aug 2009

mnam povedz madam verci ze sa ma 😀 ze ja nemam komu tak rozkazat,nechces prist 😀

peta28
3. aug 2009

Baby cauko, tak dnes som dietko odprevadila k babke a celkom sa tesila, nabalila som jej tasku plnu oblecka, hraciek a isla na prazdniny.
Mala bola vcera uplne hotova z bicykla, chcela s nim aj spat, ja som si myslela ze tu prilbu nebude chciet ani za svet a ona ju nechcea dat ani z hlavy dole. Od svokry dostala kocik pre babiku, tak sa celkom trafila, kedze nasa bugina je uz skoro rozpadnuta. Kniha o Bambulke tiez super, torta vyborna.

Prajem vsetko len to najlepsie nasim spoluoslavencom.. je to az neuveritelne ze uz su to dva roky
😵

Lejla drzim place pru hladani opatrovatelky, ved mozno sa ti podari najst aj niekoho v Kvetoslavove ked sa popytas. Ja som isla umyt doma ten svent hrncek ktory sme mali v jaslickach a bola tam normalne plesen.. k tomu uz no comment, este som zvedava ci mi vratia prachy za to co mala nechodila 3 tyzdne.

Leni krasne fotky, mmusim nechat Timke narast vlasky, sa mi to podla tych fotiek vidi ako keby boli dvojicky o nieco starsie ked su take copate.

peta28
3. aug 2009

Jaj a aby som nezabudla Timku pochavalit cely tyzden sme boli uspesne bez plienok, este aj poobedny spanok, cez viked sa krasne pytala aj na kakanie a cikanie, tak som rada ze neostaneme ako posledni plienkaci

zuzana76
autor
3. aug 2009

dobreee ranko

mimi, gratulujem k prestahovaniu, uzivajte si noveho domceka, nech sa vam v nom dobre, stastne a laskyplne naziva 😵

leni, aha, no uvidim, to je nejake komplikovane s tym picassom, ved hadam muz pomoze

ja sa vobec neviem spamatat z tohto slovenska, ta zmena, strasne mi chyba more , ale samozrejme najma sestra a mala natalka

boli sme aj na nocnom zatahu, chlapov sme nechali v noci strazit deti a my dve so sestrou sme vypadli do pubov 😀 , ale nejako sme najskor nevedeli zaparkovat, asi hodinu sme hladali volne miesto a take aby sestra vedela zaparkovat, lebo s tym ma problemy 😅 potom sme asi hodinu bludili po uliciac h,ze do ktoreho baru pojdeme a nakoniec sme skoncili v nejako Irish pube, lebo ostatne bary boli o polnoci este poloprazdne, tam o polnoci ako keby bolo nejakych 21.00-22.00 hodin nasho casu, to tam v lete este deti pobehuju po vonku, normalne mamicky s kocikami sme v meste stretali a deti normalka hore, pozerali o 24.00, aj patko chodil neskor spavat, tak o tej 23.00, ked sa uz zotmelo, tam sa stmieva neskor ako tu

lejla77
3. aug 2009

mish:
aha, pochopila som 😀 No to je analyza. 😀

leni:
diky 😉

peta:
praveze neviem zohnat kontakt na tu, co v Kvetku opatrovala 😢 Ano na Obecnom urade nevedeli... Skoda ☹
Jezis, no s tou plesnou uplne super. Ja sa chystam im to tam dobre osladit, ale uz ked budem mat vybavene pre Stanka nieco. Potom si uz nedam servitku pred usta. 😔 Hygiena absolutne ziadna.

zuzana76
autor
3. aug 2009

my este plienkujeme a je mi to jedno, ved hadam, raz sa bude normalne pytat aj sam

mish, krasne meno Tobias, aj nas Patko je Patrik P. 😅

tiez zelame k dnesnym narodeninam vsetko najlepsie , hlavne vela zdravia vsetkym detickam

katika1
3. aug 2009

ahojte 🙂 len sa hlásim, že žijeme a dúfam, že ste všetci ok 🙂

lejla77
3. aug 2009

peta:
super sikovnica Timka, my este plienkujeme. Ved nie su ochotne maleho posadit ani na nocnik. Ze nemali kedy, lebo boli cely den vonku. 😠 A sam sa mi nepyta. Dnes som nakazala ucke, nech ho daju na nocnik, lebo vcera mi nekakal. Tak uz vidim, ze si zasa pridem pre osrate teplaky. 😔

zuzana76
autor
3. aug 2009

leni , krasne fotky a male su take zlate, normalka mam chut na dvojicky 😀 , teda na vlastne 😀

lejla, nas maly kakaval v spanielsku 4x denne, ziadne hnacky , normalna poctiva stolica, tolko tam jedol a zaraidli sme sa medzi fastfoodovych fajnsmekrov, jeho naj jedlo su odteraz hranovecky - / hranolecky/ s tymi kuskami kurata, sa toho nevedel dojest 😀

lejla77
3. aug 2009

zuzi:
ved moj maly tiez srotuje. Cely vikend len jedol a jedol. A kakal iba v sobotu velmi malo. Tak sa cudujem, kde to do neho este vlezie.

mishelin
3. aug 2009

diik zuzi 🙂
lejla to teda je riadna analyza,teda ako docitavam tie kauzy stymi jaslami tak mi je na 😝 a tolke prachy 😒

peta28
3. aug 2009

Hej aj ja som cistila mega hovnisko v piatok co muz priniesol domov.
Aj ked som nebola velmi spokojna posledne tyzdne, pozornost som im doniesla, predsa len ten zaciatok bol fajn a ja som uz raz taka blba..no co uz

Lejla asi si to niekto odlepil a nechcelo sa mu odpisovat cislo, mozno by som na tvojom mieste nalepila listok na to iste miesto ze hladat opatrovatelku a uvdis

peta28
3. aug 2009

Zuzi tak super ze vam dobre dopadla navsteva, uz si nam tu chybala 😉

lejla77
3. aug 2009

peta:
este mi sused slubil, ze pozna majitelku pekarne - ze sa jej opyta, ze ona musi mat o vsetkom prehlad - takze by mala vediet, kto to tam mal vylepene.
To bolo na okne vylepene zvnutra - a na A4 - papieri aj s fotkou izby, takze pochybujem, ze by si to len tak niekto odlepil. 😒 No, mozno sa mi ju este podari vypatrat - alebo tam fakt vycapim moj inzerat, ze hladam.

peta28
3. aug 2009

aha.. no vsak Kvetoslavov zas nie je az taky velky aby ste ju nenasli

lejla77
3. aug 2009

peta:
som uz zvedava, ako bude v novych jasliach Timke. 😉

zuzana76
autor
3. aug 2009

pre Mmem

my sme frcali na tomto

https://www.youtube.com/watch?v=lHsYUQhzXrUhttps://www.youtube.com/watch?v=0ky9jHlj_ns

hlavne ta druha o auticku skaredom dostava patka do varu 😀

lejla77
3. aug 2009

Kocky, neviete poradit, chcela som si v happy fote vytvorit fotoknihu, ked je v akcii. A nechce mi to stiahnut ten program na tu akciovu knihu. Prosim SOS... Vam to funguje????????????
Ale na inu fotoknihu (ktora nie je v akcii) mi to stahovalo. 😖