Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
4. aug 2009

Bailey - áno my máme K2 😀

Ret - áno ja farbím tými farbami z lidlu v tubách 🙂

lenkamt
4. aug 2009

no a pre tieto otázky prečo, kde je , čo je a podobne som rada že ešte nerozprávajú, však ma švihne keď každá o niečom inom a ešte aj Verča s jej problémami 😀

retaux
4. aug 2009

Aj ja mám tie farby.

Tak to ešte teraz risknem s mojím marcipánom a keď nie, tak nabudúce objednávam K2.

bilushka
4. aug 2009

Aj my na vsetko "co to je" a tiez ma uz z toho nervy beru.

A s tymi oblatkami sa ako robi, to treba aj niecim pripevnit, ci sa len jednoducho polozi navrch?

Leni, diky za podrobny postup, ja urobim tiez nejaku obdobu tvojej obdoby 😀 😀 😀
Tie srdiecka si tiez odtialto objednavala ako aj hmotu?

lenkamt
4. aug 2009

ale veď tá tvoja torta bola krásna, ja som to chcela risknúť s robeným marcipánom, ale sa mi teraz v lete nechce, budem skúšať v zime počas dlhých zimných večerov 😀

baileysa
4. aug 2009

aj ja mam tie farby z lidla 😀 len neviem ci v tube, som to este ani neotvorila 😀 tak super, ze my mame tu k2 😀 😀
leni, aspon su este babenka, ked nerozpravaju, mne je kolkrat aj luto, ked nieco zacne skomolene hovorit a za tyzden uz to vie pekne povedat, ze ako to leti, to su nezabudnutelne okamziky... napr. ked na kona hovorila koňak 😀

lenkamt
4. aug 2009

no u nás to vyzerá že ocko bude navždy kotko 😀 😀 😀 ešteže nekoktajú 😀

retaux
4. aug 2009

Ale veď marcipán robiť nemusíš, len nahádžeš suroviny do pekárne. 😉

baileysa
4. aug 2009

leni, ze esteze nekoktaju 😀 😀 😀 😀

lenkamt
4. aug 2009

aha, tak to si potom budem pýtať recept 🙂

peta28
4. aug 2009

Ret tie nase baby su nejake podobne, skoda ze byvate tak daleko, mohli by si pokecat..

Aj u nas Maminka a kam ideme? Maminka a co varis? Timke obedik? Maminka pod tancovat, maminka nespievaj, nevies pekne spievat. Maminka ty si hlava derava, zabudla si cajik
😀

peta28
4. aug 2009

Bai ja mama tie farby z Lidla a ak myslis tieza 12 sk tak su v tube 😉

lenkamt
4. aug 2009

ja sa momentuš zabávam s týmto 😀

Jak chytrá je tvá pravá noha??

Tohle je tak srandovní, že ti to bude vrtat hlavou. a budeš to zkoušet nejméně padesátkrát, abys zjistila, jestli to tu pravou nohu naučíš.
Ale tvoje noha to bohužel nikdy nedokáže:

1. V sedě na židli zvedni pravou nohu ze země a dělej s ní kruhy po směru hodinových ručiček.

2. A teď, když deláš ty kruhy, začni psát ve vzduchu pravou rukou číslo “6”.

Noha změní směr kroužení. Říkala jsem to………A nic s tím neuděláš. Tvoje pravá noha tě vždycky zklame a je jedno kolikrát to budeš zkoušet !!!
Určitě to předej dalším známým - nikdo nebude věřit , že to nejde !

retaux
4. aug 2009

Ako tak čítam, dobre by si rozumeli 😀 Ja som minule Lucke povedala, keď čosi vyviedla: "Čo si?" A ona mi na to "pipi" 😀
Alebo v obchode sme boli, vytiahla tričko na vešiaku a pýta sa ma: maminka pekné to je? 😀

lenkamt
4. aug 2009

Bilu - 😀 tie srdiečka som spravila z tej hmoty, kúsok som si zafarbila, vyvaľkala a vykrojila, nalepovala som tú oblátku aj srdiečka takým gélom čo mám tiež odtiaľ, lebo inak sa tá oblátka po jednom dni rozmočí, presnejšie tak zvlhne z tej torty že je po obrázku 😉

retaux
4. aug 2009

Mám chybnú pravnú nohu 😠 😀

peta28
4. aug 2009

aj Timka rada nakupuje handry, ked ideme do obchodu vsetko pochyta pokuka.. ze to je pre Timku suknicka a saticky a toto nechcem a toto mi maminka kup.. niekedy na nervy lebo dostat ju z obchodu je hroza

retaux
4. aug 2009

Našťastie Lucka až taká nákupná maniačka nie je 😀 Ale šaty si rada prezerá. A tiež sa Timka oslovuje menom? Lebo Lucka nepovie Kúp to mne! ale Kúp to Lucke!

peta28
4. aug 2009

hej ona same na seba hovori Timka.. Dbes rano tiez hovori svokre: Maminka ide do prace zarabat peniazky Timke na vlacik 😀

peta28
4. aug 2009

hej presne tka hovori ze nevie to vysklonovat ,akurat take ze Nejdem papat, nejdeme spinkat.. alebo chcem cukriky, to sa neoslovuje

lenkamt
4. aug 2009

no ty brďo to riadne kecajú 😨 🙂

slavenas
4. aug 2009

ahojte 😀 😀 😀

v prvom rade prajem všetko najlepšie drobcom všetkým ktorí oslavovali 2 rôčky 🙂 🙂 🙂

baby ja som tiež objednala tu hmotu K2 ale bola týždeň na pošte v tých najväčších horúčavách, kedže som bola u našich, tak dúfam že jej to neublížilo . Pre istotu mám v pohotovosti ten recept od ret na ten marcipán z pekárne.

peta, ret, baily tak Vám baby ako super kecajú , sa s nimi už normálne porozprávate však ?
Vaneska stále viac ukazuje a dorozumieva sa rukami ako rozpráva , rozprávam za ńu ja , lebo ona to ukazuje do vtedy kým to nepoviem ja .

slavenas
4. aug 2009

a tortu budem plniť asi týmto krémom , celkom sa mi pozdáva http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16531

zuzana76
autor
4. aug 2009
meganik
4. aug 2009

caute..fuha vy ste toho popisali 😨
leni pekne fotky si vybrala 😉
my uz sa tiez rozbiehame s kecanim, pekne povie ako sa vola tj Bubi, cau, ajoj, mami, tati, babi, haji, babo, domov, deti, voda, tma, dneska napr. pridala balon, noha, ale ma kopec skomolenin, kt. rozumiem ja 🙂 aj tak sa mi najviac paci, ze sa na otazku naucila konecne odpovedat ano, takze hned viem co chce - len sa musim spravne opytat 😉
inak som dneska po dlhej dobe uspavala Natalku na rukach a to rovnych 45 minut uff 😠 ale uz spokojne odfukuje
a Natali priam neznasa obchody, ked do nejakeho vstupime spusti neskutocny rev, takze ja nakupujem a mala s ockom striedaju detske atrakcie, takze sa musime vzdy predzasobit 50 centakmi

slavenas
4. aug 2009

baily už som ti dávno chcela napísať , vieš ako si nám posielala ten maily s tým pevným objatí m , no tak som to praktizovala len raz 😔 , poviem ti že ja na to nemám "gule" alebo čo, normálne som sa to bála viac krát spraviť , lebo to čo malá robila bola fakt pecka ☹ ☹ . Akurát sme boli vtedy u našich a ja že no super rodinný dom aspoň plač nebude nikoho rušiť a stalo sa to že susedia z okolitých domov sa vypytovali mojich rodičov že čo sa stalo malej keď tak plakala.

slavenas
4. aug 2009

zuzka vidím 😉

zuzana76
autor
4. aug 2009

http://picasaweb.google.sk/zuzana.poliakova/Nap...

a toto?

a poradte mi, ked nechcem, aby to videl hocikto, to mam ako urobit? alebo ked si to pozriete vy, tak ako to mozem odtial vymazat, neda sa mi to totiz

slavenas
4. aug 2009

zuzi aj to druhé vidím a neporadím ti lebo ja vôbec netuším 😔