Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
25. feb 2009

som sa skoro pocikala, idem to dať prečítať sexici 😀

no a Verča uveličená - si najviac zbožnňovaná teta na svete 😉 ale týmto ti zároveň udeľujem zákaz kupovania veľa a drahých darčekov 😠 😉

zuzana76
autor
25. feb 2009

ahojteee

vecer vas precitam, a dam nove fotky sestrinej malej, len mi nejako teraz nejde zmensovanie, tak ked pride muz, tak mi pomoze zmensit fotky

a tie zvieratka na facebooku, to musim pozriet, to aj take existuje? 😀 😀

a este maji ma krasnu zahadnu fotku, ine som este nestihla precitat a popozerat

zuzana76
autor
25. feb 2009

skore uzdravenie prajeme vsetkym chorym zlatickam

mmem, tak mali ste pekne stretko 🙂

baileysa
25. feb 2009

lenka, to vies, bola akcia 😉 😀

zuzi, tesim na fotky malinkej neterky 🙂

zuzana76
autor
25. feb 2009

Lilianke prajeme k meninam vsetko najlepsie, hlaven vela vela zdravicka

zuzana76
autor
25. feb 2009

hlaven nieeeeeeeeeeeeee, hlavneeeeeeeeeee 😉

zuzana76
autor
25. feb 2009

baily, uz bude mat 3 mesiace, uz je taka velka

baileysa
25. feb 2009

boze ved som zabudla najhlavnejsie:

LILIANKE vsetko najlepsie 😵 a aj este raz tento rok jej kludne budeme blahozelat 😉

a dufam, ze meg dnes dobre dopadla 😉

zuzana76
autor
25. feb 2009

aj baily s lenkou si vyhodiliz kopytka 😀

zuzana76
autor
25. feb 2009

idem za malym, dnes nechcel spat, on bud spi 3 hodiny, ako vcera, alebo nic 😒 , ale tie trojhodinovky nemava casto, skoda 😀

lenkamt
25. feb 2009

u nás kľud, pohoda , mier, Ivka odišla písať diplomovku 😀 Verča si robí projekt z angliny a dvojičky sa hrajú 😕 po týždni nepištia, nemrnčia, nebijú sa 😕 asi to preniesli na Grétku 😅 🤐

baileysa
25. feb 2009

☹ asi ☹
ale lepsie, ked iba jedna tu mrnci 😉 aj ked uz prestala 😵 vycurala sa mi tu ku stolu a klud 😀

lenkamt
25. feb 2009

no vidíš , to jej chýbalo 😀 naše rozoberajú postieľku 😀

baileysa
25. feb 2009

no asi hej, len to mohla hned urobit a nie mi tu odobrat posledne zbytky zdraveho rozumu 😀
ale uz mam svoju davku kona v sebe, tak som aj ja pokojnejsia 😀 😀

baileysa
25. feb 2009

ako je to s tym lolkom a bolkom?
ja tipujem: vysoky Lolek a tucny Bolek 😅

lenkamt
25. feb 2009

aj my s Ivkou si myslíme že je to tak, a aj Verča 😀 inak Ivka ťa pozdravuje 😀 že ti to nešmajzla, len sa pomýlila 😀

baileysa
25. feb 2009

vies, keby to bol len ten salat, tak v pohode, ale uz ked mi aj tu vidlicku ohadzala o zem, to som uz zobrala osobne 😨 😀 😀 😀 😀

lenkamt
25. feb 2009

to jej ani nejdem hovoriť, lebo jej bude ľúto 😀

mi tí poľskí chlapci nedali tak som kuk na nete - cituje: Ten dlhý, chudý s tou cestičkou na stred hlavy je Lolek a ten malý tučný je Bolek 😀 😀 😀

baileysa
25. feb 2009

ty si zodpovedna matka 😵
konecne v tom mame jasno 🙂

to fakt by jej bolo luto??? 😨 mna neberte, tak vazne 😅

lenkamt
25. feb 2009

keď ty pôsobíš tak seriózne že berieme všetci všetko čo povieš vážne 😀

baileysa
25. feb 2009

len to nie 🤐 😀

baileysa
25. feb 2009

tak to uz chapem, preco ma nikto nema rad 🤐 😕 😀

lenkamt
25. feb 2009

MY TA MILUJEME 😉 🤐 😀

baileysa
25. feb 2009

AJ JA VAS MILUJEM 😵 😀

koniec oneskoreneho valentinskeho okienka 😀

lenkamt
25. feb 2009

😵 😵 😵 idem dorobiť 11mesiac , okúpať deti, uložiť deti a vyprážať chlieb vo vajci 😀

maji4
25. feb 2009

Ahojte Ďakuejm všetkým za pochvali , no toto asi budem meniť častejšie tú fotku aby ste ma stále takto chválili 😅 😅 ale veite ked je žena namaľovaná ,učesaná a si zoberte ,že to som mala ešte Lilianku na kolenách len tam bola vykrútená takže som ju vystrihla 😅 😅

Už spí a dúfam ,že sa nebude opakovať to čo bolo dnes do rána 😒 😒 lebo ešte som sa stihla kôli tomu v noci aj s mužom pohádať 😠 😠 ale dnes je streda takže sa začneme ochvílku udobrovať 😅 😅

Samozrejme ,že aj my máme takú istú odsávačku a mne strašne vyhovuje Lebo Lilianak bola vždy zasoplená a aj vtedy keď bola bábätko keď grcala aj nosom tak som len tú používala 😉 😉

Idem kuk fotky 😉

maji4
25. feb 2009

baby no toto vy ste aké kočky 😵 😵 a tie deti no toto fakt sú už tie naše detičky veľké 😔 aj i to príde také divné ,že už je tomu rok a pol čo som Lili porodila ako keby to bolo pred mesiacom 😒 😔 (ale aj tak by som nechcela aby bola zasa bábätko 😅 )


A ČO TAK DAŤ NEJAKÉ STRETKO ..........sa o tom začalo aj hovoriť ale nejako ta naša téma veľké stretko augustoviek 2007 zanikla ...teraz by to bolo už úplne iné keď už vedia chodiť ,hrať sa....

maji4
25. feb 2009

Jej aj mmem má novú fotku v pase super na nej vyzeráte 😉 😉 😉

zuzana76
autor
25. feb 2009

hodila som fotky mojej neterky natalie, mozete kuk

maji4
25. feb 2009

A dakujem za gratulácie pre Lilianku 😵 😵