• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
ruším striptíz, ideme na svadbu :grinning:

vlásky si necha rozpustené, budeš krásna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

idem normálne napísať Ivke do chorvátska, nech ju picne :grinning:
4. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa fest paci k tomu aj ten zavoj, co ma baba na obrazku.
Budes krasna :dizzy_face:
4. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bilu ja neviem :slight_smile: takto narýchlo sa mi to páči, nestíham myslieť na útek - nechcela som to plánovať dlho... toto sme sa rozhodli viac menej predvčerom :grinning:
a dakujem .. lenulik ano aj ja si myslím, že rozpustené
4. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnes mam taky dojimaci vecer, kamoske sa narodil syn, Katika sa vydava, este niekto hodte nejaky dojak :slight_smile:
4. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no katika, uz si ta viem zivo predstavit, nadhera, aj my sme sa rozhodli narrychlo so svadbou, tusim 3.8. 1999 som zacala vybavovat sobas a presne v ten den sa narodil aj patko, no a sobas sme mali 9.10. takze tento rok to bude 10 rokov
4. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tásler by mohol povoliť Agátku a ja sa tu roztečiem :grinning:
4. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja idem spať, či čo :sweat_smile: strašné celý týždeň bez chlapa, ani otravovať ma nemá kto :grinning:

dobrú noc :slight_smile:
4. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeeeeej katika gratulujeeeeeem tesim tesim a saty fantasticke aj ja ceeeeeem

bilu: tak nech to mas dokonale,nam 2 dni nesla tepla voda a teraz o pol desiatej prisiel opravar a opravil naaaaam ju,zobudil maleho,tak som na neho nahukala ale uz konecne zaspal takze kraaaaaaaaaaasa
happy endy existujuuuuu

:grinning: :grinning: :grinning:

a idem aj ja do hajan
4. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte!
Jéj, Katika, aké dobré správy roznášaš :slight_smile: Šaty sú rozprávkové, krásne. Mne sa veeeeľmi páči aj ten závoj. Teraz už len treba vybaviť dobré počasíčko :wink:

A my sa dnes chystáme s Luckou do Nitry. Dúfam, že sa mi pri nej podarí aj pár obchodov prevetrať.
5. aug 2009 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko
katika saty krasne no uz si zapisana v kalendari tak snad sa dotrepem nech ta uvidim nazivo :wink:
5. aug 2009 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

katika:
velké gratulácie :slight_smile: Tesim sa s tebou. Saty su prenadherne. :dizzy_face:
5. aug 2009 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peta:
tak, dovolala som sa do tej Luznej - dnes sa tam chcem ist pozriet. Je to v RD, cena 300 EUR.
5. aug 2009 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
KAtika veeeeelke gratulacie :dizzy_face: šaty su rozpravkove,budeš neskutočná :dizzy_face:

včera som pridala par fotiek :wink:

leni neviem či sa zastavíme ešte sme sa nestihli dohodnuť s drahým ako pôjdeme či zo sestrou alebo nie tak neviem.ked sa vždy doma len striedame tak je to des.ale buduci týžden v utorok ja robím poslednu službu,potom až 29.8.tak si s drahým sadneme a dohodneme sa a určite sa ti ozvem.viem len že do tatier odchadzame na narodky môjho milovaneho 15.8.

idem porobiť lebo sa mi všetko nakopilo :frowning2:
5. aug 2009 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem všetkým :slight_smile:
5. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
HURAAAA, dnes mam 1/2 dna dovolenku. Idem zhanat malemu nejake hracky na narodky a idem pozriet novu opatrovatelku.
5. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kati gratulujem z celeho srdca, a saty su uuuuzasneeeeee :wink:

lejla tak super a kolko ma ta gaba deti?
Prosim ta nevies ci uz davali v jaslach fakturu do skrinky? Lebo ma fakt zaujima ci mi poslu spat tie prachy.
5. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peta:
ma 5 deti :frowning2: co sa mi zda vela - ale ze ma este jednu pani. Tak neviem, povyzvedam.
Fakturu sme este nemali - tiez na to cakam. Asi je veduca na dovolenke, lebo som ju vobec nevidela uz dlhsi cas.
Inac dnes sa uracilo jednej ucke prist az o 8.45 a deti boli zatial s upratovackou v triede. :confused: Tak som tam cakala, lebo jasne ze maly zasa reval. :zipper_mouth: A kym sme cakali pred dverami, sa mi pokakal, lebo bolo zamknute a on sa mi chudak pekne pytal.
5. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lejla to su fakt priserne jasle za tie peniaze by mali inak kmitat :angry:
5. aug 2009 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je fakt sila, inac 5 deti a 2 baby to je super nie? ked si vezmes ze urcite nie su tam vzdy vsetky, zas na 5 deti urcite nemoze byt sama aj varit a aj ich strazit
5. aug 2009 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pp mala aka velka slecna :wink: a nehovor ze tortu si piekla sama :astonished:
snad tu nebudem jedina co nebude piect tortu :astonished: :grinning: ale ked moja mama musi upiectinak by to neprezila a ked mam svagrinu vyucenu cukrarku tak naco jej kafrat do remesla :grinning: :grinning: ja tiez nemam rada ked sa montuju do toho comu nerozumia
5. aug 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
PP Lucka je zlata , velka baba :wink: Neviem preco mne vsetky tie druhe deti pripadaju vacsie ako Timka.

Baby z BA, buduci pondelok, utorok a stredu mama dovcu, dame stretko???
5. aug 2009 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5. aug 2009 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi krasne fotky :wink: sa so segrou neskutocne podobate :wink: a pracujte na babatku strasne ti to s malou svedci jasne ze aj s patkom :wink:
5. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi este som len v polovici a uuuzasne, hned ma chyta dovolenkova mania.
Patko je strasny fesak
5. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja chcem ísť na dovolenku :grinning:

Zuzi - fotky úžasné, vidno na nich že vám bolo dobre :slight_smile:

PP - Lucka je krásna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ak sa vám bude dať tak sa zastavte, radi vás uvidíme :slight_smile:

Lejla - ak by boli dve tak na 5-7 detí akurát nie??? teda ja to podľa seba :grinning:
5. aug 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
so segrou sa teda dobre podobate , ako dvojicky, aj mama problem rozpoznat ktora je ktora
5. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mimus, peti, dakujeme

mimus, ani nevies aku chut mam na babetko a na lekarov kaslem,nebudu ziadne vysetrenia, este si len tu nefrologiu dokoncim a koniec, donosila som aj patka , tak , ked mi je aj druhe sudene, tak bude a hotovo
5. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi tak uz si snazilka??
5. aug 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
peti, neoficialna :grinning: , nebudem to sem zverejnovat, naco, ten titul snz , ved ked bude tak vam urcite poviem
5. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok