Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
5. aug 2009

Aj ja chcem byvat v Spanielsku, asi sa rozvediem a najdem si spaniela.. to bude aspon ako taka zaruka ze druhe dieta bude tmave po maminke 😀 😀 😀

lenkamt
5. aug 2009

No Peti, aby si sa nedivila 😀 aj niektoré cigánčatá majú blond vlasy a modré oči 😀

Zuzi, tak držíme palce na májovčiatko, už si mi zostala len ty, kedže Bailey sa správa nezodpovedne 😀

mmem_
5. aug 2009

ahojte,

my sme sa boli dnes trochu prevetrat,skocila som aj do HM a normalne ma tie malinke vecicky dostali, o tri mesiace mozem obliekat 😀 😀 😀

rano bol maly v jaslickach na hodinku, a ked som po neho prisla tak veeeeelke slzy,nepomohol ani krtko.

a fuurt nespi, on jak ma rozhodeny rezim tak nevie zaspat, nestacilo ze ho vcera zobudil ten dilino opravar,este tu bola kamoska po lieky na kiahne tak je teraz uplne mimo, a ja som taka unavenaaaaaaa, chceeeeem spat a on tu revkaaaaaa

a som citala ten svoj vcerajsi prispevok tak to asi vyznelo ze som hukala na maleho tak tentokrat vynimocne nie,schytal to opravar 😀

zuzana76
autor
5. aug 2009

peti 😀 😀

ale veru, niektori spanieli su blond a s modrymi ci zelenymi ocami

leni, dakujem, ja strasne chceeeeeeeem

mmem, ze opravar 😀

peta28
5. aug 2009

Budem hladat strategicky tmaveho 😀

zuzana76
autor
5. aug 2009

peti 😀

inak v marbelle ma vilu aj Antonio banderas, ale sestra nam ju nakoniec zabudla ukazat 😀

mima07
5. aug 2009

zuzi tak sa tam musis vratit 😀 😀 😀 a mas pravdu kasli na doktorov sak keby si cakala kym ta daju do poriadku tak mozes byt babicka

zuzana76
autor
5. aug 2009

mimus 😀

a to puerto banus- to je mekka miliardarov, tam sama jachta, gucci, armani, sami snoby, ale mestecko je to krasne, to je tak 20 minut od marbelly

meganik
5. aug 2009

caute tak dnes mam na nic den 😒 Natalka furt vymysla so spanim, uspavam viac ako 45 min., najnovsie nechce dudliky mat v puse, ale musi ich drzat- tak dufam, ze sa od nich sama postupne odnauci 🤐

zuzka to je fajn rozhodnutie, schvalujem, urobila by som na tvojom mieste to iste 😉

aj mna niekedy chytaju stavy, ze chcem dalsie babo...ale prestahovat sa odtialto je momentalne vacsia priorita 😒 asi to vyznie blbo, ale nic nie je pre nas dolezitejsie ako odtialto vypadnut a potom....potom bude mozno hned aj tretie babo 😎

Peti..skoda, my sme na ten dalsi tyzden mimo SR, ideme predsa len s mm na sluzobku, takze stretka sa isto nezucastnim 😒 snad bude coskoro dalsie

peta28
5. aug 2009

Zuzi mojej svokre doktory neodporucali mat druhe dieta, ze moze zomriet, lebo mala nieco s krvou, pri prvom porode skoro vykrvacala.
Nakoniec otehotnela po siedmych rokoch nahodou a chceli jej to zobrat a nakoniec jej mama ju prehovorila nech si to dieta necha a vsetko bolo uplne v pohode, lahky porod a bezproblemove tehotenstvo

mima07
5. aug 2009

peti ani moja mama nemohla uz po mne mat tiez mala brutus porod a musela aj s fotrom podpisat ze dalsie nebudu a po 4 rokoch otehotnela a zatajila to isla az ked bola v 5. mesiaci a segru porodila doma 😀 😀 😀

peta28
5. aug 2009

no vsak organizmus nie je stroj , to sa neda podla mna brat vsetko univerzalne.

bilushka
5. aug 2009

Ahojte zenuchy,
kedze nam tu Akvi chyba, tak ja blahozelam aspon Mimikinmu Adamkovi, ktoreho mam v hlave, ze ma dnes 2 rocky 😵 A este k vcerajsim meninam Dominikovi, inak stracam prehlad co, kto, kedy 😔

Peti, buduci tyzden stretko sa ja pridavam, prideme aj s Mimi, konecne ti vratim tu krhlicku 😉

Mmem, ja som to prvom precitani tiez tak pochopila, ze si nahukala na maleho, ale potom mi doslo, ze to asi v navale nervov schytal opravar 😀

My este tiez nespime, teraz som ho pred chvilou ulozila, uz vypil mlieko a este tam pocujem rachoty, ale tak ja sa nestazujem, kedze vstal skoro o deviatej...

mima07
5. aug 2009

bilu nepomylili si sa az zajtra ma 😲 ci nie

bilushka
5. aug 2009

Ja ze piateho, este ze pises, lebo dnes tam ideme na kavu a uz som mu nabalila darceky, tak mu to nezoberiem 😀

meganik
5. aug 2009

mima fiha 😨

bilu vy pijete na obed mliecko?

a jasne, ze sa pripajame ku gratulacii,zelame vsetko najlepsie k narodeninam Adamkovi 😵

meganik
5. aug 2009

tak kedze ja tu zajtra nebudem -mozem gratulovat Adamkovi dopredu 🤐

bilushka
5. aug 2009

Aha, tak som si nasla Akvinu tabulku a dnes ma Knocking a Ema-to vobec neviem kto je 😔
Zajtra ma Adamko a este dalsich asi 5 deti, ktore tiez neviem, co su zac 😀

mima07
5. aug 2009

no my spime od 11,20 a este taha len preto ze som chcela ist prec 😲 ale uz to nestiham inak by bol uz davno hore

mima07
5. aug 2009

bilu ja som tabulku pozrela uz rano a kedze sa k vam zajtra chystam musim bezat nieco prikupit 😀 este ze idem do senca

bilushka
5. aug 2009

Meg, normalne obedoval, len zajtra uz ideme prec a este mam krabicu otvoreneho mlieka v chladnicke, tak som mu aj do postielky este supla mlieko, nech to nemusim zase vylievat.

meganik
5. aug 2009

jaj take krabicove na pitie..ja ze este obedujete sunar alebo tak

a este mate plienku na spanie 😕

inak mne ostalo asi 20 plienok babylove a huggiesky take tie gatkove, nie na zalepovanie...ak by ste niektora chcela-rada podarujem, len mi to tu zabera miesto

zuzana76
autor
5. aug 2009

aj my sa pripajame a zelame vsetko najlepsie vcerajsim oslavencom Dominikom aj, narodenynovym oslavencom a aj dnesnym oslavencom

mima, teda ,ze porod doma, no sekciu by som si asi sama nespravila, tak ja by som musela s pravdou von 😀 , ale aj moja kolegyna mala problemove tehotenstvo, preeklampsiu, maly sa narodil predcasne, zakazali jej dalsie dieta, ona otehotnela asi po 3 mesiacoch od porodu, do 5. mesiaca to pred vstekymi tajila, len muz to vedel, inak sa cudujem,ze mama sestra na gynekologii a nevsimla si to, ale ona pri prvom pribrala az 30 kg, tak este zrejme mala brusko a vedela to tajit, nakoniec sa narodila dcerka, sikovna zdrava a maju este aj 3 dieta, to sa tiez smyklo 😀

bilushka
5. aug 2009

My na spanie este mame, aj na poobedne aj nocne, nebyva sice taka precikana ako zvykol mavat, ale musi ju mat.
Neviem, ako sa ich mam zbavit.
Rano ma zase rozculuje, ze len co rozlepi oci, tak povie ze ideme kakat a musim s nim bezat na zachod, ja uplne otapena este neprebudena a on fakt kazde rano pol minuty po zobudeni vytlaci hovienko 😕

zuzana76
autor
5. aug 2009

ja viem, kto je knockin, ale ta tu nebola teda riadne dlho, hadam hned od porodu

bilushka
5. aug 2009

Zuzi, to nie je ta z Malaciek?

zuzana76
autor
5. aug 2009

z malaciek bola tusim mamcaaa, nie?

zuzana76
autor
5. aug 2009

knockin bola tusim z vychodu, ale neviem naisto

bilushka
5. aug 2009

Ano, uz som ju vykutrala, z Presova by mala byt.

meganik
5. aug 2009

bilu bud rada, ze sa ti tak pekne pyta kakat 😉 a aspon mas rano rozvicku 😅