• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
baby, ono ja som žehlila, zobudila sa Lenka tak som ju doniesla do obývky a v tom sa ozvala Lucia, tak som tam utekala, že možno keď jej dám cumeľ ešte pospí no a Lenka za tú chvíľu prebehla do kuchyne a chytila sa žehličky, ja som sa trochu spoliehala na Verču, ktorá pozerala telku :confounded: moja chyba. inak má iba trošku červené pršteky, asi polhodku plakala, držala mrazený špenát a potom už v pohode :zipper_mouth:
6. aug 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katika - ty by si nás tam fakt chcela??????????????? :grinning:

Mimuš - Verči ani nejdem vravieť že si bola s Adamom! u Bilu, lebo sa ma furt pýta či už prešli dva týždne a že či už teda konečne dôjdete :zipper_mouth: :grinning:
6. aug 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte no konečne som sa dostala ku PC :wink:

AKo prvé GRATULUJEME všetkých narodeninovým dvojročným oslávencom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nebola som tu tak som nemohla gratulovať ale už tu budem zasa každý dne tak to napravím :slight_smile: :slight_smile:
a dnešnému dvojročnému Adamkovi prajeme hlavne vela zdravia šťastia lásky a usmiatych rodičov :dizzy_face: :dizzy_face:

Oddýchla som si užasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale posledné 3 dni čo sme tam boli tak jej už strašne chýbal tatinko tak ho len stále spomínala a vravela príde príde..........a stále dokola a keď ho zbadala skoro vystúpila zajazdy tak sa mu vrhla do náručia až ma slzi zaliali aké to bolo krááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

S plienkami sme sa u babky celkom pokazili už jej nedávam plienku cez den vôbec dokonca ani na spanie cez obed ale mi aj tak spíme len hodinu tak vždy ju ma suchu a chodí cikať tak každú hodinu hodinu a pol...ale ciká kade tade keď má holú prdelku tak si ide pekne sadnúť na šerbel ale keď má čo i len gatušky ani za svet sa nevypýta musím ju od-sledovať a posadiť a aj som si myslela ,že sa u babky odučíme no prd s makom ešte horšie lebo tam bola non stop vonku a pri hre vždy pozabudla aj keď sme sa jej vždy pýtali povedala ,že nejde cikať a o sekundu už sa poštala :pensive: no ale dúfam ,že do po lete sa už s plienkami nebudem trápiť :pensive:

Dandy stihla som pozrieť zatial len vaše fotky a aj to videjko no supeeeeeeeer strašne je Dominik zlatučký :dizzy_face: :dizzy_face:

Lejla tak to by som ani ja nedala jednej ženskej ktorá tma má svoje a ďalšie 4 alebo 5 detí to je strašne vela :pensive: a keď si má ešte aj sama variť...
6. aug 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika krásnu tortu si objednala :wink: :slight_smile: :slight_smile:

Ja tortu kúpim vopchám tam 2 sviečky a hotovo my budeme oslavovať v sobotu až okolo 4-5 takže ja obed chvála bohu chystať nemusím len nejaké občerstvenie a hotovo :slight_smile:

Jej Katka tak už si sa do toho vrhla super GRATULUJEME :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka joj Lenke pofúkajbobenko:frowning2: :frowning2: :frowning2:
A ja sa desím strašne toho ,že sa mi dieťa popáli o niečo alebo nebodaj obarí parou alebo horúcou vodou :confounded: :confounded:
6. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji cauko, vitaj doma, super, ze si si oddychla :wink:
6. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby toto ma strašne pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.wimp.com/partlycloudy/
6. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika dakujem :slight_smile:
6. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji pekne :grinning:
6. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Lilianke sme napustili bazén a tak sa plavočila sme jej ohrievali vodu v kotli lebo mala len 20 stupnou (ale potom sme to unahli až na 36 )tak sme necheli nič riskovať joj a taká bola štastá stále by bola len vo vode na ten úsmev nikdy nezabudnem keď sme jej znova a znova dovolili isť do bazéna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa strašne na tom zasmiala :sweat_smile: :sweat_smile:
6. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Majka, vitaj :slight_smile:

video prekrásne, teraz budem dlho rozmýšľať ktorý oblak robil moje deti :grinning:
6. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si to video musim pozriet este raz :grinning:
6. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a moje posledné rozhodnutie ohľadom torty:
korpus obyčka piškóta upečená v hrnci:
5vajec
250g pr.cukru
9lyžíc horúcej vody
300g pol múky
1pr. do pečiva

múka sa môže rozdeliť na 200gmúky a 100g orechov, kvôli deckám nerobím

plnka:
2dl mlieka+100g pr.cukru+ 20g maizeny+1žltok uvariť a vychladnuté vymiešať s 150gmasla a50g orechov , tiež vynechám orechy

korpus prekrojím pokvapkám čajom s rumom/nevynechám ani kvôli deťom :grinning: / natriem lekvárom a poukladám popučené ovocie, dám krém a dookola, no a navrch budem maturovať s tým marcipánom, dúfam že mi muž pomôže a vykúzli hodiny :grinning:
6. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni dakujem ved presne to pobavilo aj mna :grinning: :grinning: :grinning:

Nika popri tom ako som sa rehlila tak mi tiekli slzy a dobre som to nevidela tak som si to púštala 3x dokolečka a vždy pri to ježkovi som sa max rozrehotala :grinning:
6. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni super nápad dať piškotu do hrnca :slight_smile: :slight_smile: to poradím mame keď bude chcieť mať niečo pekne tvarovaé :wink: :wink:

A baby ten marcipán ste kde kupovali???ako to vyzerá myslím obal sáčiku alebo krabice??
6. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni normálne aj ja nad tým uvažujem ,že urobím piškotu a naplním takou plnkou ako ju robíš ty ale čo na vrch...ked marcipán netuším kde mám kúpiť :confounded:
6. aug 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji ja to objednávam na internete, neviem kde to dosťa normálne, ale ja som kedysi robila tak že som tú tortu normálne obtiahla tým krémom a posypala pomletými orechami, kokosom a navrch lentilky alebo kúpiš tie marcipánové figúrky v tescu :wink:
6. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nejako takto to vyzeralo
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Verca?authkey=Gv1sRgCMPG3q2QisaMUg#5365441497655993858

navrchu miesto oblátky boli tiež tie orechy a kvietky alebo niečo :wink:
6. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ahá tak dík tak asi to tento rok ešte nechám tak a už nabudúce sa do toho "určite!pustím :wink:
6. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok :grinning:

inak neskutočné aká bola Verča krpatá :grinning: škoda že neboli digitály, keď bola malinkatá, by som sa rada pochválila :cry: ako decko malo decko :grinning:
6. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ved ked budeš mať možnosť tak odskenuj fotky a radi sa aj my pokukáme :wink:
6. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Tak dnes nesiem prihlasku do toho srdiecka - od septembra nastupujeme. :sunglasses:
7. aug 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som zvedava, ako sa mi podari dat vypoved v Kralovstve, lebo je tam 2-mesacna. Dufam, ze nebudu robit problemy. :confounded:
7. aug 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Maji: vitaj späť. Super, že si si oddýchla. A video nemá chybu. :dizzy_face:

Lejla: tak sa teším s tebou, že si spokojná. Dúfam, že to tak aj ostane a aj Stankovi sa bude páčiť. :wink:

Ja tiež žehlím len vtedy, keď Lucka spí. Ja sa strašne bojím, že chytí žehličku. A len prednedávnom videla žehličku prvýkrát, tak sa pýtala "maminka, čo to je?"
7. aug 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
vsetko najlepsie dnesnym oslavencom :wink: nasej frajerocke hanke aj ked mamina sem uz nechodi :frowning2: :frowning2: lilianke, miskovi a simonkovi
7. aug 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda, ja som ale... Zabudla som blahoželať. Všetko naj dnešným dvojročným oslávencom, nech rastú do krásy a tešia rodičov.
7. aug 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Lilianke, Hanke, Miškovi a Simonkovi prajeme všetko naj, nech sú zdraví a šťastní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: posielame božteky

my sme už boli aj u dr. s Lenkou na druhej hexe, ani nepípla, doktorka ju musela 2x počúvať :grinning: Lucia nechcela ísť ani dnu a pritom ona nemá žiadne hrozné zážitky :confused:
7. aug 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka je sikulka sak je po maminke :wink:
7. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, akurát tancujú a pozerám že v tom sú asi po ocinkovi - všetky tri :grinning:
7. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok