Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
7. aug 2009

no super den Leni, hod link na tie knizky

peta28
7. aug 2009

vyzera to super, vidis akurat mam napadlo ze uz davnejsie som kupila malej take tvare a tam sa suchym zipsom lepsie rozne usta, oci, usi vlasy a som to odlozila ked bude vacsia a uz by sa s tym aj zahrala. Dnes to vyhrabem niekde

akvabela
7. aug 2009

Ahojte, vsetko najlepsie dnesnym oslavencom - Lilianke, Miskovi, Simonkovi a Hanke 😵 !!!

Lejla, nech sa Stankovi v novej skolke paci a hlavne nech ste vsetci spokojni! Peti, vdaka za inspiraciu pri vybere kniziek pre nase baby. Nemusim vyhladavat a co sa mi paci preposielam babke, nech popozera a kupi z nich niektore.

maji4
7. aug 2009

Ahojte jej tak ďakujem za rady bože ozaj on nemôže ani zákusky tak to už bude komplet neštastný....no nič budeme musieť kúpiť nejaký umelí cukor aby mama mohla vypekať s ním 😖

leni aká rodina krumplovcov??

mmem som rada ,že sa Viktor páči aj naša Lilianka ho zbožňuje má už knižiek o nom a teraz na narodky dostane ďalšie dve takže už bude mať kompletku 😅 😅

A ďakujeme za gratulácie za Lili 😵 😵 😵

maji4
7. aug 2009

Peti ved ja viem ,že sú aj horšie choroby ako je cukrovka ...ale to tak býva 30 rokov nebol u žiadneho lekára a teraz sa mu to kopí....

maji4
7. aug 2009

Peti prajem príjemnú oslavu narodenín 😉 😉
A to si super kúpila protetiku za takú cenu fakt super 😲 😲

maji4
7. aug 2009

hej čo ke s va,i vy nemáte doma hokej zlatý puk???to len môj je taký do toho športu??? 😲 😲

lenkamt
7. aug 2009

Maji - nemáme hokej, máme angeliku 😀

toto je krumplihlava, poradila to tu Bailey:
http://www.hasbro.com/playskool/mrpotatohead/de...

a jasné že čo sa páči Gretulke sa páči aj nám, máme takú rodinku ujo, teta a chlapec, dnes sa s tým večer hodinu hrali, Lenka postavila uja so štyrmi rukami 😀

inak bola tu Bailey a tá bude mať chlapca 🤐 veľmo opeknela a vyzerá veľmi chudučko, iba také malé brušinko, no modelka do mamy a ja 😉

no a Lucku uštipla osa 😠 takže mám jedno popálené a zaočkované dieťa a jedno uštipnuté 😔

maji4
7. aug 2009

leni tá hračka vyzerá superne 🙂 🙂 🙂

Chuda Lucka pofúkaj jej bobenko...

Jej tak budú mať párik tešíííím ...ale ved oni nechceli vedieť pohlavie...či to si si len tak z brucha??

lenkamt
7. aug 2009

iba podľa bruška 😉

Mima - ok 🤐 ideme vymýšľať, Bailey súhlasí 🙂 sa tešíííííííííííííím, už som aj chlapovi povedala 😀

idem spať, som nejaká hotová 😔

maji4
7. aug 2009

lei ahá tak na to sa moc nespolieham ja som celé tehptenstvo vyzerala ako keby som bola v 4 mesiaci vyskočilo mi až posledný mesiac a tiež všetci chlapec chlapec a vidíš aký chlapčisko sa mi narodil 😵 😅 😀 😀 😀

mima07
7. aug 2009

baily teda prekvapila 😉 ci tasler sa posnazil 😀 ale tesim sa
leni to je super ze ju postipla osa aspon vies ze nie je alergicka

mima07
7. aug 2009

lenka co tu zavadzas ludi neviem ci si to dobre odhadla s baily no musim teda vydrzat 😀 😀 a kludne vymyslaj ja mozno ani chlapa nebudem mat doma tak mozme si robit mejdan

slavenas
7. aug 2009

ahojte dievčatá, mi dnes o 24.00 vyrážame teraz som si konečne sadla a trochu vás prečítala
osadnestvo mi tu spí, o chvíľu ich budím 😔 😔

prajeme všetko najlepšie všetkým zlatíčkam ktoré mali narodeniny a aj tým ktoré budú mať počas našej neprítomnosti 🙂 🙂 sa nám tie oslavy rozbehli .

pekné knižky ste pokúpili, ste ma inšpirovali .

drobcom ktorý majú bolačky pofúkajte 😔 😔

peti peknú oslavu prajem .

mmem_
8. aug 2009

ahooojte

tak zivio zivio zivio dnesnym oslaaaaavencom 😀, neviem najst tabulku tak radsej prajem vsetkym spolocne aby som niekoho nevynechala 😀 😀 😀

akvabela
8. aug 2009

Leni, vseeetko najlepsie Tvojim hviezdickam 😵 !!! Ani nie tak davno sa tu ukazala aj Tintinka, uz sa jej to spolu so Susik krati. Tak jej Tomimu prajem tiez krasny narodeninovy den!

Slavenas, prijemnu dovolenku!

akvabela
8. aug 2009

Mmem, je u mna v albume 😉 Pekny den!

mmem_
8. aug 2009

prajeme vela zdravicka,stasticka a pohody 🙂

oslava vcera super,maly sa tesil krtkovi i ked najprv nechapal ze co robi krtko na stole,stale ukazoval na telku ze trto tam aj tu 😀 😀 😀

leni: ja som vedela ze som nieco zabudla,chcela som kupit aj ja toho krumplaka 😠 ,musim pozriet este dnes niekde 😝 , inak som pozerala ale pod tym marcipanom nebolo nic,teda ziadna viditelna vrstva kreemu a drzal, to bude asi nejaky speeeci cukrarensky a neznicitilny marcipan. ta piskota do dnesneho rana troch navlhla,lebo jahody pustaju stavu ale inak bola super, este som z nej kusok zachranila svojej tehotnej kamoske 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

jeej bayili:bude mat Vincenta? jupiiii, no ale na tvar bruska a pocity by som sa nespoliehala, mne tiez kazdy hovoril ze len tak ziarim pri Simkovi a teraz radsej vsetci taktne mlcia a bude to tiez chlapcek 😀 tak neviem neviem 😀

mmem_
8. aug 2009

a este raz dakujeme za blahozelania 🙂 🙂 🙂

maji: nic sa nestalo 😀 😀 😀

vcera sme boli tiez na obede aj s malym a bol v pohode,na to ze mu uz klipkali ocka skoro vobec nerobil zle ale ja som k obedu nemala taky krasny prihovor ako lenka 😀

a idem pokukat nejake knizky, sa mi pacia aj tie s magnetkami aj o tom drobcovi

mmem_
8. aug 2009

akvi dik

mima07
8. aug 2009

dobre ranko
vsetko najlepsie nasim dvojrocnym dvojkam 😉 😉

lenkamt
8. aug 2009

ďakujeme 😵

dnes sa pýtam Lucky že kto má narodeniny a ona že ja /no však klasická odpoveď na všetko 😀 / a potom sa pýtam a kto ešte a ona že Onka 😅 to akože Lenka 😀

inak včera po mne všetko opakovala - darčeky, polička, lampa a keď som to chcela predviesť chlapovi tak to vyzeralo - povedz darčeky - moje, povedz polička - moja, povedz lampa - moja 😀

Moni - torta krásna, oni to podľa mňa lepia tými špeci cukrárskymi gélmi, alebo niečím takým 😉

nika07
8. aug 2009

Ahojte,

všeeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie najkrajším kočkám k dvom rôčikom prajeme 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mmem ta torta je chutnučká 🙂 😵

mima07
8. aug 2009

mmem krasna torta ale ja som uz nejaka priblbla pozeram ze jaka cudna velka torta a ten krtko no uzasne a potom zistim ze to mas obrus na stole 😀 😀
leni ani alex sa nechce predvadzat len sa usmieva a nic nepovie

baileysa
8. aug 2009

ahojte 😵

vsetko uplne najlespie vsetkym oslavencom, co mali 2, hlavne misinkovi, lilinke a simonkovi 😵 a dnes specialne pre slecny do martina 😵

p.s. lenka, napis mi, co s tou hmotou 😉 😀 😀 😀

ret, teba chcem poprosit, ze ci by si mi napisala recept na tu bananovu plnku, co si raz davala, ze tvoja najoblubenejsia 😉 dakujeeeeeem 😵

my sme malej tiez kupili len knihy na narodky, od nasich dostane lego - velka mestska zoo a polarna zoo a od druhychc starkych take kocky drevene, sa navliekaju na take palicky, som jej v brne kupila, tak sa teskam, oslavujeme buducu sobotu 😵

tento vikend je gretka u dedkovcov sama na cely vikend 😕 😅 ja sa mam venovat svojmu doktoratu, no ale to vidim, ze tisic prispevkov na kona najprv bude a ked mi zvysi cas, tak potom sa na to vrhnem 😅 😀 ale musim sa prinutit, lebo taku sancu slobodne sa tomu venovat tak skoro mat nebudem 🤐

baileysa
8. aug 2009

slavi, ma mrzi, ze si z pevneho objatia nemala dobry pocit, ten proces je hrozny, al konie by mal byt vykupenim vsetkeho, nic si z toho nerob, kazdemu vyhovuje nieco ine, 😉

mima07
8. aug 2009

baily tak ty si ina sikovnica 😲 ze doktorat ale mas pravdu urob si za mlada lebo na starost sa ti uz nebude chciet 😀 😀