• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
takže prvé fotky z dnešnej oslavy:
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Dvojicky2Roky?authkey=Gv1sRgCL_QoZiuu4qtggE#

inak moja torta ešte nie je ani vo výrobe :sweat_smile: do zajtra poobedia mám čo robiť :grinning:
9. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vyzerať by som tak chcela ako táto mulatka :grinning:
dobre dobre, tak ja vám dám ešte úlohy na riešenie, ked sa nudíte :grinning:
9. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni jej baby sú svetové s tou mnamkackou tortou :slight_smile: :slight_smile:
9. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj a aj by som zabudla najlepšia hračka s ktorou sa hrá non stop teda aspoň zatial je detská lekárnička fakt stálo to máličko ale tak sa s tým zahrá samozrejme ,že jej musím asistovať ale aspoň ju to baví :dizzy_face: :dizzy_face:
9. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji - no krásna, normálne sa neviem vykukať že aká už je veľká slečna :slight_smile:

a doktorský kufrík máme ešte po Verči a tiež sa s tým rady hrajú :dizzy_face:
9. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj, krasne fotky :dizzy_face:

leni, baby su riadne kocandy, strasne su pekne :dizzy_face: mnam :sweat_smile:

maji, lili je tiez riadna kočka :dizzy_face: ako nam rastu :dizzy_face: a chcem sa opytat na tej torte, okrem tej dvojky je este nieco tymi lentilkami napisane? lebo lustim, lustim, a vycitala som m, ale tak neviem :sweat_smile:
9. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pôvodne to bolo LILI ale ako sa tie lentilky rozpuštali v chladničke tak to vyzerá ako UU :grinning: ale nevadí hlavne ,že Lilianke aj nám chutila :sweat_smile: :sweat_smile:

A ĎAKUJEME :dizzy_face: :dizzy_face:
9. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja som to UU rozlúštila že Lili :grinning: no ja som zvedavá čo ja zajtra vytvorím :sweat_smile: ráno si upečiem korpus a urobím krém a cez obed idem nato.

a ďakujeme za pochvaly, aj mne sa zdajú čím ďalej tým krajšie :sweat_smile:
9. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak strašne sa zľakli toho ohňostroja, však tam na jednej fotke aj vidno ako sa rozrevali :sweat_smile:

a stratili sme niekde jedny oči z krumplihlavy tak mu tam pchajú jazyk, pod tým jazyk a nato položia takú malinkatú bábiku :grinning: úžasne sa s tým vedia prehrať :grinning:
9. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, lili, tak to je super, asi som slepa ci co :sweat_smile: :pensive: sa ospravedlnujem :zipper_mouth: :wink:

ja som tiez zvedava na tortu, este som nikdy tortu nerobila, ale tie mickey mosue postavicky sa malej prenaramne pacia, tak urcite bude uspech :slight_smile:
9. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som práve dojedla po deťoch trupy zo žabky a krtka + krtkov rýľ či čo to je :grinning:
9. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas je uz krumplihlava v zabudnuti, ale ucel splnila, niekolko tyzdnov ju namotavala :sweat_smile: a gretka mu zase stale namiesto klobuka davala nos, taky cerveny, nedokazala prezit, ked sme mu dali klobuk na hlavu, musela to hned zmenit a vzdy len ten nos tam dala :sweat_smile: sme sa smiali vtedy na tom poriadne :grinning:
9. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a odkial ste mali tuto tortu?
9. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mužova teta upiekla, som jej kázala že maličkú a ona že veď je málá iba z 10vajec :sweat_smile: a jaj jej nato že ja zajtra idem piecť z 5tich :grinning: to je malá torta na jedno použitie :grinning:
9. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to ty ides piect len kolacik ku kave :grinning: :grinning: :grinning:
uz sa tesim, ako dopadne, lebo sa budem inspirovat :sweat_smile:
9. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď , však budeme iba my a mamina so ségrou a snáď aj Paľko, ibaže môj chlap a mamina vôbec nejedia torty, takže pre Verču stačí 2mm kúsok a ostatok pre mňa so ségrou, Paľko neviem, dúfam že neonemie že čo za minitortičku som prichystala :grinning:
9. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte mi napíš či už máš dieťa doma a kedy prídete??? :wink:
9. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dietatko uz doma sladko spinka, zase sa strasne divila, ze u nas doma nefungujeme na prve zapisknutie, ako u dedkovcov, kde co chce, co dostane :sweat_smile: kruty ma zivot :pensive: tak si aj poplakala, ale uz haja, snad do rana :sweat_smile:
9. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pridete asi vy, nie? som specialne kukala pocasie a nema byt moc pekne, teda neviem ktore dni, ale vacsinou bolo, ze dazd a prehanky :sweat_smile:
9. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajn a kedy teda prídete? :grinning:

inak ja mám zlaté deti keď sme samé, akonáhle príde muž domov tak sodomagomora revú pre všetko :angry:
9. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

krasne oslavenkyne lenka,lucka a lilianka :slight_smile:

ja som dala este jednu skakaciu momentku :wink:

bai: a gretka bola prvykrat bez vas?

leni: no u nas to je naopak,ked je tato doma tak je dobrucky a ked som sama tak sa s nim neda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let: ahoj, tatinovi skore polepsenie :unamused:
9. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatý zajko skákajko :grinning:

no nič, Bailey asi listuje v diári či má na nás čas :grinning: idem spať, ráno skoro vstávam a pečiem , tak držte palce :grinning:
9. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: :grinning: tak my este nevieme, kedy prideme, vy viete, kedy pridete?? :grinning: kukla som diar, v podstate mam iba v piatok k dr., inak sloboda, tak ty kedy mozes?

mmem, ta skakacia je supeeeeer :dizzy_face:
bola prvykrat na dve noci bez nas, uz raz bola na 1 noc, ked sme boli v brne v juli :slight_smile:
9. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem jej zlatučký a fakt suprová momentka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni: tak pfuj pfuj, urco sa podari a ked nie tak pofotene uz ste :wink: ja sa tiez chystam na to auto a chystam a chystam

bai: tak sikula, my mame na plane tiez maleho dat k babickam, ked pride den D pre druhe babo, tak uvidime ako to poriesime

maji :wink:

a dakujeme :grinning: este nejake potom hodim sem ale musim pretriedit bo nie su moc vydarene

idem objednat toho drobceka co sem davala lenka link,nasla som to aj tu v CZ
9. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Vsetko najlepsie vsetkym oslavencom

katika:
mne sa paci ten prvy uces, co si dala link.

kocky, vy ste ake sikovnice s tymi tortami, nechcete aj nam upiect? :grinning: Mne by sa s tym nechcelo piplat.

Deturence krasne - vsetky :slight_smile:

JASLE:
v piatok sa mi nepodarilo dat vypoved, lebo tam uz nikto nebol - nejake dve uplne nove babenky - asi 16 -ky :confused: :confused: :confused: Davala malemu plienku na okakany zadok a este ju ani neotvorila :angry: :angry: :angry: Som ju poslala prec, ze ja si ho prebalim. No hrozneeeeeeeeeee. Ako tam mozu dat take baby, co ani nevedia, ako sa dava plienka. Dnes som vypoved nechala u ucitelky - tak som zvedava, co z toho bude. :pensive: Ale ucka uz dnes na mna zazerala...
A maly sa zasa rano v jasliach pokakal - uz mi to fakt pride, ze to ma zo stresu. Posledne 2 tt - rano reve a kaka. Som ho tam posadila na zachod a este to dorazil.
10. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
ste sa tu vcera vypisali :astonished: ja som ani pc nezapinala ked tu cez vikend nikto nebol
idem pokukat fotky
10. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deticky krasnucke :wink:
lili vyzera ovela starsie by som jej uz aj 3 hadala :astonished:
lejla tak to je fakt sila s tymi jaslami
10. aug 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok