• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Ta Handlova je hroza, stale sa nieco deje, to uz snad nie je mozne :frowning2:
Leni, si neviem predstavit tie nervy, co ste museli prezivat, ale ved svokra to urcite zaklincovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem dakujem.. Bilulienka, kedy začneš realizovať pláááááán?????
11. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

v prvom rade prajem všetko najlepšie dnešným narodeninovým a aj meninovým oslávencom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

počasie otras, Handlová hruza,najhoršie že tam pracuje aj bývalej spolužiačky manžel , dufam, že tam nebol medzi nimi :frowning2:
11. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

aj mi sa pripajame ku gratulaciam dnesnym oslavencom. :sunglasses:
11. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. aug 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni:
torta je uplne superska :dizzy_face: Aj ja chcem taku :pensive: Kocky su strasne zlatucke :sunglasses:
11. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu:
a preco sa pohadali? :confused:
11. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt Bilu prečo sa dievky pohádali? :confused:

a to akože si mám pýtať priepustku aj na svadbu aj na striptíz :confused: no to teda neviem či dostanem :sweat_smile:
11. aug 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenulienka sex dvakrát denne to spraví, chlap povolí :grinning: nespravíš to pre svoju kamarátku??? :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee

dakujem za gratulacie, a aj my zelame vsetko najlpesie Matejkovi, meninovym oslavenkynam a aj vsetkym vcerajsim a predvcerajsim oslavencom, hlavne vela vela zdravia.

ta tragedia je strasna :frowning2:

leni fotky nadherne a torta tiez, normalne majstrovske dielo
11. aug 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati - ale on je v tn, chodí len na víkendy, takže neviem ako mu zabezpečím ten sex :grinning:

Zuzi - no najhoršie že je tam stále veľké riziko výbuchu, a švagor tam :zipper_mouth: :pensive: hľadá tie telá :pensive:
11. aug 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mu to vynahradíš cez víkend.. to je 5 dní krát dva.. čiže v sobotu 7krát a v nedelu 7krát.. taký problém?! :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
príď mi pomôcť, vieš ja už mám svoj vek :grinning: a keď tak nad tým rozmýšľam on tiež :grinning:

jednoduchšie mi pripadá pohádať sa s ním, zbaliť tašku a tresnúť dverami :grinning:
11. aug 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: aj to je riešenie :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile:

Všetko najlepšie k dnešným narodeninovým levíčatkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A Zuzke všetko najlepšie k meninkám :dizzy_face: :dizzy_face:

Tá Handlová fakt strašné :frowning2: :frowning2:
11. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
katika aj pre mna povolenie na preposlanie oznamka prosim :grinning: :grinning:

levicatkam dnesnym vsetko naj naj naj, teda viem zatial len o Matejkovi, a Zuzkam vsetko naj naj naj k meninam, vdaka za pripomenutie, brnknem sesternici :slight_smile:

Leni ta torta, no nemam slov, jasne ze doliepance a nedokonalosti vidis ty lebo si ju robila ale vyzera svetovo, klobuk aj s parochnou dole :confused: :confused: a baby su uz take dievcence, uz sa nam tie nase babetka menia na deti, uz na nich vidno ze su to uz velkaci :dizzy_face: :dizzy_face:

za pochvaly fotiek dakujeme aj za priania, otec vyzera celkom dobre, je unudeny ale to sa da v nemocnici ocakavat, ale inak dobre, dnes ho previezli este do skalice a ku koncu tyzdna by mal ist domov. tak sa tesim :slight_smile:
11. aug 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to druhe sa mi zda schodnejsie riesenie :grinning:

my sme dnes poupratovali na balkone, sice som asi 100 krat zametala co kubko vzdy rozhadzal hlinu ale podarilo sa a da sa tam chodit :grinning: no a potom sa hral takto:
http://picasaweb.google.sk/helena.krivanova/AkoSaViemPekneHratZaUprsanehoPocasia#

neviem odkial to ma, lebo sme okrem kardiologie nikde neboli a ani v telke sme take nekukali tak mozno nejake spomienky z narodenia...

bilu tie recepty si si tu precitala?
11. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu - krásne sa hrá :grinning: možno má vrodený cit pre starostlivosť o dieťa :grinning:
11. aug 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše majú najnovšiu hru, chodiť s hocijakou hračkou že homno anba /hovno hanba/ a biť ich po zadku že nono :grinning: najlepšie je to s takou 3cm žabou :grinning:
11. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: homno anba sa mi strašne páči :grinning:
mne dnes dieťa povedalo "nono mamina kakať na zem, lebo dostaneš na zadok" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
že čo ho to v tej malej hlave napadlo :grinning: a minule sa zobudil a zbadal svoj tien a vraví "ty kokso ako som sa zlakol" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

letu ako pekne sa hrajušká :dizzy_face:
11. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj tej babe čo sa starala o Riška, kým som štátnicovala sa 8.8 narodil synček.. Davidko :dizzy_face: včera ho bol moj starý zapíjať :slight_smile:
11. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Let jej vidieť ,že Jakubko bude rodinne založený :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že ty kokso som sa zľakol :grinning: :grinning: :grinning:

jéj aký pekný dátum má Dávidko :grinning:
11. aug 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KAtka to je strašne svetová veta "ty kokso ako som sa zlakol" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. aug 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika tvoj syn boduje ale aj homno anba sa mi paci, moje dieta zase najde spinku a ze hovieno fuj
11. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše majú všetko šmrncnuté do latinčiny :grinning: budú doktorky :grinning:
11. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu :grinning: maji hej, ja som myslela, že sa poseriem od smiechu vtedy :grinning:
leni krásny dátum má :wink:
11. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka :grinning: :grinning: :grinning: je to možné!
11. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale najzlatší bol malý, ked som sa minule od nervov rozplakala a malý taký smutný vraví "maminka neplač, lúbim ťa" a objímal ma.. bože ja som ho skoro zjedla od sa mej lásky :dizzy_face:
11. aug 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, strasne, dufam, ze svagrovi sa nic nestane

letu, Kubko sa vie ale krasne hrat, uplne ako ked tie babetka rozvzali na tych vozikoch v porodnici, ty brdo, zlaty je a aky velky, sa mi zda aj ako 3-rocny
11. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok