Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mmem_
26. feb 2009

a kde su tie zvery na tom FB? pre mna to je hrozne chaoticke ten facebook

lenkamt
26. feb 2009

😅

maji4
26. feb 2009

Ahojte my noc celkom dobre a aj po dlhom čase v noci nepapala celkom sme sa vyspali do 7-mej 🙂 🙂

mmem Simonko a Veronika sú pekný partáci 😉 😉 zlatý sú a tie vlasiská 😵 😵 😵

lenkamt
26. feb 2009

baby akože toto čo má byť??? 😠

spomeniem stretko a už sa nechodí ani sem 😠

a ja len čumím - http://dnes.atlas.sk/svet/530093/ak-kyjev-nezap... 😕 😕 😕

letuskah
26. feb 2009

ahojte
vidim ze zvery na fb maju oooobrovsky uspech 😀 😀

my sme tiez spali lepsie ale do 6,40 a ja som sa kazdu chvilu budila ze sak aj tak zacne mrncat tak nemusim spat, mna uz len na psychiatricku kliniku zavriet

a dnes som robila segedak ale postny bez masa lebo som maso vyhodila pokazene... neviem ci nam mrazak neblbne lebo to uz je hadam 6 krat co sa mi to stalo
a pracka nam tiez blbne tak sa tesim na tohto rocne vydavky 😝 to je to co myslim Lenka spominala ze spotrebice sa po 10 rokoch zacinaju kazit 😠

fotky som okukla a zavidim tie vlasy, ale v dobrom samozrejme, obaja su ako reklama na sampon pre deti 😵 😵 😵

mima07
26. feb 2009

cauko
lenka to nemas co robit ze take tamy vytahujes? ☹ ale sak snad uz bude teplo
mmem som pozerala ake vlasate dievcatka 😀 😀 ale sa mi lubia taky vlasati chlapci

letuskah
26. feb 2009

no tak to je skvele 😝

maji4
26. feb 2009

Lenka no toto takže sa to blíži zas 😖 😖

maji4
26. feb 2009

baby kto sa chystá ja by som šlahttp://www.dietaarodina.sk/môžem tam dať nejaké stretko 😉

mima07
26. feb 2009

vsetci tu len segedin varite tak musim aj ja cez vikend alex ho lubi a teraz idem rychlo spravit kel ale tiez bez masa sak treba drzat dietu 😀

maji4
26. feb 2009
lenkamt
26. feb 2009

no a neviem či som divna ale toto ma nasralo: http://dnes.atlas.sk/slovensko/530089/postihnut...

je to strašná tragédia , ale ak mne nejaký ožratý debil prejde muža na ulici tak mi peniaze nepošle nikto 😝

asi idem radšej pozerať nejakú rozprávku 😀

maji4
26. feb 2009

ja som dnes robila granadír 😝 😝 Lilianka sa samozrejme oblizovala až za ušami 🙂 🙂

letuskah
26. feb 2009

no dietatu ten segedin teda nejak moc nesiel snad sa napapa ked vstane
musim zas ist k nasim na tyzden aby sa tam rozjedol, on moju varu vobec nechce a u mami zozere dva chody a este aj misku vylizuje a pyta zas 😠 beriem to osobne 😠

leni divnych nas je viac, mna tiez take nasiera a hlavne ked nejaka necha deti v hniezde zachrany a ked to zmedializuju tak sa zrazu hrozne chce o tie deti starat a pod, ludia sa snazia vyuzit vsetko

maji ja by som tam chcela ist, uz som obzerala plagaty

lenkamt
26. feb 2009

idem si ľahnúť k deťom, baby porozmýšľajte o tom stretku /či máte chuť, kedy a kde/ a oživme stretkovú tému. ja by som vás strašne rada videla 😉
keď sa zobudím očakávam konštruktívne nápady a plány 🙂

letuskah
26. feb 2009

jej idem si aj ja lahnut, to je krasny konstruktivny napad 😵 papa

adulik23
26. feb 2009

ahojte.
tak u nas to nakoniec nebolo take brutalne, ako som cakala. zobudil sa sice 4:30, ale do 5 etse vydrzal lezat medzi nami. potom nas uz natvrdo vyhnal z posleli, ale o 7, ked muz odisiel do roboty, tak sme zalahli naspat a spali az do 8:15. 😵

aj ja chcem segediiiiiiiiiin. ale nechce sa mi varit. zajtra idem k maminke, tak si asi objednam. 🙂

leni - ja stretko neviem. nejako nam v poslednej dobe kazdu chvilu vyskoci nepredvydatelny vydavok. 😨 aj minuly tyzden prisiel sek na havarijne poistenie. skoro ma vykotilo. 😠 a o mesiac ideme do toho svedska - to tiez nebude sranda. a na maj som uz zorganizovala stretko mojej starej partie z vysky. mna uz muz zabije zato, ze sa chcem stale stretavat. 😠

adulik23
26. feb 2009

pekne ste zdrhli. 😠 😠 😠
este ze na pauzicke si vystacim aj sama. 😀 idem sa tam realizovat. 😎

adulik23
26. feb 2009

a este som zabudla. kedze ste vsetky odignorovali hudobku, tak nas kamoska prihlasila k nim. zatial mali len jednu hodinu, tak sme aspon vela nevynechali. zaciname zajtra. 🙂

letuskah
26. feb 2009

no nam stetko tiez asi nevyde lebo masm obavu ze tento rok budeme musiet kupit pracku a aj chladnicku co je problem lebo ju mame vstavanu, normalne sa toho desim 😨

ja som pisala do tej yamahy ale sa asi na mna vytotok, som poslala prihlasku a nic, tak sa na nich vykaslem a v nasom MC uz yamaha nebezi ale maju vlastnu hudobku tak sa tam pojdem pozriet

letuskah
26. feb 2009

baby inak to forum co bilushka zalozila este funguje? som skusala bookmarky ci este funguju a toto mi vyhodilo ze nenaslo 😕

adulak
26. feb 2009

caute, co sa dnes stalo? 😕 😕 😕 nikde nikoho 😨

pekne sa ti rusi s nami zahravaju 😖 ale dufam, ze v marci uz bude teplejsie a mozu sa ist vypchat 😝

minule ste tu rozoberali bujony. vitana ma celkom dobre teraz. ja som z tohoto dnes robila polievku a bola perfektna http://www.vitana.cz/natur-bujon-bylinkovy,1,52...

ja by som tiez chcela nejake zvieratko na fb a tiez neviem ako sa k nemu dostat 😅

letu, nic si z toho kubkovho jedenia nerob. mne ameli tiez niekedy nechce jest co navarim 😒 vcera som jej chcela dat brokolicovu polievku a len si olizala lyzicku a povedala fuj...no chapete toto? 🙄 a samozrejme uz to nejedla potom

naucila som ju kde byva havo a pekne povie, ze v búde 😵 😵 😵 a ked zbada na obrazku nejakeho psa, tak tiez hovori búda neni

adulak
26. feb 2009
adulak
26. feb 2009

ale preco mi to nepodciarklo cele? 😕 😕 😕 😕 si to musite cele skopirovat a potom to pojde..teda dufam 😅

adulak
26. feb 2009

som zabudla napisat, ze je bez glutamanu, so znizenym obsahom soli a ten zeleninovy bujon je aj s morskou solou a olivovym olejom

meganik
26. feb 2009

ahojte to je ale počasie 😝 ešteže som stihla ísť s Natálkou von, museli sme sa asi hodinu pozerať ako hovnocuc vysáva kanál..lebo Natálke sa hrozne páčia veľké autá, celý čas kričala na auto, že robí mňam- mňam 😅

no a pred domom Natálka chytila mierny balans a capla na chrbát rovno do tej najväčšej žaburiny, takže teraz poctivo periem aj jej všetky veci a aj svoje, keďže v dome nemáme výťah a ja ju musím domov vláčiť na rukách 😠

majka..pekná foto v pase, jaká modelka z teba hm 😵

leni..ľudia sú všelijaký, aj nedávno som pozerala nejakú reláciu s ľudskými osudmi a bol tam taký chlap so 4 deťmi a jediné čo furt opakoval bolo, že by moc chcel, aby sa našli taký ľudia, čo by mu darovali starší rodinný dom a nejaké auto..ani raz nespomenul, že by si skúšal hľadať prácu alebo sa pýtal na ÚPSVaR či by si nejakým spôsobom nemohol zvýšiť soc. dávky alebo dačo pod. proste aspoň nejaký náznak snahy 😒

letu..to fórum netuším, dlho som tam nebola 😒

mmem..krásne fotky 🙂

stretkárky..fotky super, detičky rozkošné ako vždy 🙂

a stretko..aj ja by som rada išla, ale ja mám o zábavu do leta postarané, takže u nás je to pasé ☹

a tie vaše zvery na fb 😀 ja žiadne nemám a ani nechcem, bolo by mi ľúto, že naň nemá čas 😔

a Baily..to ako ti zdochla korytnačka..už bola stará, chorá či od hladu 😕 ja len, že aj my sme mali..a veď oni žijú dosť dlho nie 😕

adulak
26. feb 2009

meg, pekne ste sa teda vyclapkali 😒 ja som tiez musela vcera prat malej veci, lebo lozila stale po blate a chytala do ruk co nemala

adulak
26. feb 2009

zbudla som pochvalit fotky z mini stretiek 😅 su samozrejme krasne...aj deticka a aj mamicky 😉

maji ty mas tiez peknu fotecku 😉

adulak
26. feb 2009

a kedze si tu asi budem pisat sama, tak radsej odchadzam 😔

meganik
26. feb 2009

hm segedín by som si aj ja dala, ale mne chutí len ten, čo navaria u nás doma..jedine, že by som si ho u našich objednala 😎

my máme dneska šošovicovú polievku a špagety s paradajkovou omáčkou so syrom..snáď si dá aj Natali

baby a jedia vaše deti ovoc. výživy, lebo my ich máme kopec a Natálka ich úplne odmieta 😒 najnovšie si ich mm nosí do roboty na desiatu 🙂