• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=17&t=223

urob z 1,5 dávky to je 6vajec :wink: a ak necheš nemusíš dať kakao, tiež je dobrý :wink:

ja som ho verči robila - 1torta z 2vajec , 2torta zo 4vajec a neboli až tak malé, tak tebe na ten priemer bude stačiť zo 6, alebo ak sa bojíš ako to budeš prekrajovať sprav z dvojitej dávky , však 8vajec nie je až tak veľa na tortu :slight_smile:
14. aug 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem robit ten tvoj prvy, je tam este viac surovin ako v tom mojom recepte...

a potom nechat vychladnut, teda vyklopit a potom krajat, lebo potom chcem ist do mesta na kavu a vratim sa k tomu az vecer :sweat_smile:
a vecer tu budes? budem robit ten potah... :zipper_mouth: :fearful: :sweat_smile:
14. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Alexovi vsetko najlepsie k dnesnym narodkaaam, pekne si to uzite :slight_smile:

baby tu som odfotila tu sackovu polievku

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3149606&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

ja som to pozerala aj na SK v tescu ale nenasla som, len tie s glutamanom, tie co su balene po 2ks

toto je balene po jednom,je to rozmer medzi tou klasickou velkou polievkou a tou malou, ma bledozeleny obal, ten tmavsi zeleny je s glutamanom.
14. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno vyklopiť, a nechať vychladnúť, krájať až keď budeš plniť, kým sa ti bude piecť sprav si plnku :wink:

večer neviem či nebude xmeľové stretko martinčaniek :sweat_smile:
14. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam dole ten zlty kruzok - tam je napisane ze bez glutamanu a konzervantov,ani vzadu nie je napisane ze obsahuje glutaman, je to na 180 ml vody

ja neviem,mozno to fakt nemaju na SK
14. aug 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak leni ok, mozes ist na stretko, len mi presne napis, co s tou hmotou :sweat_smile: a ten solamyl mam dat kde? ked to budem valkat??
mmem, cauky :slight_smile:
bay:drzim palce :slight_smile:

a idem

zatial papa
14. aug 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však mi v krajnom prípade volaj :grinning:

dáš si hladký sáčok alebo igelit, posypeš ho solamylom na to vykydneš tú hmotu /ktorú si predtým vymliagala v rukách/ potrieš si aj valček solamylom a vaľkáš, keď bude tenké tak to pomocou sáčku s tálerom prekotíte na tortu, potom by si to mala robiť tak ako na tom videu :grinning:
14. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvôli blbým lievancom nestíham pozdraviť Mmem :sweat_smile:
14. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko
dakujeme za gratulacie
pred chvilkou tu bola nejaka pani a doniesla alexovi tortu aj so svieckou vyzera dobre ked sa vyspi ochutname
14. aug 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

prajem všetkým dnešným oslávencom všetko najlepšie, veľa zdravíčka , šťastíčka usmiatych rodičov, a posielame bošteky
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. aug 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile:

Miminmu Alexovi prajeme všetko najlepšie k jeho 2 rôčikom a nech si dovolenku užije a samozrejme aj jeho maminka :dizzy_face:
14. aug 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima jej to aké privilégium :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aká bola torta? :dizzy_face: :dizzy_face:
14. aug 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bailey to je normalne napinave toto pecenie :slight_smile: :slight_smile:
ja akurat robim taky kolac nepeceny, šarlota sa to vola, to sa daju dookola formy piskoty a dnu ide vajecno slahackovy krem a streida sa jahodovou gebuzinou, veeeeeeeelmi dobre. sicke nachystane a plnit budem ked Kubko zalahne :slight_smile:

otca vcera pustili z nemocky tak ideme zajtra k nasim pozriet a v nedelu zase s brchom a rodinou budeme oslavovat. normalne ze moje dieta ma tento rok 4 ciaistkove oslavy...
14. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Let jej tak to sa teším ,že ho už pustili :dizzy_face: :dizzy_face: a príjemnú oslavu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My ideme zajtra poobede do ZOO ta malá už je namotaná ,že uvidí hrocha ešte keď zaspávala tak hovorila ,že bude hroch :dizzy_face: :dizzy_face:

Sme si vybrali super den lebo celá Bratislava bude na DOD v markíze a tam bude dúfajme , že len pomenej ludí lebo vlani sme tam boli a akurát tam bola celááá bratislava strašná pakáren keď tam je tolko ludí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad tam nebudete mat moc ludi, ja sa chystam do zoo buduci tyzden niekedy poobede
14. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
nezabudla som, len skor sa nedalo, tazke nasmu velkemu kamosovi Alexovi zelam vsetko najlepsie k jeho dvoj rockom :slight_smile:

Mima, to aka teta vam tam nosi torty?
A uz si bola aj na nejakej masazke?

Dohodla som tu Rybku na stvrtok, tak ta tuzobne aj s Mimi ocakavame opalenu a oddychnutu :wink:

Bailey, ako torta, potom prosim vysledne foto :wink:

Mmem, ja som taku polievku u nas nevidela, aj ked je pravda, ze ja sackove moc nekupujem a ked tak take do hrnca, tieto zalievane vobec, tak neviem, ci to na Slovensku maju, ale na dovolenku podla mna vyborna vec, skusim pozriet u nas v potravinach, ked budu nestihacky, ze by som ju malemu tiez iba tak narychlo zaliala.
14. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak mám konečne všetko dočítané :sunglasses: :grinning:
14. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, waw to aka cena za oblek, moj chlap mal na svadbu pozicany za taku cenu a Riso ma svoj uz nastalo, vyborna kupa, ja ako akciova a vypredajova maniacka ti udelujem pochvalu :grinning:

Peti, tak si si nakoniec dovolenku predlzila, uzili ste si s Timkou obe zmeny :wink:
Tvoja doktorka je podla mna vrchol drzosti :angry:
4 eura za ockovanie do svalu, ved to ti pichne pomaly hociktora sestricka za pochodu v cakarni a ona si za to pyta take prachy a aj za to potvrdenie!!! Jasne, ak si s nou ako s odbornickou spokojna, tak to nie je dovod na zmenu, ale aj tak to nastve :angry:
Ako sa vola?

Stravu do Talianska ti neporadim, lebo my ked sme boli, tak maly jedaval tie kupovane vyzivy, ale ja som mu aj varila ako jedinemu, nam s chlapom nie, sme chodili do restiky a rano muz chodil do pekarne pre cerstve pecivo, lebo my sme tam mali Spar a ceny boli uuuplne ako u nas, tak co pises cestoviny, ryzu a pod. ak chces varit sa ti neoplati trepat zo Slovenska, moja mamina ked chodia do Chorvatska tak si zavara maso do flias, ale ak mate cestovnu chladnicku tak to prenesies aj v nej a v apartmane urcite mate chladnicku s mrazakom, ze to mas kam dat.
14. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi, cmuk.
14. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže...všetkým oslávencom prajem všetko len to najlepšie, hlavne veľa zdravíčka, ostatné už príde :wink:

My sme mali dve oslavy, jednu u našich a druhú v novom byte s Bilushkovcami a Mimovcami, bolo super :sunglasses: Bilushka nachystala ako pre regiment, všetko výborné a celkom pohodičku sme si urobili, na to, že nás bolo 6 dospelých a 5 detí :grinning:

Ja na tých Čipákov nepôjdem, lebo ako písala Bilushka, soboty sme inde.., ale viete, že keby sme boli v BA, minimálne po akcoške by som vás počkala a hýrila s vami do rána. Veď raz za čas je to až nevyhnutnosť :grinning:

K pozývaniu detí na svadbu...ja to beriem ako automatiku, že keď má niekto deti, tvoria spolu s dospelákmi rodinu, pozývam všetkých. Ak sa niekto rozhodne, že nechá dieťa doma, je to na ňom...ale ja by som nikoho neobmedzovala.
A mne sa takéto nové témy páčia, aspoň sa človek zamyslí nad tým, čo iných trápi :wink:

My sme mali hneď po dvojročnici úraz...synovec nechtiac kopol Adamkovi loptou do tváre...výsledok je poškrabaný noštek a odbyté končeky z oboch predných zúbkov a pod noštekom škrabanec, z ktorého sa nakoniec vykľul herpes :confounded:
Tie zúbky ma strašne trápili, hlavne prvý deň, ale povedala som si, že sú horšie veci a keby som na to neupozornila, tak si to možno nikto ani nevšimne..každopádne, boli sme u zubára, skontroloval všetko a zúbky sú v poriadku. Sklovina nepoškodená, tak som happy. Chlapec ani nemukol, ešte sa aj poďakoval a podravil :wink: Tak som kľudnejšia, lebo vraj keby sa poškodilo nejaké lôžko, môže to mať vplyv aj na trvalé zuby :zipper_mouth: Herpes tiež pekne pomaly mizne, tak som pokojnejšia.
Ešte k zdravotnému okienku - dnes som bola na magnetickej rezonancii a vyzerá to zatiaľ tak, že moja cysta na mozgu sa nezväčšuje, tak aspoň niečo. :slight_smile: :wink:
14. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulak, určite očkovať len zdravé dieťa...na 100%...veď dáš zaočkovať, keď bude fit. :wink:

Kati., asi pôjdem kuknúť do toho Prostejova, veď to je menej za oblek ako v PL :grinning: A mm má oblek ako montérky, takže by to potešilo :wink:
A aj ja chcem vidieť oznamko :wink:

A už ani neviem, na čo všetko som chcela reagovať...tak až keď si spomeniem :grinning:
14. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi, tvoja magneticka rezonancia je sice v poradecku, ale mojho chlapa trapia pecenove testy tvojho muza,
lebo to uz dochlastali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale strasne sa tesim tvojmu vysledku, ved vies :wink:
14. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už viem...Mmem, si strašne ale strašne zlatá, ďakujeme za DVD Bambuľky, som Tvojim dlžníkom. Keď budeš v BA, pozývam aspoň na kafé s poriadnym koláčom, možno aj s marhuľovým, ako pečie teta Klára :grinning: ...

Baily, ako sa podarila torta? Bruško rastie? :dizzy_face:

Bilushka, :dizzy_face:
14. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilushka, no, teraz bude aspoň mesiac bez alkoholu, takže s DžordŽim už len na nealko :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi, no tak to velmi tazko ponesie, hlavne ked ja nemam miesto v chladnicke, lebo je cela zapratana pivom,
co sme pripraveni na vasu navsetvu :grinning:

Mam Krausa, tak padam.

Dobru nocku vsetym.
14. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz ho musíme ľutovať hlavne, lebo veď je chlap :grinning: s pivom si Jurko určite poradí :grinning: :grinning:
Brúúú noc, idem aj ja :wink:
14. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi som strasne rada, ze mas vysledky v poriadku :wink: Adamka mi je luto a tie zubky by asi stvali aj mna, ale asi si treba fakt povedat ze su aj horsie veci na svete a predsa len su to len mliecne zubky, takze to nebude mat na stalo.

Bilu dakujem za rady, aj teda ze ako jedina si si vsimla moju prosbu o radu. :wink:

Bai dufam, ze torta bola super.

Mmem dk za foto, dnes som tu fotku pozerala aj v Carrefouri a tam ju tiez nemali, tak neviem preco sme stale este horsi ako v Cechach co sa tyka vo vybere potravin. :confounded:

Maji uzite si den v ZOO, ja som dnes nakoniec s malou nebola, predsa si to vyzaduje asi dvoch dospelych na Timku tak sama som si nakoniec netrufla. Boli sme v Lacinke , Timka spraskala komplet 2 plnene palacinky a to je dost aj na dospeleho, v Medickej a este u kadernicky nech jej trosku ostriha ofinku. Ta bola z nej unesena ze kolko rozprava, lebo ona ma 3,5 rocnu vnucku a nerozprava ani polovicu toho co Timka, tak som zas narastla do neba ako pysna mama.
14. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som dopiekla :sweat_smile: :sweat_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3152304&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

lenocka, moja krasna dakujem ti za vsetky tvoje rady, bez teba by to neslo :zipper_mouth: :fearful: :slight_smile: a vnutro je vanilkovy krem a cucoriedkovy lekvar :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz sa zajtra tesim, ako gretka zareaguje a ako to bude chutit :sweat_smile:

mimi, to ma mrzi s tym adamkom, ale snad to nie je take vazne, vidno mu to? alebo az ked sa poriadne pozries? kamoskina mala spadla z hojdacky a ze si vrazila naspat do dasna a museli jej znova narast :pensive: a tesim sa, ze sa cysta nezvacsuje :wink: to je dobra sprava :dizzy_face:

let, ten tvoj kolac, tiez vyzera chutne :slight_smile:

maji, uzite si zoo poriadne, dufam, ze sa hroch pochlapi a lilianke pekne zamava, ked sa tak nanho tesi :wink:

peta, ja ti stravu moc neporadim, my vzdy ideme, tak ze nevarim nic, kedysi som brala malej vyzivky, teraz sa prestravovala s nami, ale co poznam deti, tak vacsinou na dofci moc nejedia, tak si vezme len nejaky zaklad, ovocie tam bude, zelenina tiez a dake cestoviny kupis aj tam, skor ak ma timka daco oblubene, nejaky syr alebo nieco, tak vezmi to, ja by som teraz musela brat pasteku :sweat_smile:

bilush, ako sa ti pacil kraus? ja som toto uz videla, ale aj tak som sa pri peceni smiala... inak ti furt zabudnem, ze uz mam dopozerane zufalky po 4 seriu 17 cast, takze som sa vratila na mapu :grinning: :grinning: a kukala som ukazky z novej serie, 6, co ma zacat na jesen, ale to uz sa mi zdalo ako parodia...
14. aug 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok