Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
18. aug 2009

Do koľkej triedy ide Veronika? Do štvrtej?

letuskah
18. aug 2009

caute
dakujem za gratulacie, moja mama je Elena tak sme s Kubkom rano nacvicovali vsetko najlepsie k meninam a ostalo len najlepsie ale aj tak potesilo cez telefon 😵 😵 😵

kabatik sa mi paci, ja neviem co na tohto chalana na jesen dostanem 😝 😝

letuskah
18. aug 2009

leni vypytas od statu nejaky prispevok 😉

inak decko mi zase zaspalo mimo poradia o 10,00 na gauci tak neviem ako to dnes prezijeme 😝

lenkamt
18. aug 2009

do štvrtej. inak konečne máme vysvedčenie 😀 a supiš perfiš som na ňu hrdá, dostal aj knižku, tri diplomy, peračník a kadečo za výborný prospech, /nechápem prečo tam nebolo napísané aj za vzorné správanie 😀 /

inak najnovšia perlička z dvora, sedíme si s maminou a verčou na lavičke, dvojičky v piesku a nejaká maminina známa jej vraví že aké má ta vaša dcéra pekné dievčence a dokonca aj tie dve staršie sa podobajú 😀 no dovidopo idem sa maľovať aj k pieskovisku 😀

lenkamt
18. aug 2009

a stále píšem inak 😝 upozorňujte ma nato 😀 však to nieje normálne 😀

mimi.k
18. aug 2009

Veronika je šikulka 😉 aj môj synovec je najlepší v triede...to poteší 😵 😵

lenkamt
18. aug 2009

ona je druhá najlepšia 🤐

peta28
18. aug 2009

Leni Timku som dnes viezla k mojej mame, tesila sa lebo tam bola ja neterka a jej tie deticky strasne chybaju.
Hned ako sme vystupili z auta, tak mimi chcem kakat.. super to drzala lebo v zaplche sme isli 40 minut cez celu BA, tak som rada ze mi neokakaka auto.

Ja uz sa zubami nechtami branim svokre, ale cely tyzden je doma ja muz, ale ona musi prist "pomahat". Ale ked uz som bola doma a ona odchadzala tak si medzi dverami neodpustila poznamku a hovori malej ze : "Mne je tak luto ta tu nechat".. akoze chapete jej je luto nechat dieta s vlastnou matkou..
tak sme si to aj vykecali vecer s muzom, lebo on mal z nej za cely den nervy. nic nie je dobre, take tricko je zle, hentake zle. mala ma handier ako Maojsejka a nic podla jej gusta. Este ja obed ktory som jej nachystala ofrflala. Rozmyslam ze ja zajtra odnesiem malu k mame, je cely tyzden doma, tak nech sa deti pohraju, uz len kvoli tomu aby som svokre urobila napriek. Je to odomna hnusne, ale nemozem si pomoc, neznasam ju.

peta28
18. aug 2009

Mimi tak to si super kupila. Ja som tiez nakupila super v Zare, ale uz radsej ani nikam nejdem lebo nakupim co nepotrebujem a 2 mesiace mam plnu igelitku veci nachystanych ze odfotim na bazar a stale to tam caka

peta28
18. aug 2009

Bilu dnes bol muz si vypytat recept na tu druhu vakcinu an zltacku a nechcela mu ho dat, ze na to mame pol roka cas. Tak som zvedava ze ked tam o pol roka pridem ked bude nahodou nedajboze mala chora tak mi zas povie ze mi recept neda, lebo ze je chora

peta28
18. aug 2009

Letu ja som dobre blba skoro by som zabudla:
VSETKO NAJ NAJ NAJ K MENINKAM NEHC TA CHLAPI POSLUCHAJU 😉

maji4
18. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂 my dnes celí dne vonku 😵 😵

Let vidíš som zabudla ked som s tebou dnes volala a som vedela ,že ešte niečo ti chcem takže VŠETKO NAJLEPŠIE k tvojím dnešným meninám hlavne vela zdravia a nech ta tvoji chlopi poslúchajú Lilianka ti dá (dúfam) zajtra božtek osobne 😵 😵

Peti krááásny kabátik 😵 😵

Lenka super ceny na tie komplety fakt super 😉 😉

Peti svokra 😠 😠 😠 to čo si dovolila povedať ,to by nasralo aj mna a poriadne a ja som z tých ,že ja by som jej okamžite niečo na to povedala no nech sa nehnevá ale také veci si nemôže dovoliť povedať ani ani ani...keby si bola na vozíku alebo nevládna 😠 😠 😠

Ozaj Peti a mala Timka nejakú reakciu na to očkovani??lebo ja chcem isť tento týždeň asi štvrtok na ten havrix ale normálne sa desím ,že pôjde víkend a ona mi dostane nejaké horúčky ale niečo...

Mimi naša váži 12,5 až 13 a tiež to má dobré 3 mesiace rovnaké 😉

Lenka vidíš aká si ti maldica 😉 😉 🙂 🙂 ved to je super si zober ,že keď budeš mať 50 tak budeš vyzerať n a30 no nieje to výhoda 😉 😉 aj ja vyzerám strašne mlado a už sa mi raz stalo že ma jedna babka zastavila aby som jej ukázala sestričku 😅 😅

A na Veroniku no proste šikovnica šikovná 😵 😵 😵
Veru tielka to budem aj ja potrebovať zháňať lebo ja som už úplne nešťastná ,že už nebudeme nosiť bodyčká ☹

maji4
18. aug 2009

A ozaj v carefoure som kupila detské pyžamko za 8€ tak som sa vytešovala ,že aká super cena 🙂

baileysa
18. aug 2009

ahojky,

leni, zajtra vas samoška cakame a tesime sa 😵 len tie zufalky nebudu, zlyhal muzsky faktor 🙄 😠

letush, vsetko naj naj naj, pekny oslavenecky vecer este 😉

mimi, gretka neviem, kolko meria, som ju chcela zmerat na 2. narodky... a vazi 13,4kg... a to sa mi zda, ze uz dost dlho, aj ked posledne dni sa mi zda, ze je hrozne tazka, vobec ju nevladzem nosit, ale myslim, ze s jej vahou to suvisi len okrajovo 😅

a isli sme dnes mhd 😅 prvykrat 😅 😀 gretka mala zazitok, tak si to zopakneme, ale ja este kocir a obrovsku igelitku, tak som rada, ze som rada a ze byvame tak blizko centra 🙂

leni, verca je super sikulka, preco ste mali az dnes vysvedcko? 😕

peta, tvoja svokra je super, normalne do filmu 😅 😀 alebo mi o nej mohli kolovat vtipy o svokrach 😅 😀 😀

mishelin
18. aug 2009

ahojte som iba na skok takze rovno otazka

spominali ste niektora ze mate tu knizku s magnetami? 😕 ak hej ake to je?dik

maji4
18. aug 2009

mish my ju máme ale som jej ju ešte schovala na neskôr lebo na druhej strane veľké výstražné že dieta by mohlo ten magnet prehltnúť a mohlo by to ohroziť jej život tak soms a zľakla a keď ju vyťahujem pred tým spočítam magnetky a potom keď dohráme spočítam normálne sa bojím...ju nechať s nou samú 😔 😔

lenkamt
18. aug 2009

no čavme 🙂

Bai - nevadí, aj tak teraz v lete nemám kedy pozerať telku 😀

Peti - svokra je fakt krava, tie jej poznámky by nasrali aj svätého 😅

Mish - takéto : http://www.martinus.sk/?uMod=list&uTyp=search&u... sú tam také voľné miesta /napr. na gazdovskom dvore/ kde doplnas vhodné magnetky 😉

letuskah
18. aug 2009

caute
dakujem za gratulacie velmi pekne 🙂

maji podla mna to pchat do ust nebude, ja by som ju Kubkovi asi nechala...
a decko islo spat take vystavene ze o zajtrajsku mam pochybnosti, rano ti este zavola ci prideme alebo co dobre?

a neviem co som chcela...

jaj a mimi som ti zabudla napisat, moje dieta meria 90cm a vazi 13,6-13,7kg a to uz cca 4-5 mesiacov sa nehybe na vahe

maji4
18. aug 2009

let OK 😉 😉

mishelin
18. aug 2009

dik baby

a letu vsetko naj k meninkam aj moja starka bola elena,velmi nam tu chyba 😢 boze kym si nato zvykneme,ale co uz taky je zivot ☹ nejdem sa zosmutnovat 🙂

a dnes som bola u gyn a vyzerat o vsetko ok len sa mi vysmial ze som tucna 😀 😠 ze po porode by ste to stupanie na vahe mohli aj zastavit 😅 🙄 lenze najhorsie natom je ze ma pravdu,vsak ja mam tolko kg co som mala pri patkovi uz pri porode 😨 🤐 a kde este za tri mesiace vsak budem mat 100 na krku 😝 😅

letuskah
18. aug 2009

mish vahu zas tak neries, pokial to neohrozuje teba ani babo tak sa na to vykasli a po porode schudnes rapidne ze sa ani nestihnes divit. dolezite je ze je vsetko v poriadku 😉

lenkamt
18. aug 2009

Mish - to je debil, fakt tí doktori nevedia čo so sebou 😠 jasné že budeš zase chudučká, mne doktor po Verči na tretí deň povedal že - to čo máte za brucho, čakáte ešte jedno? 😠 úplne j....í tí chlapi, nech sa starajú o svoje pupky 😠

mimi.k
18. aug 2009

Žienky, díkes...ste ma potešili, že aj u vás je to s váhou rovnako. Teda aspoň s tým, že je už dlhšie rovnaká, lebo Adamko mi vychádza ako slabší priemer s tými 12,4 kg 😅 inak sa mi zdá normálny, nie je chudý...proste ako hovorí mm, on je atlét 😀

Ja som len teraz dožehlila, poobede som bola s mojou najlepšou "skorosusedkou" Bilushkou v DM, lebo som mala nazbierané kupóniky, tak sme to využili. Inak tie kupóniky platia už len do konca septembra, ak niektorá zbierate 😉.

Mish., hlavne nech ste ok. Váhu teraz nerieš 😉 Ale chápem Ťa, mňa by to tiež štvalo, tiež som s malou dušičkou čakala, kam až tá moja stúpne, keď som bola tehotná 😅

Peti, k svokre no comment....to je normálna drzosť...to by som už aj ja zareagovala a to veľa znesiem 😕

letuskah
19. aug 2009

caute
moje dieta si dnes nadspava alebo dospava, meviem ale este stale spi, v zasade by mi to nevadilo ale nejdeme tym padom na kupko s Majkou a Liliankou a zas budeme mat prehadzany rezim a ja milujem rezim najviac na svete...

mimi ake kupony zbierate?
a Adamko ak nema byt po kom macaty tak to neries, Kubko je po muzovi v tomto, on bol ako decko presne ako kubko, a ja som tiez nebola spagetkovo chuda ...

peti keby sa svokry dali vymazat ako nevyziadana posta....

lejla77
19. aug 2009

Ahojte 🙂

Tak kocky, ani neviete, aka som rada, ze odchadzame z jasli. Vcera mi ta jedna ucka (najnormalnejsia - odkedy sa vratila z dovci, tak nemame problemy) povedala, ze odchadza, ze sa to tam neda vydrzat a vyletelo z nej nechtiach "ze oni sa tu ozieraju a my nestihame" 😕 😕 😕 . To uz je aka sila???? Nechcela to uz potom rozoberat, ale to akoze ucky tam chlastaju????? 😠 😠 😠 Skoro som spadla z noh. To ako si mozu dovolit??? A ze si zaklada este s jednou z vacsej triedy (tiez zlata) vlastnu skolku na Jaskovom rade. A ze ju nechcu pustit, ale ona ze aj tak odide v septembri.

letuskah
19. aug 2009

lejla podla mna by ste to mali nahlasit na miestny urad alebo pozistovat a poslat oficialne pisomnu staznost lebo toto je dost nebezpecne a chuda dieta ktore si vdaka nim ublizi 😠 😠 😠 😠 😠

lenkamt
19. aug 2009

ahojte, my dnes ideme pozrieť Bai, Gretulku a bruško 🙂 🙂 🙂 🙂 tešíííííííííííííííííííííííííííííme 🙂

vysvedčko máme až teraz kvôli tomu že sme boli na dovolenke tak ho nedostala v termíne a pani riaditeľka nám ho doteraz nosila, ale mne už predtým učiteľka vravela že akože samé jednotky.

inak jasné že ho berie ukázať tete Katke 😀

a spali sme do 8.15 😕 takže sa musím skonsolidovať a zamakať aby som všetko do 14stihla, dúfam že deti budú spolupracovať a zaspia aspoň o 12.30 😅

lenkamt
19. aug 2009

a Lejla - 😝 😝 😝 😝 to je úroveň 😝 😝 😝 našťastie už idete preč, vy aj Timka 😉

letuskah
19. aug 2009

leni my stale spime 😕 😕 😕
pozdravte Bai, gretku aj brusko a potom podaj hlasenie o rozmeroch a tvare bruska 😀 😀 😀

a pametas ako som sa divila ze nemas doma odlakovac? tak som si cez vikend hyperaktivne nalakovala nechty a vcera sa mi zosupali tak ze si ich odlakujem, jasne ze nemam cim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀