Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
26. feb 2009

Ahojte, tak idem sa aj ja na chvilu pripojit...

Najskor co si pamatam reagujem:
Lejla-MC u nas fakt nema problem s parkovanim, ich webova stranka je mcpohoda.sk, tak si pozri kedy su otvoreni a daj vediet, kedy by si prisla, len cez vikendy maju zatvorene-ako vsetky MC, sa mi zda ze len ten Klub Palisady ma otvorene cez vikendy.

Letu-dakujem za nakrmenie zvera a mne ta stranka na to stare forum ide, sice uz rok tam nikto nebol, a ja sama som sa tam tiez asi po pol roku prihlasila, ked si to spomenula, ale zaloha je funkcna 😀 😀 😀
Aj ked myslim, ze uz nie sme teraz v tom stave, ze by nas svrbeli dlane, ked kon nejde 😔

Leni-stretko ked sa otepli by som isla, este zalezi aj od lokality, ale ked bude nejaky rozumny kompromis, tak nevidim problem 😉

Fotky zo stretiek su krasne a severanky nam nejako krasniete, to robi asi ten vzduch, Bailey mas dobre vlasy a ako ti uz narastli.

No a viem ze toho malo byt este viac ale uz neviem, kym som dopisala toto, ostatne mi z hlavy vyfucalo.

My sme boli vcera v ramci toho ze uz sa vyhlasila za zdravu v Rakusku, chlapci boli v prirode a ja som isla do Parndorfu nakupovat a prvy krat som odtial isla spokojna, sebe som si kupila 2 gati, 2 tricka a jeden sveter a malemu krasne topanocky v Eccu za 30 Eur, na cenovke mali napisanu povodnu cenu 60 €, tak som celkom spokojna, vsade v detskych obchodoch mali totalny vypredaj zimneho oblecenia a aj obutia, aj v Geoxe uplne smiesne ceny ze cizmicky za 10€ a to je teda poriadne mastny obchod, ale ja si to tak netrufam na rok dopredu kupovat, raz som tak kupila topanku u Batu na pol roka dopredu a nakoniec ich maly nosil ako papucky, co som nevystihla sezonu 😖

bilushka
26. feb 2009

Segedin som ja v ramci davovej psychozy robila uz v piatok, tak teraz uz fakt nemam inspiraciu, ze co.

A este som zabudla napisat, ze v ramci dobreho nakupu som si kupila v tom Parndorfe rifle v Mangu za 10€ 😵
K tomu aj tricko s kacerom Donaldom a muz uz iba prevracal ocami, ze jeeeeeeeeezis, zase tie tvoje uchylne tricka, preco si nekupis obycajne tricko jednofarebne? 😀 😀 😀 😀 Neviem co sa mu nepaci, ved druhe tricko ma taku macku, psa aj dom nakreslene na sebe akoby to kreslilo 5 rocne decko, uuuuplna nadhera, musime mat to stretko aby ste to aspon vy ocenili 😀

slavenas
26. feb 2009

ahojte

baby fotky zo stretka sú super a všetky ste tam veskéééé kočice 😀 😀

adulak presne o tom bujone sme sa bavili že sme ho kupili ja aj ada , tiež som s neho už varila a vyhovuje mi že to môžem dať aj malej kedže tam nie je glutaman

meg mi ovocné výživy papáme 😉

a včera sa nám stal úraz Vaneska vyliezla na stoličku pri stole zo zámerom že sa chce vyštverať na stôl , už sa jej to pár krát podarilo, no a včera večer tam liezla znova , ja som bola samozrejme pri nej len som niečo robila a ešte som mala aj muža na telefone som mu diktovala čo kupiť a v malá ako bola na tej stoličke chytila sa obrusu na stole a ten sa jej vyšmykol z ruky a zletela akoby zo stola na zem a cestou si o hranu stola prerazila hornú peru , dopadla sice na zadoček a chrbátik a na hlavičke nemala ani len červené ale keby ste videli tú vrchnú peru celú ju mala prerazenú ☹ ☹ a strašne veľa krvi z nej tieklo , no strašné ☹ ☹ ☹ chudatko moje malinké a teraz tu behá z opuchnutou perkou ako taký malý černoško ☹

letuskah
26. feb 2009

tak decko nechcelo jest ani po vyspati sa a teraz tu tancuje a vrieska tukalo tukalo a to len preto ze nam rano bachli postky a ja som sa vystverala na stolicku ze mama spravi stuk aby bolo zizo a odvtedy tukalotukalotukalo.....lololooo

slavenas
26. feb 2009

bilu , super nákup 😉 😉

meganik
26. feb 2009

slavi..jejda, taký úraz ste mali..chúďatko maličké..pofúkaj aj za nás 😒 😉

bilu..ako nádcha 😕 fíha a aj ja chcem tak super nakúpiť 😠

idem vešať prádlo

meganik
26. feb 2009

letu ty máš koľko okine pozapínaných..aj fb aj mk aj ... 😨 😅 ty si šikovná 😉

meganik
26. feb 2009

okine= okien

letuskah
26. feb 2009

slavi juj taky uraz, nech sa to rychlo hoji 😉 hhhhhhhhh

letuskah
26. feb 2009

meg strasne vela a aj mejl a este dalsie stranky 😎

bilushka
26. feb 2009

Meg, to som este zabudla, ked si tu som ti hned chcela napisat, ze tato nasa trapna lekarnicka mi povedala, ze teoreticky by mi to aj predala, co si mi poradila, ale ze ked uz mam po liecbe ATB, tak ze uz hlieny spustene mam, tak ze by mi to bolo nanic, ze mam byt trpezliva 😠 Sa jej to povie, ked uz tyzden neviem, ci jem syr, maso alebo cokoladu, vsetko ma chut ako papier ☹
Lepsia lekaren je pri Bille v tych novostavbach co su tam, ale zase prsi, tak neviem, kedy sa tam dostanem, aby som sa popytala, ci to fakt nemam teraz jest 😕

Slavka, tak to je dobre hororovy pad, tolko krvi 😖
Nas si cez vikend buchol usta o preliezku a mal tam hnusnu podliatinu, tiez som si myslela, ze kolko sa mu to bude hojit a za 2 dni sa mu to vpilo.

bilushka
26. feb 2009

Letu a v tej mraznicke mas aj nieco ine?
Ci iba to maso si tam mala a bolo pokazene?
To je divne, ako sa ti to mohlo stat, jedine fakt ze je pokazena 😔

meganik
26. feb 2009

jááj..no tak hold musíš byť trpezlivá 😉

meganik
26. feb 2009

jéj see by som Natálku hneď prihlásila..ona má hrozne rada ľudovky, cez víkend poctivo sleduje s mm reláciu Kapura..a normálne príde k mm a ťahá ho za ruku a musia spolu tancovať..len škoda, že je to pre staršie detičky

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lenkamt
26. feb 2009

no čafte.

ja by som najradšej na stretko v lete 🙂 mne sa v tej radave strašne páčilo že bolo teplúčko a mohli sme byť von celý deň. takže ja kľudne počkám do júla 🙂 🙂 🙂

Meg - pridala som si ťa k priateľom na fb 😉

a lezú tu na mňa nejaké otravné deti, tak čaute 😅

peta28
26. feb 2009

Baby caute, len vas chcem pozdravit.. nic sa mi nechce, mam nejaku melancholicku naladu asi z toho pocasia ..

fotky zo stratka krassne, Gretka super oblecena.. a to ma motivovalo znova po dlhej dobe otvorit stranku next a naobjednavala som Timke oblecko zas za 2 tisicky 🙄 ja som vedela ze to NEMAM otvarat. Ale ked nam je uz vsetko aj tak len tak tak, takze na jar budeme potrebovat nove veci a spotreba teplacikov do jasliciek je hrozna

super Bilu ze si tak dobre nakupila, aj ja sa chystam stale na nakup do Rakuska, ale vzdy ked si uz naplanujeme ze v sobotu ideme, tak ma sefka povola na meeting do Viedne, tak to potom len po ceste sa v Haingurgu zastavim v Interspari, Bipe a Kiku a som vybavena. Nechapem ze to ma ta nasa riaditelka tak nacasovane.

Slavka a co si robila ked mala spadla? U mna by bola okamzite panika ked by som videla Timkinu krv, fuj ani si to neviem predstavit fakt ako zachovat chladnu hlavu.
To ako si neviem predstavit tiez nosit tie karticky prvej zachrany v autolekarnicke. Ked by som mala ist niekoho zachranovat tak asi nebudem studovat karticku v tej rychlosti a panike.

Maji ja rozmyslam nad tym vikendom ze by sme aj isli, sa mi paci ten program, skusim pokecat s muzom, aj ked neviem lebo on nema rad take masovky, tak ci sa da nahovorit neviem.

Leni nie si divna, mne to prislo tiez cudne zbierat prachy kvoli takej veci aj ked je to hrozne co sa stalo, ale su ovela horsie veci kde ludia potrebuju peniaze, socialne pripady a pod. a tym nikto nic neda. 🙄

meganik
26. feb 2009

leni mám ťa 😉

bilushka
26. feb 2009

Meg, ked ja som toto este v zivote nezazila, aby bez prestavky mi uz treti tyzden tieklo z nosa ☹
A najhorsia je teda ta chut, aj ked muz vravi, ze vsetko bolo zatial dochutene, tak mozno nas je tu takych, co nemame chut viac 😅 😀

Tie ludovky su super, dobre vediet, ze Presporkovo robi aj pre starsie deti taketo kurzy.

Mimi, dufam, ze uz ste aj s Adamkom fit, tebe ako dopadli vysetrenia?
Uz sa na vas tesim 🙂

Leni, dobre, takze predbezne leto a ktory region?

peta28
26. feb 2009

ja som sa vcera 1 x zaregistrovala na ten fb.. ale len preto lebo mi prisiel nejaky mail ze ma kamoska pozyva , tka ja ze ok a ja krava sa zaregistrujem a potom som si vsimla ze to je nejaka baba ktoru som v zivote nevidela a ani ju nepoznam .. som si v tom maily pre precitala meno aj priezvisko.. to je tka ked robim 5 veci naraz. Tak som si pridala aspon Bilu, o nej som vedela ze ma fb. Musim sa tam zorientovat. Ale kto potom bude chodit sem ked budeme vsetky na fb?

meganik
26. feb 2009

bilu aj Matejko rád krepčí na ľudovky 😕

a stretko v lete by som brala aj ja 🙂

meganik
26. feb 2009

ja sa dneska snažím na fb ponachádzať spolužiačky zo ZŠ alebo SŠ, ale zrejme sa už povydávali alebo čo ☹ 😠

peta28
26. feb 2009

Bilu ja ano pred Vianocami som mala nadchu skoro mesiac a to iste teraz moj muz, uz bol nasraty ze co to je za hnusny virus. To je nejaka divna nadcha , tiez som mala taku prvy krat.

peta28
26. feb 2009

baby ktore gate sa vma pacia viac?? Chcem jedny podsite na jar pre Timku:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4735235

alebo

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4735489

bilushka
26. feb 2009

Meg, tak taky maniak, zeby pozeral Kapuru nie je, ale tie CD od Canakyho ma rad, to sa aj sam toci a krepci, tak snad ho pohyb a tanec budu bavit aj nadalej, mame co zhadzovat 😀

Peti, tak ale zase keby ti vysiel cas, tak vo Viedni nakupis lepsie, ja tie vychyrene znacky ako Hilfigeralebo CK pre deti zvlast nemusim 🙄

meganik
26. feb 2009

peti mne sa páčia viac tie druhé 😉

bilu..tak moje dieťa je podľa teba maniačka hm 😕 😠 😀

peta28
26. feb 2009

Meg aj mne asi, ale mne to pride nejaky obrovske ked je dlzka 52,5 cm. Neviem to teraz odhadnut, ale zdaju sa mi nejake dlhe. To uz su nase deti take velke?

Mag aj Timka tancuje pri vsetkom a najnovsie vykrikuje : VSETCI TANI VSETCI TANI.. a my musime tancovat s nou a ked niekto netancuje, tak ide k nemu chyti ho za nohu a tlaci k ostatnym ze POD POD. A potom este ma jedno oblubene ze VSETCI BiCY.. to si lahne na chrbatim a bicykluje nozickami. a ked sa k nej nepridam tam krici na mna mama bicy mama bicy.. straaaasne je zlata teraz ked uz dava dokopy vety

zuzana76
autor
26. feb 2009

ahojtee

fotky su krasne, pekne ste sa vystretkovali

meganik
26. feb 2009

peti Timka je super..to sa musí návšteva u vás tešiť, keď ich Timka donúti tancovať 😅

no moje dieťa je hore, takže ideme papť olovrant..čaute 🙂

bilushka
26. feb 2009

Meg, jasne ze je maniacka aj s tvojim muzom, ked pozera Kapuru 😀 😀 😀

Peti, to je zlateeee, vsetci tani 😵
A z Nextu si si objednala zase cez MMB?
Aj sebe nieco, ci dve tisicky len na malu isli?
Inak na auticku si sa este vobec neviezla?

slavenas
26. feb 2009

peti , ja neviem ale už sa nám veľa krát stalo že ked malá spadla tak si preťala peru ale bolo to v oveľa menšom rozsahu , takže už mám viac menej v tom "skúsenosť" ☹ no ale poviem ti klepala som sa celá , lebo sme boli obe od krvi a ked som zistila že je to "len" tá pera tak som ju musela len utíšiť od plaču a priložila som jej tam vreckovku aby som zastavila ten prúd . Ked došiel muž domov tak len utieral kvapky krvi po byte o kupelke ani nevravím , ale to nič aspoň že sa Vaneske nič hroznejšieho nestalo 😢

ja som na fb tiež už dlhšie zaregistrovaná ale tiež netuším čo tam mám robiť , nejak sa v tom nevyznám.

peti mne sa páčia viac tie prvé ale pekné sú oboje 😉