Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
19. aug 2009

sak jej to brucho este narastie, uz sa tesim 😵 😵 😵

baileysa
19. aug 2009

jeeeeej, dakujem vam za pochvaly, ale brusko uz naozaj mam a celkom dost velke, len to asi tie maskujuce saty, ja ked sa vidim zboku si pripadam hrozne siroka 😔

leni, tak to bude urcite riadna party, dnes boli tiez zlate, ako si s tymi dvojickami chlapcami mavali... to bude isto rodeo, mate stretkarsky tyzden 😉

mam chut na marhule! 😨 😨 😨 😨

letuskah
19. aug 2009

bai sak si si mala dat saty pri ktorych to bude vidno ved na to sme sa vsetky najviac tesili 😲

lenkamt
19. aug 2009

ja mám iba hrozno a broskyne 🤐

daj si cukríčky čo sme ti doniesli nech má aj miminko niečo z našej návštevy 😀

my sme si s Verčou uvarili z litra mlieka krupicu 😀 lebo sme nekúpili pečivo 😀

ale mám chuť na kukuricu 🤐

letuskah
19. aug 2009

no ale hlasim odchod, mam tu dve tony na zehlenie tak uz sa asi neuvidime lebo ma pri tom porazi 😝 dobru noc

letuskah
19. aug 2009

leni vymenim kukuricu za krupicu 😀

lenkamt
19. aug 2009

ok 😀

aj ja by som mala žehliť, ale ešte si máme čo obliecť 😀

letuskah
19. aug 2009

my uz nie tak ja musim 😝 caute

lenkamt
19. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

🙂 🙂 🙂 tie dievčatká sú ako naše keď boli malé, už len ten Miško nám chýba 😀 sprdnem muža 😀

mimi.k
19. aug 2009

Lenka, sú strašne krásni...všetci traja 😵 ale ja by som to určite nezvládla bez nejakej ujmy... 😕

baileysa
19. aug 2009

jeeeeej, tie trojicky su nadherne 😵

leni, ostala u nas jenda vasa ponozka 😉

bilushka
19. aug 2009

No oplatilo sa mi este nakuknut, severanky hodili fotky 🙂
Bailey, ty mas kde brusinko, ved ja som snad mala v 17 tt. pri malom & prvom vacsie brusko ako ty teraz pri druhom, strasne si zlatucka a spokojnucka vyzeras 😵 Ako sedite na lavicke s Lenkou tak tam ste podarene 😉

Som rada, ze ste si dnes uzili, deticky vyzeraju tiez spokojne, ze sa zabavili...

Ja si idem pichnut inzulin nebo co, cukrovka to isti po dnesnom dni 😝

Mimuska, ked sa vratite z Chorvatska, tak sa mi ozvi, chcem dohodnut to zajtrajsie stretko! 😉

mima07
19. aug 2009

cauko
uz sme doma
bolo super foto pridam neskor nic nestiham
deticky na fotkach prekrasne
bai brusko nevidim ale priklanam sa k chlapcovi 😉 som rada ze aj u niekoho ineho zlyha cinsky kalendar 😀 😀
bilu som na telefone zatial sa chystam hned ako maly vstane cize nieco po 16 by som tam mohla byt asi skorej 16,30
alex ma asi 12,40 kg a to uz rok 😀 😀 +-100g

zuzana76
autor
20. aug 2009

ahojteee

uz sme doma od maminy, potom precitam , ked sa bude dat co ste popisali

aj nas ma tak okolo 12,7 kg uz dost dlho, ale mozno uz aj 13 kg, len nemam nejaku resnu vahu, tak to urcujem len odhadom, len stale sa ta rucicka drzi medzi 12 a 13 kg len raz je blizsie k 12 a inokedy k 13

lenkamt
20. aug 2009

ahojte my sme vstali 8.30 😕 tak už fakt neviem ako ide vyzerať náš obedný spánok 🙄

Bai - zabudli sme aj misku z perkeltu 😅 takže musíš čoskoro prísť lebo bez ponožky a misky nemôžme existovať 😀

Ivka stále nechápe z Grétky ako rozpráva 😉 už je to oproti dvojičkám veľkáčka 😉

Mima, Zuzi vitajte 🙂 🙂 🙂

katika1
20. aug 2009

Ahojte 🙂 žijem 😀 a neviem čo viac napísať.. 😀

lenkamt
20. aug 2009

bože toto je trúúúúúúúúúúúúba 😀

baby ako s tým chipendales??? lístky si ideme kúpiť dopredu či ako, nejako to zastalo na 0 😅

peta28
20. aug 2009

Baby krasne fotky, bai vyzeras super, ze by to bol chlapcek?
Na mna to teda platilo ze som cakaal dievcatko, lebo som vyzerala hrozne hrozne hrozne... 🙄

Leni ked tak pozeram na tie gulickove saty co mame z Otta tak mne stale lezia s visackou v skrini, Timke su tak strasne velke ze sa este nedaju nosit. Musim jej ich vyskusat dnes mozno uz dorastla a vezmeme ich do Talianka.

Maji tebe vzdy zabudnem napisat ze Timka nemala ziadne reakcie na ockovanie, my sme vlastne vsetky zvladli uplne v pohode bez teploty alebo inych neprijemnosti.

Predvcerom som sa tak zlakla lebo Timka mala take opuchute bradavky cele cervene napuchnute, tak som patrala ze ci alergia, alebo ci mam utekat k lekarovi, potom vcera rano to uz mala lepsie , tak ze pockam do vecera. A vecer uz bolo normalne vidiet ako ju pichol komar, ona ma vzdy hrozny opuch od komara a do kazdej bradavky asi 2 stipance, no prsicka mala nornalne ako puboska opuchnute.

Vcera som bola v Tescu a nasla som tie poliavky bez glutamanu a konzevacnych prisad , ale nie Knorr ale Maggi Junior a malu asi 8 roznych druhov, tak som vzala na vyskusania a uvidime. Este som nasla 2 druhy Tesco znacky Kids soup a je to paradajkova a este nejaka.

Baby co ste boli minuly rok v Taliansku a Maji vy aj tento o kolkej ste asi vyrazali???

peta28
20. aug 2009

Slavka vitaj spat z dovolenky, Zuzi na teba som myslela ze ako sa mas.. ale dufam, ze uz sa citis lepsie a navsteva u maminy ti pomohla

katika1
20. aug 2009

lenulik, spýtaj sa vedúcej zájazdu- alias Bilu 😀

bilushka
20. aug 2009

Ahojte,
my tiez do 8:30, ale ja to az tak tragicky ako Lenka neberiem 😀
Mne sa vsetci smeju, ze ako chcem chodit do prace a maleho vychystat do skolky,
ked teraz spavame pomaly do deviatej 😀

Peti, my sme vyrazali okolo druhej tusim v noci, viem ze sme cestovali v noci, lebo maly je od narodenia nepriatel s autosedackou...ako sme ho prelozili z postielky tak sa zobudil a este asi hodinku kukal cez okno, co nevedel zaspat, ale neplakal, len taky otapeny tam sedel a potom spal az do rana.

Ja listky kupim, len my napiste, ci tie 35 eurove, alebo tie za 50€

bilushka
20. aug 2009

umrem od hanby...ze len mY napiste 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

peta28
20. aug 2009

No bilu fakt sa hanbi
😉

katika1
20. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 no ja neviem.. lenka Tvoj názor na vec ??? 😉

katika1
20. aug 2009

to za 35 je úplne v prdeli v zadu? a treba aj dalekohlad k tomu? 😀

lenkamt
20. aug 2009

mne stačia aj za 35, ja sa hanbím kukať na penisy 😀

katika1
20. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

peta28
20. aug 2009

Paci sa mi tato postel pre malu a aj dobra cena.
Len ako dostat tu postel z Brezna??? Kto vie? Kto mi odpovie? 😀 😀 😀

http://www.babybazar.sk/detail.php?id=1181200

lenkamt
20. aug 2009

Peti - no jedine že by ti to doviezol Miškin muž ak ešte chodí pracovať do ba 🤐 😉

bilushka
20. aug 2009

Leni, Kati-IP

Peti, krasna postel a aj prakticka s tymi zasuvkami pod postelou 😉