Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mmem_
21. aug 2009

ahojte,

ja len rychlo zdravim,vcera sme prisli z SK,takze este vsade chaos 😠
inak vzdy ked sme v BA tak maly ochorie ci co 😝
zase mal teplotu 39, tak sme davali zabaly a sirupceky, len tak z nicoho nic mu vyletela, inak mu nic nie je tak tipujem ze to mal z tepla,lebo sme boli predtym cely den na kupalisku a klobucik samozrejme nechcel a vodu tiez nie 😖 ,takze co sme mali na plane rozne vyletiky po kupaliskach sme mohli skrtnut 😝 ,ale teraz vyzera ze uz je lepsie,dufam ze mu to zase nevyleti

docitane nemam, len som pozrela teraz rychlo fotky,

bai- sikovnica sikovna a aka kocka,vobec nevyzeras ze si tehu,super
leni: ako inak zase kocky 🙂

ad moje brucho, vzdy ked poviem kedy mam az termin tak sa vsetci tak neurcito zatvaria ze 😲 😲 😲, takze o velkosti brucha niet pochyb 😠

ja len dufam ze maly nebude mat 5 kg,bo to neviem ako dopadne,
ale inak je zaujimave ze na zaciatku tehu mi prislo ze mam obrovske brucho a teraz ked vyzeram ako pred porodom,si sama sebe vobec nepridem taka tucna 😀

mima07
21. aug 2009

dobre ranko
mmem rychlo sa uzdravte
janke vsetko najlepsie k meninam 😉
lenka vsetky ste kočky

lenkamt
21. aug 2009

dobré ránko 🙂 dnes o čosi skôr 😀

Janulinke všetko naj k meninám, nech je stále taká krásna a veselá 🙂

Mmem - tak snáď iba prehriatie a už mu nič nebude 😉

no kočky neviem, ale dá sa na nás pozerať 😀

mmem_
21. aug 2009

jankam: vsetko najlepsie 🙂 🙂 🙂

mima: dik a vdaka aj za pripomenutie kto ma dnes meniny 😀
leni: 😀 😀 😀

bai:super je torticka,aj si si zanadavala ked si ju robila?

mmem_
21. aug 2009

inak pred vyse tyzdnom som objednala malemu tie knizky a este furt nist ani emal ani nic tak som sa nas... a objednala inde,
este som tam aj extra volala ze ci to maju na sklade a uplna ignoracia,esteze som neplatila dopredu,tak teraz moze cica cakat ze to prevezmem 😀 😀 😀

bilu : a mas niekde aj fotky torty s naradim?

mishelin
21. aug 2009

ahojte,vsetkym jankam vsetko naj k meninkam 🙂
aj mamina je janka 🙂

no a dakujem za pochvaly sikovnosti patka bez plienok v noci,teda aspo nnieco 😅 kebyze este predtal jest cez noc a predtal mat dudu a prespal noc to by som bola stastna matka 😀 😀 😀

mmem_
21. aug 2009

mish: ahooj, no a co by si este nechcela 😀 😀 😀 a ako inak? vladzes este, ja uz nie,som na konci so silami 😝 a to este 3 mesiace

inak krtko mania u nas pokracuje, k levikovskemu ruksaciku nam pribudol krtkovsky, potom puzzle s krtkom drevene, .... a teraz utekam do bankomatu lebo nam maju prist krtkovske navliecky 😀 😀 😀

inak na tej stranke odkial to objednavam je do konca prazdnin akcia ze na SK je dopravne len 4 euro,

http://www.matejovsky-povleceni.cz/

zuzana76
autor
21. aug 2009

dobre rano

Jankam vsetko najlepsie k meninam hlavne vela zdravia a lasky a rodinnej spokojnosti

vcera si patko strasne udrel hlavu o dosku z postele, mal tam aj hrcu, plakal chudatko, ale neisli sme k dokine, tak neviem, ci nemam ist, udrel si ju na zatylku

hladam nejake ubytko na tie 4 dni co bude predleny vikend koncom augusta, taliansko, chorvatsko, niekam pri more, patkovi sa more velmi pacilo, do malagy asi nepojdeme uz tento rok, ale ved buduci rok mozno aj niekedy v marci sa tam pozrieme, alebo mozno este oktober-november teraz, ak bude nejaka dobra akcia na letenky

leni, fotky nadherne, vyzerate super vsetky baby a dvojicky su ako babiky, take sceeeeeem, aj dvojky by som brala
😀

mishelin
21. aug 2009

mmem veru ze nevladzem a aj ja si furt vravim ze boze este 3 mesiace 😝 uz teraz s a potim a to idem len dio obchodu a spat ale pri mojom malom asi nebudu problemy s porodom 😅 ten ma tak obhana ze ja ledvo zijem cez den snim 😝 moja kamoska ma teraz 6m dievca,a par dni pred terminom prisla ku nam a maly ju tak poobhanal ze bola rada ze ide domov a ja jej vravim uvidis ze ty do zajtra porodis a tak aj bolo on ju asi riadne nastartoval,stale vravel sadni si postav sa sadni postav az nakoniec ju rano viezli do nemocky 😅

mishelin
21. aug 2009

mmem ja by som si niekedy uz poprala najradsej tie male veciciky 😵 len este nam treba kupit skrinu predtym a to vazne 😝

peta28
21. aug 2009

Baby cauko, dik za priania ale ja som dnes este v praci 🙄 som sa trosku rozcarovala z mojich kolegyn ktore si horko tazko vymenili so mnou smenu aby som mohla odist o 16.00, rano som potrebovala odniest auto do servisu kvoli tomui skrabancu co mi budu davat do poriadku ale to uz neboli ochotne prist, ze oni tu nebudu sediet od rana do 17.00.. no ochota sama.. . .. a to ze ja cely tyzden taham do vecera to uz nikoho nezaujima...tak musim auto odniest cez obed
No vsak hned po dovolenke budem musiat urobt poriadky s tymi smenami, lebo take su rozmaznane tie baby ze by najradsje robili 6 hodin denne a plat ako poslanec.. katastrofa, kam sme dopracovali. A pritom obe bezdetne.

No vcera sa stala u nas zvlastna vec.. moj muz vyhodil svokru a to s nou bol len v pondelok , potom bola u mojej mamy a vcera a stacilo. Ze sa s nou strasne pohadal ze do vsetkeho kybicuje (boze tak tu fakt neviem ake i/y) a vrchol vsetkeho bolo ked mala zacala pri nom trucovat ked sa nechcela sprchovat a dal jej na zadok, v tom pribehla svokra a zacala malu zachranovat. A to mojho muza nasralo, lebo ze on je otec ako autorita a musi posluchat jeho a nie ze ona ju potom bude lutovat a zvykne si na to ze moze robit zle. To viem ze neznasa, preto sa si kolkokrat radsej kusnem do jazyka a nejdem riesit problem ked Timka vyvadza, ze nech si poradi aj tato. Tak to uz bol zlaty klinec a mojmu muzovi sa prelial pohar trpezlivosti a uz na nu nahucal. Tak takuto my mame atmosku pred dovolenkou.

mmem ja som objednala knizky este 6.8. som sa tesila ze do dovolenky budeme mat co citat a este mi nic neprislo, volala som tam v pondelok a tetka ze mali dovolenku a bla bla a ze to nestihnu a neviem co este. Skoda ze som to zaplatila vopred by som sa na to tiez vykaslala.
A samozrejme ze prajem skore uzdravenie. 😉

Mish ved uz sa ti to krati, uz si za polovicou, aj ked ja co si matne pamatam spred dvoch rokov poslednych 10 tyzdnov bolo najhorsich z celeho tehotenstva, obrovska opuchnuta gula som bola co sa ledva valila a neviem si predstavit este skakat okolo 2 rocneho dietata, tak ti drzim palce nech ti to ubehne co najlahsie ako sa da.

Idem mrk lenkine fotky.

Zuzi vy mate stale take nestastne nahody, posielame Patkovi pusinku na bobo.

Maji Timka pri injekcii vobec neplace, nejako si na to zvykla v tej nemocnici, ja som tam revala pri kazdom zavadzani infuzky a ona mi len utierala slzy, maminka neplac, preco places.. a ja samozrejme este viac.. ale to sme asi my take matky ze to takto prezivame vsetko s nasimi detmi.

No a aby som nazabudla Bilu vsetko len a len to najlepsie, nech ta chlapi posluchaju 😉

katika1
21. aug 2009

Janulík všetko naj naj naj 😵

bilushka
21. aug 2009

Dakujem za blahozelania, zenusky 😵

Mmem, snad je to fakt len prehriatie, my mame nieco podobne ked niekam ideme, to potom clovek nema ani motivaciu potom s malym niekam chodit, tiez mu vyskocia horucky a on aj v novom prostredi zle spava atd. 😒

Peti, ja som myslela, ze dnes uz budes cely den len balit a ty este v praci strasis 😲
Stastnu cestu prajem, hlavni si oddychnite aj s muzom 🙂
Tvoja svokra sa uz ani neoplati komentovat, ta s prehladom vyhrava titul najhorsia svokra roka a to celkom dobru konkurenciu v podobe Lenkinej alebo Zuzkinej svokry 😀

Leni, fotky su krasne a aj mne sa paci Ivkin frajer.

Mmem, IP 😉

zuzana76
autor
21. aug 2009

peti, aj ja ti zelam stastnu cestu, ani neviem kam idete 😕 nejako mi to uniklo

krpec zacal byt strasne neposedny, inak dlho si nic nevyviedol, ani nic nezjedol, ani sa neudrel, tak uz vcera to muselo prist, chudatenko moje, ale uz ho to vraj neboli a ani hrcu som uz dnes nenahmatala

a ked pojde do skolky, tak o kolkych veciach sa mozno ani nedozviem 😒 ked sa udrie, alebo sa nieco ine stane

a tie kolegyne, otras, ja som vzdy zaskocila za kolegyne, ked som mohla a nebola som chora, teraz to uz bude ine s dietatom, ked pojdem do prace

zuzana76
autor
21. aug 2009

bilu, si si spomenula na moju sv. 😀

bola urazena, lebo isla s malym za mamou a nepovedala jej, teda povedala som, ze ideme, ale nepovedala som ako dlho tam budeme, lebo som sa narychlo rozhodla, ze podla situacie, ako sa bude maly citit, ake bude pocasie, ked bude prsat, tak by sme isli domov, lebo tam by nemohol byt na dvore a u mamy vnutri nevydrzi, ak tam nema vsetkys voje hracky, takze som nevravela a uz bol ohen na streche 😀

zuzana76
autor
21. aug 2009

a to este nevie, ze planujeme ist na 3-4 dni do talianska alebo chorvatska , to im naservirujeme az pred odchodom

zuzana76
autor
21. aug 2009

ale ona je takato odkedy sa narodil patko, aj preto chcem mat aj druhe dieta, nech nema az taky prehlad o vsetkom

maji4
21. aug 2009

Ahojte ☹ ☹

So úlne v koncoch dnes sme boli u alergičky a DR počula pískanie na prieduškách tak jej nasadila inhalátor sprej spiropent ☹ ☹ ☹

Potom so správou sme išli k dr a aj očkovať a musím Lilianku pochváliť ,že ani nepípla pri injekcii 😵 😵 tak ju ešte potom poprezerala a našla jej jednu uzlinku tak v utorok idem na kramáre na chirurgiu aby jej to pozreli má to presne v záhybe na nožičke pri šuške ☹ ☹ bože tak sa bojím ☹ ☹ ☹

Všetkým Jankám všetko najlepšie k meninkám 🙂 🙂

maji4
21. aug 2009

Peti Vám prajem príjemné belenie , šťastnú cestu a prekrásny pobyt na dovolenke 🙂 🙂

mima07
21. aug 2009

cauko pridala som nove fotky 😉
bilu hlavne ty sa popozeraj

lenkamt
21. aug 2009

no čaume 🙂

Petina svokra fakt vyhráva, ale to len preto, že ja moju celý rok nevidím a vytáča ma len na diaľku 😀
a kolegyne - 😝

Zuzi - hŕč ešte bude, ja už pády ani neriešim 🤐

Maji - neboj uzlinky bývajú často a samé zmiznú 😉 a tie priedušky sa snáď tiež umúdria 😉

no hej, Ivkin frajer je fešák 🙂 🙂 🙂 čo mi pripomína - Bai - na fb som zhliadla nejaké fotky hrabovo,malinovo a tásler by sa zas až tak na táslera nemusel podobať 🤐 veď som ho skoro nespoznala, nabudúce mu namiesto mozartových gulí donesiem žiletku 😀

lenkamt
21. aug 2009

Mima - 😵 😵 😵 krásne, Ottko sa mi zdá na teba a Alex neviem, na tej predposlednej aj na teba ale inak fakt neviem 😅

mima07
21. aug 2009

peti tak super ze muz zakrocil a s kolegynami zatoc ty nie si ich nadriadena
leni ottko je cely na muza 😉 alebo zeby sme sa uz s muzom zacali podobat 😀
maji neboj hlavne vopred nestresuj

bilushka
21. aug 2009

Zabudla som sa vas vcera opytat, ked mi to prislo: poslali vam z DM-ka novu zlavovu knizku?
Mne hej aj s takou mini satkou na hlavu, tak nechapem, preco po prvych narodeninach sa na nas vykaslali a teraz nie.

Zuzi, ako hladas tie ubytka, cez slovenske cestovky, ci priamo cez talianske?
Ja by som este tiez niekam isla tak na predlzeny vikend, len mna odradza ta cesta, keby maly chcel sediet v autosedacke, tak vy som isla do Chorvatske aj Talianska, aj keby som mala pod stanom spavat!!!

Vcera bolo inak super stretko, aj Rybka prisla, ked sa vidime iba tak raz za par mesiacov, tak az potom clovek zisti, ako tie deti raketovo rastu, mne sa Hanicka zdala velikanska a stale iba na Rybke bola zavesena, ako si ju chcela uzit po celom dni co bola v praci, Peti mi to pripomenulo vas, ked sa stretneme tak Timka tiez len pri tebe, ja myslim ze podobny model aj mna caka o rok pri mojom maznacikovi.

Mimus, Ottko mi pripada uz taky muz, nie chlapec ako pred rokom ked som ho naposledy videla, aj tusim pribral sa tam dobre o neho stara to zenske komando 😀 Alex je podareny a na tej poslednej fotke tusim place, ci to sa tak velmi smeje? Kolko si teda platila za tie fotky?

Maji, to mi je luto s tou uzlinkou a to tam ma taku hrcku, ze si to lekarka vsimla, ci ju pomakala a vtedy na to prisla? No a to piskanie na prieduskach akoze co znamena, ked vam dala sprej-to ma mala nabeh na astmu, ci ako vam to vysvetlila?

maji4
21. aug 2009

baby dík za podporu -a to sa dá vopred nestresovať???

Mima tvoje detičky sú krááásne keď sú tak spolu na fotkách a kde ste sa boli fotiť??

lenkamt
21. aug 2009

na tej piatej fotke sa usmieva ako ty 😠 či som kuku, alebo od hladu nevidím, mne sa zdá na teba, asi že tvojho muža nepoznám 😅 to je ako keď niekto povie že sa Verča podobá na mňa 😅

maji4
21. aug 2009

biluš hej nábech na astmu preto ten sprej, a tú uzlinu si len tak náhodou všimla keď som ju obliekala po očkovaní...a potom som to videla aj ja a je to dosť vidieť , ja len dúfam ,že to nič vážne nebude 😒 😒

bilushka
21. aug 2009

Leni, co znamena ze sa moc podoba na Taslera? 😕
Ze tak pribral a neholi sa?

Moj tiez pri mne pribral, take ma brucho, uz mi aj oco minule povedal, nech mu zmeriam brucho, ze chlapi by nemali mat obvod nad 90 cm a bla bla...tak sa LTT do toho cisla zmestil 😖

mima07
21. aug 2009

bilu schudol to vyzera inak lebo mal ostrihane vlasy
bola som v senci a platila som 35 eur neviem kolko fotiek mam na cd a 1 knizku mi urobila

mima07
21. aug 2009

leni to uz sa usmieva nasilu lebo maly nechcel spolupracovat on bude robit len co on chce a na poslednej reve lebo sme mu uz nedali bublifuk