Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mmem_
23. aug 2009

mima 07, letu: pekne fotky, fakt nam tie nase dietky rastu, neuveritelne 😀

bilu: nestresuj, bude to tak ako lenka pisala podla mna,ale chapem tvoje pocity,ja by som tiez skumala a mutila 😝
a diky za IP, super 🙂

maji:a tie priedusky tam vam aj nieco nasli?nam fakt velmi pomohlo to more, pamatas ako som pisala pred dovolenkou v maji ze maly zacal zase kaslat a ze vyzera ze bude zase chory? tak na dovolenke nam to do 2 dni preslo aj ten kasel co mal uz polroka,co sa rano budil je zatial zazehnany.mozno by vam nejake solne jaskyne pomohli

a tie uzlinky, to ma asi len z prechladnutia ako reakcia imunintneho systemu,ste boli casto prechladnuti ked si dobre spominam neboj sa 😉

mmem_
23. aug 2009

zuzi 76: pridu mi buduci tyzden tie navliecky tak uz sa tesim, este mozno objednam aj tu maju,bude mat aspon pod stromcek 😀 ked netreba platit postovne,tak to musim vyuzit, bo ked sa narodi male neviem ako budem riesit darceky, asi zacnem uz teraz 😀

a konecne pridu aj tie knihy, z tej prvej firmy sa mi vobec neozvali,a ta druha mi pekne poslala ze to uz je vyexpedovane, 😲 nechcu prachy nebudu mat

baily: gretka je zlatucka,mna by to dostalo teda 🙂 u nas teraz fici: mama pod 😀

a neviem co som este chcela,nerobila som si poznamky 😠 ale snad som nikoho nevynechala

jooj a Riskovi Happy narodeniny 😀

katika1
23. aug 2009

Ahojte.. ďakujeme 🙂 Riško dostal zase asi 5tisíc autíčok 😝 😀
ja neviem kde to mám skladovať
asi si otvorím školku!!!
Leni a čo Ti je ???? 😕

nika07
23. aug 2009

Ahojte,

Riškovi dodatočne všetko naj,naj, naj k narodeninám 😉 😉 😉

mmem u nás fičí 😒 kde je mama 😒 , v kuse ma kontroluje, kde som

hľadám kam by sme s malou po spánku vybehli 😨

bilushka
23. aug 2009

Cauko,
Leni skore polepsenie, zase ta chytila migrena? ☹

Zuzi, nahodou si mala vyborny obed, taky podla mojho gusta, teda bez masa a co povedal nakoniec muz?

My sme sa vcera boli kupat v Senci, ja som si este v ramci meninoveych darcekov dala aj masaz a cestou naspat sme si kupili burciak, tak uz ho druhy den pijeme, ale slabucky je a sladucky tiez.

Ja si tiez po konzultacii s Mimi myslim, ze mi vysla cytologia dvojka po vsetkych tych rokoch co tam chodim ze som mala vzdy jednotku, ja viem ze to este nic nemusi znamenat, ale cloveka to vyplasi hlavne
mna teda riadne 😖

Peti zelam este dodatocne krasnu dovolenku, dufam, ze cesta bola fajn 😉

Nika, v SJK bolo dnes malinko ludi, ze sa deti netlacili na preliezkach a vlaciku, tak skuste vybehnut tam 😉

bilushka
23. aug 2009

Kati, na fotke od Kiky je take zlte velke auticko co sa v nom da aj sediet, to je vase?
A na tom sa ako ide, ze slapes ako na bicykli?

nika07
23. aug 2009

Bilu dik,
aj to by bola jedna z možností, ale asi pôjdeme sem

http://www.czajlikranch.sk/index.html

alebo pri GA je tiež nejaký ranč , hlavne tam musia byť koniky 😀

podľa toho kedy sa Linduška zobudí 😵

nika07
23. aug 2009
meganik
23. aug 2009

ahojte moje dve deticky spinkaju, ja som akurat dokoncila tu tortu, co je hotova za 5 minut k obednej kave a teraz brazdim net a hladam nejake sikovne ulozne bednicky, krabice na Natalkine hracky, lebo uz nam tu hracky vyliezaju snad z kazdeho suflika 😉 😎

Nika super linky si tu hodila, ani som nevedela, ze take daco tu na okoli mame 😉

a neviete niekto nieco o Retaux, casto si na nu spomeniem, ci uz ma po alebo ci ju statnice este len cakaju, nezavidim jej tie stresy, ale drzim silno palce, aby vsetko dopadlo tak ako ma a aby bolo vsetko fajn 😵 aj ja cakam na prijimaci list zo skoly, ale asi bude vsetko ok, ked mi uz poslali instrukcie ohladom platenia skolneho 😝

vcera sme boli v hyperke, ludi tam bolo jak nasr... takze sme sa presvedcili o tom, ze na nakupy treba chodit cez tyzden a v doobednych hodinach 😒 takze tolko moja vsuvka..no nic tak zatial caute

jaaaj a este som sa chcela napisat, ze aj my sme kupili malej toho uja zemiaka, co tu tusim opisovala bailyuska a vrelo odporucam-Natalka sa s tym zahra aj hodinu 😵
a este som chcela pochvalit fotky, Lenka je kocka vsade, to je normalka a aj Baily vyzera krasne, stastne a spokojne 😵
a este som sa chcela opytat bilusky, ze kde najdem Matejkove fotky z narodiek, ja len ze sa mi dakde mihlo, ze si ich niekde hadzala a ja ich neviem najst 😒
a este...caute 🙂

mima07
23. aug 2009

caute
no na nedelu ste boli plodne 😲
my sme boli u mamy na hodoch tak som riadne nazrata a presladena najblizsi tyzden ani na vahu nestupim
bilu aj ja chcem fotky co sme boli u mimi
ret tu fa´kt uz dlhsie nebola 😲

riskovi vsetko najlepsie k narodeninam 🙂

nika07
23. aug 2009

meg aj my máme ten zemiak, mala ho dostala na narodky, ale najprv sa ho bála ☹ , ale už sa s ním hrá

nakoniec sme boli v DS v tom Czailikranči, je to tam pekné, ale sme boli len krátko ☹

lejla77
24. aug 2009

Ahojte, pekny tyzden zelam 😉

maji:
My sme uz 3 x brali spiropent. Vzdy ked mal sople, tak mu to sadlo na priedusky. Neboj, to bude v pohode.
A ako ste dopadli s tou uzlinkou?

katika1
24. aug 2009

Bilu, to dostal riško od mojej mami a je to na pohon, nie na šlapanie.. prečo??

letuskah
24. aug 2009

ahojte tak sme po vikende spet
vsetkym oslavencom blahozelame a prajeme im len tie najlepsie veci 🙂
v piatok som dostala sprdung ze visim stale na nete tak som to radsej ani nezapinala, no ale mozem to ja os.....t ked je to jediny sposob ako obcas vypadnut z tohto stereotypu...

zuzi krasna fotka v pase a aklobuk dole pred tou kombinaciou co si varila. ja by som v takom pripade skoncila na cestovinach so syrom alebo aj s nicim 😝 😝 😝

maji4
24. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂

Dnes sme mali pre Lili vzácnu návštevu prišla jej sesternica od marca ju nevidela lebo začala chodiť do škôlky tam nikdy nevystal čas na návštevy ale dnes mala švagriná dovolenku tak prišli Lili sa tešila všetko jej ukazovala.... 😵 😵 😵

Lejla idem na kramáre až zajtra...

Ten zemiak je in ako vidím musím aj ja niečo poriešiť na vianoce bože ved o 4 mesiace sú tu!! 😕 😕

letuskah
24. aug 2009

baby ak by sa vam chcelo, prave som zistila, ze 3.9. o 16,00 bude v tom nasom MC Klbko Podhradska a Canaky. my tam urcite pojdeme.

retaux
24. aug 2009

Ahojte!
Tak som sa vám prišla hneď pochváliť, že som konečne tie štátnice urobila 🙂 Momentálne sa cítim ako vyžuvaná žuvačka, ale som šťastná 🙂

Je tu niečo nové?

lenkamt
24. aug 2009

gratulkááááááááááááááááááááááááá 🙂 🙂 🙂

Ret - nič nové všetci ťa tu zháńame a ty nič 😉

zuzana76
autor
24. aug 2009

ahojteee

bilu, tak v sobotu si muz cestou z roboty kupil este MC donalda, takze veceral to a to co som si navarila som zjedla ja sama, inak polievku a aj tu papriku na vajci som s ryzou zjedla sama a zostala uz len ta plnka a z tej si trochu dal 😀 , happy meal donesol aj krpcovi, aj ten sa nadzgal a doniesol nugety s hranolkami aj mne a nadzgala som sa aj ja este, takze suma summarum som pribrala cez vikend 2 kg 😀

ret, gratulujeeeeeeeem

zuzana76
autor
24. aug 2009

letu, dakuejm za pochvalu

inak este Riskovi vsetko najlepsie k narodeninkam, uz mal v sobotu, takze aj takto oneskorene, vsetko naj naj, hlavne vela zdravia

retaux
24. aug 2009

Ďakujem.

Tak už ma tu máte a už sa ma tak ľahko nezbavíte 😀

A oneskorene želám všetkým levíčatám, ktoré mali dva rôčky, kým som tu nebola všetko naj, naj, naj. 😉

letuskah
24. aug 2009

juuuuuuuuuuuj ret blahozelam, myslim ze mozem za vsetky baby, sme na teba pysne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tesim sa s tebou, teraz oddychuj a uzivaj si Lucku 😵

mishelin
24. aug 2009

ahojte baby 🙂
ret suuuuupeeeeer gratulujem a mas pokoj 😵 😵 veru oddychuj aj s luckou 😵

dodatocne vsetkym oslavencom vsetucko naj naj naj 🙂

u nas po starom..

bilu-kukla som to auticko my mame tiez na pohon,teraz sme mu kupili na narodky takeho jeepa

maji4
24. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂

Ret GRATULUJEEEEEEEEEEEM no konečne sem už bude prispievať častejšie 😉 😉 😉

Lilinka spí a zajtra ideme na to normálne mám strach ale sa bojím len toho ako to bude zvládať v preplnenej čakárni pol dňa , lebo ja verím tomu ,že to nič neni takže tak 😔

mima07
24. aug 2009

cauko
ret je ti odpustene ze si nas zanedbavala gratulujem
katika aj sem hod par fotiek ja chcem vidiet riska aj auticko a paci sa mu vozi sa na nom
majka na zajtra drzim paste a naber knizky aby ste si mohli citat

maji4
24. aug 2009

mima dík hej hej knižky už mám nachystané lebo viem že rada číta tak dúfam ,že ju nejako zabavím 😒

baileysa
24. aug 2009

ahojky,

RET, GRATKOOOOOOOOOOOOO!!!!!!! si proste hviezda 😵 zvladnut statnice s dietatkom a este ked je vonku tak krasne... si proste makacka 🙂

zuzi, krasna fotka v pase 😵

maji, zajtra drzime palce, aj nech lahko vydrzite v cakarni, aj aby to nebolo nic vazne 😉

meg, som rada, ze aj vam sa pan zemiak paci, u nas uz isiel do zabudnutia, teraz mame lego, aj ked sa s tym sama nezahra, dovoli sa hrat nam a pozera sa na nas 😅

mmem, myslis to hubim mamu? tak to dostalo aj mna, som vbehla za mm, ze co mi gretka povedala 😵

lenkamt
24. aug 2009

ahojte.

my vieme povedať tenisky 😵 krásne čisto. v sobotu sme v deichmane kúpili super keckovky po 10,90e 😵

a enka je Lenka a utka je Lucka, krásne to znie, tá Grétka ich fakt ťahá 😕 Bailey kedy prídete???

baileysa
24. aug 2009

caute tenisky 😉

dakedy buduci tyzden, ze by sme dosli? mobil uz je vybaveny, ten uz nemusim ist zobrat, uz len tebe doniest tie vecicky 😉

lenkamt
24. aug 2009

ak ti nevadí že mám chlapa doma 😅 pondelok alebo utorok by bol fajn, potom už pôjde Verča do školy a bola by zas nešťastná. sa urevala kvôli tomu wii, či ako sa tá bujač volá 😅