Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
27. aug 2009

A co za tajomstvo? Zasa je niekto tehu? 😀

letuskah
27. aug 2009

caute
ret moje dieta ked od neho nieco chcem tak povie ze nemozem hram sa prip. mam plne ruky (rozumej kocka v ruke a druha prazdna ) 😀 😀 😀

maji neboj zavolam ti alebo poslem sms ak sa to za ten tyzden vyjasni 😀

slavi my pijeme krabicove uz dlho, len na dovolenku sme kupili sunar a ked bol chory a nechcel mi jest, a len zohrejem s mikrovlnke, kupujeme polotucne a mojmu decku je asi ukradnute ake mlieko hlavne ze je mlieko...cim viac tym lepsie

maji4
27. aug 2009

aj my ešte stále dudlujeme a predpokladám ,že sa ho nezbavíme do Liliankinych 18-tich rokov 😔 ale keď mám pravdu povedať aj t mi vyhovuje lebo vie sa s ním super ukludniť 😔 🤐

maji4
27. aug 2009

let spolieham sa na teba 😉 😉 😉

maji4
27. aug 2009

ozaj Let predpokladám ,že sa Lilianka zobudí okolo 13-tej hneď jej dám papať a sadnem na električku a a okolo 14,30 sme u teba vy nebudete ešte spať???Ako sa dohodneme??

letuskah
27. aug 2009

maji netusim, mozno este bude kubko spat, ved keby daco tak len prestupite na konecnej busu na taky ten maly autobusik 35 na druhej strane cesty a druha zastavka je pred nasim vchodom...chodi kazdu pol hodinu o 35 minute a 05 minute

letuskah
27. aug 2009

prip ak by medzitym dosiel moj brat tak ich necham s nim a pridem sama po teba

maji4
27. aug 2009

let vieš čo ja ti radšej zavolám lebo už sa mi to zdá strašne komplikované a ty mi to potom radšej vysvetlíš 😉

letuskah
27. aug 2009

dobre 😀

mmem_
27. aug 2009

ahojte

no mima ty si cislo 😀 😀 😀 😀 ale priklanam sa k nazoru baily ze asi pojdes do prace,bo na tych fotkach mas take ploche brucho,ze ak by si bola tehotna tak ma tu hned vystrie 😀

slavenas: juuj nadherna torta, a ty si sa dala na krtka? boze, ja som nemala odvahu, ja tu mam tu hmotu uz vyse mesiaca, tak neviem kedy budem robit,asi az na meniny v oktobri 😀 😀 😀

lejla: my nedudlikujeme ale tiez sa mi zda ze tie prve zubky sa mu zacinaju nejak prekryvat,

ja davam tiez este sunar,mne povedala sestricka ze este mozem kludne, je to na jednej strane pohodlnejsie ze nemusim prevarat to mlieko rano,len hned zalejem a na druhej strane aspon scasti pokryje vitaminovu vyzivu pri jeho super stravovani 😠

inak je taky sunar ze od 24 mesiacov tak kupujem teraz ten, ale ide to do prachov, chcela by som skusit aj to normalne uz pomaly, vy ho prevarate?

leni: super vylet prajem,a to ides sama s dvojkami?ci mas nejaku pomoc?

no neviem co som este chcela

nika07
27. aug 2009

tak zaspávanie nám trvalo 45min., ale bez plaču, iba v kuse kvákala 😀

maji4
27. aug 2009

nika tak super gartuluejme k uspešném zaspaniu bez dudla 😵 😵

letuskah
27. aug 2009

ja som to dnes nastastie stihla v termine takze tiez bez revu 😔 to je strasne ako reaguje aj na 10 minutove posunutie, vecder mu to nejak nevadi ale cez den horor

letuskah
27. aug 2009

maji idem od PC, keby daco zavolaj a ak by sme este spali ked pridete tak ta navigujem ku nam dobre?
stastnu cestu 😉

maji4
27. aug 2009

let OK budem volať 😉

nika07
27. aug 2009

maji dik,

a ja prajem príjemné stretko 😵

nika07
27. aug 2009

maji ďakujeme 😀

a prajem super stretko 😉

nika07
27. aug 2009

mne to tu nejako blbne, 😠 😠 😠

retaux
27. aug 2009

Ahojte!
Slavenas: ja dávam ráno krabicové (plnotučné) mlieko a nepreváram, len zohrejem v mikrovlnke. A večer pijeme tiež do mlieko od roka - Nestle Bifidus 1+ (ale existuje aj 2+)

My už dudel našťastie nemáme pol roka. A zlé to bolo len prvé dva dni. Potom si už naň ani nespomenula.

nika07
27. aug 2009

Ret u nas je to v pohodke, len ked mala dudu, tak hned zaspala a teraz v kuse rozpráva 😀 až kým sa neunavý 😅

baileysa
27. aug 2009

ahojky,

my pijeme nestle bifidus, akurat sme objednali u suseda karton tej 2+ za lepsiu cenu...

cumel mame stale na spanie, ale zatial ani neriesim, ze by sme ho davali prec... keby ho chcela aj cez den, by mi asi vadilo, ale do postielky mi nevadi 😉

ret, ked uz mas teraz cas, mozes kuknut albumy, ake sme v tvojej nepritomnosti vyrobili torty 😉 😀

meganik
27. aug 2009

ahojte fuj dneska je vonku ale dusno 😝 mna od vcera boli neskutocne hlava, rozmyslam, ze uz je asi na case zajst za ocnou, lebo sa mi zda, ze do dialky naprd vidim, tak ci ma nebolieva hlava aj z toho 😝

slavi my pijeme nutrilon 4, Natalka ho pije rano a vecer pred spanim, chceme aby mala nutrilon co najdlhsie, ale pije uz aj krabicove polotucne sem-tam, ked ma chut a vypyta si alebo usrkava s muzovho kakaa a pod 😉

dudusky mame stale na spanie, jedna musi byt v puse a druha v ruke, hned ako sa zobudi tak mi ich odovzda, aby som ich zahodila von oknom, ze ich uz nechce, no ale ked ide vecer zaspavat tak uz snori po izbe a vykrikuje duda 😔 ale oducanie od dudla zatial neriesim, este nech si podudka 😔

a novinka furt neodhalena to co 😠

majka a ty zas zdrhas k vasim..uz som myslela, ze by sme mohli dat uz konecne dake stretko s detickami, uz sme sa fakt dlho nevideli...ale teda to nechame asi na september

retaux
27. aug 2009

Baily: a za koľko máš tú 2+? Lebo ja si vždy objednávam len tú 1+ za 10 € ale to 900 g balenie.
A torty som už popozerala. Všetky sú krásne a z každej by som chcela ochutnať, ale potom by som už ani z bytu nevyliezla asi 😀 Len rozmýšľam, že aké to budú tortiská vymakané, keď budú mať naše deti oslavu 18. narodenín 😀

baileysa
27. aug 2009

retu, ked budu mat 18, sa nam vies co, na tortu od mamy 😀 😀
cenu este neviem presne, prvykrat ideme brat, potom podam info 😉

retaux
27. aug 2009

Tak ale spraviť im tortu môžme, aby sme mali dobrý pocit zo seba 😀
Dobre. Som zvedavá, lebo táto baba nevie zohnať dvojku za dobrú cenu.

slavenas
27. aug 2009

ďakujem Vám za odpovede , ja tiež dávam ešte UM (sunar) ale moja malá v poslednom čase pije dosť mlieka a vypýta si hocikedy aj cez deň , tak som uvažovala že jej aspoň z časti budem dávať aj krabicové mlieko - a super že tie čo dávate neprevárate , lebo to sa mi fakt nechce 😝 😝

a dudulu máme aj my ale len na spánok inak ju odkladáme takže tiež neriešim zatiaľ .

maji4
27. aug 2009

Ahojte takže stretko supéééééééééér jakubko krásny mládenec a aký majú krásny bitík 😵 😵 😵 😵 😵 Jakubko tam má hotové hračkárstvo 😵 😵 Lilianka sa vyžívala v plišákoch a v knižke a ešte aj vysávač ju zaujal ale len na začiatku tak aspon viem že ho nemusím kupovať 😵 😵

A cestovala som 2 hodiny strašnééééééééééé fakt strašnééééé jediné pozitívum ,že sme s Let boli 2,5 hodín že som neprecestovala viac ako som s nou bola 😉 😉

Let ešte keď zaspávala tak hovorila o Jakubkovi ako nechcel požičať tam tú hru tú blbosť 😅 😅

A mám neodolateľnú chuť na lečo tak si ho už aj robím a bude mať aj muž zajtra na obed 😅

lenkamt
27. aug 2009

mňam lečo 😀

Mima sem už radšej nechodí? 😀

bešeňová je super, chystám sa aj na jeseň, najlepšie na tri dni 😵 kto sa pridá? 😀

Bai - už som ti ani nevolala, lebo som bola nejaká unavená tak sme makali domov.

KTO CHCE kupony z dm na SUNAR???? mám dva, prišli nám minišatky na narodky s kuponmi, my pijeme polotučne krabicove tiež len zohrievam 😉

letuskah
27. aug 2009

caute
baby ta Lili je uplne svetova, hned ako dosli, spytala sa na hracky a trielila do izby ako keby bola u nas kazdy den a presne vedela kde su 😀 ale straaaaaaaaaaaaaasne zlata, ja som zvyknuta ze moje dieta sa rozmrazuje 15-20 min ked niekde sme a ona na mna takto zhurta 😵 😵 😵 😵 😵 musime zopakovat 😵
Kubko stale mota nieco o Karolinke, ale mysli tym Lilianku, len u nasich je dievcatko Karolinka a dako sa mu to pletie, a tiez opakuje ze nechcel pozicat 😀 maju obaja zazitok 😀

maji4
27. aug 2009

let tak to teda majú a poriadny a nepraj som ma keď sa mi Lili v noci zobudí so strašným plačom ,že nechcel požičať 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A karoôínka je tiež zlatučké dievčatko a vôbec ale vôbec by som jej nepovedala ,že má 5 ja by som jej dávala tak 7 rokov 😉