• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
A aký my budeme mať úžitok z toho, že Lenkina sestra čaká bábo? :grinning: To bude asi niečo iné.............. :fearful: :grinning:
28. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ret, no ved to, na to som myslela,ze to to asi nebude
28. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja chodim s muzom kupovat, raz za sezonu si v pl kupi celu garderobu, takze najprv navyberame, potom to pol dna skusa a ideme domov... dobry system :wink:
Baily: recept na poťahovaciu hmotu ja mám. A vydarila sa mi perfektne, úplne skvelá bola, naťahovala sa a nebola mäkká :wink: Len podklad pod ňou ma zradil :angry:
autor
teda baily, ty si to asi uhadla

vy ste tu nejako posadnute tymi potahovacimi hmotami :grinning:
28. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alebo ma lenka novinu, ze vie, ako si zvysit rodicovsku :wink: na trojnasobok :grinning: :grinning:
zuzi ja som niekde citala ako susik pisala ze babo je male a posunul sa jej termin niekdy na zaciatok septembra nie 1 ale nepamatam si kedy
ret, a ako si ju robila?
My sa zasa nevieme hrať vnútri. Ak tak len chvíľku. Neviem, čo budeme robiť cez zimu :sweat_smile:

Môj, keď mu poviem, že si má ísť niečo vyskúšať, tak zahlási, že on nič nepotrebuje, že má čo nosiť :angry:
28. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mimus, aha, takze asi sa este nenarodilo, ale nevidim ju vobec prispievat, mozno je uz aj v nemocnici
28. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baily: podľa tohto receptu. Ale ak nemáš pekáreň, dá sa vraj zmiesiť aj ručne.
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3934
28. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mm sa zas rad pekne oblieka, takze ak mame peniaze, rad ide na nakupy, ale na take, ze fakt vsetko od hlavy po paty, vratane topanok :sweat_smile:

my sa zahrame aj vo vnutri, aj von, len ked vonku nie su deti na piesku, tak moc tam nevydrzi a to je vzdy vtedy, ked si ja smelo donesiem knihu, ze idem citat :angry:
28. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja vsetko kupujem muzovi ale ked treba skusat tak musi ist inak by mal smolu
28. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ret, dakujem :slight_smile: recept ozalozkovany :wink: len pekaren nemam, tak snad rucne dakedy :sweat_smile: asi tak o rok :slight_smile:
28. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baily moj sa zahra vsade ale musim byt pri nom alebo niekde sediet a nic nerobit akonahle nieco zacnem robit tak uz chodi ze s maminkou
28. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co ja mandlova trest? :confused:
autor
patko sa vie hrat jedine s autickami, proste parkuje auticka do garaze z lega, postavi si dom z kociek a aj von musime brat normalne auticka a s tymi sa hra na zemi, akoze jazdia, alebo na lavickach a tak
A ešte niečo pre Bilu:

Kefírový koláč
35 dkg polohrubej múky
30 dkg kryštálového cukru
2 vajcia
1 kávová lyžička sódy bicarbóny
2 lyžice kakaa
2 kefíry (1=250ml)
2 dcl oleja
Všetko spolu vymiešať, cesto vyliať na plech a do cesta nakvapkať rozdrobený tvaroh (s vanilkovým cukrom a vajcom). Dať upiecť a po upečení posypať cukrom.
mandľová aróma.
28. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
trest je aroma? to by ma asi nikdy nenapadlo, som myslela, ze daka drť alebo nieco take :sweat_smile:
28. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale tú arómu tam určite daj. Bez nej je to také nijaké.
28. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to urcite dam, sak ta tam je hodne dolezita :wink:
28. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenka má nejakých dlhých 15 minút :grinning:

Tie kolobežky sa veľmi, veľmi páčia aj Lucke. Veľa malých detí tu vidím na takých chodiť.
28. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
babulky, idem ja uz spat, dobru noc
28. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrú...
28. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi, dobru :wink:

ja sa trapim nad tou dizertackou, ale asi idem aj ja pred telku sa vyvalit, sak treba aj oddychovat, nie? :sweat_smile: ret, mala si sa dat na ten doktorat, ale tak ze by si ho musela odovzdat do konca roka, by sme spolu nervacili :grinning:
28. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Len si ty choď veru pekne oddýchnuť, lebo splietaš nejaké divné myšlienky od únavy. :grinning: Idem aj ja. Dobrú noc všetkým a pekný víkend.
28. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ret :grinning: :grinning:
ok, na tvoj prikaz s tym na dnes koncim :slight_smile:
28. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte tak ja som sa ešte s vami prišla rozlúčiť zajtra ráno ideme k našim hurááá sa teším
Takže krásny víkend aj keď upršaný a ešte krajší týždeň :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zajtrajším narodeninám všetko najlepšie Stankovi :dizzy_face: :dizzy_face: nech si ich užije a prajem mu aby sa rýchlo adaptoval v nových jasličkách :dizzy_face: :dizzy_face:

A dúfam ,že ma Letuška bude priebežne informovať ako to dopadlo s tými 2,5 novinkami :wink: :wink:
28. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
prisla som zablahozelat Stankovi k dvom rokom, Lenkinemu muzikovi k meninam a Zuzkinmu manzelovi k narodeninam, vsetkym chlapakom zelam len to najlepsie :dizzy_face:

Ret, dakujem za recept, presne nieco taketo som zhanala :wink:

Mna zaujima to Lenkine prekvapenie, ze z neho budeme mat aj my osoh-teda dufam, ze aj ja :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok