Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
4. sep 2009

ret tak si ma potesila, ze usetrim aspon na kureni, ked uz na vodu furt doplacam

a to vy ste take drobatka, ze 80 😕 to uz si ani nepamatam, kedy sme my nosili take mini veci

retaux
4. sep 2009

Lucka je veru menšia od ostatných detí v jej veku, ale že až toľko sa mi nezdá. Ale ona v pohode oblečie č. 80. A dokonca ešte stále nosí tričká, čo mala minulý rok z Tesca na 9-12 mesiacov 😀

letuskah
4. sep 2009

kubko oblecie jedny body z teska ale to musia rast s nim lebo su 12-18 mesiacov, neviem ci sa po kazdom prani nenatiahnu o pol cm 😀 😀 😀
idem zehlit 😝 😝 😝

meganik
4. sep 2009

ja tiez prcham, idem si lahnut s Natalkou

majte sa tu zatial krasne a ak by sa mi uz nepodarilo sadnut k pc, tak vam zelam pekny oddychovy vikend 😉

retaux
4. sep 2009

Aj ja by som mala žehliť a ešte kopec iných vecí porobiť, ale sa mi tak nechce, keď je takéto počasie.

slavenas
4. sep 2009

počasie je strašné veru .. a žehliť y som mala aj ja .

edá sa písať ez tých písme čo chyajú leo je to strasé a ai ja po see prečítať eviem 😠 😠 😠 😀

slavenas
4. sep 2009

ret dakujem a tá foto sa páči aj mne sa mi také podarilo že chvíľu dokonca na loďke pozovala

retaux
4. sep 2009

Slavenas: v pohode som všetko rozlúštila aj bez tých písmen 😉 😀

katika1
4. sep 2009

🙂 čaute kočky
dnes mám fajn deň.. bola som u kaderníčky na melír, na nechty, ktoré sú prekrásne.. také vraj ešte neveste nerobila.. dala som si miesto bielej francuzkej manikury spraviť červenú mozaiku na konce nechtov.. no nádhera.
aaa idem za chvilku po zákusky a potom ich odniesť na inkriminované svadobné miesto 😀

slavenas
4. sep 2009

kati prajem ti nech ti tvoj svadobný den vyjde podľa tvojich predstáv a velaaaaaaaaa šťastia.

lenkamt
4. sep 2009

baby ďakujem za blahoželania tu aj na fb 🙂

Peti - podľa mňa je to super čiapkový účes, v zime nebudú môcť nosiť dva copy 😅 a muž ich chce dať ostrihať na bambulku 😅

lenkamt
4. sep 2009

Susik gratulujeme ku Terezke 🙂

Meg - skoré uzdravenie všetkým trom 😉

Slávka - fotky krásne, mne sa tiež páči ten pohľad do diaľky 🙂

a my sme z 86 prešli na 98 a 104 😕

mmem_
4. sep 2009

leni to mi nejako uniklo tak vsetko najsamlepsie z najlepsieho k narodkam, tak mozte o rok spolu so zuzkinou terezkou oslavovat 😀

nika07
5. sep 2009

Ahojte,

dnes nikto ☹

Lenke dodatočne všetko naj, naj,naj k narodkám 😉

aj Linda je taký štuplík, dostala k narodkám pyžamko, že 2 - 3 roky, ale neviem či ho nezačne nosiť až ked pôjde do školy 😀
tak som ju odmerala , 85 cm, a váha 12kg, tiež nosíme oblečenie rôznych veľkostí 😀

nika07
5. sep 2009

aby som nezabudla, ešte raz ďakujeme za gratulácie k Linduškiným meninám a povzbudzujúcim slovám pre študenta 😀

nika07
5. sep 2009

Toto je pre KATIKU 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Štastné manželstvo - to je láska, ktorú si vzájomne dávate, je to porozumenie a pocit dôvery, na ktorý sa môžete spoľahnúť, je to radosť a štastie so spoločných úspechov ... Je to puto, ktoré vás spája v dobrom i v zlom a učí Vás dávať a príjímať ... A práve takéto manželstvo Vám z hĺbky srdca praje

Nika s rodinou

lenkamt
5. sep 2009

ahojte, Nika ty si tu taký víkendový hráč 😉 😀
u nás hnusne, zima, ale neprší tak sme boli trošku aj von.
ja stále seknutá, už mi z tých liekov šibe, fakt sa cítim nejaká otupená 😀
tak som sadla za pc a objednala babám handry za 3000sk 😝 😀 dúfam že dobré veľkosti 😀
naše merajú 90cm a vážia 14kg 😵 dnes také naobliekané keď bežali tak boli ako malí sumovia 😀

lenkamt
5. sep 2009

KATIKA

Dnes, keď si vaše srdcia povedia spoločné "Áno", je najväčším dňom vášho života. Zo srdca vám obom prajeme nech je dnešok zároveň dňom, ktorý vám otvorí bránu do sveta pokoja a lásky. Do sveta, v ktorom slovko "Ja" nahradí slovíčko "My" .. ...... "Svatkovci" z Martina

osobne dúfam, že sa stretneme ešte na jednej krásnej svadbe 😀

letuskah
5. sep 2009

caute
leni 😀 😀

letuskah
5. sep 2009

Katika, o tejto hodine sa uz asi bavite 🙂 zelame vam aby vase manzelstvo len utvrdilo vas zvazok, aby nebolo len akousi "legalizaciou" vasej rodiny ale aby vam trom priniesol viac porozumenia, viac trpezlivost, viac lasky a viac oddanosti. Letuskovci 😉

mima07
5. sep 2009

caute
lenke vsetko najlepsie jk vcerajsej 20 a nech ju rychlo odsekne

mima07
5. sep 2009

pre katiku
Žite si ako veľká matematika,násobte si radosti,deľte si starosti,umocňujte lásku,odmocňujte nenávisť.
A keď to všetko spočítate v starosti, ďačte za to svojej krásnej mladosti

baileysa
5. sep 2009

ahojme 🙂

gratulujem susik k terezke 🙂
inak ma presne miery ako gretka, ked sa narodila 😅

KATIKA, ja som ti dnes pisala aj sms, len som sa zabudla podpisat, tak ak nahodou si ma neidentifkovala, tak vam vsetkym trom aj tu zelam stastny a spokojny zivot 🙂

ja som mala na navsteve kamosku z tn, na 3 dni aj s 10-mesacnou dcerou, tak sme mali prvy nacvik situacie po januari 2010 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 takze gretka sa zmenila na par dni na lezuna po 4, 😀 museli sme urychlene vyprazdnovat nocnik, lebo putal nemaly zaujem maleho dietata 😀 no proste ja sa uz tak tesim 😀
ale nie ozaj sa tesim, ved aj to "uz" 10 mesacne babo bolo take malinke 😵

meganik
6. sep 2009

ahojte...zijeme, Natali este s ockom spi, ja som si konecne umyla vlasy, aby bol zo mna opat clovek a doteraz som si ich zehlila 😝 uz ma to ale nebavi, v stredu idem ku kadernicke a daco so sebou konecne spravim...aj ked ako sa poznam urcite sa dam iba podstrihnut 🤐

vcera sme mali tazky den, aj ja aj mm sme mali horucku, kt. by trebalo vylezat, ale pri tom nasom malom otravovadle sa nedalo, Natalka uz je za vodou a je to na nej vidiet, vcera sa uz doma vyslovene nudila , dneska je nam uz obom lepsie az na tu otravnu nadchu 😠

zmenila som image z fialovej neznamej na staru znamu meg...ja len, ze keby ste si nahodou nevsimli 😀

a ked mam teraz tak chvilu cas, listujem kalendar a s hrozou zistujem, ze tu budu onedlho zase vianoce...uz minuly rok som si zaumienila, ze s nakupovanim darcekov zacnem skor ako po ine roky, kedze sme velka rodina a kazdy kazdemu kupuje darcek a ako vidim zase som mimo svojho slubu, kedze v prvom rade musim obliect a obut Natalku

inak baily som si vsimla, ze nechcete vediet pohlavie babatka 😉 je to mile, do poslednej chvile cakat a potom prekvapenieeee 😵 ani my sme nechceli vediet co cakame-na velke pocudovanie vsetkym nasich znamych, rodiny a dokonca aj mojej gynekologicky...ale bolo to krasne, ked bolo dietatko vonku a mm mi povedal, ze mame susulku 😵 jaj no nostalgia na mna prisla...takze caute, idem asi preberat fotky 😵

maji4
6. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 som doma oddýchnutá a prvé dni aj vyslnená 😵 😵 😵

Baby tak som opálená ....lebo naši zberali úrodu zo zemiakov v stredu tak som sa celí den piekla a som kráásne opálená no už to ani tak neni vidno ale aspoň trošku potešenia 😵 😵

Let ďakujem za poslanie sms 😵 🙂 😉 😉

Mima tebe prajem aby si sa rýchlo dostala do pracovných koľají 😉 😉 a Alex aby si rýchlo zvikol v jasličkách 😵 😵

Katika VÁM obom prajeme na spoločnej ceste vela vela LÁSKY a POROZUMENIA 😵 😵 😵 😵

Lenka tebe všetko najlepšie k narodeninám aby si bola zdravá!!a stále tak pozitívne a mlado naladená 😵 😵 😵

maji4
6. sep 2009

ozaj a koneččččne máme z 2 izbového -3 izbový 😵 😵 😵 😵 obývačku sme prestahovali do spálne a čo sme mali obývačku tak sme ju predelili na detskú a spálňu 🙂 🙂 samozrejme Lilianka ešte stále spí s nami ale už len ten pocit ,že tam nahádžem ten jej bordel ma neuveriteľne tešíííííííííí 😵 😵
A dnes sme boli kúpiť Lilinke koberec do jej izbietky a strašne sa tomu teší ,že sa tam môže vyvalovať no natešená je a aj my 😵 😵
Teda prestahovaval to môj muž keď som bola u našich ja som len prišla oči vygulila a Lilinka tiež 😅 Normálne sa dnes 2x pomýlila som ju poslala niečo do postieľky aby si išla vybrať a išla do inej izby potom sa obzerala a nechápala no zlatá bola 😵 😵

letuskah
6. sep 2009

caute
meg ja som sa ta uz chcela spytat ci nezmenis ruzovu pamelu na seba a som rada ze si ma telepaticky vyslysala 😀 😀
maji super, gratulujeme k novej izbietke, to budete mat teraz lepsie ako predtym 🙂 az bude hotovo pozveme sa na navstevu na omrk 😀 😀 😀
my sme dnes boli na zeleznej studienke, maly sa tam tak vyjasil ze teraz lahol a je po nom, este tu vecer tancoval a uplne sa dorazil... no a cely vikend sa sam uplne sam hral s legom, stale si skladal a rozkladal a stale dookola, som mohla kludne odist na hodinu z domu a nasla by som ho pri legu 😵 😵 stavim sa ze zajtra ked s nim budem sama tak mi bude pilit nervy 😀

letuskah
6. sep 2009

bai a ten zaujem o obsah nocnika co mal pes ked sme ho strazili, to som musela striehnut pri nocniku stale aby daco neulovil 😝
u nas som ja nechcela vediet pohlavie a muz chcel tak sme si dali zistit. ale druhy raz nebudem chciet vediet a presvedcim ho...

maji4
6. sep 2009

let samozrejme na návštevu už aj v utorok kludne 🙂 🙂 ven ino to je už hotové celkom až na teké malé doladenia ako kupiť nový konferenčný stolík do obývačky+ pod nohy koberec ale to zatial počká 🙂 🙂

A je to fakt super lebo vtedy sa poriadne nič večer robiť nedalo lebo do kúpelne som išla cez spálňu a fakt hrúza aj keď cez obed spala keď sme boli slobodný tak to bolo supeer ,že kúpelka zo spálne ale odkedy máme Lili tak fakt len po špičkách sa ospršiť vlasy som si umývala len cez deň lebo keď som dlho púšťala vodu tak sa Lili na to potom zobudila .....no malo to vela nevýhod....

A baby držte palce zajtra idem k srdciarovi s Liliankou na kontrolu po roku ...tak dúfam ,že sa nič nezmenilo a všetko OK....

maji4
6. sep 2009

ja som chcela hned od začiatku vedieť čo čakám.... 😔 🤐 ja som strašne zvedavá 😔