Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
17. sep 2009

leni 😀 😀 😀 vycime

lenkamt
17. sep 2009

ja mám nerva z tých lvíčatek a ešte tam svieti nejaká Peta našťastie 3 ale aj tak sa mi to mýli 😝

lejla77
17. sep 2009

leni:
😀 aj mne sa to myli 😀
Tie ciapky su krasne. Musim spravit aj ja inventuru, lebo my sme mali asi 15 ciapok minuly rok, tak musim pozriet, ci mu este nejake budu.

bilushka
17. sep 2009

Ahojte zienky,
hlasim sa opat po dlhej dobe, chlap ma dovolenku tak sem boli na mini dovolenke v Bojniciach a okoli ako som vam pisala-kupat sme sa boli nakoniec v T. Tepliciach (Nika, dik za IP, precitala som si ho az ked sme sa vratili), inak bolo super, trochu sme sa desili tej studenej vlny co mala v nedelu prist, ale este v nedelu sme boli na kupku a maly ked taky mokry pobehoval na smykacku tak mi nebolo vsetko jedno, aby nebol chory, ale vyzera to, ze nas tam snad nic nelapilo.

Vcera sme boli v Rakusku v Marchenparku-tak to je totalka spica premakany family park, vyblaznil sa maly aj my na kolotococh a atrakciach a dnes sme mali ist do Patiniec zase do konca tyzdna, ale uz poprchava, tak sme to zrusili, aj sa tomu celkom tesim, lebo uz chcem byt aj chvilku doma ako kvocka posediet 🙂

Leni, uz sa nam to krati, tak aby sme doladili outfity a napojovy listok 😉 😀 😀 😀

Letu mi doprajes ze dvojicky, uf uf. 😀

bilushka
17. sep 2009

Tie dievcenke bekovky su nadherne 😵

Letu to myslis vazne s tym zimnym tovarom, ja stale cakam, kedy uz dostanu nejake poriadne bundy a oteplovacky a oni uz chystaju zimny tovar 😲

letuskah
17. sep 2009

bilu hej ze este tak mesiac a potom ide jar 😠 a oteplovacky som nevidela ziadne, vsade len bundy, capice a sale, to mozno skor v sportovych obchodoch...

bilushka
17. sep 2009

Presne ako pise Lenka, nestresuj Mishelin, moj bolo uplne abnormalne nepohyblivy v bruchu, to este v praci kolegyne ze si chcu chytit kedy ma kopne a normalne sa nam to nepodarilo do konca tehotenstva, ako si kludne lezkal a iba sem tam sa vydul.

Leni, nadherne fotky, aj ja sa pytam ako Mmem, ci ste nemenili fotak, sa mi zdaju omnoho ostrejsie a kvalitnejsie ako tie pred tym.

Zuzi, my sme minuly piatok boli na kontrole v rehabilitacnom centre, kde som chodila s malym cvicit ked mal slabe driekove svaly (a mala by som tak doteraz s nim cvicit doma na fot lopte 🤐 ) a doktorka ze no dobre to uz ma, aj ked nie idealne (ved ako inak samozrejme) a ze je vidno, ze doma stale cvicime (ved ako inak samozrejme druhy krat 😀 ), ale ze sa jej este nezdaju nozicky, ze nema vyformovanu klenbu, ze ich ma este trochu ploche, tak nech sa jej prideme ukazat o rok a ze mame pokracovat v cviceni doma.
Uplne mi z toho vyplyva, ze si nas nechce vyradit z evidencie a hlada take debiliny, az to dverami trieska, lebo pokial ja viem, tak deti v dvoch rokoch este nemaju vyformovanu klenbu na nohe, ta sa formuje prirodzene do troch rokov, kedy mi ona urcite povie, ze ako dobre ze sme prisli, lebo uz ju ma vyformovanu, ale ze sa jej zase nieco nepozdava a takto dokola, tak si nerob vrasky z vasej lekarky ani ty 😉

Uz neviem co som chcela, iba ze fakt ako to rychlo uteka, Mish ide za chvilu rodit aj s Mmem a Bailey je uz tiez v druhej polke.

lenkamt
17. sep 2009

no čau Bilush 🙂

ja stále neviem čo si oblečiem, piť budem všetko 😀

foťák nemáme nový, to nás sem tam príde pofotiť jeden kámoš, s takým delom, už som sa objednala aj do lístia 🙂

bilushka
17. sep 2009

Ze pit budem vsetko 😀 😀 😀 😀
No len aby si nemyslela tym vsetko kofolu, Fantu a Sprite 😀

Ako dopadla vcerajsia akcoska z MK?

letuskah
17. sep 2009

http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt... /FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZ maF9zdGFydF9pbmRleD02MyZmaF9zZWNvbmRpZD1za18yMDg1MzAmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz02NiZmaF9sb2NhdGlvbj0lMmYlMmZxdWVsbGVfc2slMmZza19TSyUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfc2tfc2tfOCU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfc2tfc2tfOF9za181MyU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfc2tfc2tfOF9za181M19za18zMTUlN2QmZmhfcmVmdmlldz1saXN0ZXI=/m-208530/index.html

letuskah
17. sep 2009

do kelu aj tak som to rozhodila, hanbim sa veeeeeeeeeeeeeelmi 😅

katika1
17. sep 2009

čaute 🙂 Ja tiež neviem čo na seba a tiež budem piť všetko 😀

bilushka
17. sep 2009

Letusa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tyzden tu nie som a nestane sa to a akurat ked sa prihlasim toto????? 😠

😠

letuskah
17. sep 2009

bilu prepaaaaaaaaaaac som myslela ze som to pekne poskracovala a nie


























aspon mate motivaciu pisat 😀 😀 😀 😀 😀

😀 😀 😀 😀

😀 😀 😀 😀

bilushka
17. sep 2009

Takze zaver je, ze nevieme, co na seba, ale vieme, co do seba 😀

Kati, kupila si aj ta tvoja kamoska este listok, podarilo sa jej tam prihlasit?

katika1
17. sep 2009

bilu to bola kamoškina kamoška a hej kúpila 😀

letuskah
17. sep 2009

a

b

c


d


e


f


g


h


i


j


k


l


m


n


o


p


q


r


s

t


u


v


x

y


z

bilushka
17. sep 2009

Ja mam doma aj katalog a uz tam sa mi pacila tato suprava:
http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt...

Hups, dufam, ze uz nie sme na druhej strane.

Len ja chcem oteplovacky iba gate a toto bude urcite az na pleciach zapinanie.

Leni, napis este co tie boby, si frajerila a nakoniec s nimi aj tak pojdes vlakom 😀

bilushka
17. sep 2009

Letu zehli zehli









tra la la



ideme na chippakov




tra la la

bude akcoska









tra la la




ja sa tesim








tra la la

letuskah
17. sep 2009

bilu mne sa to tam tiez paci len oni maju blbe cisla bud 86/92 co nasim uz bude male alebo 98/104 co sa mi zda este strasne velike
a tie oteplovacky sa mi prave taketo zdaju dobre lebo nebudem kazdych 10 sekund decku zapravat a zdvihat gate

bilushka
17. sep 2009

ta gde sťe








😀

letuskah
17. sep 2009

mneu z to hadze errory
😀

😀

😀

😀

😀

letuskah
17. sep 2009

😀







😀










😀













😀






😀
uz?

bilushka
17. sep 2009

Letu lenze zase rozopinat mu bundu, oteplovaky na ramenach, takto iba vytiahne pipika a je to....





Ozaj Kati, ked sme pri tom holom chrbate, ja by som chcela bodynka 104, to este na zimu, posli mi prosim ta blizsie info od tej albanskej mafie ci aky to mas zdroj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katika1
17. sep 2009

trubky 😀 😀 😀
bilu k tebe swa ide autom cez centrum ba??? alebo sa dá nejako okolo??

bilushka
17. sep 2009

Letu, v nudzi poznas priatela pozri kto s tebou verne tapetuje a tie dve nadrzane na striptiz zrazu zduchli

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀






😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀





😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀




😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀


















😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letuskah
17. sep 2009

bilu ale ja ho radsej raz za dve hodiny rozopnem ako by mal prechladnut na ladviny alebo co

😀

😀

😀

😀

😀

😀

😀

😀








😀

bilushka
17. sep 2009

Nie milacik, ty mas vyhodu, ze si z Madarska a my tu mame vypadovku rovno na madarsku hranicu, tak prejdes iba zaciatkom Blavy a my sme prva okrajova stvrt a si tu.

letuskah
17. sep 2009

no ved vsimam 😀

😀

😀

😀

😀

😀




























😀

letuskah
17. sep 2009

asi chystaju oblecko 😀

bilu budem za teba hlasovat pri najblizsom urcovani sefovstva 😀