Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
18. sep 2009

ahojteee

bilu, ved uz kaslem na neurologicku

ja mam 16.10. zakrok, to odtsranenie znamienka na dolnom viecku a bude to len v lokalnom umrtveni, tak sa toho desiiiim

dufam, ze to bude v poriadku, negativne , lebo zmenilo farbu

katika, my sme v turecku neboli, ale kamarati boli s 2 detmi, v tunise - syn 3 roky a dcera 10 mesacna a potom o rok isli aj do turecka, syn 4 rocnya dcera 2 rocna a v pohode, ziadne hnacky

zoznam liekov je tu v teme Lekarnicka na cestu

ja velmi na nakupy teraz nemyslim, mata ma to znamienko , az ked budem uz za tym, tak potom sa pustim do nakupov

v NR otvorili nove centrum Mlyny, je tam aj HM aj Mango, aj mnohe ine aj moj oblubeny Marks and Spencer, ale sa mi zda mensi sortiment ako v Blave
chyba mi tam CA

a mala som naaaaaaaaaaaaaaaadherny sen. snivalo sa mi o babetku, moj brat mu kupoval nieco na oblecko a bolo to tmavomodre, takze asi to bol chlapcek a bol rozkosnyy, tvaricku mal taku ako patko ked bol malinky

Dufam, ze ten zakrok bude uz moja posledna navsteva tohto typu a potom chcem uz chodit jedine gyndosovi na poradne 😀

bilushka
18. sep 2009

Suzanne, gratulujem z celeho srdiecka 😵 😵 😵
Tak sup sem s podrobnostami typu ci ste planovali a ja osobne obdivujem, ze si sa tam v dalekom svete dala este aj na druhe, segra zase pride strazit?
Juuu, ale sa to rozrasta, aj ti byva zle a mozno sa postasti a narodi sa ti babatko prveho aprila 😉

Zuzulinka, dufam, ze tvoj sen sa tiez coskoro stane skutocnostou 😉
Budeme s tebou vsetky vyskat, ked si najdes // na teste 😉

zuzana76
autor
18. sep 2009

susi, gratulujemmmm 😵

vidim,ze normalne druhe kolo sa rozbieha, tak dufam,z e onedlho to postihne aj mna 😀

najhorsie, ze vsetci z mojej rodiny, teda svokrovci aj moji rodicia ma uz presviedcaju nech druhe dieta nemam a stve ma,ze radsej nie su so mnou a nepodporuju ma, ale snazia sa mi vsetko vyhovorit, napriklad aj to, ked som chcela ist na bilingvalne spanielsko-slovenske gymnazium, aj vtedy mi nedoverovali , ze by som to zvladla a ani ma tam nedali, no a teraz ovladam aj spanielcinu 😀 a to iste teraz s dietatom - moja mama hned mysli negativne- a co ak bude chore a podobne, je mi z toho nanic, ze v takychto veciach nikdy nestoja pri mne, ja viem, ze chcu len to najlepsie pre mna, ale ked ja tuzim druhom, ved , ked ho nemam mat, tak ani nebudem, ved mozno uz neotehotniem, tak nechapem, preco mi aspon nemozu drzat palce ☹

zuzana76
autor
18. sep 2009

biluska, dakujem 😵 si strasne zlata, no dufam, ze uz po tom oktobri nam to vyjde 😵

suzanne
18. sep 2009

Dakujem Bilu, Zuzi
ano planovali sme, mozno aj trolinku skor ale aj takto je to super 🙂 aj tak sa vobec nemozem stazovat vzhladom na dlzku a pravidelnost mojho cyklu 😖 😎
zatial nevyzera ze by sme sa isli vratit na slovensko takze ked chceme mat viac deti ina sanca nebola 🙂 sestra uz asi nepride, zacala v novej robote. ale ja si tu vobec nestazujem, zdravotna starostlivost uplne super, velmi som spokojna s mojim dr.
inak on mi aj posunul termin na 31.3. ale ja viem kedy sme to spachali tak sa riadim tym svojim 🙂
zle mi byva vecer ale nevraciam, zaludok jak na vode, no nic moc ale oproti tomu ako niektore baby vracaju je to asi ok

zuzi velmi ti zelam aby sa to aj vam velmi skoro podarilo 😉 😵

zuzana76
autor
18. sep 2009

zuzi, aky mas cyklus? lebo ja po porode, nejaky cudny nepravidelny, od 28 - 37 dni

suzanne
18. sep 2009

zuzi, ja mam hlavne dlhy a potom este nepravidelny, cca 30-40 dni, takze trafit sa do ovulacie nie je vzdy jednoduche 🙂. ale ja som taky mala uz aj pred prvym tehotenstvom, takze nic nove... mne najviac vyhovuje ta hlienova metoda na sledovanie ovulacie, aj matka sme s nou splodili 🙂

baileysa
18. sep 2009

suz, gratulujem 😵 tak preto si sa nam tak dlho neozvala?nechcela si zakriknut 1. trimester? 🙂

zuzi, drzim palce na to znamienko, urcite to dobre dopadne, hlavne, nech uz mas za tym...
a z rodiny si nic nerob, nepotesi to sice, ked nestoja pri teba, ale ty najlepsie vies, co chces, po com tuzis, takze to aj zvladnes 😉

peta28
18. sep 2009

suz gratulujem z celeho srdca 😉 a drzim palce ked si tak delako od rodiny a Matka mas v jaslickach

zuzana76
autor
18. sep 2009

zuzi, aj ja si to tak sledujem, tento mesiac sme sa posnazili, bola som totiz u gyndosa a akurat som mala ovulku, tak som vedela presne kedy a sme 3 dni za sebou, no ale nic z toho, lebo uz mam aj menzes, ale asi to bolo znamenie, ze muzim pockat na vyber toho znamienka, lebo to bude zasah do organizmu

zuzana76
autor
18. sep 2009

ja som mala predtym cyklus 28-31 dni, pred patkom a teraz som sa dostala az na 37 dni 😖

suzanne
18. sep 2009

baily dik, ano aj preto ale hlavne mi to doslo dost neskoro 😀 , nejako som furt cakala ze ta mrcha pride a ked uz fakt dlho nechodila tak som si urobila test 😉. a teda boli sme aj 5 tyzdnov na slovensku a ked sme sa vratili tak zase kolotoc praca-skolka-dom a k tomu unava...

inak na sk sme boli aj vo vile betuli, tip som mala odtialto este spred prazdnin a musim podakovat 😉, matko sa tam vyblaznil vonku a teda liptov a okolie tiez super, joj dobre nam bolo 😵

baileysa
18. sep 2009

suz, super, ze sa vam pacilo 😵
a unavena som aj ja strasne, este stale, vobec to nepreslo, pri malej som to nemala, ale tak vtedy som nemala nic na starosti len seba, tak som si to asi neuvedomila, teraz je to ine... ale hrozne rychlo to uteka, sak ja uz som za polkou a este som si to ani poriadne neuveodmila 😀 tak ti prajem krasne tehulkovanie 😵 a pohlavie chcete vediet?

lenkamt
18. sep 2009

jednej Zuzke gratulujeme a druhej držíme palčeky 🙂

Kati - ja som mala len termosku - naberali sme deťom prevarenú vodu na sunar v takých tých "sudoch" čo tam boli na raňajky akože na čaj, nemky normálne naberali do fľašiek deckám mlieko čo bolo v tých "sudoch" akože do kávy a nikomu nič nebolo, žiadne hnačky.

tie súpravy z quelle z min roka sú nám na chlp presné tak dúfam že do zimy moc nevyrastú 😖 a prišli mi dnes vestičky sú krásne ale od termo to má podľa mňa ďaleko 😅

zuzana76
autor
18. sep 2009

my ideme von, zatial papa

suzanne
18. sep 2009

baily chceme vediet ja som zvedava 😀.
a pre dievcatko by som nejake vecicky dokupila lebo pre maleho sme moc neutralnych nemali...

ja za chvilu idem na spanielcinu, nechce sa mi, som to od minuleho semestra nevidela tak bude celkom trapas...

mishelin
18. sep 2009

baby co mam dat malemu len na zachripnute hrdlo? 😉

lenkamt
18. sep 2009

kalciový sirup 😉

Suz - aké máte mená??? nech tu máme zase o čom diskutovať 😀

peta28
18. sep 2009

Ake tie bundicky beriete pre dievcatka?
Mne sa velmi paci tmavo hneda, budete mat este niektora tu hnedu pre babu?

lenkamt
18. sep 2009

Peti aj mne sa páči, ale všetko máme ružové, aj vesty aj topánky tak som zobrala ružovú 😀

peta28
18. sep 2009

este mi Katka dala chrobaka do hlavy na tu bezovu tak som sa nevedala chvilku rozhodnut,ale aspon mozno nebudem musiet ju tak casto prat 😀

baileysa
18. sep 2009

peta, mne sa paci ta hneda, ak budem objednavat tak tu hnedu by som asi

peta28
18. sep 2009

no super tak soma rada ze som si dobre vybrala, je taka medvedikova

lejla77
18. sep 2009

kocky, a tie bundy (mne sa tiez paci ta hneda), to je na jesen? Taka prechodna? A co stoji?

peta28
18. sep 2009

katka pise ze je taka hrubsia plysova tak urcite aj na prechodne obdobie , ak si dobre pamatam tak 10, ale ma tam ceny pri obrazkoch

lejla77
18. sep 2009

Aha, cenu som uz nasla - 9 EUR?

peta28
18. sep 2009

tak 9
hrubá plyšová bunda - 9

lejla77
18. sep 2009

🙂

bilushka
18. sep 2009

Peti, tak ty osobne si ma sklamala, myslela som, ze budes chciet vsetko 😀 😀 😀
Skoda, ze je tam viac oblecka pre baby, lebo ta plysova bunda je nadherna, presne ta tmavo hneda by sa pacila aj mne na malom, taky maly macko, ked budu mat vysivky s autickom, tak mu taku urcite tiez kupim.

peta28
18. sep 2009

Bilu kamoska ma prist zajtra z Londyna, som ju tam vyslala s nakupnym zoznamom s fotkami na 6 stran A4, tak som zvedava co donesie z Nextu a Early days