• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
letu:
a maly sa ti vypyta, ze ide cikat?
21. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lejla hej vypyta sa, aj ked ma plienku tak sa pyta,, iba v noci do nej cika pocas spanku ale uz sa par krat zobudil na cikanie v noci
21. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lejla moj ma este plienku sice uz sa vycika ked ho dam ale sa nepyta a kaka len do plienky
a my budeme vozit maleho tak ze rano muz a po obede ja :wink: zatial si ho vozim sama
21. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima a ako zvladas pracu?
21. sep 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let zatial je to v pohode ja momentalne akokeby kontrolujem system tak nemam ani terminy ani kolko musim urobit
21. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je este dobre :slight_smile:
to uz sa zacina aj druhe kolo pracujucich zien nielen tehulkujucich :grinning:

a dietatku som objednala toto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6666506
21. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu:
zavidim :wink:

mima:
tak aspon nie sme sami :slight_smile: Mne sa uz maly zda taky velky a stale s plienkou chodime. :frowning2:
21. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu:
pekna bundicka, len my radsej na zips. Lebo ked mu mam nieco pretiahnut cez hlavu... :angry:
21. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lejla ved ma cas, kazdy na to dozrie inokedy a ked to v skolke nevadi tak to neries, raz mu dojde ze sa musi pytat :wink:
21. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja uz mam bundicku od Katky na ceste.. juchuchu :grinning:
21. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu:
lenze ja mam pocit, ze je lenivy. Lebo on povie, ked uz pisam, ked uz cika. A neviem, ze kedy sa mu uraci sa vypytat dopredu, ked väcsinou ma plienku. Vycika sa len vtedy, ked ho posadim na nocnik alebo na WC. A myslim si, ze jemu to takto vyhovuje. :pensive:
21. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Takže tehotenstvo je potvrdené, akurát ešte nebola akcia srdiečka, takže idem znova o týždeň na sono :dizzy_face: Dúfam, že tehu bude prebiehať v poriadku a v pohode :slight_smile:

Maji: presne taká je aj Lucka - všetkého sa bojí (rovnako aj zvieratiek v Bojniciach :grinning: a aj mužov :grinning: )
21. sep 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dúfam, že poteším Lenku májovým termínom :grinning:
21. sep 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som prva Ret gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jeej to je take krasne....bude majovciatko :slight_smile:
21. sep 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ret, gratulujem z celeho srdiecka, zelam pohodove tehotenstvo a nech ste obaja zdravi :dizzy_face:
21. sep 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak zatial vyhcadzaju druhe deticky presne take pohlavie ako prve dietatko z mamiciek, ktore uz cakaju, alebo maju druhe dietatko

ale ret, ja si myslim, ze toto bude chalan :wink:
21. sep 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved neikto to uz musi porusit, no nie?

inak statistika

dadka- 2 chlapci,
susik, 2 dievcatka,
adulak- 2 dievcatka,
mishelin- chlapcek a druhe vyzera byt tiez chlapcek
mmem - chlapcek a druhe vyzera byt tiez chlapcek
tintinka- to som zabudla, idem pozriet co ma

zabudla som este niekoho?
21. sep 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak tintinka, ma z kazdeho pohlavia , teda chlapceka a dievcatko :wink:

a ret a suzanne este nevieme :sweat_smile:

tolko statisticka vsuvka :grinning:
21. sep 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile:

Dnes na krvičke v pohode vidím ,že ste dobre držali palce krv jej tiekla ako mala takže chvala bohu ani ju viac x už nepichali...tak sa vytešujem výsledky o mesiac :wink:

A dnes mi prišla tá súpravička od KATIKY a je kráááásna ešte raz ďakujem za tie minimálne peniaze sa to fakt oplatí a je to aj kvalitné :dizzy_face: :dizzy_face:

Ret takže ešte raz zo srdca GRATULUJEM ku tehulkovaniu a nech ste obaja OK a aby ste si to všetci 4 užívali :dizzy_face: :dizzy_face:

Lejla Lilianka sa síce pýta ale skoro vždy si aj cvrkne takže sme na stejnom ako vy a keď jej dám plienku ako napríklad dnes ,že sme išli autom k lekárke tak som si ju pokazila samozrejme na celý deň ...ale vôbec to neriešim proste sa jej asi nechce a hotovo :pensive: :wink:
21. sep 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Let krásna bundička my máme ešte z jari čo som kupovala na jar mala ovinuté rukávy a teraz sú jej najlepšejšie ešte by sa zišli trošku ovinúť a preto ma to utešuje ,že bude to mať takmer 2 sezony :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti a my s Jaslami budeme tak teda ak muž bude mať tú istú robotu ,že ja ju odveziem o 8 a muž pre nu o 3 príde :dizzy_face:
21. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda školkou :pensive:
21. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Ret - tak oficiálne gratulujem, teším sa že bude májovčiatko :dizzy_face:

dnes sme chodili s Verčou po doktoroch, má na líci takú hrčku - výsledok tukový nádor :stuck_out_tongue_closed_eyes: za mesiac kontrola ak narastie tak na plastiku vybrať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti - nezávidím ti, ja si neviem ani predstaviť ako ideme za rok fungovať, chlap v tn a ja stíhať všetko :angry: ešteže mám maminu :dizzy_face:
21. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka a o tebe sa ja ani nevyjadrujem to musíš mať už teraz stres... :confounded: :confounded: lebo ja ho mám ,keďže sme si dnes nacvičili ranné vstávanie a hlavne ten ranný zhon tak som od dnes v strese ,že ako to budeme zvládať :confounded:
21. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni Verči držím palce aby jej to zmizlo a nemuseli ste ju trápiť :frowning2: :frowning2:
21. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a Lili to tam ešte stále tú uzlinku takže koncom tohto mesiaca idem ku pediatričke nech jej s tým niečo robí... :pensive: :pensive: ale ešte mám pár dní a dúfam ,že sa to stratí... :pensive:
21. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak nechápem, že ste už dávno neabsolvovali sono a pod. my sme prišli len s hrčkou, ktorá sa aj mne zdala len ako tuková fakt nič hrozné a hneď nás poslali na sono a za mesiac kontrola :zipper_mouth:
určite sa pýtaj na sono ak jej to nezmizne, fak ma to vytáča takýto prístup :unamused:

no ja ráno rozvozím v pohode, poobede rátam že Verča už bude chodiť sama, však piatačka :confused: :sweat_smile: no a pre baby mi pri najhoršom bude chodiť mamina, snáď zvládneme. len tie nervy pri raňajšom chystaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ved to ráno je asi najhoršie :pensive: :pensive:

LE tá hrčka nemám ani ja slov na toho mladého doktora :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam že to zmizne, bude to len nejaká maličkosť, ale aj tak ťa mali poslať na sono :angry:

idem vyvesiť práčku a zaľahnúť k paneláku, dnes som k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni dobrú noc ja idem ešte poumývať riad lebo práve sme dojedli bryndzáky no dnes som sa nezdržala a nažrala som sa do prasknutia lebo mi neuveriteľne chutili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok