Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
21. sep 2009

letu:
a maly sa ti vypyta, ze ide cikat?

letuskah
21. sep 2009

lejla hej vypyta sa, aj ked ma plienku tak sa pyta,, iba v noci do nej cika pocas spanku ale uz sa par krat zobudil na cikanie v noci

mima07
21. sep 2009

lejla moj ma este plienku sice uz sa vycika ked ho dam ale sa nepyta a kaka len do plienky
a my budeme vozit maleho tak ze rano muz a po obede ja 😉 zatial si ho vozim sama

letuskah
21. sep 2009

mima a ako zvladas pracu?

mima07
21. sep 2009

let zatial je to v pohode ja momentalne akokeby kontrolujem system tak nemam ani terminy ani kolko musim urobit

letuskah
21. sep 2009

tak to je este dobre 🙂
to uz sa zacina aj druhe kolo pracujucich zien nielen tehulkujucich 😀

a dietatku som objednala toto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6666506

lejla77
21. sep 2009

letu:
zavidim 😉

mima:
tak aspon nie sme sami 🙂 Mne sa uz maly zda taky velky a stale s plienkou chodime. ☹

lejla77
21. sep 2009

letu:
pekna bundicka, len my radsej na zips. Lebo ked mu mam nieco pretiahnut cez hlavu... 😠

letuskah
21. sep 2009

lejla ved ma cas, kazdy na to dozrie inokedy a ked to v skolke nevadi tak to neries, raz mu dojde ze sa musi pytat 😉

peta28
21. sep 2009

A ja uz mam bundicku od Katky na ceste.. juchuchu 😀

lejla77
21. sep 2009

letu:
lenze ja mam pocit, ze je lenivy. Lebo on povie, ked uz pisam, ked uz cika. A neviem, ze kedy sa mu uraci sa vypytat dopredu, ked väcsinou ma plienku. Vycika sa len vtedy, ked ho posadim na nocnik alebo na WC. A myslim si, ze jemu to takto vyhovuje. 😔

retaux
21. sep 2009

Ahojte!
Takže tehotenstvo je potvrdené, akurát ešte nebola akcia srdiečka, takže idem znova o týždeň na sono 😵 Dúfam, že tehu bude prebiehať v poriadku a v pohode 🙂

Maji: presne taká je aj Lucka - všetkého sa bojí (rovnako aj zvieratiek v Bojniciach 😀 a aj mužov 😀 )

retaux
21. sep 2009

A dúfam, že poteším Lenku májovým termínom 😀

meganik
21. sep 2009

no tak som prva Ret gratulujem 😵 😵 😵 jeej to je take krasne....bude majovciatko 🙂

zuzana76
autor
21. sep 2009

ret, gratulujem z celeho srdiecka, zelam pohodove tehotenstvo a nech ste obaja zdravi 😵

zuzana76
autor
21. sep 2009

inak zatial vyhcadzaju druhe deticky presne take pohlavie ako prve dietatko z mamiciek, ktore uz cakaju, alebo maju druhe dietatko

ale ret, ja si myslim, ze toto bude chalan 😉

zuzana76
autor
21. sep 2009

ved neikto to uz musi porusit, no nie?

inak statistika

dadka- 2 chlapci,
susik, 2 dievcatka,
adulak- 2 dievcatka,
mishelin- chlapcek a druhe vyzera byt tiez chlapcek
mmem - chlapcek a druhe vyzera byt tiez chlapcek
tintinka- to som zabudla, idem pozriet co ma

zabudla som este niekoho?

zuzana76
autor
21. sep 2009

no tak tintinka, ma z kazdeho pohlavia , teda chlapceka a dievcatko 😉

a ret a suzanne este nevieme 😅

tolko statisticka vsuvka 😀

maji4
21. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂

Dnes na krvičke v pohode vidím ,že ste dobre držali palce krv jej tiekla ako mala takže chvala bohu ani ju viac x už nepichali...tak sa vytešujem výsledky o mesiac 😉

A dnes mi prišla tá súpravička od KATIKY a je kráááásna ešte raz ďakujem za tie minimálne peniaze sa to fakt oplatí a je to aj kvalitné 😵 😵

Ret takže ešte raz zo srdca GRATULUJEM ku tehulkovaniu a nech ste obaja OK a aby ste si to všetci 4 užívali 😵 😵

Lejla Lilianka sa síce pýta ale skoro vždy si aj cvrkne takže sme na stejnom ako vy a keď jej dám plienku ako napríklad dnes ,že sme išli autom k lekárke tak som si ju pokazila samozrejme na celý deň ...ale vôbec to neriešim proste sa jej asi nechce a hotovo 😔 😉

maji4
21. sep 2009

Let krásna bundička my máme ešte z jari čo som kupovala na jar mala ovinuté rukávy a teraz sú jej najlepšejšie ešte by sa zišli trošku ovinúť a preto ma to utešuje ,že bude to mať takmer 2 sezony 😵 😵

maji4
21. sep 2009

Peti a my s Jaslami budeme tak teda ak muž bude mať tú istú robotu ,že ja ju odveziem o 8 a muž pre nu o 3 príde 😵

maji4
21. sep 2009

teda školkou 😔

lenkamt
21. sep 2009

ahojte 🙂

Ret - tak oficiálne gratulujem, teším sa že bude májovčiatko 😵

dnes sme chodili s Verčou po doktoroch, má na líci takú hrčku - výsledok tukový nádor 😝 za mesiac kontrola ak narastie tak na plastiku vybrať 😝

Peti - nezávidím ti, ja si neviem ani predstaviť ako ideme za rok fungovať, chlap v tn a ja stíhať všetko 😠 ešteže mám maminu 😵

maji4
21. sep 2009

lenka a o tebe sa ja ani nevyjadrujem to musíš mať už teraz stres... 😖 😖 lebo ja ho mám ,keďže sme si dnes nacvičili ranné vstávanie a hlavne ten ranný zhon tak som od dnes v strese ,že ako to budeme zvládať 😖

maji4
21. sep 2009

Leni Verči držím palce aby jej to zmizlo a nemuseli ste ju trápiť ☹ ☹

maji4
21. sep 2009

no a Lili to tam ešte stále tú uzlinku takže koncom tohto mesiaca idem ku pediatričke nech jej s tým niečo robí... 😔 😔 ale ešte mám pár dní a dúfam ,že sa to stratí... 😔

lenkamt
21. sep 2009

aj tak nechápem, že ste už dávno neabsolvovali sono a pod. my sme prišli len s hrčkou, ktorá sa aj mne zdala len ako tuková fakt nič hrozné a hneď nás poslali na sono a za mesiac kontrola 🤐
určite sa pýtaj na sono ak jej to nezmizne, fak ma to vytáča takýto prístup 😒

no ja ráno rozvozím v pohode, poobede rátam že Verča už bude chodiť sama, však piatačka 😕 😅 no a pre baby mi pri najhoršom bude chodiť mamina, snáď zvládneme. len tie nervy pri raňajšom chystaní 😝

maji4
21. sep 2009

leni ved to ráno je asi najhoršie 😔 😔

LE tá hrčka nemám ani ja slov na toho mladého doktora 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lenkamt
21. sep 2009

dúfam že to zmizne, bude to len nejaká maličkosť, ale aj tak ťa mali poslať na sono 😠

idem vyvesiť práčku a zaľahnúť k paneláku, dnes som k.o. 😝

maji4
21. sep 2009

Leni dobrú noc ja idem ešte poumývať riad lebo práve sme dojedli bryndzáky no dnes som sa nezdržala a nažrala som sa do prasknutia lebo mi neuveriteľne chutili 🙂 🙂 🙂 🙂