Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
22. sep 2009

inak este nasi maju aj 4-izbovy byt v NR, takze moze byvat mama aj tam s ocinom, ale moja mama sa vidi len v tom dome

lenkamt
22. sep 2009

Zuzi, akože ja by som s tým nemala problém, ak by sme mali dobrý vzťah, ale akože ja som pre ňu suchá ku..a, o vnúčence nemá záujem, o syna sa nestarala a teraz čaká že si ju zoberieme ku nám domov a budeme ju obskakovať??? 😝

zuzana76
autor
22. sep 2009

leni 🤐

este aj to,ze kazde dieta s inym chlapom 😕

lejla77
22. sep 2009

leni:
😠 krava 😠 No to by ste si dali. 🤐

zuzana76
autor
22. sep 2009

no veru, to by bol asi koniec vasho manzelstva, taketo typy su nebezpecne

lejla77
22. sep 2009

zuzi:
presne ako hovoris.

zuzana76
autor
22. sep 2009

moja mama je aspon v pohode, ale je strasne ovplyvnitelna v niekotorych veciach a babka je rypalka, no a teraz ju dost ovplyvnuje

lenkamt
22. sep 2009

stále nechápem, asi neexistujú služby čo by jej navarili a upratali, ona radšej bude "na obtiaž" 60ročná zdravá žena, proste zostala sama /však taká pochybná/ a teraz sa chce nasáčkovať niekomu do rodiny, tak to vidím ja 😅 🤐

lejla77
22. sep 2009

Minule sa mi svokra rozrevala, ze ako ju to mrzi, co vsetko sa stalo a tak.. A ze nie je den, co by na nas nemyslela. No, vobec mi to netrhalo zily, mozno cakala, ze jej skocim do narucia. Ale ublizila nam poriadne a to jej nikdy neodpustim, resp. nebudem s nou ziadne dobre vztahy udrziavat. Pekne odstup a hotovo. Aspon budeme mat pokoj.

lejla77
22. sep 2009

leni:
potrebuje sa niekde realizovat. 😲

zuzana76
autor
22. sep 2009

inak, tie svokry, niezeby boli rady, ze ich synovia, resp. dcery maju stastne a spokojne manzelstvo, ale musia sa do vsetkeho starat a robit rozbroje.

Leni, ja tiez neviem co ocakavala, ked sa k tebe tak zachovala
Lejla, dobre si urobila, radsej odstup

lenkamt
22. sep 2009

no ja dúfam, že my nebudeme také kravy 🤐

ja mám Riška a Matejka už teraz veľmi rada, ja im zle robiť nebudem 😀

zuzana76
autor
22. sep 2009

leni 😀

aj ja dufam,ze nebudem taka svokra

lejla77
22. sep 2009

kocky, no neviem, od mojej svokry som si vypocula, aka bola jej svokra a este aj aka je jej mater a ona je presne taka ista. 😖 😀

mima07
22. sep 2009

ret gratulujem
paeti ty si teda basnicke crevo 🙂
ret a ako sedia cisla v tom bonprixe ci ako sa to pise lebo ja by som si aj objednala ale neviem aku velkost ci radsej vacsie ci mensie
kolobezka je doma idem teraz pre maleho tak uvidim co povie mne sa paci 😉
idem vas docitat ste boli nejake plodne 😲 😀

retaux
22. sep 2009

Ste mi niečo pripomenuli: minule sa moja mamina pýta, keď nám niečo dávala (už neviem čo to bolo), že či sa aj my tak budeme o ňu starať, keď bude stará. A moja sestra jej na to zahlásila, že jasné, že sa o teba postaráme, nájdeme ti najlepší domov dôchodcov aký tu v okolí je 😀 😀 😀 😀

A ešte klop-klop-klop za moju svokru. Keď čítam tie vaše príspevky o svokrách, ďakujem za to, že tá moja je taká aká je. 🙂

retaux
22. sep 2009

Ja som si objednala také číslo, aké si kupujem a sedelo mi. Tak asi to je dobré to číslovanie.

lejla77
22. sep 2009

ret:
aj moja bola zo zaciatku normalna. Len ked ju vyhodili z prace a dosiahla 50 rokov, tak jej zacalo hrabat.

peta28
22. sep 2009

Lejla a co to vlastne na teba povedala ta tvoja svokra co ju teraz tak velmi mrzi???

Mima a aka je to4 kolka? Ja som zvedava ci ju este budu mat, ale necham ju asi az pod stromcek, teraz ma tolko novych haraburd.

retaux
22. sep 2009

Moja nepracuje už dlho, najskôr bola na materskej (mali neskoro ešte dvojičky) a odvtedy nerobí. Teraz momentálne chodí do MC pomáhať, ale vek 50 rokov ešte nedosiahla, tak dúfam, že sa nič nezmení 😀

lejla77
22. sep 2009

peta:
poohovarala ma strasne - ze umyje so mnou podlahu a do smrti si to zapamätam a ze sa nestaram o maleho, ze mame stale prazdnu chladnicku (preto je Stanko taky chudunky a zanedbany)... a vselico aj skarede. ☹ Este aj moj muz bol vtedy do toho zapojeny. Vyhodil moju mamu z domu - lebo moja svokra sa mu rozrevala, ze ju moja mama vyhodila, co vobec nebola pravda. No cele chore to bolo. Bolo mi z toho na grc.

zuzana76
autor
22. sep 2009

ret, fiiiha, taku mladu svokru mas? 😕

moja ma uz 57 rokov a svokro bude mat 60

lejla77
22. sep 2009

ret:
tak drzim palce, aby sa to nezmenilo. 😉

zuzana76
autor
22. sep 2009

lejla strasneeeee 😖

mima07
22. sep 2009

peti ako na tom obrazku a to na nozicku je dost velke podla opisu som sa bala ze tam ledva nohu da 😀 ja by som to nechala pod stromcek ale vonku je tak krasne tak moze behat po dvore
leni a preco svokre neodpisal ze on sa starat nebude 😲 😀
aj moj syn mi povedal neboj mami budem ti platit luxusny domov dochodcov 😀 😀
ret diky vecer idem objednavat ja sice rada nakupijem ale nejako som dosla na chut aj tymto katalogovym veciam 😀 😀
padam pre dieta

mima07
22. sep 2009

lejla to ja by som ju asi ani nenastevovala kravu jednu

peta28
22. sep 2009

ja by som ju uz tiez nemohla ani vidiet, fakt obdivujeme ze po tom vsetkom este vies k nej ist

lenkamt
22. sep 2009

Lejla skoro ako u nás, tiež keď som bola s verčou v nemocke, tak preto že sa o ňu nestarám a nedávam jej jesť 😠 tiež by som ju ignorovala a nešla k nej 😉 máš teda pevné nervy 😕

no ja neviem, ale ja by som teda radšej šla do nejakého penzionu pre starých ľudí ako žiť u detí 😖 asi by mi bolo lepšie s rovesníkmi 😀

retaux
22. sep 2009

Aj ja si myslím, že lepšie je tým ľuďom v tých penziónoch, teda ja by som sa tam lepšie cítila, keby viem, že nie som nikomu na príťaž. Vadilo by mi, keby sa kvôli mne moje deti museli nejako obmedzovať 😒

Lejla: tak to ťa obdivujem, že k nej dokážeš ešte po tom všetkom ísť. Ale určite to robíš kvôli mužovi a Stankovi...

lenkamt
22. sep 2009

my už spíme, takže ja ďalej odychujem 😀

kto sa tu pýtal na to obedné spanie? nám to naobed trvá tak 5-10min, večer niekedy aj 45 😨 to nechápem 🙄

Letu vždy ti zabudnem napísať - tie škvrny na tričkách, tiež som po lete mala veľa tričiek zabrízganých a nešlo to dole, tak som ich pozbierala a všetky tie čo som vedela že je kvalita a nepustia farbu som natrela lanzou a normálne šupla na 60C program, no a zišlo, aj keď to bolo už zaprané 😅