• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
letuš skoré vyzdraveie a čo si si dala mne na takéto začiatky pomáha teraflu alebo Preventan :wink: :wink:
27. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee

ktora ste boli na nejakom wellness pobyte? v aprili budeme mat 13-rocne vyrocie s muzom, tak by sme radi zasli niekam, najradsej do madarska, ale moze byt aj rakusko, alebo nieco na slovensku, neviete mi poradit? ked som len tak surfovala, tak toho je tam taka kopa, ze az
27. feb 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peti, ved hadam ju cim skor preradia a budete to mat vyriesene a ved, ked si im to vysvetlila, ze nemas nic proti nim, tak preco by sa mali vyvrsit na Timke, podla mna mas pravdu a neziadas az tak vela, len si normalne argumentovala na zaklade zmeny spravania sa Timky
27. feb 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi my sme neboli ja ti neporadím :unamused: :unamused:

Ozaj chcem sa opýtať môžem dať malej jesť morcadelu???zajtra sa mi nechce variť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak chcem urobiť len toto myslíte ,že môže??
27. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
z konzervy? to by som nedavala, teda ja, ale vies, ja som taka stresacka :grinning:
27. feb 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi hej z konzervy :confounded: :confounded:
27. feb 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to chces na spagety? ci ako? ved jej vyvar cestoviny a na to nastruhaj syr
27. feb 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, konzervy sa neodporucaju do 3 rokov, ale zase ved netreba vsetko striktne dodrziavat, ale podla mna radsej nieco ine ako konzervu
27. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi hej na špagety ....ALE SI MI DALA TIP NA ZAJTRAJŠÍ OBED ĎAKUJEM aj pre nás dám len cestoviny +syr+smotana+paprika+uhorka takže dík :wink: :wink:
27. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dík ved preto som sa pýtala lebo sa mi nechcelo to tu študovať čo môže a čo nie takto to je rýchlejšie :wink: :wink:
27. feb 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemas za co :grinning:

ja som ti chcela poradit - kecup, alebo rajcinovy pretlak plus na to jej nastruhaj syr a moze papat
27. feb 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo take fakt jednoduche - tvarohove slize by mohla
27. feb 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ja som ešte ani kečup nedávala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. feb 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja este netusim co budem varit zajtra
27. feb 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bryndzu môže deti odkedy???
autor
ja som davala pretlak rajcinovy domaci a nechcel to, ale niektorym detom to chuti
Lilianka moc na sladké neni :confounded: :confounded: takže tvaroch by mi hodila do ksichtu :sweat_smile: :sweat_smile:
27. feb 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
niekto uz dava aj bryndzu, neviem, dalsia vec co by som ja davala az po 2. pripadne 3. roku
autor
jaj, ale my jedavame tvarohove slize na slano s oprazenou cibulkou a slaninkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja len ,že som niekde na mimibazáre videla ľahká bryndzovú nátierku a ona nátierky môže teda ja ich doma nerobím ja len kupujem :sweat_smile: :sweat_smile:

A to si mu len tak tam dala pretlak alebo si ho ešte nejako spracovala???
27. feb 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to 1x počujem ,že na slano :fearful: :fearful: :fearful: tak tým by si sa zasa mne nezavdačila :sweat_smile: :sweat_smile:
27. feb 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to som mu davala ako rajcinovu polievku a nechcel, potom som sa snazila ako kuracie maso v rajcinovom sose a tiez nechcel a este som mu to svacla aj na cestoviny, ani tak mi to nechcel
27. feb 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nas to jeme aj tak aj tak, ale ja viac na slano, moj otec na sladko, moja mama na slano a moj muz tvarohove slize ani nezje - priebercivec jeden
27. feb 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved vyskusaj ako natierku, ale ja by som sa bala,ze dostane sra.ku
27. feb 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nejakú dobrú omáčku z rajčinového pretlaku nevieš???lebo ja som na rajčiny antitalent mne sa nikdy nepodarí bud je slaná alebo bez chuti alebo sladká :pensive: :pensive:
27. feb 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak natierky mozes urobit z hocicoho, napr z vareneho kuracieho masa, ked ti zostane a varenej zeleniny z polievky, mrkvovu, porovu, cibulkovu, vajcovu, sunkovu, drozdovu, syrovu
27. feb 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ešte počkám a uvidím ved ona chudatko papá stále dokola to isté... :unamused: a po tejto salmonele už duplom :pensive:
27. feb 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ked ste mali salmonelu, tak by som s bryndzou asi neriskovala
27. feb 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte.

maji, mne ked sa nechce varit, tak urobim tvarohove zemiaky na slano a ameli sa ide z toho zblaznit :grinning:
bože všetky vyzerajú super máš recept???
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok