Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂
maji4
27. feb 2009
letuš skoré vyzdraveie a čo si si dala mne na takéto začiatky pomáha teraflu alebo Preventan 😉 😉
zuzana76autor
27. feb 2009
ahojteee

ktora ste boli na nejakom wellness pobyte? v aprili budeme mat 13-rocne vyrocie s muzom, tak by sme radi zasli niekam, najradsej do madarska, ale moze byt aj rakusko, alebo nieco na slovensku, neviete mi poradit? ked som len tak surfovala, tak toho je tam taka kopa, ze az
zuzana76autor
27. feb 2009
peti, ved hadam ju cim skor preradia a budete to mat vyriesene a ved, ked si im to vysvetlila, ze nemas nic proti nim, tak preco by sa mali vyvrsit na Timke, podla mna mas pravdu a neziadas az tak vela, len si normalne argumentovala na zaklade zmeny spravania sa Timky
maji4
27. feb 2009
Zuzi my sme neboli ja ti neporadím :-| :-|

Ozaj chcem sa opýtať môžem dať malej jesť morcadelu???zajtra sa mi nechce variť :-p :-p tak chcem urobiť len toto myslíte ,že môže??
zuzana76autor
27. feb 2009
z konzervy? to by som nedavala, teda ja, ale vies, ja som taka stresacka 😃
maji4
27. feb 2009
zuzi hej z konzervy :-S :-S
zuzana76autor
27. feb 2009
to chces na spagety? ci ako? ved jej vyvar cestoviny a na to nastruhaj syr
zuzana76autor
27. feb 2009
maji, konzervy sa neodporucaju do 3 rokov, ale zase ved netreba vsetko striktne dodrziavat, ale podla mna radsej nieco ine ako konzervu
maji4
27. feb 2009
zuzi hej na špagety ....ALE SI MI DALA TIP NA ZAJTRAJŠÍ OBED ĎAKUJEM aj pre nás dám len cestoviny +syr+smotana+paprika+uhorka takže dík 😉 😉
maji4
27. feb 2009
zuzi dík ved preto som sa pýtala lebo sa mi nechcelo to tu študovať čo môže a čo nie takto to je rýchlejšie 😉 😉
zuzana76autor
27. feb 2009
nemas za co 😃

ja som ti chcela poradit - kecup, alebo rajcinovy pretlak plus na to jej nastruhaj syr a moze papat
zuzana76autor
27. feb 2009
alebo take fakt jednoduche - tvarohove slize by mohla
maji4
27. feb 2009
zuzi ja som ešte ani kečup nedávala :-N :-N :-N
zuzana76autor
27. feb 2009
ja este netusim co budem varit zajtra
maji4
27. feb 2009
a bryndzu môže deti odkedy???
zuzana76autor
27. feb 2009
ja som davala pretlak rajcinovy domaci a nechcel to, ale niektorym detom to chuti
maji4
27. feb 2009
Lilianka moc na sladké neni :-S :-S takže tvaroch by mi hodila do ksichtu :-N :-N
zuzana76autor
27. feb 2009
niekto uz dava aj bryndzu, neviem, dalsia vec co by som ja davala az po 2. pripadne 3. roku
zuzana76autor
27. feb 2009
jaj, ale my jedavame tvarohove slize na slano s oprazenou cibulkou a slaninkou 😃 :-p
maji4
27. feb 2009
ja len ,že som niekde na mimibazáre videla ľahká bryndzovú nátierku a ona nátierky môže teda ja ich doma nerobím ja len kupujem :-N :-N

A to si mu len tak tam dala pretlak alebo si ho ešte nejako spracovala???
maji4
27. feb 2009
zuzi to 1x počujem ,že na slano 😕 😕 😕 tak tým by si sa zasa mne nezavdačila :-N :-N
zuzana76autor
27. feb 2009
to som mu davala ako rajcinovu polievku a nechcel, potom som sa snazila ako kuracie maso v rajcinovom sose a tiez nechcel a este som mu to svacla aj na cestoviny, ani tak mi to nechcel
zuzana76autor
27. feb 2009
u nas to jeme aj tak aj tak, ale ja viac na slano, moj otec na sladko, moja mama na slano a moj muz tvarohove slize ani nezje - priebercivec jeden
zuzana76autor
27. feb 2009
ved vyskusaj ako natierku, ale ja by som sa bala,ze dostane sra.ku
maji4
27. feb 2009
A nejakú dobrú omáčku z rajčinového pretlaku nevieš???lebo ja som na rajčiny antitalent mne sa nikdy nepodarí bud je slaná alebo bez chuti alebo sladká |-| |-|
zuzana76autor
27. feb 2009
inak natierky mozes urobit z hocicoho, napr z vareneho kuracieho masa, ked ti zostane a varenej zeleniny z polievky, mrkvovu, porovu, cibulkovu, vajcovu, sunkovu, drozdovu, syrovu
maji4
27. feb 2009
ved ešte počkám a uvidím ved ona chudatko papá stále dokola to isté... :-| a po tejto salmonele už duplom |-|
zuzana76autor
27. feb 2009
a ked ste mali salmonelu, tak by som s bryndzou asi neriskovala
adulak
27. feb 2009
cafte.

maji, mne ked sa nechce varit, tak urobim tvarohove zemiaky na slano a ameli sa ide z toho zblaznit 😃
maji4
27. feb 2009
bože všetky vyzerajú super máš recept???

Začni písať odpoveď...

Odošli