• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Lejli, ja som jej nepisala, to musela byt Mish :grinning:
Ved ma napisane, ze uz ma tri posledne a tie si zobrala ty, ci ako to mam chapat?
22. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni:
asi mas pravdu, lebo moj muz nato, ze aj tak to je taky stol.... a ze on tam chcel dat plexisklo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plexisklo :grinning: to kam si sa vydala? som si myslela že som vydatá najhoršie :sweat_smile: :grinning:
22. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ateraz tu tancuje na podhradsku a furt sa ma vypytuje- co je to fish? co je to finger? :grinning:

boze, ja sa uz posledne mesiace citim zase ako v skole

on cele dni rozprava, teda takmer, ak prave neje, vtedy je zvacsa ticho a nespi
muž zachranoval situáciu :confused: ,
bilu:
ja som brala 104-ky, tie tam uz nema v albume. Mne sa uslo oranzove, zelene a svetlomodre. :sunglasses:
22. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
plexisklo :grinning:

lejla, inak to bola fatalna chyba taky stol pri dietati :grinning: , no ale u vas to nebolo dieta ale svokra :grinning:

nasim znamym prasklo take sklo v strede konferencneho stola, lebo chlap tam veceral a ked odnasal tanier, tak mu spadol nozik na to sklo a prasklo
22. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt:
no hrabe mu. :grinning: :grinning: :grinning: Ty mas super muza, co este chces, ved ti aj pozehli. :sunglasses:
Lejla, ze plexiskloooooooooooooo :grinning:
Uz sa stvrt hodinu ukladam, ze si idem aj ja lahnut, ale toto co vy davate dnes ma nuti tu sediet :grinning:

Zuzi, moj by do 19:30 nevydrzal, ked bol hnusny ze nechcel po obede spat tak som ho tiez nenutila ale okolo piatej-siestej uz bol umrncany na navydrzanie a iba sa ukladal....a do kedy ti potom spi rano?
autor
tak rano spavame do 8.30 - 9.00 a niekedy do 9.30
22. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tak teším že moja svokra má v kuse kopec iných starostí a nestará sa o nás , iba z času na čas, ale čo to bude ked ich mať nebude ... asi zábava
aj nám tak praskli dve sklá, že spadla fľaša od mlieka, teraz sme dali nejaké špeci tvrdené pieskované a drží :wink:
autor
bilu, ale ja sa zase az tak nestazujem, len niektore dni ma take horsie, ze furt daco skemra odo mna, ale zvacsa mi da pokoj a hra sa :grinning: , ale sa bojim, ci sa mu daco nemoze stat ze nespava
22. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este som vam pisala, ze neviem zohnat gumaky, tak som nakoniec nasla taketo na mmb a objednala:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6632639
22. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lejla, pekne

a tie gumaky to naco kupujete? do snehu?

nebudu stacit cizmy? alebo nejake snehule?
22. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, tak to krasne, celkom super rezim, aj vecer mas klud, len cez den je to asi o hubu :unamused:

Ja si tiez myslim, ze Lenka ma super muza: pozehli, ozdobi tortu, vyvalka hmotu z marhmalow a hlavne pusti manzelku na striptiz do dalekeho sveta a on sa postara o tri deti :slight_smile:

Moj si vcera spravil malinke plusko, ked mi zomierajucej o desiatej vecer doniesol vlastnorucne uvarenu slepaciu polievku (zo sacku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ). V tych horuckach ma to fest dojalo, ze som si aj zaslzila, ale dnes ked sa na to pozeram triezvo ma to az tak neberie :grinning:
22. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
on nespava odkedy sme prisli zo spanielska, dovtedy spaval celkom pekne, teda mozno raz do tyzdna nespal a zvysne dni ano, teraz je to ze raz do tyzdna spi poobede a zvysne dni nie
22. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu :grinning: :grinning:
zuzi:
hej, ale my sme ten stol mali uz predtym, nez sa Stanko narodil a taky sa nam hodil.

lenka:
a co vas vyslo to sklo?
zuzi gumáky máme na mláky po daždi , to je náramná zábava :grinning:
22. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lejla, pekne su, ja som som kupila v Altero za dvojnasobnu cenu, uz mam fakt nervy ako neviem nakupovat a idem si fakt lahnut, lebo mi mrznu nohy pri pocitaci.

Zuzi, ja mam gumaky ked je poprsane a vela mlak a blata, alebo aj ked iba tak trochu mrholi, ze chodime po vonku, na zimu nie, to by mu v tom bola zima.
zuzi:
to ked bude prsat a blato vonku, tak mozme chodit po vonku.
autor
bilu , polievku zo sacku? aj moj zvacsa len taku navari :grinning:

ale zase vie urobit tiramisu tortu :grinning:

ale leni podla mna je tvoj muz super tiez, teda uz len postarat sa o 3 deti a pustit manzelku v noci von, to ked sme boli v spanielksu a my dve sos estrou sme isli an nocny zatah, to bolo reci :angry:
22. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - veď to čo spíte vy ráno, spíme my cez obed :wink: to ti spí pekne, keby vstával 6.30 tak zaspí aj cez obed :wink:

UPOZORNENIE: môj muž žehlil iba RAZ v živote, aj to preto že je neschopák a nevie šoférovať, a to už by bol vrchol že by neurobil pre domácnosť nič :rolling_eyes: na chipakov ma nepustil som si povedala že idem a viac nediskutujem :grinning: torty beriem :grinning:

ešte spíme :sweat_smile:
22. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este zhanam nejaky prsiplast, tak ked viete nejaky tip...
22. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lejla aj ja zháňam pršiplásť
22. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, tak mas fasa muza, ze ta neotravuje so stredami, lebo sa vedel odlifrovat na tyzdnovku het :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A uz sa idem fakt potit.
22. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lejla, ved ja som len srandovala s tym stolom, ved aj nas nabytok uz posiel :grinning:

inak leni, ja poznam len 3 chlapov co nevedia soferovat :grinning:

no ved spi pekne vyse 12 hodin neprerusovaneho spanku, alebo ho mam rano budit? nech spi cez den? ale zase aj mne sa spi rano super, to by soms i musela budik nastavovat

aha, tak tie gumaky by sa zisli aj nam na mlaky
22. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prsiplast zhanam aj ja
22. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni s tým šoférovaním som si myslela že si sa pomýlila
22. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok