Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
23. sep 2009

zuzi a podľa čoho vyberáš škôlku ?

zuzana76
autor
23. sep 2009

no blizko k nam, tu na cermani

zuzana76
autor
23. sep 2009

ale zapisuje sa v menste na vrsku a treba to sledovat, lebo ak prides neskoro , nebudes mat miesto

zuzana76
autor
23. sep 2009

ozaj Bilu a teba som sa chcela spytat, kde si kupovala bodynka velkost 104? ja by som malemu tiez chcela na zimu, nech nema holy chrbat

meganik
23. sep 2009

ahojte..aj u nas je to tak, ze treba dat prihlasku uz 1. marca do skolky...ja uz mam teraz stresy, kde nam malu zoberu, kedze tu u nas naokoli odmietaju aj 3-rocne 😒 tak ked budem musiet dat Natalku do sukromnej, tak ma trafi slak 😖

dneska si moj tatino zarezal motorovou pilou do prstov na ruke..nastastie si ich neodrezal, ale lavu ruku ma kaput...tak mame teraz babkovcov a dedkovcov invalidov 😒 ja neviem, co sa to na nas zacalo lepit za smolu ☹

no a dneska ma moj muzik narodky, uz je z neho velky chlap 😀 tak som mu vcera robila piskotovu tortu, lebo tu on zvladne zjest aj sam a dneska sa chystam piect ovocny kolac so zelatinou navrchu...takze vecer budeme trochu oslavovat 😎

a uz mi napisali z quelle, ze mi posielaju tu 4kolku, tak snad vydrzi pocasie, nech si ju Natalka uzije 🙂

meganik
23. sep 2009

no a ja uz som sa tiez pustila do nakupovania darcekov...najhorsie pre mna je najst alebo vymysliet vhodny darcek, ked uz mam tip, tak uz je to jednoduchsie...no a kedze je mm za prakticke darceky, tak sme svokrovcom objednali darcekove balenia vitaminov-pre svokru na podporu imunity a pre svokra ginkobilobu na pamat, kedze zacina byt maximalne zabudlivy 😎 a vybavene 😅 ...no a este mi zostava vybavit dalsich 8 clenov rodiny 🤐

baileysa
23. sep 2009

ahojky 😵

baby, prosim, len tu sirte tu vianocnu nakupovaciu maniu, nech sa aj na mna nalepi, lebo ak aj tento rok na poslednu chvilu budem kupovat, tak ma asi svihne, tak prosim, kto nieco kupi, povinne hlasenie, nech sa motivujeme 😉

meg, chuda ocko, nech sa mu to rychlo zahoji....

my uz sme skolku v podstate dufam poriesili, snad sa to nepokasle, ked to tu napisem 🤐

peta, aspon budes mat vyhovorku, preco nemoze ju bravat svokra, ak jej nahodou svitne a bude sa tvarit, ze by chcela... a asi nas tu tajne smiruje a inspirovala sa od lenkinej svokry, ktroy si uz zabezpecuje doopatrovanie, ked uz mala hlas na zomretie 😀

bilush, kedy zacnu zufalky?
a co sa deje v odsudenych? kto mi moze napisat???

zuzana76
autor
23. sep 2009

ahoj baily 😉

baileysa
23. sep 2009

misheli, akoze klobuk dole pred takou cestou, ja by som tak necestovala tak ako aj lenka pisala, ani netehu bez dietata s kabelkou, nemohol aspon tu sedacku zobrat muz autom?

zuzana76
autor
23. sep 2009

ozaj, este ti nic nedoslo? v piatok som posielala, ak to tie tetule na poste zjedli 😠 🙄 , tak ich pojdem vylatat po riti 😀

baileysa
23. sep 2009

zuzi, ahoj, nic nedoslo 😨 😨 a da sa to zjest? 😕 😅

meg, gratko tvojmu chlapovi, uzite si pekny vecer, mnam kolace 😅

peta, gratulujem k tym prachom, tak predsa sa to podarilo 🙂 ale aj tak su to svine 🙄 😠

baileysa
23. sep 2009

zuzi, ale sak to by tu uz malo byt... hlavne, ze som ti vravela neposielaj mi nic 😅 ty ty ty...

baileysa
23. sep 2009

a aky je ten bazar na prvej strane zmeneny 😨 dakde som citala, ze sa ide menit cely vzhlad stranky, to zas bude kym si zvykneme 😅

zuzana76
autor
23. sep 2009

no bola to cokolada, ale neposielala som to doporucene 😀 , ale asi som mala

no ale ved uvidime, hadam pride

mmem_
23. sep 2009

ahojte:

peta: super ze ti vratili tie prachy ale clanok urcite napis,nech vedia aj ostatni ako sa kraluje v kralovstve 😒 a svokra no komment

mish: ty si dobra, boze ja mam dost ked musim s malym po meste, ja som bola v pondelok v tej porodnici na takej vseobecnej registracii,ale mala som dost to odsoferovat ☹ ,
maly bol zlaty aj sa pekne zahral v cakarni ale ked sme vosli dnu tak spustil taky teater 😠 ,asi sa naplasil ze ide na nejake ockovanie 😝

lejla: svokrus aspon uznala ze to prehnala, aspon male zadostucinenie, nietko sa veru ani toho nedocka 😖

zuzi: no my tu mame velky problem so skolkami,ked nemas trvaly pobyt tu v meste a ked si na materskej tak to je dost problem. ale zatial vyzera ze bude chodit do jasliciek 2xdo tyzdna na doobeda a potom snad aj do skolky tam, ked sa nam to osvedci.
ale necham tomu volny priebeh a uvidime, nastalo som ho neprihlasila

mmem_
23. sep 2009

leni a aky fotak si ides kupovat?zrkadlovku?

mmem_
23. sep 2009

a neviem uz co 😀 😀 😀

maly dnes nespal tak teraz uz chrni 😝 😀

a ja som este objednala taku magneticku tabulku s magnetkami,kufrik na hracky, vlacik a vsetko so vzorom krtka 😀

a dalsie tipy este nemam na darceky 😝 ale urcite kupim nejaky poukaz do nejakeho obchodu s oblecenim,abo kabeliek,nech si kazdy vyberie co chce

baileysa
23. sep 2009

ahoj mmem, som ti zabudla napisat, tu ip myslis s tymi obchodmi? hej, som dostala, dakujem 😵 musim si to odpisat a vyrazime... v prahe budem bez gretky, ostava u dedkovcov 😉

zuzana76
autor
23. sep 2009

ahojte, my sme boli vonku

zuzana76
autor
23. sep 2009

tu stale nikoho? jaj sak streda 😀 😀

peta28
23. sep 2009

Baby tak v utorok vecer o 20.00 povinne pozerat STV 2 Test magazin.. bude tam Timka, rano ich v jaslickach natacali , robili nejake zabery k testom na plienky. Ale nie buduci ale asi az ten dalsi , nevedela mi ucka presne povedat.

Moj muz dosiel domov asi pred 10 minutami, to akoze budeme do Vianoc takto fungovat?? Vsak to je horsie ako Lenka co ma muza cely den prec, aspon Leni nemusis tomu tvojmu robit desiatu do prace 😕

lenkamt
24. sep 2009

ahojte 🙂

Peti - napísala som si do kalendára 😵

ja by som mu desiaty nerobila ani keby chodil domov 😀

Mmem - hej zrkadlovku, ibaže ten čo som mala vybratý /olympus/ ževraj nie je dobrý 😖

mmem_
24. sep 2009

dobre ranko

bai: ano tu som myslela a kedze mi neodpisala ani katka1 tak som si myslela ze je porucha u mna 😅

leni: neviem tento nepoznam,ale kompakt sme mali olympus a ten bol vyborny.
Asi by som si kupila na tvojom mieste canon alebo nikon,neviem aky je tam rozdiel cenovy a je lepsie si kupit extra objektiv nie ten setovy co predavaju k tomu. Ale ja nie som odbornik

ale teda ten prechod z kompaktu na zrkadlovku bol riadny sok 😀 este stale s nim neviem fotit 😔

lenkamt
24. sep 2009

ten kámoš čo nás chodí fotiť povedal že na tomto sa musíš naučiť fotiť a to ja nechcem, chcem niečo čo pošťukám a budem mať krásne fotky 😅 on nám odporučil sony alebo nikon, 🤐

lejla77
24. sep 2009

Ahojte 🙂

mmem:
aj my sme malemu kupili ten zly krtkovy kufrik. Ja som ho kupila v TESCU za 5 EUR. Dostal ho na narodky. A das prosim este ten link na ten vlacik?

peta28
24. sep 2009

Lejla za strave mi vratili ok, za skolne podla mne mi mali dat cca o 10 eur viac ,ale kaslat na to, hlavne ze nieco dali

lejla77
24. sep 2009

peta:
aspon tak. 🤐

lejla77
24. sep 2009

mish:
ty si tusim zhanala nieco na zimu. Tu mas za par supek taketo nieco.