Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mmem_
24. sep 2009

leni: to by bolo super ze nieco zapnes a robis krasne,ciste fotky 🙂
ja si myslim ze s kazdou zrkadlovkou sa treba trochu zzit,je to fakt vela o cviku.Ale zo zaciatku na automate to bude tiez okej.
Sony neviem,ale ked ti odporucil tieto dve tak urcite by som sla do nikonu radsej,ale ten ma drahsie objektivy ale super fotky. my mame canon a tiez ok, len hovorim ze to nejde zo dna na den 😠 ja som bola hrozne sklamana zo zaciatku,vsetko rozmazane,teraz uz lepsie i ked stale to nie je ono,ale ja nemam cas sa venovat tomu kazdy den 😠 uz som mesiac nevytiahla fotak 😅

lejla: ten vlacik nebol krtkovsky,to bol taky co dostal na narodky a som dokupila vagony k tomu - brio - mali v pompe akciu skoro 50`percent

ale tu je taky dreveny tahaci,ale to by ho uz asi nebavilo

http://matysek.mimishop.cz/katalog.php

mmem_
24. sep 2009

maly mi tu nieco postlacal

daj len do vyhladavaca krtek a ukaze ti vsetko com aju

lejla77
24. sep 2009

Dreveny nie. Ja som rozmyslala aj nad tym Thomasom, lebo sme uz 2 x vymakli v TV rozpravku vlacik Thomas a malemu sa neskutocne pacila a stale opakoval "vlacik Tomas" "zly Nakup" (akoze Jakub 😀 ). Ale sa mi zdaju tie ceny nehorazne, co za to pytaju.

lejla77
24. sep 2009

mmem:
ale su chutne tie krtkovske veci 😵

lejla77
24. sep 2009

mish:
este taketo nieco som nasla. 😕
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6723594

retaux
24. sep 2009

Ahojte!
Do foťákov som aj ja blázon, ale my nemáme zrkadlovku. Ale ja som za tento môj vyhodila 13500,- Sk ešte pred 5 rokmi. Teraz by som za to už aj zrkadlovku mala. Ale doteraz keď porovnávame fotky s rodinou, tak naše majú najlepšie farby a sú super. A pritom všetci majú nové foťáky a toto je už stará šunka 😀

Lejla: aj Lucka má rada Thomasa 😀

retaux
24. sep 2009

My máme takýto, ale S5000 - toto je už novšia verzia
http://www.fujifilm.sk/?go=s5700

maji4
24. sep 2009

Ahojte včera bezdetné stretko supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 sme si riadne pokecali popili vínko no proste bolo super 😵 😵 😵

Aj naša Lili má rada Thomaša 😵 😵

A Som si myslela ,že si niečo pomôžem ked bude muž uspávať malú aj jemu vymýšlala vyše hodiny v postielke , takže mse na stejnom 😒

Dnes mi príde kamoška s mužom joj sa teším strašne dlho som ju nevidela tak zasa budeme vykecávať 😵 😵 😅 😅

retaux
24. sep 2009

Maji: ty máš aký veselý týždeň 😉 Tak nech to dopadne tak dobre ako včera. Poohovárali ste nás všetky poriadne 😀

maji4
24. sep 2009

ret samozrejme a hlavne teba 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 aj máš pupák na jazyku?? 😅 😅 😀 😀

lenkamt
24. sep 2009

dúfam že ste ju ohovárali, kvôli tomu, že stále sme nevideli jej účes 😀

divná veta ale nechce sa mi ju prepisovať, však sa chápeme 😀

retaux
24. sep 2009

Maji: 😀 A ja som sa včera večer čudovala, čo mi to tam rastie 😀

Lenka: chápeme 😀 Však sa snáď raz toho dožijete, že ho uvidíte 😅

mishelin
24. sep 2009

maly konecne zaspal,tak mam chvilku,malemu sa asi cka 😵

lenkamt
24. sep 2009

Miška - vždy sa ťa zabudnem spýtať - svadba už bola či ako to bude???? 😀

mishelin
24. sep 2009

leni svadba nebola 😀 a ani nebude 😅 alebo bude o 3 roky 😅

lenkamt
24. sep 2009

jáááááj až po dievčatku aby mal kto pred tebou kráčať a hádzať ti lupene pod nohy 😀

mishelin
24. sep 2009

😀 😀 tak tymto ma nestras 😀 😀 ja sa vzdavam tuzby po dievcatku 😅 vsak to sa potom kedy vyspim v noci o 9 rokov 😅 tento mi nespi,druhy nebude a co ja snimi,rozlozime stan a budeme hrat karty po nociach 😀

retaux
24. sep 2009

Leni: 😀

mishelin
24. sep 2009

a aj tak nemam nic ruzove a ty si veci uz popredavala 😀

retaux
24. sep 2009

Mish: dobrý nápad s tými kartami, ale neboj, Lenka má báb prebytok, tak ti jednu na tú svadbu požičia.

mishelin
24. sep 2009

ret a ty vydrzis tak dlho nevediet co idete mat 😵
ty uz vies aj mena?

lenkamt
24. sep 2009

Mish neboj druhý bude macko uspinkaný 😉 a babu potom v tridsiatke, na to máš ešte časúúúúúúúúú 😀

lejla77
24. sep 2009

Kocky, ja rozmyslam nad tymto - myslela som ako darcek na Vianoce. Co vy na to?

http://www.mimiaukcie.sk/seznam_aukci.php?user=...

mishelin
24. sep 2009

ozaj baby dik za vsetky linky 😉

retaux
24. sep 2009

My sme ani pri prvom nevedeli. A to sa ma pri sone vždy dr. pýtal, či chcem vedieť, lebo je dobre vidieť 😀 A ja vždy, že nie.

Leni: A to má do 30tky čakať so svadbou 😀

mishelin
24. sep 2009

ret ja mam pocit ze moj muzik sa svadby feeest boji,lebo mi povedal ze svadba dava pocit zavazku 😅

lenkamt
24. sep 2009

Lejla - ak majú málo obliečok tak hej, my v rodine vďaka starým mamám môžme periny , plachty a podobne predávať 😅

Ret - nyje, však si to uzavrela že ja je na svadbu požičiam, dvojičky s lupeňami kvetom budú úchvatné, viem si živo predstaviť čo by stvárali 😀 a potom môže mať ona dievčatko v tridsiatke, no a to dievčatko bude zase lupene hádzať našej Verči 😀 perfektne to do sobe zapadá 😀