Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
29. sep 2009

Prajem Vám krásny večer,

som sa tu dlho neukázala, ale akosi nič nestíham,

😠 ☹

v prvom rade prajem všetko naj,naj,naj všetkým Miškom, Michalo, a Miškám , Michalkám

Linda Fifinu zbožňuje a máme ju tiež doma a aj toho čmeliaka, tiež sme to kupili v dračiku ked mali akciu 😉

chorúšikom rýchle uzdravenie, aj ja som chytila od syna chrípku, dúfam že to mala zvládne bez choroby

a už neviem čo?, snáď sa mi podarý prečítať dozadu 😀

baileysa
29. sep 2009

aha, este som tiez zabudla, fifinu samozrejme mame aj my, ale taku malilinku, teda asi 15-20 cm ma, gretka je hrozne zlata, ked si ju zoberie na prechadzku a nosi pod pazuchou 😵 ale taku velku by som jej asi nekupila, ja uz sa hrozim tej jej izby, co tam vsetko ma 😔

leni, kočky podarene ako vzdy 😀

maji, lili musi byt zlata, jezis maria 😀 😀

a my mame novu skrinu 😵 😀 😀 😀 😀 v chodbe,normalne ze som happy, aj ked som do nej nepopchala, co vsetko som mala naplanovane, tak sme hned aj doobjendali dalsie 4 policky do nej 😀

baileysa
29. sep 2009

ked sme boli v ba, tak som videla, ako natacali daku uputavku tito kuklaci:

http://www.ruzovikuklaci.sk/home.html

som zvedava, co z toho bude, ale vyzera to celkom zaujimavo...

a dobru noc 🙂

mmem_
30. sep 2009

ahojte

tak my vcera u Dr ok,maly je uz znova hlavickou,tak som zvedava ci mu to vydrzi 😀 😀 😀
ja uz som bola celkom zmierena s tym ze pojdem cisarskym.

maly ma ist cez vikend na SK tak samozrejme mame sople,mna aj muza skriabe v hrdle - tak neviem co z toho bude, a dnes ma byt maly este ockovany proti hep A tak to zase pada

dufam ze sa mu to dokonca tyzdna nezhorsi ☹

a my sme od 5.30 hore 😝

mmem_
30. sep 2009

a co varite dnes?

lenkamt
30. sep 2009

ahojte 🙂

my fifinu nemáme a ani neplánujeme mať 😀

Nika - tak vám prajeme skoré uzdravenie, my sme už vcelku ok, opuch spuchol, ale ešte má trošku syslíkovské líčko, teplota už nie je, tak dúfam že do soboty bude úplne fit 🙂

Bailey - dúfam , že budúci week už prídete 😉 aby sme potom mohli my prísť kuk novú skriňu 😀

Mmem - super že bábo je hlavičkou dole 😵 a variť ideme - zeleninovú polievku mám zo včera tak len upečiem pangasa na masle a spravím zem. kašu 😉

retaux
30. sep 2009

Ahojte!
Mmem: super, že sa drobec umúdril a otočil sa tak ako treba 😉

Fifi aj ja nechcem kúpiť len preto, že ja už fakt nemám kam dávať tie hračky a haraburdy 😅 Ale Lucke sa veľmi páči.

A ja idem variť: polievku ešte neviem a druhé mám chuť na vysmažený syr so zemiakmi.

lenkamt
30. sep 2009

tu je streda už od rána 😀

Ret - Lucka ti spapá vyprážaný syr??? lebo aj ja mám rada, ale neviem či by to zjedli aj dievky 😅

nika07
30. sep 2009

Ahojte,

lenka dik, dufam, že to nebude dlho trvať, lebo som strášne unavena, a aj si idem ľahnúť kým Linda spí ☹

a nevarím nič, iba som malej spravila rizoto, a chlapom večer uvidím, ale ked budem ako skaopš, tak budu mať chleba 😀

tak sa majte zatiaľ 😵

retaux
30. sep 2009

Leni: spapá. Nerobím to často, ale keď je, tak ho v pohode spapá.

A po dlhom čase dnes máme opäť záchvat ☹ A dokonca dnes už druhý. Až sa trasie, ako zúri. Už som bola zúfalá, tak som ju strčila do postieľky a ona sa tam vyzliekla donaha, všetko vyhodila von a kričí na ratu 🙄 Susedia si určite myslia, že ju tam týram alebo čo...

peta28
30. sep 2009

Ret aha tato babsa ma ten srdieckovy kabatik co mama my, co uz sa ti neusiel:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6504811

peta28
30. sep 2009

Ret take dni poznam.. my sme mali kriticku nedelu .. ani z voza ani na voz.. a moj uzasny muz to vyriesil tak ze ked ju nemozem bit , tak si ju vychovavaj sama a hral mrtveho chrobaka.. obcas by si ja on zasluzil

Ja som mala dnes po 100 rokoch na obed vifonku.. a dalsich 100 rokov ju mat nebudem

retaux
30. sep 2009

Dík, ale už som Lucke kúpila pršiplášť a má aj kabátik s Nextu. Ale je krááááásny 😵

To akoby som čítala o našej rodine. MM tiež, že prečo ju nenacápem? 🙄 Ja viem na 200%, že nacápať ju vôbec nepomôže. Tak tiež mi on vždy zahlási, že čo som si vychovala, to mám 😠 🙄

retaux
30. sep 2009

Zdá sa mi, že už sa ukľudnila, idem to obzrieť. Dúfam, že zaspala úplne nahá teraz 😒

peta28
30. sep 2009

no ved to aj ja vravim ze co vyriesi bitkou? ved si to vobec nebude pamatat a ja budem mat potom zbytocne vycitky svedomia , len raz som jej dala po zadku ked sa nachcela obliekat a ten hysak bol este horsi, tak sa vzdy snazim ju radsej zaujat niecim inym , alebo nieco vymysliet a ked som chlapovi raz povedala ze nema na nu trpezlivost tak mi to odvtedy vzdy vykrikuje na oci, ze ked ona na nu nema trpezlivost ze si to mam riesit

by sa dosral keby ju mal kazde rano obliekat a vozit do jasli a utekat pre nu z jasli a ked pridem 8.05 tak ma uz ucitelka dodzube ze pred osmou mam chodit, ale niekedy Timku rano vychystat to chce zlate nervy

retaux
30. sep 2009

Porazí ma 😠 😠 😠 Jasné, že zaspala nahá a keď som jej obliekala vrch pyžama, tak sa zobudila a teraz zase plače. Pri obliekaní nohavíc sa ani nepohla a potom... 😠 Taká som na seba nasratááááááááááááá.

retaux
30. sep 2009

No veď toto, akoby sme my za to mohli, že ony majú takéto záchvaty. Aj ja som už skúsila aj bitku a bolo to len horšie, aj on to skúšal, ale nepoučil sa 😠 Minule mi zahlásil, že on by s ňou do mesta nechodil, keby vedel, že tam chytí taký záchvat. A to čo mám sedieť celé dni s ňou doma, lebo raz za čas ju to chytí? 😠

retaux
30. sep 2009

Stavím sa, že sa mi teraz zase z toho vyzlečie. Mám ju nechať spať nahú???? 😖

slavenas
30. sep 2009

ahojte

ret neviem či to ide vzduchom ale Vanes je dosť zlostná už asi 3,4 dni. Pred tým ako som otvorila kona som niečo hľadala a našla tento článok http://zena.sme.sk/c/3792431/najstastnejsie-bat... , aspon som sa ja ukludnila, ked už iné nie, lebo toto je niekedy hrozná bezmocnosť.
Ked ju poriadne pozakrývaš tak by som nechala aj nahú .

leni super že Vám to už prechádza , ste bojovníčky 😉

nika rýchle uzdravenie , inak aj mna bolí hrdlo a aj z nosa mi tečie 😒

varila som zajačí paprikáš alebo perkelt - neviem ale je to na kyslo.

mmem super že sa bábo otočilo .

slavenas
30. sep 2009

fifinu nemáme - ale je zlatá 😀

retaux
30. sep 2009

Našťastie, zase zaspala, ale tentokrát len bez nohavíc, tak som jej ich opatrne navliekla a zakryla som ju. Som zvedavá, dokedy si teraz pospí.

U nás je na kyslo paprikáš 😀 Dala by som si.

peta28
30. sep 2009

tak ju len prikri niecim nech sa zas nezobudi, mate chladno v byte?

peta28
30. sep 2009

Moj chlap s nou tiez nikam nejde sam, ze on by sa hanbil keby spustila ten svoj hysak a on by nevedel co s nou

slavenas
30. sep 2009

ret aj ja by som si dala ale je to len pre muža a malú, ja mám ešte dietu 😖

retaux
30. sep 2009

Dobrý článok, akurát by ma zaujímalo, čo potom, keď aj to všetko, čo tam písali zlyhá 😒 A môžem sa ja hroziť, že pôjdeme domov, keď sme úplne na druhej strane mesta. Ona to veľmi dobre vie. Tak ju vždy strčím do kočíka a s hurónskym revom ideme cez celé mesto domov 🙄

lenkamt
30. sep 2009

ja kukám do kalendára a tam včera 20.00 stv2, Peti bola Timka v telke???? bude to aj v archíve 😖 môj muž ma včera vyviedol svojou návštevou z miery 😀

slavenas
30. sep 2009

u nás to je skôr tak, že chytí nervy za každú maličkosť čo jej nedovolím , síce sa aj ukludní ale ked je toho vela tak strácam trpezlivosť

slavenas
30. sep 2009

leni to nie je na budúci utorok ?

mimi.k
30. sep 2009

Ahojte,

ďakujem za včerajšie blahoželanie môjmu manželíkovi 😉

Baily, Zuzka, bylinkár mi povedal, že všetky moje ťažkosti pramenia z gyn. problémov (je fakt, že ma už 4x operovali)...každopádne, najskôr som si myslela, že si idem asi kupovať truhlu alebo čo, keď mi porozprával, čo zistil...ale tak ako som išla v takom rozpoložení do čajovne nakúpiť tie čaje, tak ten pán, ktorý tam predáva mi povedal super vetu, že niečo piť musíte, tak pite to, čo môže pomôcť...tak pijem 🙂 ale..najviac ma zaskočilo, ako ten bylinkár do mňa videl. Ja som mu nič nepovedala a on mi hovoril o mne veci, že som sa tam skoro rozplakala, normálne poznal moje pocity a hovoril mi o veciach, ktoré som nikdy nikomu nepovedala, len som ich cítila, resp. som si to myslela. No...zvláštne to bolo. Hovoril vlastne stále on...a nerobí to pre peniaze...to ma presvedčilo. On sa k tomu dostal tak, že mal rakovinu a poslali ho domov zomrieť a sám sa vyliečil. Teraz používa mám pocit princípy čínskej medicíny...zvláštne to je...každopádne, skúšam, ak by mi bolo lepšie.

Zuzka, najviac mi vadia antiepileptiká. 😖

Mmem, super, že sa otočil 😉 .

Slavi, čo za diétku držíš? Veľa šťastia, ja nie som typ, ktorý by vedel držať diétu. ...obdivujem Ťa. 😉

A o zem sa hádže aj Adamko. Ale na neho vtedy neplatí ani pekne, ani škaredo...len odpútať pozornosť, ale to kým prídeme na to, čo ho práve v tej chvíli zaujme, niekedy tiež trvá pekne dlho.

peta28
30. sep 2009

ja som vsetky moznosti uz vycerpala ani clanok mi netrebalo, teraz uz viem ze plati len zdrhat domov

Leni Timka bude az buduci utorok, vcera boli pmeumatiky, ale buduci tyzdne bude urcite