• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
mish ty vysvetli svojmu chlapovi, nech sa uvedomí, že starať sa o dieťa, behať s velkým banderom a ešte mať upratané a navarené je takmer nemožné, tak nech sa spamatá!
a ked sa drobec narodí, tak to teda vobec nebude navarené a upratané :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ma zase pustili :grinning: ja dnes budem tapetovať na etapy :grinning:

dodatočne všetko naj Natálke :slight_smile:

Kati please pošli mi všetky fotky z tvojho foťáka, dík :slight_smile:
7. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mish tak ja ti to tiez nezavidim, ze muz na tyzdnovky, tak to ste dobri ze ste stihli vyrobit aj druhe :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni cez skype
7. okt 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Kati moj tiez na vsetko vravi, ze je zelene :sweat_smile:
Ale tak ja to pripisujem veku, pokial viem, tak farby sa ucia az v skolke, tak on to asi nevie pomenovat,
alebo je tiez farboslepy :astonished: ?

Peti, musite mat toho vela, ty s malou a v praci a muz ked teraz takto dochadza, to je jasne ze ked ste unaveni obaja tak sa pochytite, ja tiez vtedy len vrcim :pensive: Bude to o hubu takto dlhsie fungovat, muzovi nepovedali, dokedy bude robit vo Viedni?

Leni, no konecne ti to ide, na to, ze si kamoska s Taslerom mas na moj vkus caste vypadky :grinning:
7. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati aj mne, prosim ta.
7. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem tito chlapi.. tazko s nimi aj bez nich.
7. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu na neurcito, ale kaslem na neho, nech sa uvedomi ze on teraz chodi len do prace a na mne je cely zvysok, tak jediny kto ma pravo byt nervny a este po zazitku so skumavkami som ja
7. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti :grinning: :grinning: veru tazko snimi aj bez nich,ale vies co mne je asi lepsie ked pride iba na vikend,lebo ma nik neobhana ze co bude na ranajky obed a veceru :rolling_eyes:a mne je jedno ked sa tu hracky kotulaju vsak ich úpozbieram a oni ch opat vysype...no ja neviem ako to on rozmysla,som mu povedala ze ved ty sa ani nepohnes ked budes s malym ten tyzden,ved sa bojim toho ked sem vkrocim ako to tu bude vyzerat vsak nebudes snim vediet ani riad umyt :rolling_eyes:a vid jeho teoria-VY ZENY DOKAZETE ROBIT VIACERO VECI NARAZ,MY SA DOKAZEME SUSTREDIT LEN NA JEDNU :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kati-s velkym banderom :grinning: :grinning:
a cely den behma jak frdka aby bol spokojny ze je poriadene,navarene a vecer ked uz odpadavam od bolesti noh a krizov mi povie-vsak si nemusela varit,co behas furt nevies si oddychnut :rolling_eyes: no proste to chlapi su zvlastne plemeno
7. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, dakujem...ze ste si spomenuli na nase meninky, zelam pekny den
7. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni vitaj spat :slight_smile: ja uz normalne som zly pocit mala ze ta nieto :sweat_smile:
7. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem si urobit chlebik vo vajicku mam velku chut tak caute :slight_smile:
7. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak mi stále padá net :angry:

Tásler by s týmto črepom asi tiež nič nespravil :frowning2: hold je mi prednejší striptíz ako nový pc :grinning:

Kati - ja už skype nemám, pošli mi to na mail :wink:
7. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baba ked ste boli otvorena na jeden prst za ako ndlho ste porodili???
7. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ktora ste videla vcera Timku v telke, ha???
7. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
crievicka ja ti nepoviem lebo ja som bola na 6 a rodila som 5 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: preco? :confused:
7. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne, však som na to zabudla :angry: je to aj v archíve?????

ideme do obchodu, kým neprší :sweat_smile:
7. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
črievička ja asi za 3 dni :wink:

peťa kde bola?
7. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to nejde ten link

a čo to bolo?
7. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo ja som este len v 35 tt a vcera mi povedali ze uz som na jeden prst.a to je dost skoro,tak preto sa pytam ci sa moze stat ze uz porodim..
7. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
crievicka tak to dost skoro,a to ti povedal tvoj gynekolog?a si doma? :confused:
7. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
crievicka, tak možeš ostať aj do 40tt vraj
aale aj nemusíš.. tak lež a vylož nohy!
7. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti a v ktorej minute je timka?aby som ju spoznala :sweat_smile:
7. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano povedala mi to gynekologicka,chceli si ma nechat no nechcelav som tak idem v piatok a ked to bude pokracovat tak si ma nechaju.tak dakujem a dufam ze to bude az v tom 40 tt :slight_smile: :slight_smile:
7. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je test magazin a testovali vlhcene utierky a v jaslickach natacali k tomu zabery,
Timka ma taku ruzovu kosielku a najlepsie ju vidiet ked kresli , inac je vacsnou chrbatikom otocena

Najlepsie ju vidiet v 02.30 lebo to sa pozera do kamery
7. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej zlata je taka velkacka :dizzy_face: a ake su tie deticky zlate ked sa tak hraju :slight_smile:
7. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile:

peti no Timka je svetová a ked ti mám pravdu povedať ja som ju vôbec nespoznala faktkeby si nebola povedala ktorá minuta to je, tak fakt neviem :pensive: :pensive: ale strašne je zlatá a potom ju tam ešte pár krát je vidno... strašne sa mi páči ako sú tie deti rovnako poobliekané a je to určite výhoda aj pre rodičov ,že nemusia tolko prať....a zhánať nejaké oblečenie do škôlky :slight_smile:
7. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A všerajším Natálkam všeeeeeeeeeeeetko najlepšie k meninám prajeme nech sú hlavne zdravučké a stále usmiaté :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vás len preletela, takže mi už aj všetko vyfučalo, ak niečo niekto na mňa mal tak mi to prosím napíšte znova :grinning:
7. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok