Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
12. okt 2009

ma teraz napadlo že katka posielala dnes ten balíček a vravela že nám to posiela v jednom, tak neviem či na tvoju alebo moju adresu , tak by sme si to mohli na stretku odovzdať, čo ty na to ?
Alebo dáme potom znovu . 😉

slavenas
12. okt 2009

čo povieš na N Centro tam sú aj guličky aj tie stavebnice pre deti .

slavenas
12. okt 2009

v stredu ?

bilushka
12. okt 2009

Mimus-vsetko super-ubytko, bazen, prostredie, len minus cena a ta vzdialenost, mysli na mojho maleho, ako znasa hodinu v aute a nie to 5 😖 Dufam, ze pojdes so segrou 😉 😵

Peti, aj ja kukam Superstar 😉

slavenas
12. okt 2009

a moje deťa nás s mužom momentálne pobavilo. Muž bol na wc a vyšiel von a Vaneska vzala hygienickú vreckovku a išla ho utierať 😀 😀 , no chápete ....

bilushka
12. okt 2009

Peti, cinak super, to mi musis povedat potom, ze ktory to je, lebo keby som ta nepoznala, tak neverim, ze taky clovek este existuje...

Leni, tvoj hotelik ma ale osloviiiiiiiiiiiil, kto sa pripaja k mojmu nadseniu?

peta28
12. okt 2009

hmmmmmmmm... myslela som si ze to takto dopadne

bilushka
12. okt 2009

Leni, uz mi je jasne, preco si to vybrala-kvoli solarku co tam mas 😀 😀 😀 😀 😀

Idem uz aj ja, lebo mi zacina Keby bolo keby na Jojke a toho Fialovej frajera Johnyho Kolenika by som spreneverila az by onemel od uzasu 😀

peta28
12. okt 2009

slavka 😀 😀 😀

peta28
12. okt 2009

Dnes som bola v tej obuvi na Zahradnickej, nic tam nemali jedny bordove cizmy, ale nepacili sa mi ani tvarom, ani farbou.. tak nic. Zajtra skusim opacit to Quelle ze co kde su cizmy, vsak sneh ma prist

bilushka
12. okt 2009

Peti, ja asi objednam od tej baby, co si tu hadzala link-Bludicka ma tusim nick...lebo Ilko nas varuje pred snehovymi jazykmi a ja nemam ani oteplovacky, ani cizmy pre maleho 😖

peta28
12. okt 2009

Boze Bilu ty co vsetko pozeras? Keby bolo keby, Manzelky, Hausa, Panelak, zenske v base.. neviem ako sa to vola.... ty by si mala mat peoplemeter 😀

bilushka
12. okt 2009

Manzelky nechodia v telke a Panelak ja nekukam 😀
Ja praveze som velmi zly divak na serialy.

peta28
12. okt 2009

Ona je z BA keby sa s nou dalo dohodnut na vyskusani tak nevaham ani ja, ale odradza ma ze z Quelle mi prisli 24 cizmy male a dnes sme skusali v protetike tie 24 a hrozne velike.. takze boty neriskuskujem pre malu a navyse ked sa nedaju vymenit , bojim sa, nie je to malo penazi

peta28
12. okt 2009

a vsade ti isti herci a herecky

bilushka
12. okt 2009

Ja zatial co som skusala cislo 25 pre maleho, tak vsetky mu boli tak akurat na zimu-ze este teple ponozky a je to OK s malou rezervou do marca...tak asi risknem...

slavenas
12. okt 2009

môj muž kuká Keby bolo keby a ani nedýcha ... 😀 ho to nejako chytilo ..

peta28
12. okt 2009

rozmyslam ze toto kupim malej

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6441000

ale dokelu najprv bundu potrebujeme

zuzana76
autor
12. okt 2009

tu som uz, Slavka ok, Centro moze byt, aj streda je ok , este na case sa musime ujednotit

ja som akoze uspavala, no hadajte ako sme skoncili? rehoty z izby, maly kuka s nami telku

zuzana76
autor
12. okt 2009

dnes zaspal az o 15.30 a spal do 17.15 , tak ma energie

som zvedava kedy odkvacne

mishelin
12. okt 2009

baby tak asi do toho pojdem,a kolko je to podla vas ze robia dnes uz male jazvy?kolko cm? 😅

zuzana76
autor
12. okt 2009

mish odmeram 😉

zuzana76
autor
12. okt 2009

ja som mala 12 cm, ale uz mi polovicu nevidno, lebo uz je takej farby ako ostatna koza, ani ju nemam vypuklu ani nic, proste uz tam vidno, len ako keby som to mala poskriabane nechtom a nic viac

mishelin
12. okt 2009

zuzi tak super potom 🙂

zuzana76
autor
12. okt 2009

neboj sa cisaraku, ja by som vazne isla radsej na cisarsky ako na ten vyber sosovice 😖

mishelin
12. okt 2009

aha ty uz teraz ides?

zuzana76
autor
12. okt 2009

teda mne vadi, to ze ju mam na oku, keby bola inde tak sa nebojim, a teba obdivujem,ze si si dala operovat oci, brrrrrrrrr, oci to je pre mna hnus, nemam rada ich vysetrovanie

zuzana76
autor
12. okt 2009

v piatok 😢

zuzana76
autor
12. okt 2009

idem uz spat, dobruu noc

mishelin
12. okt 2009

zuz tak sa drz,no ti poviem bola to svinska boest vsak ti zaziva odrezali tu vrchnu cast na oku urobili zakrkok a znova to tam úpricapili a ta bolest este tyzden potom..no len ja uz som nevidela bez brilov nic 😝