Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
13. okt 2009

Slavi, ak si mobilná, tak príď aj zajtra do BA, ideme obehať Ikeu, najeme sa, pôjdeme do detského kúta 😉 môžete aj so Zuzkou...my tak s Bilushkou chodíme...posadíme chalanov vedľa seba do sedačiek a ide sa do sveta 😀

bilushka
13. okt 2009

Ano ano Slavi, prid za nami!!!!

Moj este stale nespi 😝

mimi.k
13. okt 2009

Bilushka, áno slniečko svietilo, nezmokli sme, ale celú cestu doslova reval, že ide za Matejkom 😅 už som nevládala...hlavná vec, že si nechceli ani nič požičať...

Viete čo mi dnes povedal Matejko, keď mu myslím Janka povedala, či je normálny, lebo sa plavil cez kaluž?...Adamko mu to hneď zopakoval, či je normálny, ja som sa začala rehotať a Matejko že "teta Majka, Ty sa nesmej" 😀 😀 😀

peta28
13. okt 2009

aj ja musim ist do ikei.. boli sme tam v piatok a zabudla som si kupit jednu dozu do kuchyne.. kedze sa dieta posralo.. ale doslova az na chrbat tak sme utekali domov a okrem jednej plysovej mysi som nestihla kupit absolutne nic co som mala naplanovane.. este som uchmatla pred pokladnou taku formu konika a cez vikend som ho uz aj musela upiect. Timka mi hovori: maminka a kde ma oko? Vsak on ma nebude vidiet.. tak som mu tam dala lentilku a ze to nie je dobre oko.. tak co pre moje dieta nespravim.. urobila som cukrovu polevu a sup oko, sedlo, ohlavku, hrivu vsetko.. dieta 1 x odkuslo a ze nechce konika.. nabuduce sa na to viete co

slavenas
13. okt 2009

baby ja som nechcela aby to vyznelo hlúpo 😅 sorry .

inak ja sa prispôsobím aj dlžkou cesty aj ubytkom len do nejakých horibilných cenových relácii by som nerada išla kedže financmajster je zatiaľ niekto iný 😀 😀
- skúsim aj ja niečo pozrieť

peta28
13. okt 2009

zlaty Matejko .. teta ty sa nesmej 😀

slavenas
13. okt 2009

ani moja nespí

zajtra máme stretko zo zuzkou tu v obch. centre doobedu ale skúsim ju nahovoriť aby sme poprípade nabudúce došli.

lejla77
13. okt 2009

peta:
😀 😀 😀

Stanko mi teraz stale hovori: "I love you maminka" 😀 a sit down a hallo baby 😀

mima07
13. okt 2009

toto sa mi strasne lubi ale nesplna to vase kriteria ☹
http://www.sorea.sk/Default.aspx?CatID=24&hid=1...
bilu nad zajtrajskom porozmyslam

mimi.k
13. okt 2009

Slavi, super...hocikedy...
Peti, a Ty by si mohla zajtra kedy? Lebo zajtra myslím môžeme aj doobeda aj poobede, tak by sme to mohli nejako zladiť.

Bilushka, to s tými papučami je dobrééé 😀

bilushka
13. okt 2009

Mimi, to fakt plakal celu cestu? Zlaticko...a co cikuska, vydrzal to az domov?

Peti, ty si aka obetava maminka, ze cukrova poleva atd. 😨

Lejla, maly ma v skolke anglictinu, ci co tak speakuje?

Slavka, no dostanes medailu, ak sa ti podari nahovorit Zuzku na stretko, lebo sa takto pozname uz tri roky, ale este ju nikto nevidel, mozno je nakoniec aj chlap 😀

peta28
13. okt 2009

ja koncim o 16.00, takze ja najskor 16.30 mozem byt v ikei

mima07
13. okt 2009

bilu 😀 😀

mimi.k
13. okt 2009

Bilushka, áno, celú, až pred domom som ho nejako uhovorila, že aj Paľko už spinká, aj Matejko aj všetci...hroznéé..a vydržal...doma sa vycikal, ale mal trochu cvrknuté...ale to som aj rada, veď toľko neudržím ani ja 😅

Peti, ja by som ho presvedčila, že to očko je úplne super... 😀

Peti, Bilushka má ešte pre Teba tú krhličku z minulého stretka, čo bolo pekne dávno 😉

slavenas
13. okt 2009

peti a foto koníka nie je ?

bilu ale na striebornú úž nárok mám nie, lebo ja sa s nou idem zajtra stretnúť 😀 😀

peta28
13. okt 2009

ale taka bola nestastna.. ze ked som videla ten vyraz v jej tvaricke co od piatku cakala ze upecieme konika (lebo to bol veky konik a konik babo, to su take dve formy v jednom baleni) tak mi to nedalo

mimi.k
13. okt 2009

Bilushka, ale Katika sa predsa so Zuzkou už stretla, nie? 😉
Zuzka, vidíš, podržala som Ťa, lebo si kamoška...nedaj sa prehovárať a potvrď svoju účasť na stretku v BA 😀 😉

slavenas
13. okt 2009

teta majka ... 😀

bilushka
13. okt 2009

No sice som tu krhlicku chcela zamlcat, ale ked to tu Mimi vytiahla, tak ja ti ju vratim, Peti 😀 😀 😀 😀

Mima, zatial to robis super s tymi hotelmi, len musis este znizit cenu, ale kvalita nech ostane a potom ta az budem uznavat, ze si aj tvoju fotku dam na tricko 😀

peta28
13. okt 2009

Slavka to by som sa hanbila odfotit, ja neviem vobec kade mali ist tie ciery co nosi ten kon na hlave tu vec.. tak som to len tak kadejako .. a doniesla som polovicu kona do roboty.. akoze hlavu a predne nophy, idem ponuknut kolegu a on mi hovori ze vezmem si teda tu rit.. a zrovna si vzal tu papulu.. takze asi tak som dopadla

bilushka
13. okt 2009

Ano, ano stretli sa s Katkou.

Teta Majka, nejako si vsetko dobre pamatas.
Inak to ake drze je to moje decko 😠

mimi.k
13. okt 2009

Tá Susik super vyzerá na tej fotke...Susik, pozdravujeme, ak niekedy budeš čítať 😵

mimi.k
13. okt 2009

Peti, sa tu rehocem asi ako ten kôň 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že vezmem si tú riť 😀 😀 😀 😀

bilushka
13. okt 2009

Peta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ze vezmem si teda tu rit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Zase nic nesparvim, som chcela ist uz prec a sa tu smejem.

A to si spravila klasicke bublaninove cesto do tej formy, ci ako si to robila?

mima07
13. okt 2009

http://www.plejsy.sk/nove/h301a69-Vikendovy-pob...
tak tu je bombova cena stalo by to za to

slavenas
13. okt 2009

peti 😀 😀

mima07
13. okt 2009

peti aj ja sa rehocem na tej riti 😀 😀 😀

zuzana76
autor
13. okt 2009

biluuuuuuuu, ze chlaaaaaap 😀

mimi, teda si zlata a veru katika sa so mnou stretla 😀

a este aj retaux 😉

zuzana76
autor
13. okt 2009

a ja by som fakt ale fakt na stretko isla, ale moj muz je v takychto akciach nevypocitatelny, sestru nemam tu, tak tu nemozem zobrat, ale mozno sa dohodnem s muzom,ze nech nas odvezie

lejla77
13. okt 2009

bilu:
ano, maju anglictinu. 😀

majte sa na dnes koncim