Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
2. mar 2009

Prečo akurát ja musím mať takú smolu vieš aká som bola kludná keď mi meškali krámi a teraz zasa bude stres -panika ☹ ☹
Moje telo to skrátka neprijalo a hotovo to je ,že len velmi malé percento takých žien ako ja ☹ ☹ ☹

maji4
2. mar 2009

ale čo už budú iné alternatívy s ochranou asi pôjem na HAK uvidím alebo skúsim tie náplaste....

peta28
2. mar 2009

Maji tak toho som sa bala ze budem mat nejake komplikacie.. tak asi predsa len zostavam na hormonoch

Let ja som to nikdy nerobila, tak neviem, musis sa Lenky opytat

letuskah
2. mar 2009

maji a ina znacka by nebola lepsia ci to je jedno?
keby som sa rozhodla pre HAK tak by som asi skusila ten implantat co sa dava pod kozu do ramena

mima07
2. mar 2009

maji 😲
recept som skombinovala 2 takze je to moj vymysel 😀
pšenova pochutka
Pšeno preberieme od prípadných nečistôt, zalejeme vriacou vodou, necháme 2 - 3 minúty stáť a vodu zlejeme. Postup opakujeme ešte trikrat (inak zostane pšeno horké).Potom som ho dala varit s vodou ako ked sa vari ryza teda aj vody viacej ked uz bolo pseno len zaliate tou vodou tak som dolievala mlieko a obcas pomiesala az pokym sa nerozvarilo cize vznikla kasa. Nechat vychladnut nemusi byt uplne len nech to nie je horuce som zamiesala ten lidlovsky tvaroh lebo je jemny vymiesany s cukrom a vanilkovym cukrom a uz mozte jest. Moze sa dat aj kakao alebo cokolada pripadne nejake ovocie 😉 ziadne som nemala ☹ .Dobru chut

maji4
2. mar 2009

Let už nebudem vymýšľať s imlantátmi a čo ja viem aké vymoženosti čo ak náhodou aj toto tak dopadne a škoda prachov ☹ ☹

maji4
2. mar 2009

mima a to pšeno kde kúpim???či pestuješ 😅 😅

mima07
2. mar 2009

maji hocikde v potravinach podla mna ja som v kauflande ale tusim aj v dmke maju

mima07
2. mar 2009

To mam teraz take vymyslacie obdobie tak vyskusam aj ine ale ja nikdy nedodrzim recept nemam rada take kde treba vazit mam rada take ze mozem si dat podla seba 😀 😀

letuskah
2. mar 2009

maji no to je vzdy riziko ze to nebude dobre

letuskah
2. mar 2009

idem ja porobit poriadok v kuchyni, uz asi 4 dni je tam totalny svincik a neviem sa toho zbavit kedze stale vysedavam pri PC 😝 papa

maji4
2. mar 2009

let ved to a preto už nechcem vymýšľať pred tým som brala dlhé roky HAK a celkom v pohode len som si zabúdala dávať tabletky ☹ ☹

maji4
2. mar 2009

mima kedy sa zastavíš????

A dík vyskúšam aj ja ale nejako na slano lebo sladké by mi to nezjedla 😝

maji4
2. mar 2009

ja je tam budem musieť nakrájať salámu a syr 😅 😅

lenkamt
2. mar 2009

Mima - a to má byť akože kaša na večeru??? 😕 ja takéto alternatívne nepoznám 😅

Letu - tie staré lievance nič moc, teraz som robila normálka z droždia /jasné že som to na 20min pichla do pekárne nech zmieša a vykysne 😀 / s spravila som len 1/2 dávku, vyšlo 24koliečok, čo nám 4akurát stačí

mima07
2. mar 2009

maji ani alex moc na sladke nie je ale toto zjedol teda ja som to az tak moc neosladila ja si na to davam ten cokoladovy topic ci co to je

mima07
2. mar 2009

leni moze to byt aj na veceru my sme to mali na olovrant kedze na veceru pije mlieko

lejla77
2. mar 2009

peta:
aj ja som dnes dostala prepĺatok na dani - 😵 😵 😵 Kazdy mesiac by pomohlo. 😉

lenkamt
2. mar 2009

tak obzriem to pšeno, my by sme to mohli mať na desiatu 😉

recept na české lívance 😀
300g polohrubej múky
5g soli /štipka/
4dl až 1/2l mlieka
1lyžica cukru
1vajce
30g masla
15g droždia
ja som to šupla do pekárne nechala vymiešať, trochu nakysnúť a vyprážala, k tomu som uvarila čučoriedky s cukrom, som pekne fialová 😀

lenkamt
2. mar 2009

no a tie čo už prešli laryngitídou, malá otázka:
Lenka teplotuje, sliní , atď všetko vyzerá na zuby, ale keď plače tak jej tečú soplíku + tak divne akoby zachrípnuto odkašliava 😕 neviem či z plaču či čakať nejaký záchvat 😲 🤐 😔

baileysa
2. mar 2009

ahojky,

leni ☹ tak skoda, ze jaztra nedojdete, ale nemame v piatok hudobku, lebo su prazdniny, tak ak by sa vam dalo, tak ak uz bude vsetko ok, tak mozte dojst v piatok, my sme inak zdravi, to len vcera jej dako vyletela teplotky, dnes nic klop klop klop, trolilinku soplik, ale inak pohoda... vcera sme mali wii nedelu, bola segra s frajerom, tak som opat wii pozitivna, nech sa len verca dojde pekne hrat, ale potom niekedy inokedy, ze ju vypytas zo skoly skor 😉

vsetkym trpiacim prajeme, nech bolesti rychlo rychlo prejdu.

maji, a to ti neskusi dat nejaku inu danu? nemoze to bt, ze len daco zle zaviedla alebo nieco? 😕

mima, to pseno vzera mnam mnam, ja take mozem 😵
aj lievance by som si dala 😅

lenkamt
2. mar 2009

Bailey - tak možno ten piatok 😉 alebo jednoducho niektorý deň vôbec nepôjde do školy, však sa učí dobre, nech sa uleje 😀

Lenka vstala , zjedla 4lievance a lieta akokeby nič 😅 akurát ten jej hlas sa mi nezdá, asi len predsa pôjdeme zajtra k dr 😖

peta28
2. mar 2009

lejla budeme mat na stravne 😀 Vsimla si si na nastenke, od 1.3. zvysili stravne na 2,77 lebo sa stali platcami dph

lejla77
2. mar 2009

peta:
nevsimla ☹ ja chodim ako slepa - vystresovana - rychlo odtial zdrham, aby som nepocula maleho 😖 To je 13,50 Sk - to je dost 😠 😠 😠

peta28
2. mar 2009

no to je kvoli dani.. to vedia dat na nastenku.. 😠 ja sa ti ani nedivim, ja som tiez prve dni utekala kade lahsie. Teraz si tie rana trosku vychutnavam, ak teda nemusim makat do prace. Kazda minuta s malou mi je vzacna.

adulak
2. mar 2009

ahojte 🙂
my noc otras ☹ ameli rastie dolna 3 a stale mrncala 😖 tak som vobec neni vyspata

lenka, ameli mala tiez taky divny kasel, ale nemala teploty, tak som nesla ani k mudrej a preslo to tak po tyzdni. davala som len hedelix

peta, lejla, to v tej skolke je teda na figu, ked menia stale ucitelky ☹ a s tym stravnym to pojde asi stale hore 😒

a lievance by som si aj ja dala 😝

adulak
2. mar 2009

potrebujem ameli kupit nejake cizmicky, lebo zo starych uz jej vyrastla nozicka ☹ len neviem kde, lebo co som bola vo vselijakych obuvach, tak tam nemali ziadnenormalne ☹ ma asi slahne

lenkamt
2. mar 2009

Adulak - zostali mi ešte 2ks 😀 zatiaľ som jej dala kalciový sirup, polovicu vypľula 😝
čižmičky už nekupuj, veď už má byť 11C 😉

lenkamt
2. mar 2009

a vždy zabudnem 🤐

MIMI - sandálky došli, ďakujeme moc. sú krásne 🙂 malé si ich hneď strkali na nožičky, len sú im dosť veľké 😀

adulak
2. mar 2009

ale co jej mam obuvat? 😒 ma 12,5 cm nozicku a cizmicky maju vnut. dlzku 13cm. sa mi zda, ze tam ma total napratanu nohu