Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
14. okt 2009

bilu len si nepredstavuj ze ja mu varechou nakladiem ako rukou 😅 ved varechou to predsa velmi boli,hlavne stipe,tam staci jemnejsi uder a uz ho to boli,ale aspon predtym ma respekt..akoze tak ze ma klobasy na riti to nie..a max.dostal take dve rany za sebou najviac a uz bol kludny..a zrazu nekonecne dobry,odvtedy mu staci povedat ze idem po varechu a uz sedi...cize nie vzdy nou odstane ked ju vytiahnem

zuzana76
autor
14. okt 2009

slavka, podla mna Vaneska bola uplne uzasna, velmi zlata, Patko je podla mna dost vazny, ale to uz je asi o povahe, asi nebude vybojny, no ale ved uvidime ako sa vykristalizuje

meganik
14. okt 2009

kati no tak to aby ste sa snazili 😅

mish ja som raz dostala varechou az tak ,ze ju na mne mamina zlomila 😖

mishelin
14. okt 2009

ale zase ma stve ze moj vyskakuje do deti,ked sa nahodou dostaneme do civilizacie a minule ti mu taka mini holcicka zabila po tvari 2 facky a on z evom ku mne..dobreze sa nezasiel ze on dostal ale tak mal vratit 😅 naco sa dal a dievcatu ku tomu

katika1
14. okt 2009

inak mna napadlo, že mama ma síce nabila, ale ked som bola zlá vyhrážala sa, že vytiahne varechu.. ale ona sa len postavila akože ju ide vytiahnuť a hned som strúhala dobrotu 😀

zuzana76
autor
14. okt 2009

Nas si naordinoval maleho psika 😀 a ked bude psik, tak moze byt aj babetko - najradsej by chcel Oliverka 😀 / on mal byt Oliver, tak to ma asi nejako zakodovane, ci co, ze mu je to meno take sympaticke, ale uz boli aj navrhy ze chce Janka Hraska a keby nahodou dievcatko tak Rominu 😕 alebo Janku

katika1
14. okt 2009

meg ale nám obom je pohlavie ukradnuté 🙂

mishelin
14. okt 2009

fiiha meg ze zlomila 😕 jezisi tak to zase az tak velmi by som ho nezbila..to by mi bolo velmi nanic,a muz by potom na mne zlamal druhu varechu 😅

bilushka
14. okt 2009

Zuzi, mne ze mam velke brucho a cicicky povedal 😀 😀 😀
A skaredeho pisuliaka este a ked sa mu snazim vysvetlit, ze ja nemam pisuliaka,
tak stale opakuje, ze mam a skaredeho 😀 😀 😀 😀

Inak toto este Zuzi ked si spomenula, tak este zavriem oci ked dieta dostane, ze neposlucha, lebo teda aj moj vyfasoval uz, ale za to, ze mu nejde ucenie-ako nechcem to zarieknut-ale NIKDY mu neslahnem, si mi pripomenula, ked som sa ucila na prvouku ci ako sa to vola na prvom stupni, ze sme mali pomenovat kvietky na obrazku a moj oco(doteraz nechapem, ako ho to napadlo) ma to zacal ucit po latinsky, akoze nie muskat ale pelargonium a pod. samozrejme ja mala, tupa neslo mi to, tak vtedy ma tiez vytrieskal a to je teda jedine, co mu aj s mamou vykrikujeme, ze ako ho mohlo napadnut, ze dieta na prvom stupni ZS sa ma ucit rastliny po latinsky 🙄 🙄 🙄

A ked sa tak rozpisujem tak zistujem, ze som nemala az take ruzove to detstvo 😢

meganik
14. okt 2009

no a moje dietatko uz je hore, hned je vidiet ze je neunavena, nevybehana lebo odkedy je take naprd pocasie, tak mi spi len slabu hodinku 🙄 hlavne, ze sa na mna skeri spoza paplona a sepka ja este spiiim a usmev od ucha k uchu

katika1
14. okt 2009

zuzi náš chce vikiho 😀

katika1
14. okt 2009

bilu matejko nemá chybu 😀
mne ,malý furt vraví, že maminka pekná si.. aj počas obradu na svadbe to mlel nahlas dookola 😀 on vždy ked mám suknu alebo šaty ma pochváli

mishelin
14. okt 2009

aj ja som bola velmi bita,a verte mam to cerstvo v pamati,naposledy som dostaal od mai este ako 15 rocna za opitie 😅

no zeny moje vsetkym tym co byvaju sami bez svokrovcov zavidim,uz sa ti moji zase vadia,boze to je na dennom poriadku vtejto rodine 🙄 jak v krcme 🙄

meganik
14. okt 2009

no este ze tak Kati 😅

ja mam dobre spomienky na detsvo a tiez som obcas dostala...sranda je, ze to s tou varechou si vobec neviem spomenut na to, ze ako ma to bolelo a ani za co to bolo

jeeej vase deti maju krasne hlasky 😀 my take nemame, nasa iba kazdemu hned ukaze, ze tati ma tu pipi a mami a aj ona ma susu

zuzana76
autor
14. okt 2009

Bilu, ale ja si tak vravim, ze kazdy mame len jedny nervy, ono ale ja si tiez vravim, ze sa budem ovladat, niekedy mi to aj celkom ide, ale samozrejme niekedy nervy rupnu 😒

A rodiacia maju predstavu, ake by mali byt ich deti a snazia sa tie deti tak viest, aby take boli, ale kazde dieta je individualita a ked proste ne nieco nema nadanie, alebo povahu, tak by sa nemalo preinacovat, ja uz napriklad teraz viem,ze z nasho syna, ziadny sportovec nebude, on bude skor taky zadumcivy intelektual 😀

mishelin
14. okt 2009

maly drieme este,hore sme boli od 5.30 co ho slo zadusit,mne sa lezat neche bo mi zavadza brucho...asi kuknem div.anjela 😀

katika1
14. okt 2009

meg 😲 snad si si nemyslela, že..to len krpec furt točí o bratovi 😀

zuzana76
autor
14. okt 2009

Mish, ja som napsoledy dostala od mamy ako 20-rocna, zato,ze som prisla neskoro z rande s mojim muzom, vtedy este priatelom, mala som prist o 22.00 a vtedy este neboli mobily a boli sme na caji v jednej cajovni a tam nebol ani telefon a nejako sme ani nevedeli,ze uz je tolko hodin a prisla som az nejako pred polnocou, takze som taker 2 hodiny meskala , ale to bola posledna facka

slavenas
14. okt 2009

kati no Riško aký džentlmen , muselo to byť kráááásne ked to aj počas obradu hovoril ... to chcem zažiť ...

mishelin
14. okt 2009

boze ake krce ma chytili v podbrusku 😝 😝 😝 toto nemam rada 😖 oni prejdu o chvilu len su take ostre kurnik

meganik
14. okt 2009

kati obcas mam problem zorientovat sa, co myslite vazne a co je sranda..este som sem az tak nezapadla, ale ucim sa rychlo...nemyslela som si 😉

zuzi to vazne v 20-tke 😨

zuzana76
autor
14. okt 2009

Kati, bola si nadherna pocas obradu, by si sa urcite pacila mojmu synovi, on je na blondinky - Andrea Suvadova z TA 3 a este Adriana Kmotrikova, takze spadas do jeho vkusu

slavenas
14. okt 2009

my s bratmi sme tiež dostávali bitku od otca ... inak na jedinú facku od maminy si pamätám do dnes ale tiež som mala asi 17 rokov .

zuzana76
autor
14. okt 2009

meg, vazne, s mojou mamou neboli zarty 😀 , ona bola dost velka sekera, sme sa jej dost bali

katika1
14. okt 2009

slav aj ja sa čudujem, aký gentleman 😀 hej bolo to strašne zlaté, len ja som zadržiavala výbuch smiechu a vlastne všetkým bolo do smiechu, ale ked starosta tak horlivo rečnil.. 😀

slavenas
14. okt 2009

bilu 😀 a to kde nabral že máš škaredého pišuliaka ... 😀 ?

peta28
14. okt 2009

PRED IKEOU SME SA DOHODLI, ZE? NIE PRED AVIONOM, ZE?

bilushka
14. okt 2009

Aj my sme uz hore, padam, ved za chvilu je tu aj Mimi a ficime na stretko.

Zuzi, tvoj bude fakt tazky intelektual, ked uz teraz su jeho idoly moderatorky sprav 😀

bilushka
14. okt 2009

Peti, pred Ikeou, ale chod uz dnu, necakajme sa na parkovisku, lebo vymrzneme, v tej sale pod schodami, OK?

zuzana76
autor
14. okt 2009

uzite si stretko, a niekedy dame Nitriansko- bratislavske 😀