Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
14. okt 2009

a ja tym padom mozem ist trochu upratovat 😀 , lebo dnes som takmer nic doma neporobila, okrem vajovych halusiek 😀

katika1
14. okt 2009

zuzi aj do vkusu tvojho muža údajne 😀 😀 😀
babyyyyyyyyyyyyy ikeácke.... mám prosbu.. ste tu ešte????

katika1
14. okt 2009

zuzi a dííík 😵

katika1
14. okt 2009

už ste mi zdrhli 😠 lebo aj mna to napadne pozde 😝 😠

slavenas
14. okt 2009

kam ste všetky zdrhli ...
meg ozaj ja ešte stále nemám tie foto , tebe ona volala keď ste ich mali hotové ? Lebo mne vravela že mi zavolá , ale teda neviem či jej už necinknem aj ja už konečne 😨 😨

slavenas
14. okt 2009

jáááj stretko je v ba ...

slavenas
14. okt 2009

zuzi teraz čítam dôslednejšie 🙂 a to vážne Paťko nespinkal? Tak to by som nepovedala myslela som si že zalomí hneď ako ho dáš do kočíka , asi si potom potreboval len trochu oddýchnuť 😔

slavenas
14. okt 2009

a ideme my aspoň na chvíľu von , brrrrr do tej kosyyyy 😒

mishelin
14. okt 2009

no ja nestacim sneh odpraatvat z chodnika na dvore 😝 boze a maly cche ist von ze sankovat sa kebyze neni chory tak snim idem na sankach by sa tesil,uz by sa dalo tahat ho 🙂

meganik
14. okt 2009

slavi prisla mi sms, ze si mozem ist pre foto 😉 ale ja som jej aj volala

lenkamt
14. okt 2009

no čaume 🙂

verča tú má kámošku tak si pustili cd /dosť nahlas/ a všetky štyri tancujú, predtým ešte stihla urobiť cesnakovú pomázanku čo sa naučila v škole, tak vyžieram / streda, nestreda 😀 aj tak nemám chlapa doma 😀 /

už si vôbec nepamatám načo som chcela reagovať 😅 iba že ja som bola bitá, tak v norme a deti tiež sem tam fasnú, ale to už musí byť ozaj čistá neposlušnosť 🤐

Slavka - poťahy idem obzrieť zajtra, chce by som niečo akože farby dreva 😀 alebo zase modrú 😅 lebo mám všekto bielo, bukovo, modro, žlté no a bielu alebo žltú nebudem pri dvojičkách riskovať 😅

katika1
14. okt 2009

leni.. akože farba dreva na sedačke 😀 no neviem či budú mať 😅

lenkamt
14. okt 2009

no hnedá 😀 predstavujem si takú pieskovohnedú ale trošku tmavšiu, chápeš nie??? 😀 😀 😀 však nenáročná 😀

mima07
14. okt 2009

leni nic sa mi nedari zatial iba toto
http://www.rsvadicov.sk/index.php

katika1
14. okt 2009

jééj

katika1
14. okt 2009

no ale nech som v obraze.. to akože stretko?????
aaa kedy?????

mima07
14. okt 2009

katika ja hladam len ubytovanie o datume ani slovo 😒 veduca rozumej lenka to nejako nezvlada 😀

katika1
14. okt 2009

lenka čiň sa 😀 ale vidím, že zadeliť úlohy stíha 😀

retaux
15. okt 2009

Ahojte!
Včera večer bol futbal a tu nikoho? 😕 Ja že tu bude najmenej 10 strán zapísaných.

katika1
15. okt 2009

ja a mima sme nikto 😲
Lenka prosím Ťa podaj mi realne hlásenie, ako to vyzerá na vašich cestách tam hore
na letné pneumatiky to nie je, že???

lenkamt
15. okt 2009

ahojte 🙂

kati však sme sa v blave bavili že chceme stretko, tak niečo obzeráme , ja som za november alebo mikulášsky víkend 🙂

na letné to vôbec nie je, ja preto ani nejdem za aduličkou do bb, lebo cez šturec by som neprešla 😝 a v sobotu do handlovej asi pôjdeme vlakom 😀

peta28
15. okt 2009

prudko zavidim vsetkym co ste doma..
mama nervy lebo ked som parkovala tak auto vydavalo take divne zvuky ako ked sa pretaca cd - cko.. dufam ze to nic nebude lebo ma porazi, som totalne zavisla na aute momentalne ked som bez muza.
A dufam ze som nepretocila to servo ci co lebo mu ma zabije furt mi vykrikuje aby som netocila volant na doraz.. ale to asi nieee... fuj mam kako aby sa to do stvtej opravilo samo

katika1
15. okt 2009

leni dík 😖
a stretko ja som za mikuláša

katika1
15. okt 2009

ako mám vysvetliť chlapovi nech sa uvedomí a netrepe sa zajtra na letných do MT????? 🙄 povedala som mu, že kvoli takej keketine ako je biliard nebude hádam riskovať na letných, tak sa za tú keketinu urazil, že doví 🙄

lenkamt
15. okt 2009

Kati a nestíha to do zajtra prezuť???? 😕 a príde nás pozrieť????

Peti - to neviem čo by mohlo byť, spýtam sa kolegu, to si kde počula, keď si točila volantom???

peta28
15. okt 2009

a to akoze kvoli biliardu ide z NZ do MT? hmm..

katika1
15. okt 2009

leni neviem.. ja ho na letných nepustím. ale už ho počujem: "Načo si robíš ťažkú hlavu z hlúpostí? Kľuuuuud" 🙄 🙄 🙄 a zas sa budem hádaťsama so ebou kvoli jeho bezpečnosti
Peťa nie len do Martina.. aj do RK, aj Trenčína aj Blavy, Prievidze.. všade 🙄
a ešte tam bude aj spať a idú chlastať 🙄

lenkamt
15. okt 2009

mne ide tak pomaly net, že budem písať asi 3x za deň 😝 😀

katika1
15. okt 2009

mám dieťa závislé na eurovízii 🙄

lenkamt
15. okt 2009

moje deti sú závislé od pozerania fotiek z turecka 😀

aaaa baby už vedia povedať ocko 😀 už to nie je kotko, môj muž je náležite hrdý a ešte lepšie je že keď 3x zakričia ocko a nereaguje a tak vykrikujú že nikolas 😀 akurát nechcú pochopiť že maminka sa volá lenka, to furt ukazujú na malú lenku že "toto" 😀 no a lilina je lilička a paľko je paličko 😀 fakt to rozprávanie ide skokom zo dňa na deň.

no a lucia je strašne šikovná - sama sa vyzlečie, vyciká , oblečie a donesie mi šerbeľ na vyliate, raz už aj vylievala, ale dopadlo to hrozne, tak sme jej to zakázali 😀