Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
16. okt 2009

Je to tak, Peti. Oproti tomu Starému mestu je to neporovnateľné. Tak sme jednej susedke stále vadili, nikdy sme jej nič neurobili, bola taká psycho...išla som s kočíkom a ona mi tresla dvere pred nosom...tu také nehrozí, naozaj sú tu milší susedia. Možno je to aj tým, že tu nebývajú starí ľudia, lebo je to novostavba a každý mal/má malé deti, tak vedia skôr pochopiť....pri tom ja mám starých ľudí rada, ale nie tých ufrfľancov. 🙄

peta28
16. okt 2009

no vsetko kolegovi odtiahli auto zo Zamockej, stal niekde pri Parlamentke, bol tam 20 minut na stretnuti a babka co nema cely den co robit tak hned telefonovala ze stoji tam nase auto (firemne) a ze je na chodniku. Kolega nechal 93 cm (odmerali to policajti! a mal nechat 1,5 m. Ale to bola taka ulicka ze fakt slepa ulica a myslim ze ani nikto s kocikom tam nemohl ist a 93 cm je celkom dost podla mna. Ale tam pravidelne babky si robia vzruso a telefonuju. Podla zakona policajti musia na telefonat urobit vyjazd a babka z okna este na nich krici ze dnes ste tu nejako rychlo.. tak ten policajt sa potom este kolegovi stazoval ze mrzi ho to, ale kvoli tej babke tam chodia 5-6 x denne lebo stale vola ze niekto tam nenechal 1,5 metra.
Tak si kolega zarobil lebo auto bolo uz v Ciernom lese.. tak to ja len na margo dochodcov v Starom meste

peta28
16. okt 2009

to no vsetko malo byt no vcera ..
"milujem" ked kolegyna nieco odomna chce a krici na mna z vedlajsieho kancliku a otocena k monitoru ku mne chrbrtom, ze jej nerozumiem nic, nevie zdvihnut rit a potm ja vstanem a idem za nou ze co chce..

mimi.k
16. okt 2009

Tak tomu verím, že sú takí....mali prehľad o všetkom...fakt. Žiadna skleróza... 😀

peta28
16. okt 2009

Predala som zimny overal a chcela osm po babe postovne 1,60 eur lebo som si myslela ze to bude cez 500 g, ale nebolo tak pisem babe ze jej 0,40 eur posielam spat na ucet a ona ze to sa jej este nestalo.. to je take nenormalne?? Podla man to je seriozne.. aj ked mne sa to tiez este nestalo..

mimi.k
16. okt 2009

Peti, asi jej je divné, že v dnešnej dobe sa ešte nájde niekto, kto jej dobrovoľne vráti aj 40 centov 😉

Inak, prišiel mi už zvýšený rodičovský...žienky, zasa sme bohatšie... 😀 😅

mimi.k
16. okt 2009

Peti, ako je to teraz s tým poštovným? Lebo nad 500g do 2kg myslím bola do júla jednotná cena, ale teraz je to asi nejako odstupňované od konkrétnej hmotnosti toho balíka...aspoň tak mi to vychádza. Lebo ja som predávala čižmičky, tiež som dala poštovné ako Ty, ale platila som 1,8 € ...malo to niečo cez pol kila...

peta28
16. okt 2009

mimi pozri si to presne na www.posta.sk, maju celkom dobre spracovany cennik
do 500 g je 1,2 eur
od 500 g je 1,6 eur
od 1 kg do 2 kg je to 2,6 eur

vsetko 2 . trieda

1. trieda:
do 500 g je 1,4 eur
od 500 g je 1,8 eur
od 1 kg do 2 kg je to 2,6 eur

peta28
16. okt 2009

od 1 kg do 2 kg je to 2,8 eur

mimi.k
16. okt 2009

Aha, tak to celkom sedí, lebo ja som to posielala ako list 1.triedy doporučene..

peta28
16. okt 2009

no dobre, tak ja odchadzam, dorobila som si, v pondelok som domaa uvidime podla vysledkov co sa z toho vyvinie
teplotu neviem ci mala ma.. lebo nechce si dat odmerat.. no tito chlapi no comment obcas..

bilushka
17. okt 2009

Ahojte,
prisla som sa len opytat aku ste mali noc Peti, je uz Timke lepsie, nema teploty?

Moj tvrdohlavy muz vcera kupil tie topanocky co sme mali vyhliadnute v Humanicu, tak do tej Protetiky uz nema vyznam ist...ale som aj rada, ze uz mame o starost menej...ved nacase mat zimne topanky, ked buduci tyzden hlasia oteplenie na skoro 20 stupnov, ze ano 😀

A uz mame zvyseny rodicak? Mne to len piplo, ze mi dorazil a vobec som nestudovala sumu 😅

bilushka
17. okt 2009

Ozaj Mish a ty sa teraz pravidelne hlas kazdy den, nie ze si svojvolne porodis a nebudeme o tom vediet 😀

zuzana76
autor
17. okt 2009

ahojte

mam sa lepsie, oko vyzera celkom ok, uz aj naplast som odstranila, ale este ho setrim a nemam si ho umyvat do buducotyzdnoveho pondelka, len davat ATB mast , to ako budem po tyzdni vyzerat bez umytia oci 😕 , sak bude zalepene od karpin az hruza, no ale hadam vydrzim

a chcem si dat vybrat dalsie 2 sosovice z tvare, take hnusne co mi z nich chlpy vyrastaju, som sa nejako osmelila, lebo to oko som vydrzala a nic hrozne to nebolo, tak ina cast tela, to ani nebudem vediet,ze mi nieco robia 😅

a nudim sa strasne, lebo po vonku a medzi ludi nechcem ist kym to oko nie je uplne zahojene, este je to cerstve, nemam tam este chrastu poriadnu , tak az po par dnoch pojdem, predsa len, aj prsi, fuka vonku, nech mi tam nejaky humus nenafuka , no a chodit s naplastou a jednym okom nic moc, som par krat skoro do dveri netrafila

A strasne mi je luto nevidiacich a slabozrakych ludi, maju velmi tazky dozivotny kriz a to ja len par dni musim znasat

katika1
18. okt 2009

ahojte 🙂
bilu čo stáli tie topánočky??? lebo v tom malom obchodíku som našla topky za fakt dobré ceny 🙂

mishelin
18. okt 2009

caute,bilu hlasim sa ti ako 2in1 🙂 len som chora ako pes 😖 nemoze to mat zly vply na dieta,vsak? 😒 ja som bojko

mishelin
18. okt 2009

tak baby a hje to úproblem stym co som spominala,zistila som si od porodnej asisitentky v BB ze pokial stoji na papieri len slovko DOPRUCUJEM v 90% cisarsky neurobia 😔 vraj to v BB odmietaju chcu doslova ze INDIKUJEM a este si to aj oni riadne preveria ci je to ozaj nutne 😔 tak super,musim zajtra rychlo zavolat ocnej,co nato povie.. 😔 😖 ☹

maji4
18. okt 2009

Ahojte 🙂 🙂 tak sme späť a bolo super až na to ,že každý pršalo a bola neskutočná zima ale ved to aj tu... 😝 😝 teraz by sa už malo trošku otepliť tak teda pevne dúfam... 😔

LIlianka ešte keď sme boli doma čiže v nedeľu doobeda ako zaspávala tak preliezla postieľku a rozbila sú ústa a nechutne poškriabala krk a bradu ale už o 2 dni tam nič nemala samozrejme ,že keď padla tak som pri nej nebola a potom mi ani ukázať nechcela ako preliezala tak od toho dna spíme zasa vo vaku ...aj som spokojná lebo jej teraz cez zimu bude teplejšie...

maji4
18. okt 2009

mish DRŽ SA!!!

maji4
18. okt 2009

Zuzi super ,že operácia dopadla dobre a držím palce aby ja tie ostatné mini zákroky boli OK 😉 😉

maji4
18. okt 2009

Peti aj vy sa držte nech už konečne prídu na to čo je ten spúšťač takých problémov....

maji4
18. okt 2009

a to sa určite nedá prečítať všetko takže prosím o zhrnutie čo sa tu za týždeň udialo??

maji4
18. okt 2009

A ešte som zabudla mima 07 tebe strašne ďakujem za radu s kamilkami - pomohli 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵

retaux
19. okt 2009

Ahojte!
Peťa: skoré uzdravenie Timke 😉

Maji: vitaj naspäť 😉

Zuzi: ja som si na jedenkrát dala odstrániť 5 znamienok z chrbta a potom na druhýkrát 5 z hrudníka 😅 Teda, ale keď vypršali tie injekcie, tak to bola sila, lebo 5 už je dosť. Viac by mi ani nevybrali.

lenkamt
19. okt 2009

ahojte 🙂

Majka - vitaj 🙂

Peti - dúfam, že vám je už lepšie 😉

my sme boli v sobotu vlakom v handlovej, tak deti zážitok 😵 včera mal Ivka oslavu tak sa vyšaleli pre istotu tam 😵

z hotela mi ešte neodpísali 😠

tento týždeň mám nabitý 😀 kaderníčka, kozmetička, s verčou na kontrolu s tým tukovým čudom, do žiliny na sedačky..... normálne nestíham 😀

katika1
19. okt 2009

Ahojte.. ja by som si mala dať vybrať jedno znamienko, ale raidne sa toho bojím a odkladám to.. mám to na intimnych partiach a furt sa fojím, že si ho porežem žiletkou 😝 a to treba ísť ku kožnému, že?
Lenka ako ti je fajn, že máš nabitý program 😀

lenkamt
19. okt 2009

ja si potrebujem dať vybrať veľké znamienko na prsníku a jedno menšie na bruchu 😝 ale čakám na budúci rok, deti v škôlke ja nezamestnaná 😝 😀

katika1
19. okt 2009

lenka aj Ty tak vidíš svoju budúcnosť? Aj ja 😀 😀 😀 a ešte psychicky zrútená zo školy, poprípade z druhej materskej 😀

retaux
19. okt 2009

Katika: ja som bola najskôr u kožnej, ale už viem, že netreba. Akurát mi napísala papier, že ktoré z toho množstva by som si mala dať vybrať ako prvé 🙄 A ja som rovno išla k chirurgovi, čo je tu u nás jeden súkromný. Najhoršie sú také, čo má na rizikových miestach - pod podprsenkou, tam kde môžeš ich zasiahnuť žiletkou tiež, na dlaniach, vo vlasoch...

katika1
19. okt 2009

aha.. no mám jedno aj na podošve, akurát v strede chodidla, myslíš, že aj to?
ret dík, popýtam sa, kde je u nás chirurg. Čo si za to platila???