Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
19. okt 2009

tak ja neviem, jedine že by sme to preložili na víkend predtým

lenkamt
19. okt 2009

Peti - bola si krásna nevestička 😵

baileysa
19. okt 2009

leni, kvoli nam nie, aj tak by sme prisli iba na chvilku, tak ak vyhovuje termin ostatnym, kvoli nam nemente...

idem kuk petu, ked uz sa flakam a statistika na mna krici 😝

baileysa
19. okt 2009

ano, krasna nevesticka, 🙂 ale muza by som nespoznala 😨 tam je este chlapcensky, aspon na tej fotke mi tak pripada 🙂

zuzana76
autor
19. okt 2009

peta, bola krasna nevesta
ja by som nemala odvahu na nieco take v priamom prenose

zajtra varim kyslu sosovicovu polievku a zemiakove pagace k tomu

moj muz isiel hrat squash 😠 , teraz len skoncil v Hlohovci, takze este taka hodinka domov, som mu povedala,ze veceru nech si donesie 😠

bilushka
19. okt 2009

Konecne ste tu niekto hodili ten link na Petu, ved by som ani nezaspala.
A teraz ked to chapem spravne Peti si vas tam volaju zase aby ste porozpravali, ako sa vam dari?
To je krasne 😵

Tu aftu kludne moze mat aj z Ikey ako pises, ale ked si stale dava prsty do pusinky, tak to sa podla mna neda odsledovat, este ze to tak "stastne" dopadlo, tak uz nemusite brat ATB, ci aky je teraz postup?

Zuzi, no teeeda, tak za toto bude pykat, on si ma svoje akcosky ako squash a s tebou na vylet nechce ist?
A pekne psycho vydieracsky to dnes na neho vecer vybal, to bude mat namiesto vecere!

Bailey, akoze ucis? 😲
A preco sa tu nad tym nikto nepozastavuje, lebo mna to soklo, co vsetko stihas!

Inak ja sa tychto humusov v ustach strasne hrozim, my sme uz mali aj zabu spojenu s aftami a aj tu nestastnu slintavku a mna tiez deprimovalo, ze nechcel nic jest ale hlavne ani nic pit a budil sa zo spanku a plakal od bolesti, to je strasny humus aj pre dospeleho nie to este pre dieta mat taku bolacku v ustach ☹

bilushka
19. okt 2009

Peti, zabudla som vas pochvalit, teba krasne namalovali aj ucesali a muz naozaj taky macko usko este mladucky, nejako mu ten spolocny zivot s tebou pridal vrasok 😀 😀 😀 😀 😀
Ale ty pri nom kvitnes 😉

bilushka
19. okt 2009

Katulik, si mi neposlala link na tie krabice co si chcela, ale aj tak uz nestihame ist do Ikey, spravime to tak, ze mi to posles, ja ti to pojdem buduci tyzden kupit a zoberies si ich potom ked k nam prides, moze byt?

bilushka
19. okt 2009

Zuzi, napis prosim ta recept na zemiakove pagace...
A idem uz fakt zehlit.

zuzana76
autor
19. okt 2009

bilush- zemiakove pagace- uvaris si zemiaky v supke, ked su makke ocistis, rozmagas, pridas polohrubu muku, trochu soli a 1-2 vajcia podla toho kolko si dala zemiakov a muky, aby sa ti urobilo cesto, rozvalkas a vykrojis poharom kolieska , potom ich oprazis na oleji z jednej aj druhej strany, ale to sa ti bude rychlo robit, tak musis byt stale pri tom a vyberat rychlo z panvice aby ti neprihoreli , nepytaj sa ma,ze kolko davam coho, ja tak od oka vzdy 😀 a potom pridavam podla toho co mi chyba, ci muka, ci vajcia do toho cesta

a muz to ma spocitane, juj, keby sme sa nesnazili o babetko, tak aj sex mu zarazim 😀

mishelin
19. okt 2009

bilu pravze ja som sa nad tym tiez pozastavila ze co vsetko baily stiha len som nenapisala nic,som cakal ze kto iny si to vsimne 😅
teda baily tebe vsetka cest ako to ze tak vsetko dokonale stihas a este si aj kludnucka,vyrovnan,ako to robis 🙂

zuz-ze aj sex mu zarazim 😀 no u nas uz nebol pekne 2 mesiace,vsak naco aj 😅 😝 🤐 vraj mam uz hrosie brucho tak ze sa to u znerobi 😅

maji4
19. okt 2009

Ahojte no už mi je lepšie 😉 ale čakám na noc 😝 😔 😔

Lenka hod prosím ťa link kam sa to vlastne ide ved som to nikde nenašla.. 😉

Bai no teda klobúk dole mne by sa ani štvrtina nechcela robiť keby som bola tehu 😝 😔 😔

Peti jej no fakt krásna nevesta si bola 😉 😉 a koho to bol nápad, isť do svadby snov??

Mish ty sa hlavne nerozčuluj a upokoj sa už sa ti to každým dnom kráti 😵 😵

mishelin
19. okt 2009

ozaj presne,peta kraaaaasna nevesta 😵 😵

lenkamt
19. okt 2009

www.hotelroyal.sk 4-6.12.2009

lenkamt
19. okt 2009

ešte nemám žiadnu prihlášku okrem seba 😀 , s ivkou sme sa bavili žeby sme zobrali aj chlapov ak bude chatka 😅 čiže nikolaša a palička akoby povedali dvojičky 😀

mishelin
19. okt 2009

a to kto je palicka 😅

bilushka
19. okt 2009

Zuzi, tie pagace vyzeraju fantasticky, len ja nie som taka macherka aby som varila od oka.
Si dobre nabrusena na muza. 😕

Leni, my ak pojdeme tak asi do hotela ako pisala Mima, nie do tych bungalovov, chlapovi sa nepacilo v zime z bazena behat do chatiek, ale aspon mozete prist k nam kukat na izbu telku 😀

Ivuske dodatocne blahozelam k svrtrocnici a snad sa uz aj ta praca podari casom,
je to strasne v tych mensich mestach 😔

katika1
19. okt 2009

inak baby hned vedla je vlek a velmi jemný kopec, takže kto swa lúbi lyžovať, nech si vezme lyže.. a berieme sanky, alebo boby, jasné?

bilushka
19. okt 2009

Sanky a boby jasna vec 😵

katika1
19. okt 2009

ja by som chatku, ale ešte sa opýtam tej netere, lebo bolo by super, keby nám postrážila krpca večer 🙂

lenkamt
19. okt 2009

Paličko je Ivkin frajer 😀
Lilička je maminin pes 😀

Bilu - a kedy budete vedieť či idete??? 😕
rada by som to do konca oktobra zajednala 😉

lenkamt
19. okt 2009

a to si už dožehlila??? 😕

bilushka
19. okt 2009

Ano, mala som len jednu pracku.
Ja hovorim ze hej, ze ideme a zajtra je na Katikinom chlapovi, nech hovori aj moj chlap, ze ano ideme 😀

lenkamt
19. okt 2009

ok dame si do konca oktobra termín a uzatvárame prihlášky 🤐

lenkamt
19. okt 2009

apropo ja mam pochystané dve pračky na žehlenie 😝

lenkamt
19. okt 2009

a ešte jedna otázka - Majka je v za??? bo v stredu ideme s ivkou na výlet, vyberať tú nešťastnú sedačku 😝

bilushka
19. okt 2009

Uz tu mam chlapa, tak vypinam, lebo nezabudajme, ze nie som ta zavislacka 😀 😀 😀
Mimi je u rodicov do konca tyzdna, ano. Dnes sme spolu volali, ale o stretku sme sa nebavili,
tak neviem, ci idu na 100%.

V piatok si nevybrala ziadnu sedacku u vas?

lenkamt
19. okt 2009

nyje 😝

tú účkovú robia aj v super farbe ibaže nie je na každodenné spanie, no a jedna čo sa mi páči tiež a je na každodenné spanie má zas dosti bledý poťah nevhodný pre dvojičky 😅

maji4
19. okt 2009

Peti a super ,že to bolo niečo načo ste prišli tak rýchlo 😉