Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
19. okt 2009

Letu sa na nás hnevá??????

maji4
19. okt 2009

Lenka ja neviem čo je s letuškou ale zajtra jej zavolám ... 😉

mishelin
19. okt 2009

to hej letu tu daaaavno nebola 😕
ja som si dnes spomenula aj na seki,aj gabi co mala karolinku myslim

mishelin
19. okt 2009

no a tato blba choroba ma nici,bo som ako muska 😅 cakam kym skonci reklaam a padnem ku superstar 😀

peta28
19. okt 2009

Leni to co si preboha vyhrabala, ja som myslela ze jedna hanba staci.
Ja som o tej svadbe vobec nevedela, my sme to natacali ako jedny z prvych takze pre mna to prekvapko bolo, aj ked o mnohych sa to povedat neda, lebo potom sa tam uz hlasili aj pre prachy.
Leni pozerat v strdu nemusis, lebo nas v telke davat nebudu, taraz za maju zacat davat nejake dokrutky po 5 tich rokoch a nas este nenatacali a ani neviem ci ich do tohto bordelu zavolam.

Bili ATB sme nakoniec nebrali, ona nam dala recept ze ich mame vybrat ked bude mat teplotu, moj akcny muz ich vybal a ze preventivne v piatok vecer dame, lebo sa mi zdala nejaka tepla, ale bol to taky hnus ze ani za boha ich nechcela, tak sme sa na to vykaslali lebo teplotu nemala nakoniec ze pockame na vysledky z vyteru a tie boli dnes negativne. Keby som sa dnes nevotrela s malou ked uz mala poradne tak sa trapime este dalsi den. Ten sirupcek jej tak super zabral ,ze spapala celu veceru, trochu z hrusky a ese sa dotlacila piskotkami ktore som nasypala len tak do misky ze ked bude mat chut.

meganik
19. okt 2009

caute tak ja len rychlo infoska do placu, kt. asi nikoho neprekvapi, kedze biluska aj s katikou sa zhodli na tom, ze na stretko pojde silna 4-ka...takze s nami bohuzial neratajte, mm ma planovanu sluzobku na ten termin (oznamil mi to az dnes) a ja ako spravne lepidlo bez neho s malou nepojdem, ani neviem ako by som sa tam dopracovala a aby toho nebolo malo, tak este mi zostala v lufte jedna ustna skuska a zatial to vyzera na 5.12., posledny termin, lebo skorsie jednoducho nestiham ☹
je mi to luto, rada by som vas vsetky spoznala, videla nazivo...ale jednoducho sa neda...no a potom uz je to moc pritiahnute za vlasy, teda aspon v nasom pripade, lebo vianoce a tak...jednoducho neda sa vyskakovat 🙄

no nic idem kupat Natalku, pekny vecer

maji4
19. okt 2009

Peti ja som to s mužom vždy pozerávala a strašne ma to bavilo 🙂

Peti a niekedy sa fakt k tým lekárom musíš doslova vtrieť 😖 😖

lenkamt
19. okt 2009

Peti - aká hanba??? veď ste tam krásni, a ja si myslím že tam budete v nejakom spomienkovom "klipe"

Meg - ☹ škoda

katika1
19. okt 2009

inak meg vdaka - ešte aj mne bude teraz lepiť, aby mi nedali na ten termín nejakú skúšku
mám vtedy prednášku, z toho by sa dalo vykrutiť, ale zo skúšky nie 😔 😝

maji4
19. okt 2009

Ozaj baby chceme si s mužom kúpiť tú filtrovaciu konvice ktorá to máte dajte vedieť či je to blbosť ...lebo u nás idú strašne bez bublinkové minerálky...a dajte vedieť či sa to aj opaltí keď sú tie filtre tak strašne drahé a kolko x sa môže použiť na prefiltrovanie vody??

maji4
19. okt 2009

katka preto som sa pýtala na p danu či ti ju vyberali cez menzes lebo men ju vkladali cez menzes ale som počula ,že sa to kľudne dá aj vybrať mimo ciklu ale že to dosť bolí.....

A čo si sa tak rozhodla ?ved ešte nevidím pri tvojom mene snž 😉

peta28
19. okt 2009

my ju mame Maji, ale uz nefiltrujem, kupujeme jemne perliv pre nam, ja som len filtrovala pre malu namiesto Lucky aj som v tom varila , ten jeden filter vydrzal cca mesiac az 6 tyzdnov

ja co sa tyka terinu musim dohodnut s muzom

katika1
19. okt 2009

maji ani neuvidíš 😀 ako lenka povedala, všetci potom vedia, že ked nie som na koni, čo asi robím 😀 ale ešte sa nesnažíme.. teda ja nie, chlap aj hej 😀 😀 😀 rozhodla som sa tak len preto, aby medzi babatkom a Riškom nebol velký vekový rozdiel, lebo si myslím, že je dobre, ked má dieťa súrodenca.. ale na to babatkové obdobie sa velmi neteším.. 😅 mohlo by sa narodiť ročné 😀
a mirena voooooobec nebolela - to vyberanie myslím.. vkladanie bolelo dosť 😝

maji4
19. okt 2009

Kati tak si ma potešila že vyberanie o 4 roky nebude tolko bolieť 😅

Peti tak to je super ,že až na mesiac a kolko v priemere denne si filtrovala mi totižto s mužom pijeme len neperlivé vody alebo jemne jemne perlivé minerálky a teraz keď ide zima tak to bude fakt už len tá voda...
Ja len že či sa mi to oplatí alebo to je blbosť?

peta28
19. okt 2009

Maji tak filtrovala som asi menej ako ked to chcete na pitie, neviem to odhadhut 2 litre denne? vsak mliecko pila cca 6 x denne plus varenie zeleniny a maska co papala na obedik
pre nas som nefiltrovala a teraz je kanvica odlozenena n neurcito, ale voda bola cistucka z toho

zuzana76
autor
19. okt 2009

ahojte, maly uz zaspal

muz dorazil az o 20.00, lebo vraj po squashi isli este na pivo a este mu volal sef a tak, sak to poznate, same vykrucacky, tak som hned na neho vyrukovala,ze ideme na stretko a ze sa nebude ondit a pekne pojde s nami, kedze si tolko uziva aj bez nas

no a viete co mi on na to? Ziadne,ze jasne milacik , no ja sa to sem aj hanbim napisat - A bude aj gruppensex 😝 , to co mam za zvrhlika domaaaaaaaaaaaa, pomooooooooooooooc 😀 , esteze to myslel zo srandy, lebo inak by som s nim vyrazila dvere

zuzana76
autor
19. okt 2009

veru, letu tu nebola dlho

aj seki , gabi, lubii, a ostatne kocky si spominam, ani adulak uz nechodi, ale iste ma toho teraz vela s 2 detmi

retaux
19. okt 2009

Ahojte!
Tak netradične som tu aj večer.

Peťa: fešanda si bola na svadbe 😉

K Baily napíšem len toľko, že popri tých všetkých povinnostiach zanedbáva koňa 😀 Na to všetko, čo ona stíha by mne nestačili ani 2 životy 😅

Zuzi: to tvoj muž po tom pive koľko odvahy nabral 😕 Najskôr, že nejde, lebo tam nikoho nepozná a zrazu by s neznámymi ľudmi grupáč chcel 😀 😀 😀 ts-ts-ts...

zuzana76
autor
19. okt 2009

teda ret, ze 11 tt 😵

tak ani pivo nemal, jedine ak nealko, lebo sak soferuje

retaux
19. okt 2009

Tak potom neviem... 😀

Dobrú noc.

zuzana76
autor
19. okt 2009

no a to co baily by som nestihala ani ja a jedna otazka, baily a kto byva s tvojou malou, ked ucis napriklad? lebo aj ja by som doucovala doma, ale ako, ked henten je de vecera v robote a maleho by som nemala kam upratat

zuzana76
autor
19. okt 2009

dobruuuuu

katika1
19. okt 2009

zuzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a zrazu kolko tehotenstiev by tu bolo 😀 😀 😀

zuzana76
autor
19. okt 2009

katikaaaaaa 😀 a potom by sme vsetky na geneticke testy isli, aby se zistili kto je otcom 😀

pozerala som keby bolo keby, ten Kolenik je fesak, len vzdy takeho typka musi hrat

zuzana76
autor
19. okt 2009

testy DNA som chcela napisat, nie geneticke testy 😅

lenkamt
20. okt 2009

ahojte 🙂

Zuzi - odkáž mu že jasné 😀

Lenka za mnou pred chvíľou prišla že má na pršteku znamienko /mala tam nejakú špinku/ no a teraz už 5minút mrnčí že tam to znamienko nie je 😅

katika1
20. okt 2009

Čaute, práve som sa zobudila a cítim sa ako vyplutá 🙄 bolí ma celý chrbát 😝

leni 😀 cmuk Lenke nevestičke.. aj Lucke samoška 🙂

retaux
20. okt 2009

Dobré ráno!
Leni: tak jej tam nejaké nakresli 😀

retaux
20. okt 2009

Súrne potrebujem poradiť: čo s tým, keď som asi stratila Luckin rodný list 😕 ☹ 🤐 Už som prehľadala celý byt (a ešte aj idem), ale nikde ho neviem nájsť. Mám len kópie.

katika1
20. okt 2009

ret chod na matriku a za euro ti vystavia nový sa mi vidí 😉