Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
20. okt 2009

odovzdané Kati 😀

Ret - musíš ísť na matriku asi pre nový 😉

otvorila som tému stretka, tam budeme riešiť grupáky a podobne 😀

retaux
20. okt 2009

A to mi len tak v pohode vystavia? Som sa bála, že budú robiť z toho nejaké problémy 😅

lenkamt
20. okt 2009

asi za nejaký kolok a budeš potrebovať asi všetko to čo pri prvom vybavovaní 😉

katika1
20. okt 2009

mne sa vidí, že v pohode

retaux
20. okt 2009

Ďakujem. MM ma skoro prizabil včera večer, že vraj mám bordel v papieroch. To by som chcela vidieť jeho systém. To by sme mali papiere všade 😠 A pritom, ja nikdy RL nepotrebujem, to len on stále do roboty a hentam, tam...

zuzana76
autor
20. okt 2009

ahojte

leni 😀 😀

katika1
20. okt 2009

a teším sa dnes na Bilushkovcov 😵 aj ked mám bordel 😅

lenkamt
20. okt 2009

nalej rýchlo domestos do wecka 😀

idem žehliť 😝

mishelin
20. okt 2009

caute,ja sa akurat chystam do BR za primarom co mudre mi povie on som zvedava 😔 a tto pocasie zase dazdive 😝 😝

katika1
20. okt 2009

veru idem naliať 😀
mish držím palce!!!

mishelin
20. okt 2009

kati dik 😔

maji4
20. okt 2009

Ahojte noc bola v pohode ale teraz au au 😔 😔
No nič zajtra je tam moja lekárka poobede tak keď príde muž z roboty tak tam skočím...

Mish tak ako si dopadla??čo ti povedal??

Leni naša tak chodí keď je vyzlečená a celá hrdá že má n pršteku na nohe znamienko 😵 😵

retaux
20. okt 2009

Ahojte!
Dnes je tu nejako pusto.

Maji: choď pre istotu k dr. 😉

Mish: daj vedieť, čo ti povedal dr. Hádam už konečne dostanú rozum a na niečom sa dohodnú.

A ja som nakoniec našla ten rodný list 🙂

mishelin
20. okt 2009

baby poviem vam vecer lebo mi jetotoalne zle,ale vlastne furt nic konkretne 😔 zajtra idem na tie predoperacne vysetrenie..a mam prist za primarom zajtra lebo ze dens nema na mna cas 🙄 a cakal som ho vyse hodiny kvoli 2 minutam 😝

peta28
20. okt 2009

jaj konecne zaspala , idem si uvarit kavicku , som zvedava ako vstaneme zajtra do jasliciek..
hladam akurat jeden parfum pre muza na Vianoce (nasiel niekde vzorku a hrozne sa mu pacila ta vona) s nenormalne rozdiely v cene, od 17 eur za to iste az po 34 eur. Vsak to by som mala aj dva.

peta28
20. okt 2009

MIsh uz to vydrz, uz len 2 tyzdne a maly/mala je vonku 😉 potom ti zacne iny kolotoc
Baby pozerala som tie Latky a ak my mame prist na jednu noc nam je to teda dost daleko, to neviem ci mi muz zozerie

mmem_
20. okt 2009

ahojte

mish:to by ma porazilo,takto ta nechat cakat s bruskom 😠 asi by som bola dost vytocena,tak sa zajtra drz

bayi: zlata, no muzik ma vcera dost vytocil tak ho chvalit nebudem 😀 a brucho mam fakt velke ale uz len 22 dni tak to nejako vydrzim,
dnes som bola v poradni na CTG a vraj to na porod este nevyzera tak dufam ze nebudem prenasat 😝

super ze si si kupila saty,urco uz nepriberies dovtedy, u mna to je hrozne teraz,zobudim sa o 3 v noci na hlad 😅 no nechapem

ret super ze si nasla rodny ale nemala by si mat problem,ja som tiez svoj niekde zapatrosila a dala si vyhotovit novy a bez problemov,len musis nieco zaplatit,

mmem_
20. okt 2009

zuzi76: 😀 😀 😀 ,ved mu slub nech ma motivaciu 😀

mmem_
20. okt 2009

baby mne sa tak chce spat, a s malym chodit von to je otras, nic ine nerobim len beham za nim, mish ako to zvladas?

letuskah
20. okt 2009

caute
velmi sa ospravedlnujem ze som sa neozvala, bola som u nasich a dnes som sa vratila. oni maju sice internet ale ja mam averziu voci notebookom tak som vas citala ale nepisala som 😝
no ale uz som toho mala plne zuby tak som sa dnes zdekovala domov a aj Kubko sa tam uz nudil, posledne dni zle spal a bol umrncany tak sme isli domov a hned je veselsi 🙂

zuzi super ze ta mikrochirurgia dobre dopadla 🙂
mish boze to ta ani porodit v klude nenechaju... drzim palce nech ti vyjdu ako sa len da v ustrety a ten primar no comment, nechat ta tam cakat a potom ze nema cas 😠 😠

maji a tebe je co? ladviny? to hadam nie 😕

mishelin
20. okt 2009

etu no to hej hlavna vec ze ma 70 rokov ide z nohy na nohu a aj tak ma odfajci..a to na tej chodbe neboli ziadne stolicky na sedenie.no a hned bolo ze porodny sal a ze novorodenecke odelenie,a ze nevstupovat na oddelenie,lenze ja som uz nevladaal stat a prislo mi zle tak som predsa vosla a sadla som si hned ku dveram a bola som ticho ako muska,a vybehla taka mriha a ze vy tu co cakate?a ja ze na primara a uz som nevladaal stat tak som si dovolila sadnut 😔 tak len volaco prehodila popod nos a zmizla kdesi 🙄

zajtra rano idem na tie vysetrenia,dufam ze ma dade nevytoto na aute 😅 kedze ja si musim robit sofera sama,muzik v LM 😖

babya mne je uz uplne jedno kde ma budu rezat len nech to mam za sebou uspesne lebo ja ako som ochorela teraz som uplne vyhodena,nevladzem si ist ani caj urobit a este maly..... 😖

mmem ja snim teda vonku nechodim cosi top by som uz neprezila,on bol teraz aj tak chory a unas v jednom kuse bud prsi alebo snezi,a on ked cche ist von ho vypustim na dvor a tam sa pohra chvilu akoze o nei nato ze prechadzky na kociku alebo tak..no a vela x snim tvrdne svokra na dvore 😉

mishelin
20. okt 2009

a dnes som prisla teda naobed domov potesila som sa kus z malym,prisla som nato ze ja som na neho naviazan viac nez on 😅 😀 cize sa mu necudujem ze vsetko len maminka 😅 vsak som bola chvilu v nemocnici a uz som mu voala domov a svokra ze volas ako na zavolaniebo aj maly ze zacal vravet ze mi ide volat 😅 telepatia 😅
no a o 14.00 som ho ulozila,ja som si lhala ku nemu,nemohla som zaspat bolo mi zle,na zvracanie,bolest hlavy,bolest podbrusku upachate obe dierky nosne.. 😝 tak som sa len prehadzovala navela navela som zadriemala jasne ze maly sa uz prebral a ked videl ze sa nedviham ze len stonem chytl ma za ruku pritiahol sa ku mne a spal este,pootm sa to zopakovalo este raz az sme ankoniec obaja vstali o 18.15 😵 zlaty aky ohladuplny,len teraz musime byt hore min.do 23 ale nevadi to je moja vina ze sme dlho spali ale o som mala robit ked som ledvo zliezla z postele 😔 tato choroba je nanic mi strasne pritazila

katika1
20. okt 2009

Ahojte 😵 Mish mne je Ťa tak lúto 😔 drž sa 😔 a vylieč sa!!!

Boli u nás Bilushkovci a musím pochváliť všetkých, lebo sú to úúúplne že fasa ludia a velmi ich lúbim 😵 Matejko je strašne šikovný, bola by škoda neplodiť viac takých detí 😵 😀 😀 a Juraj musí ísť na stretko, lebo moje dieťa ho úúúplne žerie a on je skvelá au pair!!!
😀

bilushka
20. okt 2009

Ahojte,
sa hrate vsetky na nezavislacky, ze je tu dnes tak mrtvo?

Mish, chuda, nech ti to uz nejako dopadne a hlavne teda stastlivo, nech mas aj cisarsky, len aby ste boli v pohode a nech s tebou jednaju ako s clovekom, ma vytaca iba citat, co si vsetko musis preskakat 😖
Skore uzdravenie prajem aj ja 😉

Boli sme u tych Katikovcov ako pise nado mnou dama a fantastice fantasticke, som zase nabita pozitivnou energiou a definitvne som uzavrela, ze na stretko musime ist, lebo som si dnes ani pohar nestihla dopit ako som nas stale hnala domov...
Kati, este na teba veticka, ked si spominala, ze buduci tyzden by si u nas aj spala, tak sme to potom nedorozoberali, ze ved ja ti necham s Riskom spalnu a ja s malym budem v obyvke spat, au pairke dame volno nech ide ku kamosovi, nech z toho zivota tiez nieco ma, nie sa nam len starat stale o tie deti 😀

Peti, no co sa dnes nasi chlapi rozpravali, tak tiez sa im nepozdavala vzdialenost, tak ja by som teda este skromne navrhla, ci by sme nenasli nieco blizsie 😔 😔

katika1
20. okt 2009

Bilu ja vás nechcem otravovať, ved by ste sa nevyspali v obyvke a chlap by šiel do práce od kamoša? 😅
možme nájsť, ja som za, len kde 😨

bilushka
20. okt 2009

Kati, ved v obyvke je normalne roztahovaci gauc, ved nic by si z toho vyletu nemala, keby si sa rovno z divadielka ponahlala domov na vlak 😉

Idem pokukat nejake to ubytko...

letuskah
20. okt 2009

prave som si vymazala dlhocizny prispevok 😠 😠 😠 😠 😠 tak v skratke...

mish davaj si na cestach pozor aby si to uz dokotulala do uspesneho zaciatku, teda tych lekarov by mali zavesit rad radom do prievanu nech sa trochu poludstia 😠 a liec sa nech ti je aspon o trochu lahsie 😉

moj chlap je tiez mumak pokial ide o stretko, ja som mala co robit aby som ho vtedy do Radavy dostala 😠 nechapem....

a maji k tej konvici, ono vela zavisi od vody aku mate, ak je dobra nema vyznam ju kupovat ale ak nie tak urcite odporucam, my menime filter po 2 mesiacoch ale to uz je ten rozdiel ozaj citit a pijeme ju my aj Kubko. ja som vzdy pila len vody z vodovodu ale tato ma daku prichut alebo co a tato filtrovana nema chybu. ak to chcete na pitie urcite sa oplati. zas tie filtre nieco stoja ale ked si zrata kolko by si dala za mineralky tak to neni tak drahe.

u nasich som sa namotala na ordinaciu, tu som to nepozerala, ale taka som prisla ohucana, oni su polohluchi a tak im reve aj telka aj radio a jasne ze musia kukat vsetky telenovely, serialy a kriminalky tak uz mi to aj dost liezlo na nervy 😝

letuskah
20. okt 2009

bilu toto nezavislacenie robim cez vikendy, tiez sa tvarim ze som uplne ok 😀 a potom v pondelok doobeda ked sa chlap zdekuje do prace tak zapinam PC 😀 😀

letuskah
20. okt 2009

a kam sa to vlastne planuje ist? ja budem s najvacsou pravdepodobnostou sama lebo chlap bude lietat na tyzdnovky do nemecka, teda vikendy by mal byt doma ale to tak ze v piatok o 23,00 dorazi a pondelok o 5 ide prec tak to ked tak by som prisla sama ale to zavisi od vzdialenosti a pocasia, pripadne by som mohla zviest dalsiu mumakovu manzelku 😀

lenkamt
21. okt 2009

ahojte 🙂

Let - vitaj 😵

Mish- ☹ a to nemôže byť chlap doma aspoň tieto posledné týždne???

Bilu - zháňaj kľudne ubytko , ale zas aby sme to nemali my 3hodiny 🙄 lebo už to vidím že sa zase nikam nejde 😠
lebo bližšie už máš len tren.teplice a piešťany a to je dosť drahé, tak ja fakt neviem 😔 😔 😔