Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
21. okt 2009

mne sa tiež zdá že toto platí stále 😕
tak ja už mám vybraté, keby čosi tak mi volajte 😀 lebo na príjme budem asi až zajtra /streda - príde chlap, treba vymámiť prachy na stretko 😀 😀 😀 /

držte palce s tou sedačkou, paaaaaaaaaaaaa

letuskah
21. okt 2009

leni dobre vyber 🙂

nika07
21. okt 2009

Ahojte kočky,

na stretko sa hlásim aj ja, dúfam, že si to chlap nerozmyslí 😀 ,

ja by som poprosila apartmán, keby chcelo ísť s nami aj naše staršie dieťa, ale ked tam je biliard a bazén, tak asi pôjde, alebo, že by bola prednejšia frajerka 😖 😀

moje dieťa už spí, tak padám žehliť, ale som na dráte, tak budem čakať na správy ohľadne ubytka 😵

katika1
21. okt 2009

nikuš supeeer 😉

meganik
21. okt 2009

ahojte krasny penzion ste si vybrali, v dobrom zavidim 😵

my uz konecne po hodine zaspavania spime a ja by som sa mala ist ucit, ale hrozne sa mi nechce 😝

vcera som zase behala po obchodoch a nic poriadne som nekupila, ale vsade uz bolo aj cezobed kopec ludi, no des

slavi foto co, nieco ste vybavili 😕

peti pekna nevesta si bola, ak zmenis nazor a pojdes do toho, tak daj vediet- budeme pozerat 🙂

no a konecne sa trocha oteplilo, tak sme sa dneska pekne s Natalkou poprechadzali, konecne zaciname chodit na peso, bez kocika, akurat ze mame milion zastavok, lebo stale ju nieco zaujme, takze bezna cesta do obchodu nam trva aj cez hodinu - no a potom este hodinu naspat

a dnes mi prisli na ucet nejake prasule a ja vobec netusim skade by mohli byt, kedze materska prisla uz davno...nic to, minieme to raz dva s Natalkou 😅

mmem_
21. okt 2009

ahojte

mish: tak sa drz dnes a podaj spravu, no to je dobre ked mate dvor, ja sa musim trepat s nim po meste a do parku, kedze mame uplne mini balkon,kde sa nevojdem ani ja

katika: teba som sa chcela spytat na ten podnik kde ste mali svadbu, kde to je? vyzera to pekne, erik bude mat okruhle narodky, tak mozno by sa dalo ist si tam sadnut, ale skor az na jar bo ja uz teraz nikam nejdem, len aby som mala v zalohe nejaky tip

baby a ten penzion u mlynarky, ja neviem ci to nie je velmi pri ceste, a neviem ci tade nepremavaju kamiony a tusim nie je ani priamo v dudinciach ale skor tak na vypadovke. Radsej si to preverte aby vam tam nepiskali potom gumy pod oknami. Je mozne ze to nie je ten co myslim, ale radsej na to mrknite aby ste potom nenadavali.
a mozno to nebude vobec vadit, ja len tak pre info 😔 😅

peta28
21. okt 2009

Ani mne neodpisali, inac fasa sluzby na Slovensku, to z Guanzhouco je 9 hodinovy casovy posun dopredu mi odpisu v priebehu pol hodiny.. sa ani nedivim ze tento nas cestovny ruch smeruje tam kam smeruje..

idem tam zavolat

Leni tak uz nechces plnu penziu?

katika1
21. okt 2009

mmem je to vo dvoroch nad žitavou 😉
peťa cinkni 😉

peta28
21. okt 2009

***************************************************************************************

dobre dievcata, volala som , maju volne, daju nam 7 % dolu ako cestovke
takze teraz mi napiste prosim do IP, kto ide, aku izbu chcete, ci polpenziu, plnu penziu, pripadne ktory z tych balickov si objednavate nech to mozem cele objednat

dakujem

***************************************************************************************

peta28
21. okt 2009

pekne som vam to zvyraznila aby ste si to vsimli

katika1
21. okt 2009

peťa ty si poklad 😀

peta28
21. okt 2009

jasne Kati... staci len vykopat 😀 😀 musime s nimi uzatvorit zmluvu, ale mozno sa nam to niekedy zide..

nika07
21. okt 2009

Peta super, šikovnica si 😉

ja ti podam info až večer, ked budem mať osadenstvo doma

peta28
21. okt 2009

oki, tak potom to dam dokopy
baby ale zavazne, nie ze ja tu zaplatim fakturu a potom mi tu ostanu visiet izby

peta28
21. okt 2009

prave mi pisu z quelle ze odosielaju tu zimnu kombinezu pre Timku, sice tu co sa mi najmenej pacila, ale nevedai aspon nieco bude a nemusim chodit po obchodoch

dala by som vam link, ale bojim sa ze to tu rozhadze

zuzana76
autor
21. okt 2009

boli sme vonku

ja sa dohadujem s muzom, ze co chceme, potom ti dam peta vediet do IP

zuzana76
autor
21. okt 2009

aj mne sa zatial pozdava wellness vikend, som zvedava co chlap na to

nika07
21. okt 2009

peta pošli, už dávno tu nebolo vzrúšo 😀

zuzana76
autor
21. okt 2009

inak slavka, ten wellness vikend, to je cena na osobu
teda to by stalo 96 eur x2 osoby, nie?

zuzana76
autor
21. okt 2009

a to teda vychadza tolko co Vikend rodina a ten sa potom viac oplati, tam su masaze pre 2 rodicov plus darcek pre deti tam je

nika07
21. okt 2009

zuzi a&j mne sa páči te vikend rodina

peta28
21. okt 2009

poslem ale az na druhej strane, lebo tu je dolezity odkaz o stretku a potom si to neprecitate

nika07
21. okt 2009

tak dieťa sa mi zobudilo, tak večer 😉

slavenas
21. okt 2009

aha tak som si to zle pozrela, ved sa mi to hneď nezdalo 😅 😅

ale nám budu vo víken rodina - tri postele alebo 2 kupelne zbytočné , kedže malá spí iba v postielke , takže berieme prenosnú .

podebatujem z mužom a asi si potom vezmeme dvojpostelovú izbu s pol alebo plnou penziou
a ostatné čo budeme chcieť si dokúpime na mieste

slavenas
21. okt 2009

vstup do bazéna je pre ubytovaných hostí zadara 😉

zuzana76
autor
21. okt 2009

slavka, aj ja tak rozmyslam, ze dvojpostelovu izbu s pol alebo plnou penziou , ale musim cakat, kym si to nastuduje muz

katika1
21. okt 2009

ja som vybrala dvojpostelovú a plnú penziu 🙂 a do bazena je aj tak zadara 🙂 sauny ja nemožem a masaž si kúpime ak budeme chcieť, ale na každom stretku sme ledva stíhali volačo nie ešte masažovať a saunovať 😀

zuzana76
autor
21. okt 2009

kati, mne nejde otvorit ten cennik, nemam asi adobe nainstalovany ci jaku blbost to tu furt odo mna pyta

napis mi co stoji 2postelova a plna penzia prosim ta

peta28
21. okt 2009

akurat hovorili v radiu ze Quelle skrachovalo.. ze zatvaraju po 89 rokoch, ze internetovy obchod ich prevalcoval.. snad poslu tu kombinezu do kelu

slavenas
21. okt 2009

kati presne tak som aj ja uvažovala že uvidíme na mieste čo budeme stíhať a čo nás osloví