• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Zuzi: a ty nevieš, že to napísal Ján Smrek :fearful: Ja som myslela, že to je známe. Veď to sú všetky tie básničky o Adamovi, čo v škole nesedel... a podobné :wink:
22. okt 2009 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi to bol Smrek :wink:
22. okt 2009 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ret :grinning: :grinning: :grinning:
Bľačia ovce zarána, bača pečie barana, babke tečú slinky na kus baraninky :grinning: :grinning: :grinning:
ja si toho dosť pamatám od neho
22. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katika :grinning: aj ja :grinning:
22. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéj aká ostalgia za detstvom :grinning:
ja mám dakde u mamy túto knihu
22. okt 2009 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som knihu nemala, ale pamätám si ich dosť.
22. okt 2009 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riška som učila tú na č ešte dávno a to bola sranda ako to vyšušlal :grinning:
22. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no teda, vy ste dobre

teda nevedela, ja si uz nic nepamatam ale u nas je na taketo veci svokra

Adama poznam, a mozno aj niektore ine, ale teda nevedela som autora
22. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som chcela ísť s Luckou dnes k svokrovcom a nejako sa neviem odtrhnúť od PC :grinning:
22. okt 2009 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak poznam dost vela tych basniciek
22. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile:

ZUZI :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: no toto ako sa ti to podarilo ,že vie Paťko tooooooooooooooolko písmeniek???Noooo fakt je ŠIKOVNÝ!!!!!!!! :confused: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Som ten videoklip ukazovala mužovi a samozrejme ,že už to na Lili skúšal :sweat_smile: :sweat_smile:
22. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ja som dnes to odplienkovanie vzdala na plnej čiare nie a nie ona sa síce vypýta ale už ked má cvrknuté a aj tak ju musím prezliekať ale to sme doteraz nemali to ako teraz bola chorá tak odvtedy :pensive: :pensive: tak som to vzdala a skúsim zasa neskôr lebo fakt nemám na to nervy a aj sa bojím ,že mi prechladne ved to neni sranda mať stále mokré v nohavičkách :pensive: :pensive: :pensive:
22. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ret Lucinka je krásne dievčatko a vôbec nevyzerá na chlapčeka :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leni tak zajtra Veronike držíme palce nech ju to moc nebolká :confounded: :confounded:

Ret super ,že už nemá také problémy s tým jačmennom klop, klop, klop....a to je už tomu ROK čo ju operovali :astonished: :astonished: :astonished:
22. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi tak po pozreti tvojho videa asi na stretko nepojdem :astonished: :grinning: sikulka je patko no este ze vo vymyslanim a nerobeni dobroty asi alexa nikto neprekona :grinning: :grinning:
ja basnicky nepotrebujem mojmu sa lubia len take kde su cisla :grinning: :grinning:
a uz to vidim ako sa bude s dvojkami byt o handry a ine upratovacie pomocky :grinning:
leni verce drzim paste
maji vy mate este plienky ja som myslela ze alex je posledny
22. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mima hej no dnes som to vzdala ved keď si zakaždým cvrkne tak sa aj bojím aby neochorela na ľadvinky alebo niečo vážnejšie :pensive: :pensive:
22. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak Ti poviem mima, že Riško bude další do bitky o upratovacie a čistiace prostriedky :grinning: :grinning: :grinning:
mojho krpca písmenká nezaujímajú - iba čísla a značky aut :confused: a to ani nemá otca bankára ako alexík :sweat_smile: :grinning:
22. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katika ja dufam ze je po maminke proste na cisla
22. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak my sme na pismenka, cisla, znacky aut a mapy, ked v telke zacuje nejaku krajinu, tak mu musim hned na mape ukazat,ze kde sa nachadza/ minule napriklad Thajsko/ na tej velkej mape, co mame v detskej izbe a mam ju aj v albume odfotenu

my sa bit o cistiace prostriedky nebudeme, my sa celkovo bit nebudeme :grinning: / teda dufam, mozno ma Patko prekvapi na stretku, ved uvidime/

najskor uz velmi dlho, asi polroka poznal psimenka A O N T S a postupne sa pridavali dalsie

ale ked mu ukazem dve pismenka ze PA tak ich precita - P- A ale nevie to spojit do slabiky

No po mne asi nebude, kedze nepoznam ani Smrekove basnicky :grinning:
22. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maji: Ďakujeme :slight_smile:

Lenka: aj ja držím Veronike na zajtra palce. Nech jej to urobia rýchlo a čo možno najbezbolestnejšie (to aké slovo :grinning: )

A Lucka by sa ani o čistiace prostriedky nebila, ani ju nebavia čísla a písmenká, ani značky a autá... Ale zaručene sa stavím, že vie vylúdiť zo seba ten najvyšší piskľavý tón :rolling_eyes: :grinning:

A jedna básnička pre Miminho Alexa (keďže v Smrekových si asi nič preňho nenašla):
Bola babka, mala capka,
capko mal 2 rohy,
3 zvončeky na retiazke,
4 bystré nohy.
5x už bol za potokom,
6x skočil bystrým skokom.
7 kačíc naplašil
8 husí vystršil.
Deviateho barana, Aničku a Ivana.
Sotva bilo 10 hodín,
vyskočila spoza vŕby
nahnevaná babka
a odviedla capka.

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ret, aka super basnicka :grinning:
22. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute
Leni Verci prajeme co najmene bolavy zazitok, drzime palce

Ret Lucka je zlatunka a vobec nevyzera ako chlapcek a ma strasne krasne ocka :dizzy_face: :dizzy_face:

tie basnicky poznam aj ja aj ked som si vsetky nepametala ale sa mi dost vratilo z nejakych starych zasob v zavitoch ale mame aj knizku. len som netusila ze je to smrek :grinning:

Kubko by sa mozno pobil o upratovacie nacinie ale on skor kladivo a srobovak do ruky, najpisklavejsi ton bude urcite nas a ked ide hudba tak sa furt natriasa a toci, no a huba sa mu zastavi len ked spi alebo natiera stetcom stenu (nastastie len vodou)
22. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face: ret aká básničkárka :grinning:
23. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ráno!
Letu: dík :wink:

Katika: snažím sa :grinning:
23. okt 2009 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tu dnes bola prvá wow! tu to žije dnes :grinning:
23. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi akoze pred Patkom klobuk dole, som to pustala aj tu kolegyniem a wau.. len mi tak napada co bude Patko robit v skole???

Ja som malu este abecedu neucila, ona je skor na basnicky a pesnicky, tyhc vie velmi vela, ale kupim tie pismenka aj ja na Vianoce, lebo som to video pustala vcera malej a velmi sa jej ta abeceda pacila
23. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peťuš nápodobne :grinning: riško už za včera sa nabiflil filomenu, kedže som si ju pripomenula :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobre ranko

my sme doteraz spali, lebo o 6.30 som si ibalgin musela dat, brucho ma bolelo, patkovi som zase sunar urobila a spali sme az doteraz

tu prsi, teda teraz moemntalne nie, ale je to na spadnutie

Peti, neviem co bude v skole, ved zatial to su len psimenka, skladat ich a citat este nevie a poznam aj deti co isli do skoly,ze normalne vedeli citat, dnes je uz dost vela takych deti a ak ma dobru ucitelku, tak vie detom v triede rozdelit robotu tak,ze ani deti co su popredu sa nenudia, ale uvazujeme o nejakej alternativnej skole, len v NR zatial nic take nie je, ale ved este mame habadej casu, takze dovtedy hadam bude. To len uvazujeme zatial, inak my sme ho to neucili, ze - pod sem, ideme sa ucit citat. On sa nas sam vypytoval - A toto je co, a toto je co, povyberal knihy z kniznice a nosil mi ich a stale sa vypytoval
23. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale jasné zuzi, jednak je to ešte skoro a jednak to ešte sa musí naučiť písané a malé a velké a podobne.. takže aj v škole bude mať čo robiť :slight_smile:
ale je to šikovník :wink: mne aj doktorka vravela, že Riško je ovela popredu, že nech ho dáme do špecialnej školky, ked pojde, ale 10tis mesačne nezvyš nemám :sweat_smile: takže pojde do obyčajnej dedinskej :grinning:
23. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok