• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Lilianku v poslednej dobe zaujíma toto pri týchto rozprávkach vydrží sedieeť :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.ovce.sk/rozpravky_youtube.phtml
23. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubkovi sa tie ovce moc nepacia :unamused:
mmem no kubko nastastie zatial nevie dvd obsluhovat ale teda mame sa na co tesit ked na to pride :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej zuzi presne tie dakujem,mnam uz sa tesim, aj hadzem zemiaky do vody

a nemate nejake dobre menu na vikend? no a inak sa chystam robit tu tortu malemu na meniny uz teraz kedze na meniny tu nebude tak mi drzte palce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mmem na predchadzajucej strane mas recept

leni, chuda veronika :confounded: , ja by som zinfarktovala, kebyze tam idem taka psychicky zmierena a preobjednaju ma
23. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu: no ja musim vypinat ten najvacsi gombik inak by tam sedel cely den a otvaral zatvaral dvd-ko

idem si lahnut,dufam ze nepripalim varene zemiaky :sweat_smile:
23. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani našu zo začiatku moc nebavili ale sme pri tej úvodnej a poslednej pesničke tancovali takt tento žáner hudby sa jej velmi páči podobne ako kapura :sweat_smile: :sweat_smile: Tak vždy len vyčkáva kedy bude koniec :grinning:
23. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nejako mi blbne kon :angry: :angry:
23. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem volá sa žitava, ano je to tam nakraji.. ak budeš chcieť rezerváciu, cinkni mi, ja im zavolám :wink:
zuzi ja by som ťa chcela za ženu :dizzy_face: za tie tvoje vyváračky :dizzy_face:
a bolí ma brucho ako keby som mala dostať mrchu :astonished: mala som pred týždnom, tak snád nie :astonished: :zipper_mouth:
23. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne blbne kono :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kati nemas to kvoli tej mirene?

inak mama mi vravela ze ona bola v totalne narkoze v nemocke ked jej vyberali DANU :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu ja neviem - mala som dva dni po vybratí a teraz také divné bolesti zas
:confused:
fíha.. no mne ju vybral pinzetou a necítila som nič :slight_smile:
bratrancovej žene našli v maternici niečo - išla na operáciu, že má nádor a vybrali a zistili, že to je niekolko rokov zabudnutá dana obalená hnisom :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim spravim aj ja tie placky ale ako prilohu k masu zajtra, plus brokolicovu polievku a bude hotovo
a este vytiahneme svadobnu tortu zx mrazaku a mame napecene :grinning:
23. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz mesiac brala hak na skusku a po 14 dni sa mi pustila slaba mrcha a v utorok som dobrala poslednu tabletku a slaba mrcha presla do normalnej, takze hak nechcem vidiet na kilometre, krvacat v kuse teda nie je mojim tajnym snom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to s tou bratrancovou zenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ona zabudla ze ju ma?
23. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej zabudla :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechápem :pensive:
idem ja do sprchy .. skapem ako ma bolí brucho
pri mirene som necítila nič :pensive: chýba mi moja mirenka :pensive: :grinning: rišo navrhol, nech tak nazveme dceru :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati - a nemáš teraz bolestivú ovulku??? ak hej tak šupky hupky :grinning:
23. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s tou verčou to bolo tak že ja som včera nechala papiere mojej krstnej ktorá robí v nemocke, že nech mi to vybaví no a ona mi volala že máme prísť dnes, tak som to pochopila že je to idú hneď robiť :sweat_smile: blondína :sweat_smile:
chúďatko kúpim jej niečo ako bolestné :zipper_mouth:
23. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Mne Lucka pripadá ako Petina Timka, tiež len samé básničky a pesničky, vie ich strašne veľa. Ale abeceda ani nič podobné ju nejako ešte nezaujíma.
Čo sa týka DVD - u nás sme akurát minulý týždeň museli rozoberať, lebo Lucka napchala pomedzi dvierka a "škáru" dovnútra 4 DVD-čka a tie potom hrkali v tej krabici a DVD nešlo. Ale MM to rozobral a vybral ich, tak už ide. Niekedy sa aj čudujem, ako jej môžu takéto blbiny napadnúť.
23. okt 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :grinning: ,

dieťa mi konečne zaspalo :angry: , tak *Vas idem pozrieť

Leni tak to je sila s lekármi, držím palce Verče, je už veľká holka :wink:

Kati zavolaj lekárovi či je normálne mať také bolesti po vybratí, radšej si to over aby si nemala nejaký zápal :frowning2:

prosím, prosím hodte mi nejaké rady na nedeľu na obed, možno studené možno teplé jedlo, neviem čo mám variť, synator má narodky a my s mužom výročie svadby :grinning:

dnes som stretla kočku čo bola so mnou v pôrodnici, celkom som sa potešila

zuzi máš doma normálne geniusa, naša ani písmenká ani básnička ale zato keda sa vyťahuje foťák tam je prvá a už sa šteluje na fotenie ako celebrita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

nika , no presne , celý čas rozmýšľam na tom čo moja malá ovláda a ty si to našla, tiež keď sa vytiahne foťák tak je prvá s úsmevom :grinning: :grinning: :grinning:

leni , hmm tak Verča to musí prežiť ešte raz chudatenko , len jej kúp niečo pekné :wink:
23. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboha :confused: však aj my máme výročie svadby :fearful: a ja som si na zajtra naplánovala žúrku s babami z koňa :sweat_smile: :grinning:

ja idem kúpiť kura, prsia a stehná vypražím z ostatka polievku :grinning: ale teda keď máme to výročie tak asi skočím do číny pre obed, nech ma môj muž miluje :grinning:
23. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11 rokov :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
23. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niak aj vy oslavujete vyrocie :grinning: ze gratulujem :dizzy_face:
Kubko ked ho chcem fotit tak sa odvrati alebo lahne tvarou k zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika gratulujem :wink:

leni :grinning: tiež gratulujem
23. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: tak aj vam gratulka, to riadne oslavis na zurke :grinning:
23. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika tak gratulálok :grinning:

myslíš, že mám zavolať dr :astonished:
23. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepší bol moj tato, tiež oslavujú výročie 09.11. a spýtal sa maminy že aké - prekvapenie - by chcela :grinning: , no chlap.
23. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, takže aj ja všetkým žienkam čo spravili chlapov nešťastnými gratulujem :grinning: :grinning: :grinning: , Lenka a vy kedy máte
23. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika, Lenka: Gratulujem k výročiu.

A minule na mňa Lucka namierila mobil a hovorí: "maminka usmej sa, urobím ti momentku" :astonished: To odkiaľ takéto slová berie?
23. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ret :grinning: zlatá
23. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati zato nič nedáš, možno ti povie že je to normále, alebo ti povie aby si prišla ,
ja by som zavolala
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok