Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
23. okt 2009

Lilianku v poslednej dobe zaujíma toto pri týchto rozprávkach vydrží sedieeť 😵 😵 http://www.ovce.sk/rozpravky_youtube.phtml

letuskah
23. okt 2009

kubkovi sa tie ovce moc nepacia 😒
mmem no kubko nastastie zatial nevie dvd obsluhovat ale teda mame sa na co tesit ked na to pride 😝

mmem_
23. okt 2009

hej zuzi presne tie dakujem,mnam uz sa tesim, aj hadzem zemiaky do vody

a nemate nejake dobre menu na vikend? no a inak sa chystam robit tu tortu malemu na meniny uz teraz kedze na meniny tu nebude tak mi drzte palce 😝 😀

zuzana76
autor
23. okt 2009

mmem na predchadzajucej strane mas recept

leni, chuda veronika 😖 , ja by som zinfarktovala, kebyze tam idem taka psychicky zmierena a preobjednaju ma

mmem_
23. okt 2009

letu: no ja musim vypinat ten najvacsi gombik inak by tam sedel cely den a otvaral zatvaral dvd-ko

idem si lahnut,dufam ze nepripalim varene zemiaky 😅

maji4
23. okt 2009

Ani našu zo začiatku moc nebavili ale sme pri tej úvodnej a poslednej pesničke tancovali takt tento žáner hudby sa jej velmi páči podobne ako kapura 😅 😅 Tak vždy len vyčkáva kedy bude koniec 😀

maji4
23. okt 2009

A nejako mi blbne kon 😠 😠

katika1
23. okt 2009

mmem volá sa žitava, ano je to tam nakraji.. ak budeš chcieť rezerváciu, cinkni mi, ja im zavolám 😉
zuzi ja by som ťa chcela za ženu 😵 za tie tvoje vyváračky 😵
a bolí ma brucho ako keby som mala dostať mrchu 😲 mala som pred týždnom, tak snád nie 😲 🤐

letuskah
23. okt 2009

aj mne blbne kono 😝

kati nemas to kvoli tej mirene?

inak mama mi vravela ze ona bola v totalne narkoze v nemocke ked jej vyberali DANU 😝 😝 😝

katika1
23. okt 2009

letu ja neviem - mala som dva dni po vybratí a teraz také divné bolesti zas
😕
fíha.. no mne ju vybral pinzetou a necítila som nič 🙂
bratrancovej žene našli v maternici niečo - išla na operáciu, že má nádor a vybrali a zistili, že to je niekolko rokov zabudnutá dana obalená hnisom 🙄 😝

letuskah
23. okt 2009

tusim spravim aj ja tie placky ale ako prilohu k masu zajtra, plus brokolicovu polievku a bude hotovo
a este vytiahneme svadobnu tortu zx mrazaku a mame napecene 😀

letuskah
23. okt 2009

ja som teraz mesiac brala hak na skusku a po 14 dni sa mi pustila slaba mrcha a v utorok som dobrala poslednu tabletku a slaba mrcha presla do normalnej, takze hak nechcem vidiet na kilometre, krvacat v kuse teda nie je mojim tajnym snom 😝
to s tou bratrancovou zenou 😝 😝 😝 to ona zabudla ze ju ma?

katika1
23. okt 2009

hej zabudla 🙄 😝 nechápem 😔
idem ja do sprchy .. skapem ako ma bolí brucho
pri mirene som necítila nič 😔 chýba mi moja mirenka 😔 😀 rišo navrhol, nech tak nazveme dceru 😀 😀 😀

lenkamt
23. okt 2009

Kati - a nemáš teraz bolestivú ovulku??? ak hej tak šupky hupky 😀

lenkamt
23. okt 2009

a s tou verčou to bolo tak že ja som včera nechala papiere mojej krstnej ktorá robí v nemocke, že nech mi to vybaví no a ona mi volala že máme prísť dnes, tak som to pochopila že je to idú hneď robiť 😅 blondína 😅
chúďatko kúpim jej niečo ako bolestné 🤐

retaux
23. okt 2009

Ahojte!
Mne Lucka pripadá ako Petina Timka, tiež len samé básničky a pesničky, vie ich strašne veľa. Ale abeceda ani nič podobné ju nejako ešte nezaujíma.
Čo sa týka DVD - u nás sme akurát minulý týždeň museli rozoberať, lebo Lucka napchala pomedzi dvierka a "škáru" dovnútra 4 DVD-čka a tie potom hrkali v tej krabici a DVD nešlo. Ale MM to rozobral a vybral ich, tak už ide. Niekedy sa aj čudujem, ako jej môžu takéto blbiny napadnúť.

nika07
23. okt 2009

Ahojte kočky 😀 ,

dieťa mi konečne zaspalo 😠 , tak *Vas idem pozrieť

Leni tak to je sila s lekármi, držím palce Verče, je už veľká holka 😉

Kati zavolaj lekárovi či je normálne mať také bolesti po vybratí, radšej si to over aby si nemala nejaký zápal ☹

prosím, prosím hodte mi nejaké rady na nedeľu na obed, možno studené možno teplé jedlo, neviem čo mám variť, synator má narodky a my s mužom výročie svadby 😀

dnes som stretla kočku čo bola so mnou v pôrodnici, celkom som sa potešila

zuzi máš doma normálne geniusa, naša ani písmenká ani básnička ale zato keda sa vyťahuje foťák tam je prvá a už sa šteluje na fotenie ako celebrita 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slavenas
23. okt 2009

ahojte

nika , no presne , celý čas rozmýšľam na tom čo moja malá ovláda a ty si to našla, tiež keď sa vytiahne foťák tak je prvá s úsmevom 😀 😀 😀

leni , hmm tak Verča to musí prežiť ešte raz chudatenko , len jej kúp niečo pekné 😉

lenkamt
23. okt 2009

preboha 😕 však aj my máme výročie svadby 😨 a ja som si na zajtra naplánovala žúrku s babami z koňa 😅 😀

ja idem kúpiť kura, prsia a stehná vypražím z ostatka polievku 😀 ale teda keď máme to výročie tak asi skočím do číny pre obed, nech ma môj muž miluje 😀

lenkamt
23. okt 2009

11 rokov 😕 😨 😨 😨 😨

letuskah
23. okt 2009

niak aj vy oslavujete vyrocie 😀 ze gratulujem 😵
Kubko ked ho chcem fotit tak sa odvrati alebo lahne tvarou k zemi 😝

slavenas
23. okt 2009

nika gratulujem 😉

leni 😀 tiež gratulujem

letuskah
23. okt 2009

leni 😀 tak aj vam gratulka, to riadne oslavis na zurke 😀

katika1
23. okt 2009

nika tak gratulálok 😀

myslíš, že mám zavolať dr 😲

slavenas
23. okt 2009

najlepší bol moj tato, tiež oslavujú výročie 09.11. a spýtal sa maminy že aké - prekvapenie - by chcela 😀 , no chlap.

nika07
23. okt 2009

ďakujem, takže aj ja všetkým žienkam čo spravili chlapov nešťastnými gratulujem 😀 😀 😀 , Lenka a vy kedy máte

retaux
23. okt 2009

Nika, Lenka: Gratulujem k výročiu.

A minule na mňa Lucka namierila mobil a hovorí: "maminka usmej sa, urobím ti momentku" 😲 To odkiaľ takéto slová berie?

slavenas
23. okt 2009

ret 😀 zlatá

lenkamt
23. okt 2009

my zajtra 😉

a na vianoce som si už vybrala toto:
http://www.tefal.sk/All+Products/Cooking+applia...

nika07
23. okt 2009

kati zato nič nedáš, možno ti povie že je to normále, alebo ti povie aby si prišla ,
ja by som zavolala