• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
kati dobre ked to bude aktualne tak sa ozvem :wink:

baby tak sa to dobre cita o tom stretku, no skoda ze budem mat ine povinnosti :grinning: , nie je to ani daleko od nasich tak by som aj prisla pozriet na vas konecne aj na zivo :grinning:, som zvedava kedy pojdem na to :sweat_smile: , ja len dufam ze nebudem prenasat lebo budem mat 100 kg, no teraz mam uz 85 aj sa to sem hanbim napisat :rolling_eyes: :sweat_smile:
ale uz sa tesim strasne na babo,tak to dufam vsetko dobre dopadne :slight_smile:
23. okt 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati vyzera to tam super

baby a ako sa robi to maso na stave ja take neviem :cry: , ale mam strasnu chut na husacinu :grinning:
23. okt 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem nehanbi, ja som mala 82 ked som šla rodiť :wink:
23. okt 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásim stav.. brucho bolí a mrcha nie je..ani nebude, nakolko mám hlien, asi ovulačný :sweat_smile: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile:

Gratuluejm ku výročiu Lenke a aj Nike :dizzy_face: :dizzy_face: aj moji rodičia sú presne dnes svoji 33 rokov :confused: :dizzy_face:

Lenka presne tento friták som viedla v rakúsku za 3000 sk :confused: :confused: :astonished: :astonished:

a super že vám tak idú v ustreti ten hotel :dizzy_face: :dizzy_face:až mi je lúto že nepôjdeme :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ale dnes keď sa o tom zasa bavili s mužom tak mi povedal ,že keby to bolo na jar ako keď sme boli v radave tak by sme určite išli lebo že tam to bolo super a aj počasie nám vyšlo celí den sme boli vonku...ale takto keďže idú Vianoce predo-dvermi ...

mmem jej aj tebe sa to už kráti :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka tak dnes šup šup na plodenie dievčatka :sweat_smile:
23. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati: tak sup sup, pekne kucerave dievcatko :grinning:

zuzi_ placky vyborne, mnam, aj bez polievky a maly zjedol 5 ks z nich :confused: :confused: :confused: a este aj krupicku sice nie celu ale na neho fakt vykon

maji: no veru uz sa to bliiiizi a vy uz zdravi?
23. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze a uz zacinaju vianocne reklamy :stuck_out_tongue_closed_eyes:, to budeme pocuvat do januara minimalne :angry:

a ozik baby co je s adou? ta tu uz vobec nechodi ze?
23. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dajte pokoj, ved ma bolí brucho na skapanie :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko
tak aj u mna ma peta nieco na pitie :wink:
ste sa poriadne rozbehli v pisani :astonished:
moj jedava len cokoladu a cokoladove keksy nic ine som neskusala a aj cokoladu az po 2 roku zivota :grinning: aspon pri jednom dietati musim byt vzorna mama :grinning: :grinning: :grinning:
a maly sa boji balonov :frowning2:
katika sup sup na divcatko
mmem akurat vcera som stretla adu misko je ukecany a plienkovy ada nezmenena
23. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj inak v pripade nudze som uz nahovorila ze mikulasa bude robit nikin muz :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolega mi povedal ze v tom penzione dobre varia ze oni ked chodili okolo vzdy sa tam zastavovali na obed :slight_smile:
23. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katika, aj ja mavam niekedy taku bolestivejsiu ovulaciu, tak skuste zajtra

mmem som rada ze chutilo, aj mne chutilo a ten moj krpec by furt len maso jedol, on taketo ze placky a sosovica nem :angry:
23. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi fakt??? a podla vás baby može byť ovulácia aj 8dc??? pýtam sa jak dilino, ale ja som doteraz kvoli mirene nemala žiadnu, takže fakt neviem :pensive:
23. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moze byt aj 8 DC alebo sa to len pripravuje este
23. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: dakujem pekne za takú prípravu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
dík Zuzi :slight_smile: teraz sa vobec nevyzná, vo svojom tele.. viem len, že ked sme riška spravili to bola ovulka okolo 12dc
23. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
kati do 206 sa zmesti hlboky kocik, vanicka aj vela veci pre male babo, viem lebo som to zazila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

baby ja tieto veci ako ovulacia a podobne vobec novladam, desim sa dna ked zistime ze sa nam nedari mat babo a budem si to musiet pocitat a hlavne pametat :confused:

mish ma trapi uz od rana :confused: snad len nemala cas ohlasit stav

moje dieta bolo poobede este horsie ako rano, mna z neho skoro vystrelo, som normalne citila na hrudi tesno, ale uz spi, dufam ze dobre bude spat lebo dnesna bambulka mu neurobila dobre, ako vyslo strasidlo, zlakol sa a hned do placu tak som rychlo prepla na bebe tv ale stale o tom hovoril tak dufam ze sa mu nebude snivat, aj sme museli prejst byt ci tam nie je strasidlo a vzdy nechal mna vojst do izby a ked som povedala ze nie je ze je len neporiadok tak prisiel, skonstatoval ze mame bordel a bolo dobre
23. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a dnes mi povedal ze som hroch :sweat_smile:
23. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu ani ja sa v tom nevyznam :grinning: ked katika napisala 8 dc som si myslela ze asi preklepla :grinning: :grinning: :grinning:
mish trapi aj mna lebo ona ma kazdy den zapnuty skype ale teraz ju nevidim
majka mohla by si prezistit ci je este doma
23. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu :grinning:
inak alex sa kazdy den pyta ci pride hroch letu caka na teba? :astonished: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridem na kavu :grinning:
23. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy a váš hroch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mima dnes som videla mishelin pripojenú ale keď som jej chcela napísať tak sa vypla tak hádam všetko ok :pensive: a mobil na nu nemám takže budem len sledovať či sa pripojí alebo nie :confounded:
23. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj som si myslela ze mas tak mozno lenka ma
23. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu kludne pridi
23. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je hrošica lenka???? :dizzy_face:
23. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelikviduje muza?
23. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za chvilu mi dojde manzel tak sa idem aspon navonat ked uz vyzeram ako strasidlo a som hroch, pekny vikend prajem :slight_smile:
23. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som dnes 2DC takze do plodnych dni mam daleko, ja ich mavam az tak 16-18 DC :confounded: ach jo sa nacakam

ale hned ako skonci mrcha budem aj ja muza likvidovat :grinning:

ja sa celkom vyznam podla hlienu a pocitov, ale BT nemeriam
23. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ak sa nam do jari nezadari, tak navstivim gyndosa na folikulometriu asi
23. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok